2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
selam canlar; bende günlerdir bebek şekeri malzemelerine bakıyorum. sonunda kendi el emeğim bir şey olsun istedim. karar verdim seramik hamurundan yapıcam bebek şekeri süsümü. kesesini ve bağlamasını iş yerinde arkadaşlarla yapıcaz. bi kaç örnek buldum sizce hangisi güzel?

Eki Görüntüle 671762 Eki Görüntüle 671763 Eki Görüntüle 671764 Eki Görüntüle 671765 Eki Görüntüle 671766 Eki Görüntüle 671767

bebek arabası modeli bnm hoşuma gitti..

Turkiyede sadece 2 tane varmis o cihazdan.bi de fransada ultrason uzmanligi egitimi almis yillarca.super bi doktor ama giderek zorlaniyorum ben odemelerde.ankara cankaya canim.

Normal bi salon canim.hem de normal dogum yaptirmiyormus pek.onun dogum yaptiracagi hastanede 1500 tl istiyor hastanenin doktoru girerse.ama disardan gelince doktor 5000 tl istiyor.salon ayni salon yani sadece doktor degisince arada 3500 oynuyor:KK52: sacmalik iste.veremem o kadar para.hastanenin doktoru ile gorusecem 3 gibi.

uçakla mı gelecekmiş acaba ya hasta bu insanlar keşke doktor olsaymışım bedavaya çalışıyoruz resmen :)

162 çıkmıştı benimde canım :KK43:

moralim ister istemez çok bozuldu canım..ama dikkat ediyorum yediklerime inşallah 100lük normal çıkar..

doktor normal zamanı dedi 23.haftadasın yapalım dedi yaptık canım..sende bi sor doktoruna bakalım ne diyecek canım..bu arada sen hangi doktora gidiyordun..

canım birde yön avm'denmi bakıyordun sen mobilyaya..bizde bir dahak, hafta bakmaya çıkıcazda..

sağol canım ya valla burda ilk önce yüksek çıkıp sonra düşük çıkanları görünce umutlandım inanki..bende dikkat ediyorum inşallah 100 benimde düşük çıkar..bebeğime bişey olmaz..

senin kaç çıkmıştı ilk şekerin canım ?

hıım inşallah tatlım sonucun iyi çıkarda için rahatlar bende pazartesi yada salı gidicem dr sorarım belki bendende isteyecek şeker testi ben şu an alikahya kadın doğum hastanesinde bekir tuğrula gidiyorum oradada sezeryanla doğum yapıcam nasipse dr çok iyi sanki dr değil de amcam yada babamla konuşuyormuş gibi hissediyorum her muayenede bakalım inşallah sonuna kadarda bu memnuniyetimiz devam eder
tatlım beşik için yön mağz baktık ama yeni biryer buldum sanırım ordan alıcaz çınarlı durağının orda kutay bebe mağz var tesadüfen gördük belisin mobilyalarını satıyor 2 farklı markada var ama ilgilenmediğim için aklımda da kalmadı isimleri adam dükkanın dekorasyonunu yeniliycekmiş uyguna bırakırım dedi hemde tam takımı yatağı uyku seti fln yarın bakıcaz inşallah da alıcaz istersen sende bir bak yarın yine yazarım yeni izlenimlerimi mağazayla ilgili ha birde belisten düşündüğün bir tkm varsa yaz sorayım fiyatını birde fethiye caddesinde çeşmenin orda bilim pasajınn da babyzero diye bir mağz var orada da caploonba nın ürünleri indirimdeydi orayada bakabilirsin indirim bitmeden

Gunaydin kizlar.bu gun biraz gerginim.bi hastane ile gorusmeye gidiyorum.eger fiyatlari uygun gelirse kontrollere orada devam edecegim.ama diger doktorjmu ariyip gelemsyecegimi nasil soyleyecegim diye dusunuyorum.aylik 220 tl kontrole veriyorum.5000 tl istedi dogum icin de.o yuzden degistirmek zorunda kaliyorum biraz da.ayip olmaz dimi doktora ariyip devam edemeyecegimi soylesem.

