2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

cnm ya çok şükür iyiymiş evet allah beter bişey vermesin..ayy bende bi atlatsam şu detaylıyı bişey çıkıcak diye aklım gidiyo ama ne gelirse Allahtan hakkımızda hayırlısı artık..

kesinlikle çok güzel ve kullanışlı peki kaç yaşına kadar yatabilir bunda küçük gibi ama ??

Canım sanırım 6 aya kadar kullanılıyor. bende yakından görmedim. Sitede 18 kg a kadar kullanılır yazıyor.

nddd canım;
bu arada ben salıncak almıştım oğluma onuda hemen yazayım 3 sene önce 90 liraydı üstü böyle tenteli olanlar varya ondan. en çok onu sevdi oğlum. kışın doğduğu için yaza kadar 6-7 aylık olmuştu. balkona koyuyodum çok rahat oluyodu. halada sallanıyo ve halada çok seviyo. oda aklında olsun yani anlayacağın masraf çok olcak canım. ben fiyatı uygun olanlardan almaya çalıştımki hepsini alabileyim. çünkü gerçekten çocuk olunca hepsinden almak istiyo insan. ve al al bitmiyo

Hamakta gördüm canım o da hoşuma gitti. Güle güle kullanın
Bu da sallanıyor beşik gibi çok ağlayınca belki sustur bebişi. inşallah severler aldıklarımızı
saol canım. videosunu da izledim de gerçekten çok güzelmiş senin gösterdiğin ya. ama pahalı işte biraz daha uygun olsaydı nolurdu sanki

ee artık onuda kv bakıversin zahmet olmazsa.hatta o bakacaksa senin evdeki beşiğinden bitanede o evine alsın çocuk yerini yadırgamasın sonra...bende diyorum ama benimde annem bakıcak hayırlısıyla bzimde orada yatak sorunumuz olacak anlaşılan ben bunu hiç düşünmemişti:))bakcaz artık

Salıncak gördümde düşermiki acaba diye tedirgin oldum. Çokta sevimliler bayada kullanmışsın. demekki düşmüyorlar ya bebişler sevmedikten sonra en iyisinide alsak boş. deneyipte alma şansımızda yok. aldıktan sonra denicez artık. İnşallah kullanabilirim aldığım şeyleri.

Canım kv ye pek yüklenmek istemiyorum. Ona kalsa alırda zaten o da kirada eşide yok. o yüzden ben kendim alıyorum herşeyi yani eşimle birlikte

saol canım. videosunu da izledim de gerçekten çok güzelmiş senin gösterdiğin ya. ama pahalı işte biraz daha uygun olsaydı nolurdu sanki
Fiyatı yüksek hakkaten Ama Belki indirime girer. Ben takip edeyim bunu

inşallah kullanırsın canım.
valla benimki hiç düşmedi? kemerleri var zaten. hatta salıncakta uyuduğuda çok oldu. ben şimdi puset beşik alcam inşallah. yonca bebek markasıyla falan satılıyo galiba internette. ama mağazaya gidip bakıcam. park yatağa ek olarak onu düşündüm. ana kucağına koyamıcam oğlumdan korkuyorum zarar verir diye aah ahhh :18:

Ne bilim görünce ilk aklıma gelen şey acaba düşer mi içinden oldu
Oğlun kaç yaşında ?

cevap geç oluyo, 2 gündür şehir dışındaydk eşimin izninden istifade :) iyi bi değişiklik oldu bize. kontrolümüz güzel geçti çok şükür. hatta 4 boyutlu gördük kuzucuğumuzu :)))

günaydın hepinize :))) biz bugün çook erkenciyiz :) 2 gündür şehir dışındaydık eşimin izninden istifade :)) çok güzel bi tatil oldu üçümüze de :))_amerikada anne karnındaki bebekler 24.haftadan itibaren ve türkiyede de 26.haftadan itibaren bir birey sayılıyor ya bu yüzden artık 2 değil 3 kişilik bi aileyiz biz:))_oğlumuzun artık kendi hak ve özgürlükleri var :)) ve bu tatil ona da iyi geldi hissettiriyo :))

velhasılı kelam, erkenden ayağa dikilme neticesinde bastıran uykuya direnmek istemiyoruz :) kuzucukla uyku planımız var :)) hem de mışıl mışıl... size de iyi uykular...

