2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
merhabalar.sizin de zormuş .benim okul yakın baya.ben inşallah düşünüyorum 3 hafta kalana kadar çalışmayı çünkü sonrasında biraz olsun iznim olmasını istiyorum.

sanırım bebeğini kaybetmiştin değil mi.gerçekten çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsın,inşallah ayetel kürsi de okuycam canım

selam kızlar, hastanede yiyeceğiniz pijamaya karar verdiniz mi, uzun süredir internetten bakıyorum ama karar veremedim. Alanlar varsa resim ekleyebilirlermi
ben netten gördüklerime güvenemiyorum ya bedeni olmaz kumaşı nasıldır falan diye
çok geçmiş olsun canım
ben de yaşadım bunu çok doktoruma sordum alttan muayene etti normal endişe etme dedi

yarın eşimin arkadaşları ilk defa bize yemeğe gelecekler kızlar yarın pek nette olamam yorgun olmazsam gece bakarım yazdıklarınıza inş hepinize iyi geceler bebişlerinizi ve sizi öptük Allaha emanet olun

Son düzenleme:
sevgili anneler ve minnoşları dün bugün yazdıklarınızı biraz okuyabildim ama çook uykum geldi herkese iyi geceler bir gün daha bitti,şafak bir gün daha azaldı
merln,
cankiiz50,
freerock dualarınızı okudum inşallah kabul olur

kızlar 50 gr şeker yükleme testinde değerim yüksek çıktı şimdi 100gr yapılacak çok kötü moralim bozuldu..bebeğime zararı çokmu acaba ya

endişelenme canım benim de 50 lik yüksek çıkmıştı,bir hafta şekerden ve karbonhidrattan uzak durdum.100 lük normal çıktı.sonuç olarak bir sıkıntı yok şu anda.inşallah senin de 100 lük normal çıkar..

sebebini bilmiyorum ama sadece benim değil bi çok kişininki böle çıkıyo seninki 50lik yüklemede kaç çıkmıştı benimki 150 idi

162 çıkmıştı benimde canım

moralini bozma belki daha önceki beslenmende birşeyleri fazla kaçırmışsıdır inşallah 100lükte normal çıkar değerlerin birde tatlım biz seninle aynı haftadaydık erken değilmi şeker testi için

moralim ister istemez çok bozuldu canım..ama dikkat ediyorum yediklerime inşallah 100lük normal çıkar..

doktor normal zamanı dedi 23.haftadasın yapalım dedi yaptık canım..sende bi sor doktoruna bakalım ne diyecek canım..bu arada sen hangi doktora gidiyordun..

canım birde yön avm'denmi bakıyordun sen mobilyaya..bizde bir dahak, hafta bakmaya çıkıcazda..

sağol canım ya valla burda ilk önce yüksek çıkıp sonra düşük çıkanları görünce umutlandım inanki..bende dikkat ediyorum inşallah 100 benimde düşük çıkar..bebeğime bişey olmaz..

senin kaç çıkmıştı ilk şekerin canım ?

günaydın herkese .inşallah herkes için herşey yolundadır.bu arada kızlar ben önceki listede vardım da buna bir türlü giremedim.grafcım mes. attım onuda göremedin sanırım.bir kez daha yazayım.benim sat 4 ekim.beklenen doğum tarihi 11 temmuz. konyadayım.bir kızım var.şimdi oğlum olacak.konya medline hastanesine gidiyorum.

Ablam coraspin içti, bu iş ortaya çıktığından itibaren rapor aldıişini bıraktı evde dinlendi. Günde 4 defa filan tansiyonunu ölçtü. Hep takipteydi. 2 haftada bir 24 saatlik idrar biriktirip protein atılımı ne kadar diye ölçtürmeye gitti. Ancak ablam bu olayı cok agır yaşadı. Sizde de öyle olsa ilk aylarda yaptırdığınız idrar tahlilinde zaten proteinatımı cıkardı. Siz sakın korkmayın sonucta ciddi bir şey olsa doktor söylerdi. Zaten ablamda 22. haftadaki detaylı ultrasonda bebek gelişiminin çok geride olduğunu söylemişti Murat Bey. İçinizi rahat ettirmek için en büyük tavsiyem eğer istanbuldaysanız Prof. Dr. Murat Yayla'ya gidin. Kendisi Perinatolog, sorunlu gebeliklerle ilgileniyor. Ne yazık ki ablam pek şanslı olamadı bu konuda. Ablamın nasıl atlattığını orduğunuz için söylüyorum sadece. Ama dediğim gibi onunki ileri boyutta olanbir şeydi. Bebeği 28. haftada doğdu ama gelişimi geri olduğu için 24 haftalık bebek kadardı. Ama tekrar söylüyorum sizinkiyle alakası yok hem notch cok yuksekti hem tansyon çok yüksekti hem protein atılımı vardı. İçinizrahat olsun. Sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın inşallah.

Günaydın... Hayırlı cumalar... bir hafta daha bitti... Bir ayı daha bitirdik.. Zaman daralıyo mu ne..

