2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

şükür kavuşturana grafcım:)hoşgeldin iyi olmana çok sevindim arasıra haberdar et kendinden merak ediyoruz kuzum.
kendine ve kuzucuğuna iyi bak

benim eşim olsa o binayı onların başına yıkmıştı
garanti

Benim eşimde çok sinirlidir hele böyle şeylere deli olur ilk gittiğimiz özel hastanedeki doktorun ilgisizliğinden ve tedaviyi yanlış uğgulamasından dolayı asla gitmiyoruz yani

Sağol canım gidecek olursam erken giderim artık sevindim kızının iyi olmasına sağlıkla kucağımızada alırız inş

Graffııımmm günaydın annem,cicim hoş geldin kuzum benim
Seni de oğluşunu da çok ama çok özledik
Bbebeğini de seni de yerim benAllah
hepimizin meleklerini korusun kuzum kocaman öpüyorum seni

merhabalar :)
ben de temmuz anne adayıyım inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi
benim size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim
geçen ay iki farklı doktora gittim detaylı ultrasonu sordum birisi 21. haftadan sonra yapılıyor dedi ama nisan başına randevu verdi
diğeri ki hamileliğimin başından beri ona gidiyorum daha zamanın var dedi bir dahaki randevuyu da nisan ortasına verdi
burada yazılanları okuyorum benimle aynı haftada olan bazı hamileler yaptırmış bile
bunun net tarihi yok mu iyice kafam karıştı ilk hamileliğim olduğundan acemiyim de bayaa

Günaydın anneciklerimiz
Kahvaltı eşliğinde size yazıyoruz biz kızçemle
Sabah vicdan yaptım:18::18::18:Geç kalktık
biraz kuzum acıktı kesin çok üzüldüm ama
ilk defa bu kadar güzel uyumuşuz
Hemen kahvaltıya oturduk hızlı hızlı yedim sanki hızlı yediğimde
bebeğim de hemen yiyecekAnnemi küçükken
kızdırdığımda bana hep şöyle derdi:Sen de anne olacaksın ve
beni anlayacaksın....Ne kadar da zormuş anne olmak,vicdan,endişe
panik,duygusallık,merak herşey var bizde bu dönemden sonra
Soğuk bir İstanbul cumartesinden kocaman sevgiler.Meleklerimizi Rabbim korusun(amin)

Bende yaptırdım ayrıntılı usg. Ama zaten benim doktorum her gittiğimde bakıyordu ayrıntılı olarak. kemiklerine kalbine her seferinde bakıp söylüyor ne durumda olduğunu.
Ayrıntılı usg yi de kontrol amaçlı istedi. Zaten kendi doktorumun söylediğinden de farklı bişey söylemedi ordaki doktor. Belki senin doktorunda biraz daha geliştikten sonra bakmayı uygun görüyordur. Doktorlarından muayene şekilleri farklı olabiliyor.

benim sürekli gittiğim doktorum perinatolog senin doktorun gibi her muayenede ayrıntılı bir şekilde bakıyor tek tek ölçüm yapıyor
amniyosentez de yaptırdım belki bu yüzden çok üzerinde durmuyor ayrıntılıyı sorduğumda kim dolduruyor bunlarla senin kafanı dedi gülerek
ama genel olarak yaptırılıyor ya kafam karıştı:44:
teşekkür ederim cevabın için bu arada :)

E canım zaten o da hep ayrıntılı olarak bakıyordur. Ayrıntılı muayene için genelde perinatolog a yönlendiriyorlar. O yüzden gerek duymamış senin doktor demek ki

Günaydııınn canımm

Ben sabahları artık fena şekilde aç uyanıyorum hatta uykum bölünüyor o derece iştah var yani
hemen bişeyler atıyorum ağzıma kahvaltıdan önce.
İnşallah bizde yavrularımıza iyi birer anne oluruz

Ne bilim görünce ilk aklıma gelen şey acaba düşer mi içinden oldu
Oğlun kaç yaşında ?

günaydın canım dün yayından koptum:)
oğlum 3 yaşında. bebekken salıncağa koyduğumda( yani oturttuğumda) kucağına küçük yastık koyuyodum öne gelmesin diye. kenarları falan yüksek ama, pek düşmesi söz konusu olamaz gibi?

