2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

bebek arabası modeli bnm hoşuma gitti..

uçakla mı gelecekmiş acaba ya hasta bu insanlar keşke doktor olsaymışım bedavaya çalışıyoruz resmen :)

hıım inşallah tatlım sonucun iyi çıkarda için rahatlar bende pazartesi yada salı gidicem dr sorarım belki bendende isteyecek şeker testi ben şu an alikahya kadın doğum hastanesinde bekir tuğrula gidiyorum oradada sezeryanla doğum yapıcam nasipse dr çok iyi sanki dr değil de amcam yada babamla konuşuyormuş gibi hissediyorum her muayenede bakalım inşallah sonuna kadarda bu memnuniyetimiz devam eder
tatlım beşik için yön mağz baktık ama yeni biryer buldum sanırım ordan alıcaz çınarlı durağının orda kutay bebe mağz var tesadüfen gördük belisin mobilyalarını satıyor 2 farklı markada var ama ilgilenmediğim için aklımda da kalmadı isimleri adam dükkanın dekorasyonunu yeniliycekmiş uyguna bırakırım dedi hemde tam takımı yatağı uyku seti fln yarın bakıcaz inşallah da alıcaz istersen sende bir bak yarın yine yazarım yeni izlenimlerimi mağazayla ilgili ha birde belisten düşündüğün bir tkm varsa yaz sorayım fiyatını birde fethiye caddesinde çeşmenin orda bilim pasajınn da babyzero diye bir mağz var orada da caploonba nın ürünleri indirimdeydi orayada bakabilirsin indirim bitmeden

bence hiç arama tatlım bende ilk gittiğim dr hem artık kendisine güvenmediğim için hemde çok paracı olduğu için bıraktım kaç ay oldu hiç arayan soran yok nerdesin sen diye sen bilirsin ama vicdan yapma aynı hastaneden bir dr bakıyordun sanırım karşılaşırsanız da sorarsa sana sende açıkça dersin maddi açıdan bırakmak zorun da olduğunu bir anlık o kadar parayı verip sonra sıkıntı çekmeyede hiç gerek yok :)

ben de süslü bebek bodysini beğendim hem farklı hem süslü ve şık :)))

haklısın evet

slm kızlar hayırlı cumalar cuma vakti bütün annelerimiz ve bebeklerimiz için dua ettim allah kabul etsin inşallah

amin canım diline gönlüne sağlık

maşşallah rüyan çok güzel hayırlara vesile olsun birşey dicem sakın yalnış anlama bir vaizde rüyalarınızı kimseye anlatmayın kendiniz hayra yorun diye anlattılar bazı rüyalar çıkarmış ve anlattığın kişi veya kişiler kötüye yorarsa senin için pek hayırlı olmazmış illa kötüye yoracaklar diye birşey yok ama hayra yor diyede söylenmiyor kimseye malum :)ben bunu duyduğumdan beri anlatmamaya çalışıyorum rüyalarımı nacizane öğrendiğimi aktarmak istedim

bi kaç gündür dillendirmek istemiyordum ama kızlar içim sıkılıyordu ....
kötü haberi aldım sonunda eşim yarın işten ayrılıyor
hali hazırda yeni bir iş durumuda yok üstelik
şimdi dualarınıza daha da çok ihtiyacım var

Son düzenleme:
Canım okudum duanı allah kabul etsin cuma günleri hürmetine inş....

