2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
sendedemi var canım direnç dr ne dedi ben yarın gidicem ama içim içimi yiyor yarıuna kadar gece hep kabuslar gördüm

İçini ferah tut canım ben fazla takmamaya karar verdim .Diyorlarki hamilelik nasıl düşünürsen öyle ilerliyormuş.BOŞVERDİM.Yoksa daha kötü stres yapıp bebeğimide üzücem.

Canım özel olduğunu yazmışsın Hastane adını veremiyormusun ?

Paradoks cnm sıkma canını ALLAH Bir Kapı Kapar Bir Kapı Açarmış

Doktorumuz bugünkü kontrolde ikizlerimin tek plasenta içinde ayrı keselerde olduğunu daha doğrusu iki bebeği ayıran zar olduğunu söyledi. Bu konuda bilgisi olan var mı? Heyecandan doktora sormayı unuttum.

canım benimde senn gibi bir kac sefer hisettim göbeğimde o bebeğin durusu ıle ılgılıymıs doktorum oyle soyledı kafası yukarda ayakları aşagıdaymıs ınsallah normal doğum pozisyonu alırlar yavrucaklarımız

hangi hastane canım acaba cok pahalı medical park ve medipolde 2500 tl

Çok üzüldüm canım Allhım bebeğinizin şansına daha mutlu olabıleceğiniz iş imkanı açar insallah hem bebekler kısmetleri ile gelirlermiiş insallah sizede ole olur

dün banada oldu canım toparlayamadım ama en sonunda bos serum taktılar bıraz toprladım bayıldım bayılacaktı öğleden sora iş yerinde ...amin insallah :))

gercekten mi ne kadar uygunnn,ben en az 2500 tlyı kafadan cıkardım

Sabahin korunde uyandim.kizim uyandiriyot artik annesini.aciktim diye isyan ediyor heralde cocuk

hepinize ve bebişlerinize kocaman günaydın güzel temmuz anneleri

Günaydın güzel anneler ve onların minnoşları biz geldik tuanam'la herkes iyidir umarım kimileri yatışta tabi bizde çalışalım burda ohhh yatın siz bakalım neyse size sormak istediğim bişi var bugün akşam üzeri kayınvalidemlere gideceğiz yol 1,5saatlik arabayla gideceğiz otobüsle değil acaba bir sorun olurmu hamilelikle alakalı doktorumu aramama gerek varmı sizce yani 1,5 saatlik yol sonuçta bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim kızlar öptüm hepinizi kızımlann

evet hafta sonu geldii istanbulda hava çok çok güzel gezicemmm :)) kızlar ya bişey sorucam ben 23.haftamdayım uyku yorgunluk mideyle ilgili bi şikayet hiç birşeyim yok maşallah diyim ama bi yandanda endişeliyim niye bende bişey olmadı hiç içtende dıştanda bi değişiklik yok bazen unutuyorum bile hamile lduğumu sadece bebişimin tekmeleri hatırlatıyo bana kontorldde iyi çıkıyo bebişim ama bende niye bişey yok olanlar varmı böleee.

günaydın bende çalışan anneyiim belli oluyo zaten bu satte ayakta olmamdan :) 1.5 buçuk saatlik yoldan bişey olmaz bence.Sen ama aklında kalmasın doktoruna sor.3 saatten fazlası sorundie biliyorum ama sorki rahatttt rahttttt git gel..:)

Günaydın canım:) Güzel bir gün diliyorum..Ben sık iş seyahati yaptığım için dr uma sormuştum.Riskli gebelik geçirmiyorsan sorun olmaz.Sonuçta otobanda 1.5 saatlik yolculuk offroad yarışına katılmayacaksın Kızınla keyifli bir yolculuk geçirmeni diliyorummm

daha ne istiyorsun maşşallah diyelim de bozulmasın:))

Canım her bünye farklı farklı tepkiler veriyor.Demekki senin bünyende gayet olumlu tepkiler veriyor.Bence keyfini çıkar

Günaydın canım evet hafta sonu çalışmak çok sinir bozucu valla ya çok işte olmuyor yani bende öyle düşündüm olmaz bişi diye yani bola veririz zaten arabadan iner yürürüm biraz hep oturamam zaten bakalım artıkk

Günaydın canım inş güzel bir gün olur hepimize Canım allaha şükür ilk 3 ay düşük tehlikem vardı ama şimdi kızım çok iyi allaha şükür bir sorun yok yani 24.haftadayız zaten yani sonuçta yarış yapmıyacam zaten iner yürürüm biraz yaniii teşekkür ederim tatlım :119::119::119::119::119::119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…