2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Ben bundan aldım. Eve getirdik kurduk falan, kurulumu da rahattı, şimdi topladık, evi boyatıcam sonra her şeyi yerleştiricem ama bu işi bir an önce yaptırmam lazım çünkü yatak inanılmaz plastik kokuyor, havalanması lazım. hoş mobilya olsa o da kokar. Ben de senin gibi pembe düşünmüyordum ama eşim beğendi ki kendisinin zaten en sevdiği renk pembedir

kızlarrr yaa ben bi sorunumu daha paylaşmak istiyorum sizinle...daha önceki sütyenlerim malum olmuyo.bende hamile sütyeni aldım toparlayıcı...ama alışkın değilim giyemedim..büyük beden bir sütyen aldım onu kullanıyorum ama gün sonunda çıkarttığımda göğüslerimde iz kalıyor..acaba bu zararlımıdır?? kontrole gittiğimde doktora sorcam ama önce size bi sorayım dedim aranızda bu durumu yaşayan varmı...??aynı şey külotlu çorap içinde geçerli karnımı sıkıyor biraz ((offff offf

bencede yatabilir belisinde küçükleri var onlarada bakabilirsin beğenirsen şimdiden hayırlı olsun alacağın

Herkese iyi akşamlar,
Ben de bugün ayrıntılı ultrasona gittim. Rabbime sonsuz sonsuz şükürler olsun bi sorun çıkmadı. Kızımın yüzünü de gordüm, ne tatlı bir şeydir ki o öylee
ben de yemeye doyamıyorum, böyle masadan kalkmasam 15 dakka durup durup tekrar başlıyorum, ama tabi sonra feci sıkıştırıyor. Bi de kesinlikle kesinlikle çikolataya dayanamıyorum, napıcam bilmiyorum :26:

bencede yatabilir belisinde küçükleri var onlarada bakabilirsin beğenirsen şimdiden hayırlı olsun alacağın

canım zaten ben mobilyada kararımı verdim belisin doğa modeli küçük beşik olan..küçük diyorum ama büyüyen beşikle arasında sadece 20 cm var...baya bi kullanışlı yani..

bence gayet güzel ciciliside yedeğiniz olur güle güle kullanın (bak ben aldırdım bile hemen sana:)) )

maşşallah herşeyini almışsın sağlıklı güzel günlerde kullanın inşallah

canım ben kustum ilk saatin bitmesinine on dk aldı tekrar içirdiler etti mi sana 200lük şeker sonra bi saatim daha aç açına boşa gitti normal çıktı şükür

bende alındıktan sonra kustum eşim devamlı az kaldı 5 dk 10 dk diye diye oyaladı beni ama alınınca malesef :)

KIZLAR bende tetanoz aşısından sonra kolumda çok şükür hiç birşey yok.fakat kasık ağrım oldu nedense.belkide onunla ilgisi yok üşüttüm heralde çorapsızda durmam ama neyse bakalım artık..

ya sorma benimde bugün kasık ağrım çok iş yerinde çok yoruldum ondan sanırım en ufak kasık ağrısında korkuyorum erken doğum olursa naparım diye

ben alıyorum ordan cicim bişey olmuyor güvenebilirsin

yok canım okudum ama gözümden kaçtı mı bilmem çok küçük yazıları bir daha bakarım.

bizde 2 tane koyacağız ben ilk ismine ve soy ismimize uygun arıyorum sadece illa dini olsun kuranda bulunsun diye düşüncem yok. ama kız olsa tek koyacaktık belki kendi soyadınıda kllanak ister evlenince diye

ayyy maşallah yaa çok tatlı ve çok net görünüyor..bak şimdi çok heyecanlandım bende 4 nisanda görücem oğlumu inşallah bizdede herşey normaldir..dualarınızla allah yavrularımızı korur inş

