2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
dün gece çok huzurlu bi rüya gördüm. banyoda oturmuşum bebeğim kucağımda göğsüme yatırmışım su döküyorum sırtından. yıkıyorum onu . öpüyorum ,sarılıyorum. gördüğüm en huzurlu rüyaydı. korkulu rüyalar görürdüm hep.

lcw sitesinde kargo bedava bikaç günlüğüne kızçeler. bebişlere body fln alacaksanız haberiniz olsun. hamile taytı ve body aldım ben.

Kızlar bugün dopplerim vardı bebeğin herşeyi normalmiş ama
Sol uterin arterde NOTCH mevcuttur PI:1,63 diyo çok üzgünüm.
preklamsi olabilirmiş.

merhaba salı günü 23+1 günlükken bende aytıntılı ultrasonda damar direnci çıktı bende çok korkuyıorum kendi dr korkmama gerektiğini söyledi ama kontrolümüz asıl yarın lütfen dua edin benim ve güzel kzıım için radyoloji uzmanı biraz küçük olabilir sadece dedi ama benim aklımda binbir senaryo kızım 27 cm ve 464 gr dı bakalım yarın nasıl geçicek Allahım yardımcımız olsun senin ne kadar canım kilosu falan

benim 170 çıkmıştı.içini ferah tut yüksek bile çıksa çaresi var üzme kendini.ama bence senin de 100 lük düşük çıkacak:)

benim 170 çıkmıştı.içini ferah tut yüksek bile çıksa çaresi var üzme kendini.ama bence senin de 100 lük düşük çıkacak:)

Ayyyy Amin canımmm ya inşallah ağzından bal damlıyo :)

inşallah sağ sağlim kucağımıza alırız bebişlerimiz :)

canım boşver ya sana ayıp değil mi doğuma çok alıyor yaa..

Aman allahım nasıl rakamlar bunlar yaaa çıldırmış olmalılar. Bence hiç arama bile gerek yok onlar ararlarsa gelmeyeceğini söylersin. Neresi burası merak ettim bu kadar pahalı olmasının nedeni ne?
Turkiyede sadece 2 tane varmis o cihazdan.bi de fransada ultrason uzmanligi egitimi almis yillarca.super bi doktor ama giderek zorlaniyorum ben odemelerde.ankara cankaya canim.
Normal bi salon canim.hem de normal dogum yaptirmiyormus pek.onun dogum yaptiracagi hastanede 1500 tl istiyor hastanenin doktoru girerse.ama disardan gelince doktor 5000 tl istiyor.salon ayni salon yani sadece doktor degisince arada 3500 oynuyor sacmalik iste.veremem o kadar para.hastanenin doktoru ile gorusecem 3 gibi.

Son düzenleme:

allh yardımcın olsun canmmm valla okadar parada verlmez yha doktra indirim yapsınnn azıcık

Canım geç ama ablan için çok geçmiş olsun.Ben idrar tahlillerimde hiç birşey yokktu 2 aylıkken baktırdım.
Allahım sağlıklı bebeklerimizi hayırla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.Biraz içim rahatladı coraspin 100 lük içiyorum 2. günüm bugü.Dr lar bebeğin gelişimi haftasına uygun dedi .

Sağol canım haklısın.Sonuçta eskiden annlerimiz babannelerimiz nasıl yapmış doğumları doğana kadar ne cinsiyetini ne başka birşeyini bilmiyolarmış.Aslında bilmemekmi iyi Yoksa önceden bilmekmi iyi karar veremedim.

Canım çok güzel hepsi Sağlıklı sıhhatli kullansın inşallah.

