2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlarrrr merhaba biz geldik oğlumla..yaklaşık 2 saat önce açtım neti geçmişi okuyup yorum yazana kadar bu saat oldu :))maşallah size...

umarım herkez iyidir..ben bugün bebeğimin tekmelerini fazla hisstmedim tatlı bişeyler yiyorum ama tık yok birde 3 gündür ayak bileklerim öyle bir şişki napcam bilmiyorum.acaba çokmu hareketsiz kalıyorum yoksa normalmi?? bana biraz erken gibi geliyor daha şimdiden şişersem sonrasında naparım ??(

insallah canım :)) ama mart annelerine baktım bebeği olalar şikayetçi emmıyo uyumuyo diye unutmuslar hemen :))

yaaa dişim ağrıyor sabahtan beri hafif hafif şiddetlendi 1 saattir. doktorum doğumdan sonraya ertelemişti kanal tedaviisini dayanamayacak herhalde gece artarsa ne yapacağım yaaa.. oyuk zaten diş çektiren varmı hamileliğinde:18::18::18::18::18::18:

Ben zaten her kontrole eşimle gidiyorum. zor olucak o zaman benim için epey.

Kızlar daha önce belirtmiştim dua listesinde olduğumdan haberim yoktu ve herkesin duasını okuyacağımı söylemiştim. Bu güne kısmetmiş. geçmişteki 38 kişi (kayıtlı oldukları isimlerine) dualarını okudum, Allah kabul etsin, amin

canım ben kustum ilk saatin bitmesinine on dk aldı tekrar içirdiler etti mi sana 200lük şeker sonra bi saatim daha aç açına boşa gitti normal çıktı şükür

Geçmiş olsun canım ben 3 gün çektim ağrıyı. doktorum bana izin vermişti ama ben yapamadım sabretmeye çalıştım. Dayanamayacak gibi olursan doktoruna sor çektir istersen.

Ben zaten her kontrole eşimle gidiyorum. zor olucak o zaman benim için epey.

Canım çok zor oluyor ama 50 lik mi 75 lik mi acaba seninki. 50 likse 2 kez kan alıyorlar da 75 likse 3 saat aç kalman gerekiyor.

Bilmiyorum ki bişey demedi doktor :44:
Ben bi arayıp sorayım en iyisi. hiç sevmiyorumda arayıp bişey sormayı

KIZLAR bende tetanoz aşısından sonra kolumda çok şükür hiç birşey yok.fakat kasık ağrım oldu nedense.belkide onunla ilgisi yok üşüttüm heralde çorapsızda durmam ama neyse bakalım artık..

kızlar bişi soracam butik bebenin ürünlerine bakacaktım üye olun yazıyordu bende oluyum nolacak dedim e mail adresimi adımı soyadımı yazdım bi de tüm şartları kabul ediyorum linki vardı oraya tıkladım ama şartlar ne bilmiyorum bi sorun çıkmaz demi üye olan varmı

almışsın bi kere verme kısmetini geri

cnm yeni oluşan çatlaklara kırmızı kantron yağı iyi geliyormuş burda bir arkadaş söylemişti göğüs altımda oluşmaya başladı benimde dün kullanmaya başladım bakalım iyi gelicekmiş

ben üyeyim canım bir sorun olmuyor..

KIZLAR bende tetanoz aşısından sonra kolumda çok şükür hiç birşey yok.fakat kasık ağrım oldu nedense.belkide onunla ilgisi yok üşüttüm heralde çorapsızda durmam ama neyse bakalım artık..

elifcim ilk aşınımı oldun?bende çok ağrı olmuştu.demekki kişiden kişiye değişiyor..hemde tam 3 gün sürdü ağrısı..

şeker yükleme testini 24 - 28 inci haftalar arasında dilediğimiz zaman yaptırabiliyoruz.

bende bu ay başı yaptırıcam 27.haftama denk geliyoru gr öyle istedi

kan tahlillerim iyi çıktı biraz b12 düşmüş kan ilacına devam dedi
bebişin kalp atışlarıda maşallah iyiydi
bu sağlık ocağı takibi içindi
ay başında kendi dr ma gidicem

bende üyeyim bi sorun olmadı şimdiye kadar..zaten daha alışverişte yapmadım hiç..açıkçası internetten alışveriş yapmaya çekiniyorum bi sorun olur diye..yapanlar var ne güzelll

çokkk şükürrrrrrrrrrrrrrrrrr şeker sonucumm normal mıs kızlarr
1 saat-170
2 saat-150
3 saat-130 cıkmıs dr m normal dedı vee bende hemen dun aksam canımın cektıgı tatlıyı yedımm hehehe nasıl i etmısmıyım ama genede 3 beyeaz artık dıkkat etmek gerek abartmadan ınslll

cnm ılkınde olanar cıın ben tok gıtmıstım cuma gunu 50 lık yukledı sorunolmadııı tok karnına ama bgnkıne ozellıkle aksam 12 den sonra bırsey yıyıp ıcme dıye uyardılarrrrrrrrrrr:26:

eşim ızın alayımdedı gerek yok dedımm ama aslınd avarmıss:18::18: k v lerede ben demedımm o da geleyım demedı zatennn o yusden bunuda atlattık sekerrrrr aman ne sekerı yahuu seker kelımesını uzun bır sure duymak ıstemıyorum

cnm o sıslıkler odem olabılecegı ıcın dr sureklı soruyor ve eben de bende dıkkat et her sbh yatakdan kalmadan ayak bıleklerıne bak bakalımm ızı kalıyorsa odemdır ınsl degıldırdee öle ıse dr söle bende yada ebe neeebana her gıttıgımde ebe ve dr soruyorr önemlımıss

canım ben kustum ilk saatin bitmesinine on dk aldı tekrar içirdiler etti mi sana 200lük şeker sonra bi saatim daha aç açına boşa gitti normal çıktı şükür
cok suku rbenımkıde normal cıkmıs cnım yaa

bende üyeyim bi sorun olmadı şimdiye kadar..zaten daha alışverişte yapmadım hiç..açıkçası internetten alışveriş yapmaya çekiniyorum bi sorun olur diye..yapanlar var ne güzelll

kızlar butikbebede bi firma var bazen indirime giriyo aynısı bizim pazarda da var birebir çok rastladım :)

gözün aydın cnm
çılgınlar gibi mağzalara dalabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…