2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Doktorum canım devlette çalışıyorum.. Ama bu kadar bilgi yeter.. Birgün tanışma imkanı bulursak evlatlarımızla detaylarına inerim..

ama bende annemi çok özledim altı aydır görmüyom, kasım ayında ablamın ikizleri oldu onlara bakıyor yeğenlerimi de göremedim daha

Allah yardimcimiz olsun sekerim bende 6 aydir gormuyorum nasip olursa kurban bayraminda gorebilcem

şimdiden hayırlı olsun canım güle güle sağlıkla kullanın :))

boşver canım sağlıklı olsun bebiş yeter :))

stresi atmışsın canım demiştim sana görmenin heyecan verici olduğunu :)) ben de özledim oğlumu belki yarın gideriz kontrole

bence hiç kafana takma canım zaten doktor da normal demiş. birincisi döllenme zamanı farklı olabiliir. ikincisi de, benim bildiğim bebeğin gelişiminde bi alt limit bi üst limit var, birbirine paralel iki çizgi düşün, senin oğluşunun gelişimi bu iki çizginin içinde herhangi bi yerdeyse endişelenmeye gerek yok, genetik faktörler var mesela..

aramıza hoşgeldin canım :)))

Gunaydin kizlar dun kontrole gittik cok iyiydi herseyy.kizim 650 gr olmuss.gelinlik caga gelmis.video cektik fotograf da koymaya calisirim
Bu arada doktor cok kizdi.bir ayda 3 kilo almisim diye.yasakladi kizartmayi felann.

Son düzenleme:
erkenden oturdum geçmişi okuyup bitireyim diye :)) ama ben azıcık ayrılınca yine birikecek biliyorum

herkese günaydın kızlar
hayırlı olsun şimdiden canım.ne güzel bebeğiniz yepyeni eve gelecek işte.

günaydın kızlar :)

kızlar geçenlerde konuşulmuştu doğuma giderken fön çekmek yada ördürmek saçı. bende komşumla konuşuyordum dün 1,5 yaşında oğlu var doğuma giderken fön mü çektirsem doğum fotograflarında kötü çıkmayayım felan diye bana doğumunu anlattı çok güldüm :) ben fön çektircem deyince kahkaha attı bende dedi sancım geldi duş aldım saçımı başımı yaptım hatta makyaj malzemelrirmi aldım malum daha hafifi ağrı hafif makyajınıda yapmış gitmiş. güzel güzel giyinmiş güzel dediğim tişört altta eşofman spor ayakkabı. tabi ağrı gelince diyor bağırmaktan saç baş rimel kalmadı aktı diyor birde suyum bi anda gelince eşofman ayakkabı vs her taraf mahvoldu o an ne makyaj ne kıyafet ordan giydirdiler yeşil önlük bi terlik maymuna döndüm diyor yazık garibimi sonra sezeryana almışlar ayılmış ama kendinde değilmiş tabi akan rimeller vs ilk 2 gün kımıldayamadım fotolar facia diyor :) güzel olacaz diye onun duruma düşmeyelim de :)

herseyleri aldılar üzerimden toka bile taktırmadılar..uğurlu künyemi bile.. Bi güzel silindim paklandım.. Herhalde anca fönü kalır yine sacımın gerisine izin yok

günaydın herkese :) dün şeker yükleme testimin sonuçlarını doktoruma gösterdim iyi çıkmış dedi.. çok sevindim :) sonuçlar şöyle :
100 gr 0 dk 89
100 gr 60 dk 158,5
100 gr 120 dk 124,1
100 gr 180 dk 116,2

sonuçlar bu şekil..

kızımı da gördüm maşşalah saglıgı yerinde kilosu 842gr boyu 32,2cm dedi doktor :)protein agırlıklı beslen dedi doktorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…