2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bizimkide göstermiyordu çikolata yedim tekrar girdim ultrasona ozaman açtı bu seferde fazla yemişim galiba ne varsa gösterdi yavrum

:KK9::KK9::KK9: Alın size der gibi mi :KK9: Bende yarın çikolata götürücem yanımda o zaman hatırlattığın iyi oldu. Kızlar zayıf olanlar daha fazla kilo alıyorlar hamilelik döneminde. Tüm hamilelik boyuncada 12 kilo almak normalmiş:KK34:

ayyy yerim ben onun poposunu pek inat bişey olacak desene annesi yaaa çok tatlılarsen sağa sola dön sedyese benim doktor öle yaptı ozaman gördük paşanın pipisini

kızlar bişe sorcam bazıları ultrasonda 30-40 dk izledik baktık falan diyor ya ben anlamıyorum

doktorunuz nasıl o kadar gösteriyor ki ben bi giriyorum 5 dk sora çıkıyorum. sadece ayrıntılı ultrason uzun sürüyormuş diye duydum ama daha gitmedim ona da..

benim doktorda mı sorun var herkes mi yarım saat izliyor bebişini anlamadım gitti :/

kontrol gününü bekleyip ögrenememek ne sinir,ben neyseki öğrendim kızım olcak :KK49:

:KK9::KK9::KK9: Alın size der gibi mi :KK9: Bende yarın çikolata götürücem yanımda o zaman hatırlattığın iyi oldu. Kızlar zayıf olanlar daha fazla kilo alıyorlar hamilelik döneminde. Tüm hamilelik boyuncada 12 kilo almak normalmiş:KK34:

aynen öyle ben doktor demeden anladım zaten ama işte bir yanlışlık varmıdır diye merak ettim sizlere sorayım dedim

ayyy yerim ben onun poposunu pek inat bişey olacak desene annesi yaaa çok tatlılarsen sağa sola dön sedyese benim doktor öle yaptı ozaman gördük paşanın pipisini
valla sağa sola döndük... öksürdük... karnımı tokatladık... bizimki biraz keçiii sanırım teyzesiii :KK9:
kızlar bişe sorcam bazıları ultrasonda 30-40 dk izledik baktık falan diyor ya ben anlamıyorum

doktorunuz nasıl o kadar gösteriyor ki ben bi giriyorum 5 dk sora çıkıyorum. sadece ayrıntılı ultrason uzun sürüyormuş diye duydum ama daha gitmedim ona da..

benim doktorda mı sorun var herkes mi yarım saat izliyor bebişini anlamadım gitti :/

ben de doktora gittiğimde en kısa 20 dk kalıyorum hatta geçen gittiğimizde cinsiyeti öğrenelim diye çok ısrar etmiştik... epey uğraştı doktorumuz hatta başka bir ultrasona girdik bi 15-20 dk da orda denedi ama dedim ya keçi bizimki keçiii :KK9:

başı kalabalık doktorlar fazla uzatmıyor,sırada bekliyen çoksa baştan sağma oluyor,hatta bazılarına soru bile soramıyorsun,her yere gitmemek lazım,o konuda doktorumdan çok memnnum :nazar:

ya başı da pek kalabalık değil ama özele gidiyorum zaten anlamadım gitti

bi dahakine ben de isticem bak milletin ne doktorları var dicem :KK1:

sorma... 5 ayı geride bırakıcaz kısmet olursa bizimki hala keyif modunda... hiç de üzülmüyo bi parça bile cicim yok diye sıpacık :KK9:

yerim ben onu yaaaaa aman alırsın ciciler bana baksana benimkiler alıyor ben emin olmaya çalışıyorum ama emin oldum artık bende alcam mavişleri sende ara renkler al sarı yeşil felan

yerim ben onu yaaaaa aman alırsın ciciler bana baksana benimkiler alıyor ben emin olmaya çalışıyorum ama emin oldum artık bende alcam mavişleri sende ara renkler al sarı yeşil felan

hiç de sevmiyorum sarı yeşil falan... ya böyle fuşyalar lilalarr turuncular olucak... yada lacivertler maviler morlar... :KK9:

tamam ozaman ben başlayım mavilere ben 15+2 de gördüm değişme olmaz artık

pipiyse pipidir değişmez,kızlarda yanılma oluyor genelde,erkeklere öyle güzel şeyler varki şimdi,eskiden fazla seçenek yoktu,şimdi erkek bebek modası bile var :)))

valla sağa sola döndük... öksürdük... karnımı tokatladık... bizimki biraz keçiii sanırım teyzesiii :KK9:

ben de doktora gittiğimde en kısa 20 dk kalıyorum hatta geçen gittiğimizde cinsiyeti öğrenelim diye çok ısrar etmiştik... epey uğraştı doktorumuz hatta başka bir ultrasona girdik bi 15-20 dk da orda denedi ama dedim ya keçi bizimki keçiii :KK9:

başı kalabalık doktorlar fazla uzatmıyor,sırada bekliyen çoksa baştan sağma oluyor,hatta bazılarına soru bile soramıyorsun,her yere gitmemek lazım,o konuda doktorumdan çok memnnum :nazar:

Ebetmi bende en fazla 10dk içerdeyim ve özele gidiyorum güyaa.:KK19: O yüzden drmu değişicem burdaki ünlü adı duyulmuş bir dr a gidicem.

Yarim dr bizimki poposunu döndüğünde hiç uğraşmadı. Ben dedim biraz uğraşsak göremezmiyiz dönmezmi yok dedi:KK19: O yüzden değişicem memnun değilim.

Katılıyorum daha fazla hasta daha fazla para çünkü.

Son düzenleme:
güzel anneler ben kaçar akşam müsait olursam yine girerim belki sorumu soracak bir kaç şanslı kişi daha bulabilirim:=) yakında benim üyeliği iptal edecekler neyse ya olsun yılmak yok
hepinize kocaman kocaman iyi akşamlar diliyorummmmm

X