Nasılsınız kızlar anca gelebildim işlerim çok yogun malum ondan herkes iyidir umarum öpüyoruz hepinmizi ve minnoşilarınızı kızımlannnn

hadi yaa ama sıkma canını bebek uğuru ile gelir derler.

gülen yüzle bebek arabası güzelmiş nasıl yapacaksın acaba kalıplarımı var bende yapmak istedim şimdi kızcığımaa

yuvarlak ve kalp şeklinde kurabiye kalıplarını kullanırım diyorum. üzerindeki detayları da kürdan çizip, ahşap boyamada kullandığım bocuk boyalarla yapmayı düşünüyorum. yapıca paylaşırım aşamalarını.

hayırlı cuma lar ınsllallah

nasılsınız bakalım bız cok sukur ıyıyız geden berı halsızlık ve bas donmesı var sanırım tansıyonum dosuk benım yaa:44:cuma dr dada 8/5 cıktı dr nıye bu ka dusuk dedı baskda bırsey demedıı ama dunden berı ara ara gelıyor o hal bana yaa bırsey olurmukı kızlar yaa yuksek sorun da düşük de bırsey olurmu sızdede oluyormu:26::44: ne yesem tuzsuz gelıyor yemeklere o yusden az tuz koyoyorum bılmeden tuzu kacırmayayım dıyeehayırlısı ınsll bır daha gıttı e 95 dustuk hayırlısı ıle son tremestere gırdık oglusumla ınsll saglıcakla kucgaımıza almak nasıp olurrrrrrrrrrrrhepımızdee
az once komsudan geldım cuma tolantımız varduda oglusumla KUR AN OKUDUK dınledık geldık cok sukur bu arad a teheccud namazını 40 ka tamamayan varmııı cok faydalımıss ben saymadım ama olmustur zarr bu tur konularda bılgısı olan varsa yazsında yenı bılgılerımmm olsun ınslll

bir gecmıse bakımde markete gıdıcemmmm

canım içini ferah tut bebekler rızklarıyla gelirmiş. eşin en kısa zamanda iş bulur inş.

aynen canım nefes aldırmıyor.

sürekli derin derin nefes alıyorum.

yürüyüş de yapıyorum ben ,onunla ilgisi yok demek ki.

akşamları özellikle coşuyor,yemek yiyemiyorum çok sıkıntı yapıyor.

cok tatlılar hayırlı gunlerde gıysınınslll

cnm o dr baglı degılsın ve ne bu ı 5000 lıra yuhh sankı snn sancınımı keecek mıs kı 3500 tl fark alıcakmıss sacma yaa kaldıkı kolaya kacıpp sezeryancı yanımısda bosver gıtsın yaaaaaaaaa benım hersey dahıl 250-300 arası dogum fark etmıyor ozel oda fılann yanıı bırdeee

cnm ben ark.yaptırıyorum hatta bıtmek uzereymıss fıyt da uygun benım ark.lıstemde ısmı var albumunde var orn.ıstersen argoda yapıyor ve uygun fıyatıı daaa
gulzunoguz dıye ısmıı bır bakın ıstersenızz

cnm kalcan acılyor artı donem donem oluyor ben gecım oevrlerı cnm benımm dıkkat et kendınee muckkkk

benım ark.gulzunoguz ısmının ab-lbunmune bakıp secebılrıısnız kendısı yapıyor ve uygunaa

cnm hakkınızda hyırlısı olsun kısmetlı bebek olur ınsl da babası kısa zmn ıcınde ıs bulurrr

bızimde ev alma durumumuzda esım bu gunlerde sıkıntıda ıstedıgı eve yorup yapılıp duruyor canı sıkılıor onunda halılle bayagıı streslii babamız ya hakımızda hayılrısı ınsll saglıcakla rabbım hayılırlısı ıse nasıp etsın ısnllll

Allah hakkinizda hayirlisini versin canim, diger akadaslarin da dedigi gibi bebek rizkiyla gelir. Sen yeter ki kendini ve bebegini sikma.

Bence arabali olan guzel canim.ben de malzeme alip kendim yapacagim buyuk ihtimal.esim cok israr ediyor cunku.bana kalsa hazir alirim da.kiramiyom kocisimi.

allah büyük canım ben de hamile olunca eşim maaş alamıyordu sonra çıktı başka yerde başladı bebeklerin nasibine inan

dualarımız seninle kuzum umarım eşinde en kısa zamanda isteğine göre bir iş bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…