2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Haklısın cnm Heralde doktorum da söyler ne zaman kesmem gerektiğini.

Valla ben sepet 50 tane seker tac ve kapi susu en fazla 100 lira verecem.ki 70 e felanda var.en uygunu gittigidiyorda var.buyuk ihtimalle ordan alirim

Son düzenleme:

cnm birmax .com a bakarsan mıknatıslı süsler 75 kuruş falan.

gittigidiyorda da hikmetnur şeker tasarım yaz kapı süsleri 12 tl falan. 95 tlye 50 bebek şekeri kapı süsü sepet var.

bence bu fiyatların üstü de zevke kalmış ama makul olanlar bunlar umarım işine yarar

Merhaba güzel anneler ve onların tosibikleri.. Bugün doktor kontrolüm vardı daha doğrusu tahlillerim vardı. idrar ve kan tahlili yapıldı. İdrar yollarında iltihap varmış ve kan değerim çok düşmüş hemde 8,6 ya. Demir değerim düşmüş "sen nasıl ayakta kalıyorsun?" dedi doktor. Canımı sıktı anlayacağınız. eşim de tahlilleri kendi doktoruma gönderdi şimdi ondan haber bekliyoruz en azından o canımı sıkmıyor moral veriyor. Bazı doktorlar ne kadar patavatsız konuşuyor yaa..

Canım doktorunu aramak zorunda değilsin senin tercihin nihayetinde. Doğum için çok yüksek fiyat haklısın yani.

Canım ben gittigidiyor dan araştırıyorum bakmak istersen çeşit de var baya.. 50 adet bebek şekeri + sepet + kapı süsü +yastık GittiGidiyor'da 81473363 Bebek Odası Süsü GittiGidiyor'da

Valla ben sepet 50 tane seker tac ve kapi susu en fazla 100 lira verecem.ki 70 e felanda var.en uygunu gittigidiyorda var.buyuk ihtimalle ordan alirim

kızlar inanın şok oldum öyle fiyatlar var ki nette yani 100 tane şeker+ süs + defter falan nereden baksan 1500 tl buluyordu gönderdiğiniz fiyatlar bence de çok iyi, modeller de çok tatlıymış, raginda o kadar google aradım birmax yoktu ama sayende onu da buldum süper bakalım neyse içim rahatladı :)) sağolunnnn

bi itiraf: ben gittigidiyordakilere ikinci eldir falan sanıyordum ama anladım ki dğeilmiş :))) utangaç smileyyy :)))

benmde sag kalcm da ve kuyruk sokumu kemıgımde agrı var hatta kıtır kıtır yapıo egılıp kalkerken ilk ayımda basladı bde benm cok zor yha yapıcak hc bse yoook malesef bn ortapedıye bıle gttm ama bı faydası yok cekıcez bun agrıları (

rica ederim cnm böyle ıvır zıvır şeylere o parayı dökeceğime bebeğimin ihtiyaçlarını alırım

sen önce bi görüşte ona göre bişey düşünürsün şimdiden sıkma kendini ayrıca senin dr. prof. fln mı?
özele göre bile fiyatı çok yüksek gerçekten çok yerinde bi karar olmuş bence

bende de oluyor aynısı. yukarıya doğru baskıdan dolayıymış
bide vücudumuzun ağırlık merkezi normal halimizde göbek deliğimizin 3-4 parmak içeri kısmı fakatt şimdi bu nokta bebeğimizin konumundan dolayı değiştiği için ağrılarımızın olmasıda gayet normalmiş
çekicez kuzum napalım? çoğu gitti azı kaldı artık

kan değerin düşmüş gerçekten ama doğuma kadar takviyeyle toparlarsın basit şeyler,
sıkma canını bazen günde iki taneye çıkarıyorlar dozu daha çabuk toparlıyorsun o zaman.
sen bakma her doktorun dediğine hepsi düzgün iletişimi bilseydi en kötü durumda bile morali bozuk anneler olmazdı.
biliyosun banada neler neler söylediler yok özürlü yok gebelik sonlandırılıcak 40 gün boyunca cehennem ateşinde yandım sanki. dedikleri kadar kötü bir sonuçta çıkmadı çok şükür. hepsi anlamıyorki bizim halimizden, sallaaa, dünde bi arkadaşa dedim
unut o kötü düşünceleri gönder hepsini atmosfere

raginda bunları topluca alacagımız biryerde varmı canım yazsan süper olur

rica ederim cnm böyle ıvır zıvır şeylere o parayı dökeceğime bebeğimin ihtiyaçlarını alırım

bu birmax süpermiş... ya haklısın ama bizim çevredekiler biraz bu konularda pimpirikli o yüzden yoksa belki gayet gereksiz şeyler dediğin gibi boş para atılacak (

canım bildiğim kadarıyla eminönünde bir pasaj var onun içinde var ööyle yerler, bir de ebebek tarzı yerler var

selam canlar; bende günlerdir bebek şekeri malzemelerine bakıyorum. sonunda kendi el emeğim bir şey olsun istedim. karar verdim seramik hamurundan yapıcam bebek şekeri süsümü. kesesini ve bağlamasını iş yerinde arkadaşlarla yapıcaz. bi kaç örnek buldum sizce hangisi güzel?

cnm maalesef toğlu değil ama en az 2 siteden alabilirsin.kargo ücreti olmuyor tabi meblağ arttığı için.
Avent PES Biberon 125 ml Tekli SCF660/17 BPA%0 Adet 21,20 TL 21,20 TL
Nuk Emzik Silikon Baby Rose (0-6 ay) Adet 8,05 TL 8,05 TL
Lansinoh LatchAssist Göğüs Ucu Çıkartıcı Adet 9,24 TL 9,24 TL
Lansinoh Lanolin Meme Başı Kremi 10 gr Tüp Adet 9,75 TL 9,75 TL
Lansinoh Manuel Göğüs Pompası ŞOK FİYAT Adet 29,81 TL 29,81 TL
Bebedor Kolay Kavrama Çıt Çıt Tırnak Makası 552 Adet 3,39 TL 3,39 TL
Bebedor Burun Aspiratörü 561 Adet 5,30 TL 5,30 TL
Bebedor Pamuklu Çubuk 300 lük 463 Adet 2,75 TL 2,75 TL
Bebedor Yeni Emzik Kutusu 8590
bunlar eczanemizde.comdan
Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 1 adet, 24,99 TL
Bebedor Fırça ve Tarak Seti (pembe)1 adet, 9,80 TL
Uni Baby Yenidoğan için Islak Pamuk Mendil (3'lü paket)1 adet, 11,90 TL
Lansinoh Göğüs Pedi (60) 1 adet, 11,90 TL
bunlar nurtiria.comdan

cnm valla ne yapsan kimseyi memnun edemezsin bunu unutma sen içine sinen normal yollu birşey al bence

bende bebek arabalarını ve kız badisini beğendim

kalp şeklinde üzerinde elif yazanıbir de ensol alttaki bebek tulumu şeklinde olanı beğendim ben

slm kızlar hayırlı cumalar cuma vakti bütün annelerimiz ve bebeklerimiz için dua ettim allah kabul etsin inşallah

bence bebek tulumu ve kundaklı bebek güzelmiş yapabiliyorsan böyle şeyler ne mutlu:)

ne güzel yaptırabileceğin tanıdığın biri var bbiz yaptırmaya kalksak astarı yüzünü geçer hepimizin hakkında hayırlısı olsun tatlım

gülen yüzle bebek arabası güzelmiş nasıl yapacaksın acaba kalıplarımı var bende yapmak istedim şimdi kızcığımaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…