Bütün bebekler cok tatlı oluyo yaa Allah hepsine güzel kaderler versin..Az kalmış sana da canım ben hala açıp açıp izliyorum cd yi buarada eşinde çeksin makinyla canm daha uzun oluyo cd deki özet gibi bişey :)

cnm bunu söylediğin ii oldu ben giderken eşime tembih edeyim telefondan oda çeksin...net olur ama dimi telefondan çekilen...??aman sağlığı yerinde olsunda varsın net çıkmasın :))) yer annesi onu :))

cnm kızlarda söylemiş belki maden suyundan fayda görürsün hem yararlıda

allah korusun cnm yaa

ay benim damarlarımda ince süzegeç yaparlar damarlarımı patlatıyorlar birde nasıl uyuz oluyom

o ağdacı ablaların kucağına düşücez sonunda bana öyle geliyor

kurkiyorum :18: :18:
her genç anne adayının sonu ağdacı abladır

ay cnm ya dr dan oğrenince burayada yazıver olurmu

bang bang ben bu yastıktan kullanıyorum geceleri çok memnunum deliksiz uyayabiliyorum

http://www........./de-mobilya-buyuyen-sifonyerli-set-high-gloss-P10578465
kızlar baya indirime girmiş oda düşünenler mobilya bakanlar bi baksın valla

bir arkadaşım için diyanet işlerini aramıştım illaki kuranda geçmesi geekmiyor anlamı güzel olan bir isim olması yeterli demişlerdi

ay sütyen sıkıntısı aynısı bende de var zararlı mı bende bilmiyorum

çok sevindim canım hepimiz sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alalım inşallah.

evet dini isim koymak diye birşey yok önemli olan anlamı iyi olan bir isim koymakmış.ayrıca ben türkçe isim konması taraftarıyım.kızıma öyle yaptım oğluma da öyle yapcam inşallah.

adiyeff sana çok katılıyorum benimde niyetim öyle :13:

cnm bunu söylediğin ii oldu ben giderken eşime tembih edeyim telefondan oda çeksin...net olur ama dimi telefondan çekilen...??aman sağlığı yerinde olsunda varsın net çıkmasın :))) yer annesi onu :))

:))) Canım telefondan da olur ama bence sen yine de bi dijital kamera al yanına eğer yoksa eş dosttan ödünç al hemen bilgisayara atar siler verrsn nolcak ama dediğin gibi sağlıklı olsunlar da yeter..:)

cvp alavilseydik iyiydi ya dur bakalım elbette bu konuda fikir sahibi biri vardır....

Kızlar isim konusuna bence cok takılmayın valla ben görüyorum adamın ne mübarek bi ismi var ama kendinde her ayak var ismini de kirletiyo ben acıkcası isimlerin karakteri etkilediğini düşünmüyorumm..Dediğnz gibi ille kuran da gecmesi gerekmez anlamı güzel olsun kulağa hoş gelsin yeter..Bende toprak koycam oğlumun adını rüyamda gördüm daha bekarken şimdi eşimn ailesinden bikaç kişi değiştr fln diye söylendler ama ben karıştrmam kimseyi 9 ay ben taşıycam karnımda:)..

canım zaten ben mobilyada kararımı verdim belisin doğa modeli küçük beşik olan..küçük diyorum ama büyüyen beşikle arasında sadece 20 cm var...baya bi kullanışlı yani..

tatlım bende bir türlü karar veremedim park yatakmı alsam tahta beşik mi havesim tahta beşiklerde ama daha kullanışlı diye park yatağa yönleniyorum sence tahta beşiklerinde kokusu olurmu acaba

ay o bende de var ya:26: bi de benim göğüslerim ilk 3 ay hemen büyüdü, çok ağrısını çektim:26: şimdi ağrı-acı yok ama, bende de iz oluyor. zaten evde yarım atlet tarzı kullanıyorum, dışarı gezmeye falan gittiğimde büyük beden toparlayıcı takıyorum ama, akşama kadar haşatı çıkıyo göğüslerimin

ayyy böyle gidersen çok kilo alırsın:26: bari çikolata falan yeme de meyveyle geçiştir yeme isteğini olmaz mı:26::26:

ay cnm ya dr dan oğrenince burayada yazıver olurmu
inşallah bi zararı olmuyodur da kullanabiliriz cidden büyük kolaylık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…