2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

saol tatlım inş. eşimde ole dıo uzulme dıo kısmetmz burda bukadarmıs dıo bnde uzlmemeye calişiorum

canım bu topikte bi çoğumuzun başına geldi bu durum ama bebeğin nasibine gerçekten inanıyorum ben allah yardımcınız olsun

bende oğlumun nasıbne inancam artk cok bı sıkntı cekmıcez ama insan işte uzuluo ister istemez napalm kadrmzde bolymıs

Canım ara öğünlerde süt veya yoğurtla birlikte meyve de tüketebilirsin

ya bı arkadasım bugun bana sen artık hastane cantanı hazırla dedı korktum war ya bırden acaba hazırlamalı mıyızz
sizce erken değil mi ya
yoksa tedbırı elden bırakmamak mı lazımm

Tetanos aşısını ben de yaptırmaya gittiğimde yapmadılar tam 30 gün dolacakmış geç olur ama erken olmaz dediler. İki gün varmış Ben de eli boş dönmüştüm

Ben de kullandım ama istemedim başta. Doktor dedi ki enfeksiyon artarsa bebeğin için daha zararlı. Öyle deyince mantıklı geldi.

insann moralı bozuk olnca tatlı yaparmı hamıle halıyle ben yaptımmm valla

ya bı arkadasım bugun bana sen artık hastane cantanı hazırla dedı korktum war ya bırden acaba hazırlamalı mıyızz
sizce erken değil mi ya
yoksa tedbırı elden bırakmamak mı lazımm

bılmm hastne cıkısı bı kenarda dursun da dgerlerı ıçn erken bnce

canım çok güzelmiş gerçekten. güle güle kullanın.
Bende senin gibi düşünerek travel sistem alıcam bebek arabamızı. şimdilik ayırttık salı elimizde inşallah

sizinkide hayirli olsun canim..Allah saglikla huzurla kullanmak nasip etsin hepimize .. :))

insann moralı bozuk olnca tatlı yaparmı hamıle halıyle ben yaptımmm valla
Sıkma canını tatlım. inşallah oğluşunun kısmetine çok işsiz kalmaz canım eşin.

tatlım allah yardımcınız olsun kısmet bunuda yaşamak varmış inşallah daha iyi bir iş bulur eşin bebişinizin kısmetine

çok güzelmiş markası neydi bu arabanın şekerim

tatlım bence de diğer arkadaşların dediği gibi trevel sistem al kesene göre daha kullanışlı oluyorlar bence ana kucağı zaten alman gerekiyor araç için bebk arabasıyla uyumlu olunca daha kullanışlı gibi geliyor banada bende kraft trevel rlx yada graco düşünüyorum sende bir bak istersen

çok saol canım ya zahmet oldu yorganı kaça aldığını merak ettim birde bende yarı ortebetik ve yaylı yatak almak istiyorum ama park yatakların ilk 6 ay kullanımı için uygunmu onu düşünüyorum o kancalar yatağı tartmaz gibi geliyor alırken sorucam ama fikrini almak istedim sonrası için mi alıcan yatağı yoksa

Kızlar benim 50lik yüklenme kötü çıkmıştı bugün korkarak 100lük yaptırdım. İçerken bayağı zorlandım ben hiç bu kadar tatlı bişe içtiğimi hatırlamıyorum çok kötüydü. 3 saatin sonunda da bayağı acıkmıştım kuzum da aç kaldı onca saat. ama neyseki sonucumuz iyi çıktı. 25 gündür yaptığım diyet ve yürüyüş işe yaramış çok şükür. İnanılmaz mutluyum şimdi:))))

50lik yaptırıp 100lük yaptıracak olanlar hiç morallerini bozmasınlar benim 50lik 190 çıkmıştı (sınır 140) ve 100lük normal çıktı. Yediklerinize dikkat edince düşüyor:)

canım bende graco fusio travel alıcam. gittim yakından da gördüm. çoğu travel sistem gibi hantal değil. baston pusetler gibi hafif. kolayca katlanıyor. arabanın bagajında çok yer kaplamaz.ben çok beğendim graco düşünüyorum dediğin için yazayım dedim

hadi gözünaydın canım. bundan sonra hep dikkat edersin hem senin hem de bebişinin sağlığı hep iyi olur inşallah

arkadaşlar size tavsiyem bebek arabası alırken kullanışlı ve hafif olmasına dikkat edin,bikere bağaja rahat sığmalı çocuk en az 18 ay binmeli,ve sepeti büyük olmalı çünkü küçük sepet olduğu zaman,hem bebek arbasını itiyorsun hem kendi çantanı hem çocuğun çantası ve yolda aldığın poşetleri taşıyorsun,kızımın arbası çok hantaldı çanta asma yeride yoktu ee sepetide küçük,eve gelene kadar verem oluyordum,yani görüntüsüne sakın aldanmayın,ne kadar pahalıysa okadar zahmetli haberiniz olsun,ayrıca çift yönlüde itile bilsin araba çünkü bazen rüzgar tam çocuğun yüzüne yüzüne esiyor,hemen kendi yönünüze çevirebilin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…