2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kizlar ben sanki simdi yikarsak erkenmis doguma kadar geri kirlanir tozlanirmis son 1 hafta yikiyip hazirlayalim diye dusunuyroum :))) komik ama gebelik boyle birsey demekmis heralde sacma sapan dusunceler ve evhamli olmak

şimdi yıkamayabilirsin ama 1 ay sonra yıka bence.hazır olsun. :)

siz benim yediklerimi görseniz cook rahatsız olursunuz demekki :)) bana menüleriniz diyet yemeği gibi geldi :))

kızlar benim yediklerimi bilseniz valla sizin menülerinizi görünce kendimi kötü hissediyorum.ben sabah okula gitmeden çeyrek ekmekle peynir zeytin falan yiyorum açık çay içiyorum.okulda 1-2 saat sonra bazen yine evden getirdiğim peynir ekmek veya çikolatalı ekmek ya da börek kek falan götürüyorum onu yiyorum.gerçi yanlarında da bir meyve yiyorum.eve gelince evdeki bir yemekten yiyorum yada tost falan yapıyorum kendime.bazen kızımla çorba içiyoruz.zaten o zamana kadar nerdeyse 1 ekmeği götürmüş oluyorum.sonra akşam yemeği yemekten sonra meyve.akşam da yine acıkıyorum ekmekle peynir zeytin birşeyler atıştırıyorum.peynire taktım zaten çok yiyorum.
bu arada çikolata baya yediğim oluyor.bu aralar da günde 2 dondurma yiyorum.tatlı yiyorum maşallah.hiç yoğurt yemiyorum.sütü de 1 gün içmezsem birgün içiyorum.meyve yeme konusunda iyiyim işte.ne bileyim kilo önemli değil onu takmam da ben çok zayıftım zaten yine veririm.benim taktığım bebeğime bir zararı olur muki.kendimi de hiç tutamam.yani ben hamilelikten önce de böyleydim hamilelikte kısıtlayamıyorum kendimi

Son düzenleme:
Evet tek kullanimlik ve dezenfekte edilmis

adiyef cnm beyaz un ve beyaz şekerden hamilelikte olabildiğince uzak durmamız lazım.en azından tam buğday ekmeği falan yemeye çalışsan.
hazır dondurmalarda hiiiç önerilmiyor normal zamanda bile.bende yiyorum ama birgün yiyorsam birgün tutuyorum dengelemeye çalışıyorum.
beyaz ekmek çok çok az cnm isterse yiyorum çavdar genel olarak.
pasta börekte elimden geldiğince az yiyip o gün tatlı çikolata ekmek yememeye çalışıyorum.
düzene sokmak bizim elimizde

aslında tam buğday ekmeği yiyebilirim en azından.ama işte pasta falan da çok severim herşeye üşenirim canım çok istiyor ya yapıyorum onu yiyorum.ne iradesizim ya onu yersem bari şunu yememeye çalışayım demiyorum.hep derim zaten iyi ki ben diyet yapmak zorunda falan kalmıyorum hiç bana göre değil.yemek falan aramam da böyle pastalara tatlılara falan hiç dayanamam.en azından artık yoğurt yemeye başlamalıyım.tabiki hazır değil de çalınmış yoğurt

neyse kızlar ben de artık yatayım size iyi geceler güzel rüyalar görün.

aksmaa kdr gezdık aksam babamızda eltımlerden geld ı aldı bızı 30 dk da gelırken yurudukk hoppp bu hafta kı yuruyuzumuz tamam dır (haftada en az 3 gun 30 dk lık demıstı dr mmm)
vee büyük gün bankadan olumlu cvp gelmıs sabah esım ve evın eskı sahıbı ıle(yenı sahıbı bızım hayırlısı ıle ınsl)tapuya gıdıp ustumuze alıcaz esım dıyorkı tapuya alperenın ustunemı yapsakkdedım yokk ulaa ya ıkncı bebemız nıe dıye sorarsa ınsll olurda daave sbh gıdecegız kocısımleee hayırlısı ıl eyarına evımız olmus olucakk dua edın bıze ınsll kı hayılrısı ıse sorunsuz bır gun gecırelım ınslllll