Sen söyledikten sonra akşam netten salıncaklara da baktım. çok güzeller onlarda. dediğin gibi bir tane salıncak uygun fiyatlı bir tanede anakucağıda alınabilir. eşimede söyledim önümüzdeki ay maaşları alınca gidelim alalım en azından anakucağını diye. bari onları alayım. bebişin kıyafetten başka bişeyi yok. hepsi sıkışıcak nasıl alıcaz bilmem

Allah yardımcınız olsun alınır inşallah..
toptan çocuk eşyası satan yerler vardır mutlaka araştırdınmı hiç?
hepsini alabileceğin şeyler vardır belki?ama salıncağı şimdi alma bence? 6 aylık falan olunca daha rahat olmazmı?

dün akşamda isim konusunda cevaplarınızı okudum kızlar çok sağolun
ama beren ismi içinde ece içinde kafa kafaya beğenileriniz
bakalım son aylarda doğru bi üçüncü isim çıkmasında tombaladan
benim bugün evde işlerim var sil, süpür, toz al, e bide ütüler klasik mecburiyetler işte
bu arada teyzoşları kızım yarından sonra 27 haftalık oluyooorrrrrrrr
ya kızlar çok çabuk geçmiyormu bu zaman yaa ??
daha yeni biz konuşmadıkmı son aylara daha çok var nası geçicek falan diye?
al işte 2. trimester bitiyor nerdeyse yaa?? .34: :119: :119:

bence beren cnm

2.link ürün kapanmıştır diye açılıyor cnm

nddd cnm bunu bende çok beğenmiştim alıyordum hatta sonra benim afacan kediler geldi aklıcam üstü cibinlikli salıncaklara baktım ceremony nin dediği gibi daha uygun fiyatlı ana kucakları var ne de olsa uzun süre kullanmıcaz

inş bahsettiğin sorunlarda geçer cnm veririz o kiloları merak etme

cevap geç oluyo, 2 gündür şehir dışındaydk eşimin izninden istifade :) iyi bi değişiklik oldu bize. kontrolümüz güzel geçti çok şükür. hatta 4 boyutlu gördük kuzucuğumuzu :)))

maşallah cnm

cnm her fırsatta bir şeyler al bence sonra zorlanırsın biran da

çok yorma cnm kendini
ay evet ya şıpıdık diye geçti bende birşey anlamadım

Çok yemekten değilde hareketlerimiz yavaşladığı için yediklerimizi yakamıyoruz ondan kilo alıyoruz ben artık takmıyorum. oğluşum sağlıklı olduğu sürece ben kilo almışım dert değil

haklısın hareketler yavasladı takılmamak lazım canım :)) hayatımda aksam 8 de yatıp sabah 8 da kalktıgımı bılmem hamilelikte genel halım oldu :))

beni hoca 20. haftada çağırmıstı 20de yaptırdım ben

uzun süren açlıkta bebek aç kalmazki kanımızdakı şekerden alır kandakı şeker azalıncada karaciğer şeker yapımını sağlar korkmayın depolardan yer cocuklarımız :))

dünkü kontrolumde doktor hanım sosyal paylaşım sitelerini takip etmeyin dedi :) alaturka wc kullanacakmısız,vede çömelerek yer silecekmişiz vileda ile değil perine kaslarını uyanı rahım kaslarını iyi çalıştirıyormus üstünede namaz kılmak hamileler için çok iyi bi egzersizmiş :))
yer silmeyi sölerken eşimin ağzı kulaklarında idi :)) ne güzel konusuyo dedi :))

Bildiğim bir yer var daha bakmadım. toptan bebek eşyaları satıyor. Şimdi internetten fiyatlara bakıyorum. ordan da canlı olarak bakıcam.
Salıncağa ufak bebekken bindiremem nasıl olsa dimi. onu sonra alayım doğru diyorsun

Canım yarından itibaren sen 3 rakamdan 2 rakama düşüyorsun. görmeden mi bebeğini kucağına alacağın kalan süreyi
çok heyecan verici gerçekten yaaa..

haklısın hareketler yavasladı takılmamak lazım canım :)) hayatımda aksam 8 de yatıp sabah 8 da kalktıgımı bılmem hamilelikte genel halım oldu :))

Ben her sabah uyandığımda sanki hiiçç uyumamış gibi oluyorum. Bu sabah işe gelirken ağlıycaktım nerdeyse. Uymak istiyoruummm diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…