2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ayy yanma degıl grıyoryaa cok kotu yaa yanma da 2 hafa once vardı ama bu agrı sbhdan berii aynı yaaaaaaaaaa tutma kendını kız sal gıtsın de soda ıcsem gecermıkıı???

aynıyız evet cnm sennleee hemen hemennn

bu arada kızlar göbeım acayıp kıllandı uzman tv de ızledımde olucakmıs bölesı ve erkek bebe annelerınde daha cok mus dıyorum beım oglanın sakallları cuvud kılları bana yansıdıı

iç bakalım belki salınca rahatlatır biraz bende süt yudumluyorum azar azar
göbek kıllanması bendede var malesef pala olduk kıızzz

canım geğrmek ıcın en ıyısı sade soda mıdeyıde sakınlestırıo ve sut yapıomus ıyı gelr mıdene bnm mıdem cok yanıo dktrm bna rennı dıe bı surup verdı cok rahatım sende ıste dktrndan

gegirme hissi midede gaz olduğu zaman olur benim bildiğim..
benim de mide yanması şikayetlerim başladı..bu zamandan sonra bebek yukarı çıkacağı için mide şikayetleri artmaya başlar
ben mide için maden suyu içiyorum, hiç bi şikayetim kalmıyo tavsiye ederim

bndede var benmde oğlusum var cok kıllanma yapıo alıorum ben bıraz bıraz cımbızla :) goğüs aramdada olmaya baslıo sızdede varmı

göbek kıllanması bende de var ya göbeğimin altından bikini bölgesine kadar olan şerit gibi kılları alıyorum ağdayla, zaten hamilelikten önce de alırdım da..diğer taraflara dokunmuyorum bu sefer başa çıkamam diye

kızlarrr ya hazır kıl muhabbeti açılmışken bişey sorcam..ben şimdiye kadar hep ağda yaptırırdım ama hamile kaldıktan sonra jiletle almaya başladım bikini bölgesini açıkçası ağda zarar verir diye korkuyorum doktora sormuştum hiçbirşey olmaz dedi ama ben yinede yaptırmadım..sizlerden ağda yaptıran varmı??ben artık bu ay kontrole gitmeden yaptırmak istiyorum ne dersiniz???

bndede var benmde oğlusum var cok kıllanma yapıo alıorum ben bıraz bıraz cımbızla :) goğüs aramdada olmaya baslıo sızdede varmı

anaaaammmmm napıyonuz kız siiizz??? ne cımbızı ne ağdası? sakın almayın onlarıı sonra dökülücek onlar,
yoksa hep kalırsa öle nolcak kızzzz???
ebe alma sakın dedi bana bende alıyodum eskiden ağdayla ama şimdi elleşmiyorum kendilerine
bırakın kendi hallerine

bende hep ağdaya gidiyodum, beyaz tenliyim bi de çok acıyo, normalde bile sedyeden düşecek gibi oluyorum bikini bölgesini aldığında, şimdi çocuk varken o kasıntıya gelemem diye aldırmadım hiç. bende braun silkepil7 var, onun başlığıyla kısaltıyorum, şimdilik idare ediyoruz. temmuzun başında ağdaya gitmeyi düşünüyorum ama doğum için.

ben hamile olmadan önce de alıyodum canım, ama sadece göbekten aşağı olan kısmını. ordaki tüyler biraz koyu renkli çıkıyo çok itici duruyo kenardakilere elleşmiyorum doğumdan sonra dökülecek diye. ama aldığım yer dökülmez sanmıyorum

ama doktro gdıyoz acıoz kıllı kıllı ben esmerım bıde sımsıyah oldu uznları aldım sadecek yha :))korktum devamlı almaktan snra gerisini ellemedim

AAAHHH AHH!
he yaa bende aynı durumdayım ne olcak bu tüylerin hali?
göremiyorumda artık eğilince çok kötü bi duygu gerçekten, başkasına açmakta zor iş ama en temizide o gözüküyor.
artı benim eşimde mikrop kaparsın fln dışarlarda yaptırma diyor
ne yapcez nası yapcez bilmiyorum valla zor işler yaa bu kıl-tüy meselesi

Son düzenleme:

ben bıkını bolgmı hep kendım aldım kuafore faln gdemm bn yha hc gtmedm ama dogum ıcın napıcam bılmıorum? hc egılemıorum suan bıle

o ağdacı ablaların kucağına düşücez sonunda bana öyle geliyor

kurkiyorum :18: :18:

ben bıkını bolgmı hep kendım aldım kuafore faln gdemm bn yha hc gtmedm ama dogum ıcın napıcam bılmıorum? hc egılemıorum suan bıle

bende tam tersi
hiç kendim alamıyorum

1-2 kere denedim ama öldüm öldüm dirildim
ağdayı sürüp kağıdı yapıştırdıktan sonra, ha çektim ha çekecem derken ağda donuyo resmen

amaaaan dedim artık bi gün, senle mi uğraşcam.
utana sıkıla gittim, yapacak başka bişey yok diyerekten.

kadın 10 dakikada her yerimi tertemiz yaptıbacak dahil.
o günden sonra hiç uğraşmadım, hep ağdacıya gittim.
ama her ağdacının eli bir olmuyo işte. kimi çok yavaş alıyo, o sırada çok acıyo.

doğumdan sonra iğneli epilasyon düşünüyorum, kılla tüyle uğraşmaktan gına geldi artık

ben de eğilemiyorum, daha kötüsü göremiyorum bikini bölgesini:26:

o ağdacı ablaların kucağına düşücez sonunda bana öyle geliyor

kurkiyorum :18: :18:

Canım ben razıyım ağdacının kucağına ama bi zarar olurmu ben onu soruyorum...gidersemde iyice tembihlerim bak hamileyim yavaş yavaş yap diye..zaten hamilelikten dolayı daha çok canımız yanıcak ama yeterki bebeğe zararı olmasın..

bende medisana almayı planlıyorum ateşölçer.
biberon avent emzikte nuk silikonlu damaksız alacağım inş.

cnm bende baştan beri devlete gidiyorum.ama 2 hafta sonra SAMSUNA GİDECEĞİM inş. doğumu orada yapacağım.
şimdi yeni doktor hastane bulmam lazım ((
cnm beldenn aşağın çıplak kalıyor dedi kaç kişi bana ya

kızlar yarın kontrolüm var inş. güzel haberler gelir miniğimden şeker yüklemem de var :18:

bu arada ben 5,5 kilo aldım sadece karnıma.12yle falan tamamlasam şükredicem.koca bir karnım olacak büyük ihtimal =))

ben ağdaya gitmeden 1 saat önce hep emla sürüp gidiyodum.
anestezi kremi.
acımıyo, tüylerin çekildiğini hissediyosun ama acı duymuyosun.
acaba hamilelikte kullanılır mı, onu bi doktoruma sorcam aklımda aslında..

canım ağda için ağda salonlarına git. genelde kuaförler yan iş olarak baktığı için donanımı az olur.
sırf ağda salonlarında odalar ayrıdır hep, ve tek kullanımlık ağdalar olur. ondan kullanırsın. normal ağdayla arada 5-10 lira mı ne farkı var.
ağda salonları daha iyi, ama kuaförleri tasvip etmiyorum bikini bölgesi için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…