dun kontrolumde doktorum tekrar tekrar balık dedi kendini birazcık zorlamaya çalış,günde en az yarım litre sütü hiç ihmal etme dedi
yavrucağını düşün yemeye calış

canım peg prego switch easy pois brown dan aldım oto koltukta aynı markadan cok kullanıslı vede kalıtelı bı araba bebek arabası bakmaya gıdersen eger ;surusunun ne kadar rahat oldugunu gorursun diğerlerine göre, çift yonlu vede baston model gibi kapanıyor cok az yer kaplıyor ayrıca hafif
genel olarakta peg prego iyidir
ama benim aldıgım model komple kahverengi ,ayrıca 4 farklı rengını gordum fiyatları farklı ama neden fark var bılmıyorum

cok güzel görünüyor ama kullanışli olur mu bilmem hiç bi fikrim yok :))

Hoşgeldin canım. İyi güzel haberler almışsın. Doktorunun dediği gibi çok takılma. o rahatsa vardır bir bildiği
bende bu ara çok hızlı kilo alıyorum bakalım sonumuz ne olucak

aynı sorun bendede var hergün tartı bıraz fazla tartıyor ( tombaktım ıyıce tombak oluyorum,cok yedımde aldım desem içim acımayacak (

aynı sorun bendede var hergün tartı bıraz fazla tartıyor ( tombaktım ıyıce tombak oluyorum,cok yedımde aldım desem içim acımayacak (
Çok yemekten değilde hareketlerimiz yavaşladığı için yediklerimizi yakamıyoruz ondan kilo alıyoruz ben artık takmıyorum. oğluşum sağlıklı olduğu sürece ben kilo almışım dert değil

Günaydınn güzel annelerrr
Yine bir haftasonu başladı ve yine buralar sessizzz.
Bende bir bakıp çıkıcam zaten.
Çoookk uykumm varr şuan çalışmak çok zor benim için
Hepinize keyifli bir haftasonu diliyorum

Herkese günaydın
Ben buralardayim biryere gitmedim beni soran arkadas
Sadece işyerinde internetlerde kısıtlama getirdiler
Bundan dolayı sürekli online değilim ama telden ve iPad den bakıyorum arada yazdıklarınıza
Düzenleme konusuna gelince 3-4kisinin cinsiyet bilgilerini ve dogum tarihinde degisiklik yapıcım
Adiyeff aklımda unutmadım:)onun haricinde güncelleme yok yani
Bunun haricinde hepinizi çok özledim
Bugün Cumartesi ve çalışıyorum
(
Mayıs 31 itibariyle isten ayrılıyorum 15gun yıllık izin hakkımı kullanıyorum
Haziran 17 si itibariyle dogum iznimi devreye alıyorum:))
Az kaldı ve ben çok heyecanlamaya başladım anmişler
Bebeğim pir pir masallah hareketli:))
4nisanda seker yüklemem var hayırlıya inşallah iyi çıkar
Mide yanması şikayetimin dısında kötü giden birşeyi yok.onuda 4.aydan beri rennie dou şurup kullanarak çözdük
Ama sürekli yanma halindeyiz
Şimdilik benden bu kadar
Yarım üzülme bebiineeee tosuncuk olacak merak etme birdaha ki kontrolde:))
Evasudem kızcağız çok tatlı Allah nazarlardan korusun
Blgn seninde öyle arkadasım maşallah ona
Hoscakalin şimdilik kizceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…