2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
canım sızde 100 altına dusuyorsunuz ne gusell darısı dıger kızlara hayırlısı ıleeeeeeeeeee

Evet canım yaaaa.
inanamıyorum bugünleri gördüğüme. Acaba hamilemiyim acaba bebeğim tutunabilicek mi acaba kalp atışlarını duyucakmıyım. acaba hareketlerini hissedebilicekmiyim derken ne günlere geldik. çok şükür Allah a sağsalim görüyoruz bugünleride. İnşallah sağlıkla kucağımızada alırız yavrularımızı

merhabalar koca göbişliler :) nasılsınız? ben ve oğlum okuldayız sabırsızlıkla annesinin dersinin bitmesini eve gidip dinlenmeyi bekliyor kuzucum:) ama benim bu ödemle başım dertte kızlar ayaklarım ayak bileklerim ve ellerim çok şişti. hatta ayaklarıma parmağımla bastırınca çukur oluşuyor günde en az 3 lt su içiyorum tuz tüketimimi sıfıra indirdim ama geçmiyor. sizlerde de aynı durumda olan varmı ve neler yapıyorsunuz rahatlatmak için?

Valla ne güzel olurdu. Bir dahaki anneanne ziyaretinde sözün olsun canım beklerim bir uğrarsın olmaz mı

sanırım kısmet olursa bi daha kızımızla geliriz anneanneye... doğuma kadar bi daha gelmem galiba... çok yorulup, sıkılıyorum... ama inşallah karşılaşırız bigün...

kızlar bugun cok guzel bı uyku çektım ama sıze geç kalmişm yha bı gecmişi okım hemennnn gelıorum öpüldünzz

senin kv kociş de benimkindenmiş canım neyse ki kendi ailemden yana şanslıyım,geçen memlekete gittim dağköylerinden en organiğinden peteklerinin içinde polenler olan bal manda kaymağı köy tavuğu ve yumurtası almış gelmişş istersenîz arabaları değîşelim diyor zaten ev alıvermişti yeter dedim canım babammmm kralımmmmm , annem desen birsürü şey almış örmüş.. Odasını vs alcaklar.. Bitek benimkiler hevesli kv'nin 8. Torunu olcak

ohh gezın babakılmm cnm kuzeyne ka kg lımıss maasllah neden kuvezde kalıyorkı kg sı ıyımısss bızım ark kıne kg dusuk dıye tututalrdııı daa

canım KUR AN DA gecmesı muhım degıl anlamının gusel olması onemlı orn.kezıban kur an da geceıyo fakt anlamı yalancıı o anlamda yanı her GECEN ISIM II DIYE BIRSEY OYOK SEN HOSUNA GIDEN ISIM KOYARSIN BAKARSIN ANLAMI GUSELL dınımızcede yerı var koyarsın ınsl benımoglumun adı ınsl alp eren olucak KURAN DA yok ma anlamı allah ıcın savasan savascı anlamında yer alıyor o yusden ınsl anlamnına bak senn tmm anladın mı kıne cnm benımm

oh keyıf sızınnnnnncnm mıdene kese baskı yapıyor artk benmde gecen hafta oledıı gectı sımdı kaburgamın altına baskı yapıyor neresını dayıyorsaa sbha karı gectı ancak agrımm yaffffffff

ınsll dua ıle cnm benım

Canım yazdıklarını okurken gözüm isminin altındaki yazıya takıldı. "gel de aşkımıza aşk kat" çoookk güzel bayıldıımm

Zaman çok hızlı geçiyor sanki değil mi

ohh gezın babakılmm cnm kuzeyne ka kg lımıss maasllah neden kuvezde kalıyorkı kg sı ıyımısss bızım ark kıne kg dusuk dıye tututalrdııı daa
Farklı bir sorunu var canım ondan küvezde. Zaten çıktıktan sonrada tedavisi devam edicek. İnşallah çabuk iyileşir Kuzey immm

yarim cnm hurmayı son ayda ye bence doğumu kolaylaştırıyor çünkü erken doğum falan risk oalbilir belki...

bugün daha iyiyiz kızlar yorumlar için sağolun,kızım daha bir sakin hamdolsun...

unnadoda prima bezler indirimde kargo bedava haberiniz olsun

Son düzenleme:

ben hemn almicam arabayı yazn dogucak zatn kucuk oldugu için bindirmm bn bebegmı kışa düşünüorum havalar soguk olmazzsa cok allah zn ederse bınmıcegı için herseye bıanda yuklenmek ıstemıorum eşimede acıorum

pardon bende görüyormuşum yeni fark ettim:))) ama haftası yalnış ağırlığı ve boyuda onları doran bir yer yok bulamadım aynı sayfada değilmi o ayarlarda

Doktorunun verdiği tarih 20 Temmuz mu canım...Bu arada cumartesi olan randevumu yarına aldımmm

biz cıktıkk bırseyler yıyelımm az da olsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadua ıle...........

benmde kalbım delık yha inş. normal dogumda bı sorun olmaz eger normal yaparsm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…