bence hiç arama tatlım bende ilk gittiğim dr hem artık kendisine güvenmediğim için hemde çok paracı olduğu için bıraktım kaç ay oldu hiç arayan soran yok nerdesin sen diye sen bilirsin ama vicdan yapma aynı hastaneden bir dr bakıyordun sanırım karşılaşırsanız da sorarsa sana sende açıkça dersin maddi açıdan bırakmak zorun da olduğunu bir anlık o kadar parayı verip sonra sıkıntı çekmeyede hiç gerek yok :)

selam canlar; bende günlerdir bebek şekeri malzemelerine bakıyorum. sonunda kendi el emeğim bir şey olsun istedim. karar verdim seramik hamurundan yapıcam bebek şekeri süsümü. kesesini ve bağlamasını iş yerinde arkadaşlarla yapıcaz. bi kaç örnek buldum sizce hangisi güzel?

Eki Görüntüle 671762 Eki Görüntüle 671763 Eki Görüntüle 671764 Eki Görüntüle 671765 Eki Görüntüle 671766 Eki Görüntüle 671767

ben de süslü bebek bodysini beğendim hem farklı hem süslü ve şık :)))

cnm maalesef toğlu değil ama en az 2 siteden alabilirsin.kargo ücreti olmuyor tabi meblağ arttığı için.
Avent PES Biberon 125 ml Tekli SCF660/17 BPA%0 Adet 21,20 TL 21,20 TL
Nuk Emzik Silikon Baby Rose (0-6 ay) Adet 8,05 TL 8,05 TL
Lansinoh LatchAssist Göğüs Ucu Çıkartıcı Adet 9,24 TL 9,24 TL
Lansinoh Lanolin Meme Başı Kremi 10 gr Tüp Adet 9,75 TL 9,75 TL
Lansinoh Manuel Göğüs Pompası ŞOK FİYAT Adet 29,81 TL 29,81 TL
Bebedor Kolay Kavrama Çıt Çıt Tırnak Makası 552 Adet 3,39 TL 3,39 TL
Bebedor Burun Aspiratörü 561 Adet 5,30 TL 5,30 TL
Bebedor Pamuklu Çubuk 300 lük 463 Adet 2,75 TL 2,75 TL
Bebedor Yeni Emzik Kutusu 8590
bunlar eczanemizde.comdan
Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 1 adet, 24,99 TL
Bebedor Fırça ve Tarak Seti (pembe)1 adet, 9,80 TL
Uni Baby Yenidoğan için Islak Pamuk Mendil (3'lü paket)1 adet, 11,90 TL
Lansinoh Göğüs Pedi (60) 1 adet, 11,90 TL
bunlar nurtiria.comdan

cnm valla ne yapsan kimseyi memnun edemezsin bunu unutma sen içine sinen normal yollu birşey al bence :KK66:

haklısın evet

slm kızlar hayırlı cumalar cuma vakti bütün annelerimiz ve bebeklerimiz için dua ettim allah kabul etsin inşallah

amin canım diline gönlüne sağlık

dün gece çok huzurlu bi rüya gördüm. banyoda oturmuşum bebeğim kucağımda göğsüme yatırmışım su döküyorum sırtından. yıkıyorum onu . öpüyorum ,sarılıyorum. gördüğüm en huzurlu rüyaydı. korkulu rüyalar görürdüm hep. :KK49:

maşşallah rüyan çok güzel hayırlara vesile olsun birşey dicem sakın yalnış anlama bir vaizde rüyalarınızı kimseye anlatmayın kendiniz hayra yorun diye anlattılar bazı rüyalar çıkarmış ve anlattığın kişi veya kişiler kötüye yorarsa senin için pek hayırlı olmazmış illa kötüye yoracaklar diye birşey yok ama hayra yor diyede söylenmiyor kimseye malum :)ben bunu duyduğumdan beri anlatmamaya çalışıyorum rüyalarımı nacizane öğrendiğimi aktarmak istedim

bi kaç gündür dillendirmek istemiyordum ama kızlar içim sıkılıyordu ....
kötü haberi aldım sonunda eşim yarın işten ayrılıyor :KK14: :KK14:
hali hazırda yeni bir iş durumuda yok üstelik :KK14: :KK14:
şimdi dualarınıza daha da çok ihtiyacım var :KK31: :KK31:

Son düzenleme:
Canım okudum duanı allah kabul etsin cuma günleri hürmetine inş....

Nasılsınız kızlar anca gelebildim işlerim çok yogun malum ondan herkes iyidir umarum öpüyoruz hepinmizi ve minnoşilarınızı kızımlannnn:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Kötü haberi aldım sonunda eşim yarın işten ayrılıyor :KK14: :KK14:
Hali hazırda yeni bir iş durumuda yok üstelik :KK14: :KK14:

hadi yaa:KK43: ama sıkma canını bebek uğuru ile gelir derler.

gülen yüzle bebek arabası güzelmiş nasıl yapacaksın acaba kalıplarımı var bende yapmak istedim şimdi kızcığımaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yuvarlak ve kalp şeklinde kurabiye kalıplarını kullanırım diyorum. üzerindeki detayları da kürdan çizip, ahşap boyamada kullandığım bocuk boyalarla yapmayı düşünüyorum. yapıca paylaşırım aşamalarını. :KK70: :KK49:

hayırlı cuma lar ınsllallah

nasılsınız bakalım bız cok sukur ıyıyız geden berı halsızlık ve bas donmesı var sanırım tansıyonum dosuk benım yaa:44:cuma dr dada 8/5 cıktı dr nıye bu ka dusuk dedı baskda bırsey demedıı :KK9:ama dunden berı ara ara gelıyor o hal bana yaa bırsey olurmukı kızlar yaa yuksek sorun da düşük de bırsey olurmu sızdede oluyormu:26::44: ne yesem tuzsuz gelıyor yemeklere o yusden az tuz koyoyorum bılmeden tuzu kacırmayayım dıyee:KK52::KK52:hayırlısı ınsll bır daha gıttı e 95 dustuk hayırlısı ıle son tremestere gırdık oglusumla ınsll saglıcakla kucgaımıza almak nasıp olurrrrrrrrrrrr:21::21:hepımızdee
az once komsudan geldım cuma tolantımız varduda oglusumla KUR AN OKUDUK dınledık geldık cok sukur bu arad a teheccud namazını 40 ka tamamayan varmııı cok faydalımıss ben saymadım ama olmustur zarr bu tur konularda bılgısı olan varsa yazsında yenı bılgılerımmm olsun ınslll

bir gecmıse bakımde markete gıdıcemmmm
:KK55::KK55::KK54::KK55:

canım içini ferah tut bebekler rızklarıyla gelirmiş. eşin en kısa zamanda iş bulur inş.

Hayırlı cumalar canım,aynen bende senn gibiyim kaburgalarım fena batıyo nefes alamıyorum insan su içerken boğulur gibi olur mu öyleyim..Ama ben yürüyüş fln yapmıyorum onun etkisi var bence acilen yürüyüşe başlıycam..

aynen canım nefes aldırmıyor.

sürekli derin derin nefes alıyorum.

yürüyüş de yapıyorum ben ,onunla ilgisi yok demek ki.

akşamları özellikle coşuyor,yemek yiyemiyorum çok sıkıntı yapıyor.

cok tatlılar hayırlı gunlerde gıysınınslll :nazar:

Gunaydin kizlar.bu gun biraz gerginim.bi hastane ile gorusmeye gidiyorum.eger fiyatlari uygun gelirse kontrollere orada devam edecegim.ama diger doktorjmu ariyip gelemsyecegimi nasil soyleyecegim diye dusunuyorum.aylik 220 tl kontrole veriyorum.5000 tl istedi dogum icin de.o yuzden degistirmek zorunda kaliyorum biraz da.ayip olmaz dimi doktora ariyip devam edemeyecegimi soylesem.
cnm o dr baglı degılsın ve ne bu ı 5000 lıra yuhh sankı snn sancınımı keecek mıs kı 3500 tl fark alıcakmıss :KK47:sacma yaa kaldıkı kolaya kacıpp sezeryancı yanımısda bosver gıtsın yaaaaaaaaa benım hersey dahıl 250-300 arası dogum fark etmıyor ozel oda fılann yanıı bırdeee

kızlaaaarrr bebek şekeri süsü hatıra defteri kapı süsü sizce maksimum ne kadar tutmalı? ya da tutar? ay günlerdir sanki tek eksiğim bu gibi buna kafa yoruyorum, eminönüne henüz gidemedim internetten araştırıyorum hep
cnm ben ark.yaptırıyorum hatta bıtmek uzereymıss fıyt da uygun benım ark.lıstemde ısmı var albumunde var orn.ıstersen argoda yapıyor ve uygun fıyatıı daaa
gulzunoguz dıye ısmıı bır bakın ıstersenızz:KK9::KK9:

tünaydın anneler ve kuzuları,

nasılsınız? hayırlı cumalar herkese.

ben ölüyorum sırt ve göğüs ağrısından .kaburgalarım mı açılıyor nedir?
oturamıyorum ağrıdan :KK43:

sizler nasılsınız?
cnm kalcan acılyor artı donem donem oluyor ben gecım oevrlerı cnm benımm dıkkat et kendınee muckkkk

canım ben de internetten araştırıyorum mecburen de internetten alıcam çünkü bulunduğum yerde öyle bir imkan yok varsa da eminim pahalı olur. internette süs çeşidine göre değişen fiyatlar var biliyosundur sen de, 50-100tl arasında değişiyo benim baktığım modeller. ben ahşap süs istemiyorum,onların fiyatı daha uygun,şu biblolu lavantalı mıknatıslı olanlardan düşünüyorum. bazılarına 50 bebek şekeri+sepet+lohusa tacı+kargo ücretsiz ibaresi eklenmiş. kapı süsü için de ayrıca bu şekilde paketler var ya da sadece kapı süsü için tül ve o asılan şeyler var. bunlar haricinde ben ayrıca tül ve kurdela alıp içine çikolata sarmayı ve hem bebek şekeri hem çikolatası ikramı düşünüyorum. daha doğrusu erkeklere sadece çikolata,bayanlara şeker+çikolata :))
benım ark.gulzunoguz ısmının ab-lbunmune bakıp secebılrıısnız kendısı yapıyor ve uygunaa:KK54:

cnm hakkınızda hyırlısı olsun kısmetlı bebek olur ınsl da babası kısa zmn ıcınde ıs bulurrr

bızimde ev alma durumumuzda esım bu gunlerde sıkıntıda ıstedıgı eve yorup yapılıp duruyor canı sıkılıor onunda halılle bayagıı streslii babamız ya hakımızda hayılrısı ınsll saglıcakla rabbım hayılırlısı ıse nasıp etsın ısnllll:KK54::KK54:

Allah hakkinizda hayirlisini versin canim, diger akadaslarin da dedigi gibi bebek rizkiyla gelir. Sen yeter ki kendini ve bebegini sikma.

Bence arabali olan guzel canim.ben de malzeme alip kendim yapacagim buyuk ihtimal.esim cok israr ediyor cunku.bana kalsa hazir alirim da.kiramiyom kocisimi.

allah büyük canım ben de hamile olunca eşim maaş alamıyordu sonra çıktı başka yerde başladı bebeklerin nasibine inan

dualarımız seninle kuzum:KK43: umarım eşinde en kısa zamanda isteğine göre bir iş bulur

X