Günaydın güzel anneler ve minişleri :)
Huzurlu,sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum hepimize ayrıca Cumanız mübarek dualarımız kabul olsun inşallah :)
freerock duanı okudum canım Allah kabul etsin..
sevgiler

Günaydınlar herkese çoook güzel bir gün geçirmenizi diliyorum tabiiii bol tekmeli de olsunnnn:)

Kızlar bugün dopplerim vardı bebeğin herşeyi normalmiş ama
Sol uterin arterde NOTCH mevcuttur PI:1,63 diyo çok üzgünüm.
preklamsi olabilirmiş.

canım ya hepimiz çok pimpiriklenip en ufak şeyi kafamıza takıyoruz ama bence sadece ihtimalden bahsetmiş dr kesinlik dememiş, hele de erken teşhiste çaresi var biliyorum o yüzden korkma, ben genelde engelli çocuklarla çalışıyorum her gün 40 tane engelli çocuk geliyor iş yerine kimisinin tüm testleri iyi çıkmış ama çocuk engelli doğmuş, ya da arkadaşalrım var kesin alalım dedikleri çocuklar cin gibiler maaşallah... o yüzden üzme kendini ne olur

canım benim mayıs haziranda doğum yapan arkadaşalrım 2 günlük hastanede 5 kez değiştirdiklerini söylediler, ben doğum öncesi için iki ev elbisesi gibi şey aldım kendime hemşireler gelip ggidip baıyormuş ya :)) sonrası için de 2 takım pijama -biri annemin biri kardeşimin hediyesi- bir takım da gecelik-sabahlık aldım

vay manyak ya çok geçmiş olsun hasta tip.. tekrar geçmiş olsun allah beterinden saklasın

kızlar 50 gr şeker yükleme testinde değerim yüksek çıktı şimdi 100gr yapılacak çok kötü moralim bozuldu..bebeğime zararı çokmu acaba ya

yükleme sonrası mı yüksek çıktı? evet burada diğer arkadaşlara da aynısı olmuş ikinci ölçümde çıkmamış, çıksa bile benim arkadaşalrımdan şekeri pirinci patatesi makarnayı azalttırdı hatta yasaklamaya yakın bir diyet uygulattı ve çok cici minnoşları var artık, istersen sen de hafif bir diyete başla

Nuk Emzik Silikon Baby Rose (0-6 ay) | 9,50 TL

Avent PES Biberon 125 ml Tekli SCF660/17 BPA%0 | 25,02 TL

kızlar bu emzikle biberon yenidoğan için uygun mu sizce?

yorumlarınızı bekliyorum sipariş vereceğim inş.

ay ben rüyamda gördüm bu ürünleri herşey nuk herşey nuk aa avent yok burada çıkalım dyorum p

kızlar yarın bebek bakım kursum başlıyor çok heycanlayım

oo süper bize de anlatırısn canım, zeynep kamildeki mi

canım ben buna benzer birşeyi daha ucuza almıştım optimumdaki ya da boyner vs avm lerdeki gecelik-iccamasırcıları gez istersen

Arkadaşlar akşam kontrolüm var dı, oğlum kocaman olmuş ne kadar büyümüş çok özlemişim. 29 cm , 667 gr olmuş . Herşey yolunda dedi doktor amcamız süperrrrr ya çok mutluyum.

oy maaşallah ona

canım ben de eşim gelene kadar tam uyku moduna geçiyorum sonra o gelirken birşey lazım mı diye arıyor yaa uykumu bozduğu için onu boğasım geliyorr

yarın eşimin arkadaşları ilk defa bize yemeğe gelecekler kızlar yarın pek nette olamam yorgun olmazsam gece bakarım yazdıklarınıza inş hepinize iyi geceler bebişlerinizi ve sizi öptük Allaha emanet olun

ay canım kolay gelsin keşke bu halinle ağır misafire girişmeseydin biz 3 aylıkken öyle büyük bir şölen verdik evde sonra eşim gördü halimi artık yakınlarımızı kahvaltıya çağıralım desem bile istemiyor

Günaydınlar herkese çoook güzel bir gün geçirmenizi diliyorum tabiiii bol tekmeli de olsunnnn:)

amin canım amin :))

Sabahınız hayırlı olsun,Gönlünüz sevinçlerle dolsun...
Sağlığınız tam olsun,Neşeniz bol olsun...
Kazancınız bereketli olsun,Sıkıntılarınız yok olsun...
Acılarınız mutluluğa dönüşsün...
Dualarınız kabul olsun....Cumanız mübarek olsun..
Mutlu Olun, Huzurlu Olun, Sağlıklı Olun, Sevgiyle Kalın.
Günaydın,annişler ve kuzucukları

bunlarda şimdilik bnm oğluşuma aldıklarım kızlar.. hastane çıkışımızda var ama anneannemizde gelince onuda koyarızzz..

freerock arkadaşım okudum duanı allah kabul etsin gölüne göre versin inşallah.Canım ya ne güzel şeyler almışsın böle bayıldım alttaki çıtçıtların üstündekiler çok sevimli güle güle giydir.

Gunaydin kizlar.bu gun biraz gerginim.bi hastane ile gorusmeye gidiyorum.eger fiyatlari uygun gelirse kontrollere orada devam edecegim.ama diger doktorjmu ariyip gelemsyecegimi nasil soyleyecegim diye dusunuyorum.aylik 220 tl kontrole veriyorum.5000 tl istedi dogum icin de.o yuzden degistirmek zorunda kaliyorum biraz da.ayip olmaz dimi doktora ariyip devam edemeyecegimi soylesem.

canım boşver ya sana ayıp değil mi doğuma çok alıyor yaa..

Aman allahım nasıl rakamlar bunlar yaaa çıldırmış olmalılar. Bence hiç arama bile gerek yok onlar ararlarsa gelmeyeceğini söylersin. Neresi burası merak ettim bu kadar pahalı olmasının nedeni ne?

kızlar yarın bebek bakım kursum başlıyor çok heycanlayım
ya ne güzel bizim öyle bi şansımız yok bizdede anlat :)

konya konya memleketim :)

yuh demek istiyorum o neya nasıl bi salonda doğum yapacaksın acaba o paraya klasik müzik eşliğinde felan mı çok fazla ya bence hiç arama onlar seni ararsa hoşçakalın şekerim dersin :)

oyyy hepside birbirinden güzel canım,kuzucuğun güzel günlerde giysin inşalllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…