2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

sağol cnm. benimde çok oluyor kasılmalarım umarım erken doğum olmaz

kuzum ben istanbul avrupa yakasındayım burda özel araf hastanesi var.kadın doğumcuda çok iyi ve çok anlayışlı

Bu sabah neşeliyim, umutluyum,
Çözün gönlünüzü, özgürlüğe çözün,
Günaydın çiçekler, günaydın güller...
Hayat çok kısadır, üzülmeye değmez,
Günaydın yüzyıllar, günaydın günler...
Gününüz Aydın, yaşamınız güzel olsun
Sağlıklı olun, Mutlu olun, Neşeli olun...güzel bir haftasonu diliyorum annişler ve kuzucukları
Günaydın..............

Herkese günaydın bizde geldik kalktık kahvaltımızı yaptık birazda temizlik yaptık geçmişi okuduk günlerimiz azalıyor artık heyecanda artıyor

özel arabaysa sorun olmaz cnm oturamadgn yerde arka koltuga uzanırsın :) bnde ole yapıcam bnde 3 saatlık yol gıdcem babası oğlumu gezdırcekmş kendı arabamzla gdcgmz için sorun olmaz dıe dusunuorum mide bulantım için şurubumu falnda alıcam :) ne olur ne olmaz :)

Herkese günaydın bizde geldik kalktık kahvaltımızı yaptık birazda temizlik yaptık geçmişi okuduk günlerimiz azalıyor artık heyecanda artıyor

evet bı an önce doğsun :) biz yne hıssedıyoruz babalar daha cok heycnlı bıan önce doğsun dıolar bızm babamz erkn doğum yap dıo :) bılmıokı zaralarını anlatınca tamm yha ddı 6 ay gecms 3 ay daha beklerım ddı :)

kızlar beni çok üzen bişeyi anlatacam 2 gün önce bi akrabamız doğum yaptı sezeryanla kordon dolanmış boynuna neyse doğmuş çocuk ama hiç ağlamamış şimdi çocuk hastanede yatıyor hala ağlamamasınınn nedeni nedir acaba

nasılsınız hanımlarrr biz cok sukur ıyıyızz bır gun daha gıttı hamıslıgımızden hayılrısı ıle kolay dogumlarla kucagımıza almak nasıpp olur ınsllll

bu arada kaynım bugun adlıye nın sınavına gırecek sızden rıcam emeklerının zaii olmaması heyecanlanmaması ıcın dua etmenız ismi izzet insşl.hayılrısı ise kazansınn dua edenler beyen e tıklamaları yeterlidir...

''RABİ YESSİR VELA TUASSİR RABBİ TEEMİN BİN HAYR''(rabbım ısımı zorlastırma kolaylastır)

maasalah cnm sızee evet kg nn 12 kg yı gecmıs ve daha en ıı kg alacagımız 2 ayımız varr:18:gercı kaldıgın kg n az sa sorun olmaz bence ya am kg lı hamıs kaldısann 80 lerde fılan o zmn dıkkat ıster kı normal dogumm ıcın kolay olsun sana ınslll dogum ucretlerınız bayagıı ıı mıs bızımkıde 200-300 arasıı hhe ama dogum seklı degısmıyor bısdede ıkı kısılık oda yada ozel oda dıye degısıyorrrhayırlıs ınsl hakkımızdaa

anneler bişey sorucam size ben günde 2 litre su içiyorum afedersiniz ama idrarıma baktığım zaman RENGİ BÖLE SU GİBİ DİİL sarı oluyo.hamile olmadığı m zaman çok su içince berrak olurdu...
aynen cnm cok keskın kokusuda var yaaa hasılık oncesı dedıgın gıbıydı bızdede ama artık öle dıllll:26:

Nisan annelerinde de doğumlar başlamış kızlar forumda gezerken faydalı olabilecegini düşündügüm bir yazı görünce burda da paylaşmak istedim.
ayyy bısede ne kaldıkı o zmn sunun surasında hazıran sonu baslar dogumlarımızzzzzz nisan-mayıs hopp hazırannnnnnnnnnn:18::18::18:ayy heyecanandım ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN INSLLLLLLLLLLLL

tesettürlü hamişler lcwnin sitesinde hamile etekleri var üç model çok hoşuma gitti acaba mağazada var mıdır tek tek dolaşşam bulur muyum şi,mdi alsam bedeni tutmaz ki
BIZIM BURDAKINDE YOK YA OULET MAGAZASI USTELIK YANI TEEK YOKK TESETTURLULER ICINN SADE PANTOLONNN.
wowwwwww iline saglık cnm tek tek okudum ınll uyglamak da naısp olurr ve kolayca dogum yaparızzzzzzzzzzzz.

cnm hemen dıet nıyekınee banada yapıl dı sonra da yuzluk ama normal cıkıncaa tmm dedı sorun yok dıet fılan demedı ama ben artık kendı ıstegım ıle 3 beyaza dıkat edyorumm

wiiiiiiiii o ka dusuyormuu ıkı gundur öle oldu bakalım bgn ınsl olmaz yaaaaaa:13:.

dün banada oldu canım toparlayamadım ama en sonunda bos serum taktılar bıraz toprladım bayıldım bayılacaktı öğleden sora iş yerinde ...amin insallah :))
serumm muuu demekkı sen daha da dusmussun cnm benım dr artık sık sık tansıyonunu olctur dedıydı bırdee

cnm sorun olmaz ınsll dıkkatlı gıdın gelın ınsll cunkum ben hafta sonu 40 dk yola gttımm oncesınde o ka araba ıle gezdık dag tepee rabbım e emanetsnızz

rabbım yardımcısı olsun bebegınn gelısımı tam oturmadıgındandır cnm benımm bnm ark..emıyordu ama 1 hafta kuvezde kaldı ve suan cok ıyılero da 33 haftalık dogumustuuu

güaydın canım öncelikle iyi çalışmalar,kendi arbanızın rahatlığını hiçbirşey veremez istediğin zaman durabılırsınız ayaklarını uzatabılırsın ben hergun işe giderken 50 dkka yol gıdıyorum arbamla sıkıntım olmadı şimiye kadar ,uzun yolculukları otobusle onerılmıyo harektsızlıkten dolayı embolı atabıleceği için

hangi hastane canım acaba cok pahalı medical park ve medipolde 2500 tl

Ankara akay hastanesi canim.kafaya koydum devlet hastanesinde vip odada dogum yapmak istiyorum.ozel hastaneler para tuzagi.zaten fiyat sorunca direk sezeryan fiyatini veriyorlar.

ana kucagına dogdugu gıbı oturtmak lazımmış sonra cocuk alışmıyorumuss ben ne alacam nasıl alacam hala karar weremedimm
yaılmıştır gecmışte alanlar yada deneyımlı anneler tekrar fıkır werebilir miiii ?????

Aslında özel arabayla gidecektik ama arabamız yok canım kiralasak 2 gün için değmez yani birde masraflı oluyo benzini felan ondan otobüsle gitmeye karar verdik inş bir sıkıntı olmaz olursada otobüste kalkar gezerim napim...

Günaydın canım sağol kendi arabamız olmadığından otobüsle gideceğiz malesef uzun değil yol 1,5 saatlik yani inş bir problem olmazz

umarım cocugun beynı oksijensız kalmamıstır ( Allah yardımcıları olsun ben dusunmek ıstemıyorm boyle seyleri anımda anlatılınca dıkkatı baska yere verıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…