2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ayy onda fon,makyaj, hepsi boş :)) bi dogurayım da yeter bana diyo insan o sancı gelince :)

kızlar benım gıbı gogsu buyuyen varmı oncedende konusulmustu bu konu ama benım cok buyuduler bukadarını sanmıyodum su penye sutyenlerlede hıc rahat edemıyorum evdeyken hıc takmıyorum daha rahatım ama sarkar dıyede korkuyorum napcam ben yaaaaa oturdugum zaman aksamları karnıma gelıyo gıbı gelıyo bana sızde durumlar nasıl acaba bu durumdan muzdarıp olan varmı benım gıbı

Hayırlı cumalarınız olsun.Herkese günaydın geldim yine iş başına YAZILANLARI okumakla geçti yarım saatim :) işlerimi bırakıp bıraya bakıp öle başlıyorum her sabah.Bugün oğlumla iyiyiz çok şükür haftaya cumateide benim şeker yüklemem var hadi hayırlısı bakalım iyi sonuçları çıkanlarada ok sevindim darısı bizim başımıza artık :) Birde makjay konusuna gelince arkadaşım sezeryan oldu bana tek dediği makyaj malzemelerini verdi bana sezeryana gird.Baygın olucam çıkınca bana çıkar çıkmaz yüzüme makyaj yap dedi bende yaptım çokta güzel oldu :))

Benim göğsüm büyümedi hiç aynı duruyo ama kiloyla belki ilgisi vardır kilo aldıkça dahada büyür.ama bide geçen gün konusu olmuştu yine burda okumuştum.Çoğu kişinin büyümüş baya bi hemde bilgisi gelir sana şimdi :)

zamanlaması yanlışmış amaaaa... Kuaförüm oraya benim doğum sonrası için gelecek. Saç baş dağılıp bittikten sonra bebek de yanınıza geldikten sonra yapılıcak saçımız makyajımız..

merhaba canım benimde 50lik yüklemem yüksek çıkmıştı..yarın 100lük yaptırıcam ama çok korkuyorum ya yine yüksek çıkarsa diye..bu hafta şekeri çikolatayı kestim..ama yinede 1-2 dilim şerbetli tatlı yemiş bulunuyorum

sen herhangi birşey uygulamışmıydın acaba ?

bunu daha önce duymuştum ben sgk umzanı bi adam haberlerde açıklamıştı. Ya zeten ben anlamıyorum bazı özel hastaneleri ücretler bana saçma geliyor. Ben genelde devlete gidiyorum ama özele gittiğimde oluyor sadece arada ki 12tl fark alıyorlar hiç ekstra testlerden tahlillerden almıyorlar. Benim arkadaşım özelde doğum yaptı epidural normal ama doktoru hastanenin doktoru değildi devletten doktor gelip orda yaptırdı doğumu 500 tl verdiler bu kadar oda oktor dışardan geldği için

evet bence kendi araştırmalarım sonucu şunları yemedim 1 hafta boyunca pilav,kızartma,beyaz ekmek, hamur işi, tatlı şeyler.. yedimlerimde sebze,bulgur pilavı, tam bugday ekmegi,yeşillik, yogurt, sebzeleri közledimde yedim, tavuk,balık,köfte ama ızgarada yedim aklıma gelen bunlar :) inş sonuçların güzel çıkar

Son düzenleme:

benimkide çokk büyüdü 85 takıyordum şimdi 95 belki ilerki zamanlarda dahada büyür (

Oğluşumla geldik kahvaltımısı yaptık şimdi iğnemisi vurunmaya gidiyoruz hepinizi öptükkk

var tabii :) benimde büyüdü evde serbest sütyen falan takmıyorumm :) rahat oluyor da dışarı çıkınca mecbur takıyorumm. olsun büyüsün sütlerimiz dolsunn inşş :)

ben bu söylediklerinden sadece tatlıya dikkat ettim

boğazımı kesemiyorumki inşallah kötü çıkmaz sonuçlarım teşekkür ediyorum canım

ben bu söylediklerinden sadece tatlıya dikkat ettim

boğazımı kesemiyorumki inşallah kötü çıkmaz sonuçlarım teşekkür ediyorum canım

kızlar bende gecen gun yaptırdım seker yuklememı hatta yeme denen seylerıde bıkacgun onceden kesmedım valla yedım cunku unutttum :) sekerımde normal cıktı valla ben sekerlıde yıyorum hamur ısıde dondurmada eger brıncı derece olan aıle yakınlarında varsa seker cıkma ıhtımalı cok yuksek oluyomus hata gecen dr umla oturuken sordum nescafe geldı masaya bende ıcebılırmıyım dıye tabı dedı gunde bır bardaktan bısey olmaz dedı bunuda dıpnot soleyeyım dedım :)

içime su serptin biraz canım çok sağol..

ailemizde hiç şeker hastası yok..normalde yapılan açlık şekerim normal çıktı ama bu 50lik yüklemede 162 çıktı

fakat ben son zamanlarda aşırı derecede tatlı yedim öyle gittim belki ondan olabilir diyorum..

inşallah yarınki 100lük yüklememde düşük çıkar bana dua edin kızlar ne olur ya çok korkuyorum

canım benim bildiğim acil olan müdahaleler özel hastanede bedava, hastayı geri çevirmeme politikası var ya, acil sancı tuttu yakında özel hastane vardı,senin kontrole gittiğin hastane uzaktı diyelim işte böyle bi durumda özel hastanede doğum bedava, benim bildiğim kadarıyla. yoksa kontrole özel hastaneye gidip de aynı hastanede doğum yapmak değil..

evet benim babm da oldugu için bende genetik olarak yatkınım onun için dikkat etmem gerekiyor. 15 günde bir şekerime bakılacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…