2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

gözümüz aydın canım

elifcim ilk aşınımı oldun?bende çok ağrı olmuştu.demekki kişiden kişiye değişiyor..hemde tam 3 gün sürdü ağrısı..

evet ilk aşımı oldum biraz geç kaldım sanırım ama sonunda oldum ağrım hi yok çok şükü ryada başlarmı bilmiyorumki sabah 10 da oldum.kasıklarım ağrıyo ama biraz geçiyo gibi.

suzancım bana doktorum hiç sormadı..acaba ben şikayet olarak söylemedim ondanmı birde daha kontrolüme 1 hafta var gittiğimde tüm sorularımı soruyorum acil bişey değilse aramayı sevmiyorum...benim şişliklerim ödem ozaman çünkü bastırdığım zaman iz kalıyo :))

Ben üyeyim canım. bişey olmaz merak etme
Alışverişte yaptım ben bir sıkıntı yaşamadım hiç

iz kalıyosa ödem oluşmuştur tuzu biraz azaltın bide sürekli aynı pozisyonda oturmakta yapıyo.

ben cok beğendim cnm

Hanımlar bize müsadeee. Akşam için yemek yapmaya gidiyoruz. Hepinize iyi akşamlar!! Cimcimemle öpüyoruz sizleri ve meleklerinizi Fırsat bulursak geliriz yine..

cnm 5-10 tane karanfil em tabii karanfil zararıolurmu bilmiyorum önce bir araştır

suzancım çok geçmiş olsun darısı başımıza

Son düzenleme:

ben üyeyim hep alışveriş yapıyorum no problem

iz kalıyosa ödem oluşmuştur tuzu biraz azaltın bide sürekli aynı pozisyonda oturmakta yapıyo.

cnm ya sürekli aynı pozisyonda oturuyorum ayaklarımı uzatmak yada yükseğe kaldırmak gibi bir durum yok iş yerinde..anca eve gittiğimde uzanabiliyorum ...başka yapcak bişey yok ne yazıkki

Kizlar malum siteye isimsiz soru sordum.bi hastane fiyati hakkinda.bi kac kisi ben gittim gfelan yazmis.onlara ozelden mesaj attim.kimse cevap vermedi bana.ne var sanki bilgi verseler.:2:

ya yazmayı unuttum aklıma geldi şimdi. merln canım duanı okudum Allah kabul etsin inşallah!
biz yemeklerimizi yaptık babamızı bekliyoruz artıkım..

kızlar sölemeyı unuttumm benım dun geceden berii ve sabah dan beri artan bir mıde agrım var yanma degil resmen cok kotu agrıyorr afedersınız gegirme istegi doguyor sızdede olan varmıı yaa cok kotu agrı bu yaa ne yesem agrıyorr yaaaaa:18::18::18:

cnm ya sürekli aynı pozisyonda oturuyorum ayaklarımı uzatmak yada yükseğe kaldırmak gibi bir durum yok iş yerinde..anca eve gittiğimde uzanabiliyorum ...başka yapcak bişey yok ne yazıkki

bende de var ödem. hemde 2. ayda başladı. ve özellikle bacak, kalça bölgesinde çok ağrı oluyo. ben evdeyim ve ayaklarımı devamlı yukarı kaldırıyorum ama nafile..
doktor tuzu tamamen kes dedi. kestim ama ona rağmen şişlerim inmedi. nisanda tekrar gidicem inşallah bakalım busefer ne dicek.
şişler tehlikeliymiş, komşumu şişleri yüzünden erken doğuma aldılar:18: ama o çok şişmişti yaa

kuzum ben bugün kızçemi çok daha yukarda hissediyorum sanki midemin üstüne oturmuş ve sabahtan beri midem çok yanıyor o geyirme hissi bendede var ama tutuyorum kendimi
senle aynıyız sayılır demekki bu mide şikayetleri ortak sorunumuz olacak

gözümüz aydın canım
vet cok sukur cn darısı dıger kızlara ınsll

evet cnm sbh ları ozellıkle yap dedı dr ben 1-2 hafta takıp ettım ebe de gıttıgmde baktı yok ödem fılan dedı yoksam bende korkutdumm 3 beyazdanda az az yemek gerek artıkınnn evet gıttıgınde mutlaka sor ben her seferınde unutuyorum dıye ay cınde aklıma geldıkce not edıyorumm dr gıderken goturuyorum sonradaa

cnm 5-10 tane karanfil em tabii karanfil zararıolurmu bilmiyorum önce bir araştır

suzancım çok geçmiş olsun darısı başımıza
aminn cnm ınsl yaa 50 lıkle yırtarsınız cunku acc acc hıc 100 uk cekılmıyor bırde 4 tup kan ıcın damar yolu acmıyorlar her seferınde farklı bır damar kullanıyorlarr uyyyyyyyy kollarımm delık lı suzgec gıbımm oldular ama oglusuma degerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrannesi kurban olsun yarada naaaaaaaaaaaa

eğer uzun zamandır cıkamıyorsan tuwalete ondan oluyordur..
benımde cok oluo haftada bi kere o şiddetli mide ağrısını cekıorum wcye cıkınca rahatlıyorum
resmen boğazıma sırtıma wuruo gaz sancısı
gecen gece eşime dedim artık midem agrımasın ne olur die
ewde tur atıorum iyi gelio
afedersın gaz cıkarmadan rahat yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…