Canım benim 22+1 de kendi dr kontrolümde 489 gr.dı.22+3 de doplerde 466 gr çıktı ama haftanla uyumlu bundan sonra dikkat et mutlaka dedi.preklamsi olabilir dedi.Sonra kendi dr mu aradım oda sağlı sollu olsaydı bebek gelişimi geriler kesin derdim ama sağda birşey yok soldakinide coraspinle ve tuzu azaltarak iyileştiricez dedi korkma sakın dedi.

oy oy oy maaşallah güle güle giyinsin

bence aramana bile gerek yok neticede özgür bir müşterisin ama bir yakınlığınız varsa nezaketen tabi ekonomik nedenlerle başka bir tercih yapman gerektiğini söyleyebilirsin, endişelenme herşeyde bir hayır vardır

ay maaşallah :) be görmedim minnoşumu rüyamda hiç ama görmek de istemiyorum bu sefer korkarım rüyamdaki gibi olur ya da olmaz diye ama çok da özlüyorum onu sevmeyi.. ne yaman çelişki yaaa (

canım allah gönlüne göre versin

evet haklısın bilmek iyi mi değil mi ben de bazen düşünüyorum, ne var herşeyi bu kadar didikleyecek ne olursa olsun allahın dediği olacak aslında diyorum içimden ama yine de annelik telaşı başka birşey herhalde

doktorunuzun söylediğini farz ediyorum ama ben de coraspin içiyorum.Bana son ay bırakmamı söyledi. Coraspin kan sulandırıyor ya ani bir ameliyat ya da erken doğum olursa coraspin kullanıyorsanız kanıdurdurmak cok zor olurmuş...

kızlaaaarrr bebek şekeri süsü hatıra defteri kapı süsü sizce maksimum ne kadar tutmalı? ya da tutar? ay günlerdir sanki tek eksiğim bu gibi buna kafa yoruyorum, eminönüne henüz gidemedim internetten araştırıyorum hep

tünaydın anneler ve kuzuları,

nasılsınız? hayırlı cumalar herkese.

ben ölüyorum sırt ve göğüs ağrısından .kaburgalarım mı açılıyor nedir?
oturamıyorum ağrıdan

sizler nasılsınız?

Benim sağ kalçamda ağrı var iki aydır falan biraz erken başladı,bikaç haftadır kalsiyum kullanıyorum nisbeten rahatladım, bunlar olabilecek ağrılar canım. katlancaz sadece minnoşlar için:)doktoruna söyle ama muhakkak seni rahatlatıcak şeyler söylicektir.

dün gece korku filmi izleyelim dedik. Normalde bakarım aslında ama hiç risk almadım korkunç şeyler görünceği zaman bakmadım dolayısıyla hiçbişe anlamadım filmden

Hayırlı cumalar canım,aynen bende senn gibiyim kaburgalarım fena batıyo nefes alamıyorum insan su içerken boğulur gibi olur mu öyleyim..Ama ben yürüyüş fln yapmıyorum onun etkisi var bence acilen yürüyüşe başlıycam..

ben de çok severim ama korku filmlerini aynen cesaret edemiyorum zaten geçenlerde görümcemin arkadaşı patavatsızlık etti epeycene tırsıtıcı şeyler anlattı bana sonra eşim yokken korktum.. ki korku nedir bilmem

canım ben de internetten araştırıyorum mecburen de internetten alıcam çünkü bulunduğum yerde öyle bir imkan yok varsa da eminim pahalı olur. internette süs çeşidine göre değişen fiyatlar var biliyosundur sen de, 50-100tl arasında değişiyo benim baktığım modeller. ben ahşap süs istemiyorum,onların fiyatı daha uygun,şu biblolu lavantalı mıknatıslı olanlardan düşünüyorum. bazılarına 50 bebek şekeri+sepet+lohusa tacı+kargo ücretsiz ibaresi eklenmiş. kapı süsü için de ayrıca bu şekilde paketler var ya da sadece kapı süsü için tül ve o asılan şeyler var. bunlar haricinde ben ayrıca tül ve kurdela alıp içine çikolata sarmayı ve hem bebek şekeri hem çikolatası ikramı düşünüyorum. daha doğrusu erkeklere sadece çikolata,bayanlara şeker+çikolata :))

çok tatlı görünüyolar güle güle kullansın inşallah sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…