sımdı gecmıse azdaha goz atmmm (bu arada mıdemm co kazınyorr oglusum kıpır kıpırrr e acıktı sanırımsaamm kıne vurup duruyorr yemek yee annee!!!dıye )

aynen bana ve babamıza benzesın ıkı tarafıda benzemesinn yahuuuuuuuuuu
gideyim ben..hastalar birikmiştir..hoşsohbetler...
pardon cnm meslek neydı senn yaff hastane fılan dıyorsunyaa:44::44:sorun olmaz sa tabımmm

bende çok özledimm oğluşumu yaaaa. maşallah sizlere ne güzel büyümüş bebecikleriniz.

Canımm inşallah bişeyciği kalmaz bebişinizin. ((
Dualarım sizinle tatlım. rabbim size bağışlasın hayırlısıyla bebeğinizi.

cnm benım her bebek kısmetı ıle gelırmıss öle olduu benım oglusumm cok sukurkı kısmetı ıle geldı sanırım sennkıde ole olucak RABBIM kısmetını gonderecek ve belkıde kazanıcak oglusunnun babasıı ısını sen dua et ınsll kı hayırlısı ıle gelsın oglusun ve hayılrı kapıları acasın yaradan ınsllldua ıle ınsll

insann moralı bozuk olnca tatlı yaparmı hamıle halıyle ben yaptımmm valla
ee ıstahın full olunca bozuk moralle bılemm yeme dusunuyorsun sen dımı kızzzzzzzz:78::131::131::131bur seniiiiiiiiiiiiiiiiii

haydı gozunuz aydın olsun cnm benımmm

kızlar benim malum yerimde iç tarafta sivilce gibi bir şey çıktı önceden küçüktü şimdi nohut kadar olmuş ne ola ki baktık da kıl dönmesi gibi de değil
cnm mantar fılan olmasın dr danıs hemen bencedeee hamıslıkde cok olurmus cunkumm
rabbım YARDIMCILARI olsun okudum dua ınsll kısa zamanda saglıklı sekılde kucagına alır cnm benımm saglık sıhhat ve huzur ıle ınslll

ama hazrı dısında nerden alıcazkı acık dondurmamı yıcez bende hayal edıyorudm ohh aksamları esımle yuruyuse cıkarı zbırer dondurma yerız fılan dıyee :44::44::131::131::131:ee kapalıda sorun dıyonn baska fıkır ver barı yaaaaa
bende cavdr ekmegıne gecıcem artıkınnn kepek de kansızlık yapıyor cunkumm

bugun ıtıbarıı ılee 88 gun kaldıı bebegıme kavusmaya(tabı tahmınce) ve artık benım sesımı tanıyormus cok sukurrrrrrrr sızlere ıı geceler sbh cok ısımız var dua ıle ınsll rabbım hayılrı ısler yapmayı nasıp eder ınsll
şimdiden hayılrı cuma larrrrrrrrrrr ALLAH a emanet olunnnöptük oglumla sizi ve cücük leriniziiii

gözün aydıntatlım bak herşey yolunda ne güzel maşşallah bebişine fotosunu vermedimi dr ona bak hasret gider ben ayrıntıla en net görüntüsünü aldım ona bakıp bakıp öpüyorum:)

kız kafana takma benimkide 574 bak seninki benden de fazla boşver yeterki sağlıklı olsunlar cansın yapı olarak daha farklı demekki

dua okudum okumazmıyız hiç allahım inşallah tez zamanda bebşişe şifa nasip ederde anneciği de üzülmez dualarımız onlarla

daha yeni bitirdim geçmişi birazdanda uyuyacam yarın şeker yükleme testimin sonucunu ve 2. tetanoz aşısını vurunmaya gideceğim inşallah hepinizi öpüyorum oğluşumla

bence en iyisi tam bugday ekmegi tadıda güzel.. halk ekmeginden alıyorum oranın ki hoşuma gidiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…