2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Bu arada yazmayi unutmusum kaos302 bebisinin odasi cok guzel olmus ya:) Allah saglikla yasamayi nasip etsin ona:)

temmuz anneleri herkese merhaba :)

aklımız çok karşık yaaaa :) bebek deterjanı ne kullanıyorsunuz kızlar ben dün marketten haci şakire birde dalina baktım sizce hangisi daha iyidir acaba ?

ben ikisinide kullandım güzeldi. ama dalin kokusundan dolayı bi adım öndeydi. ona devam etmiştim

Teşekkür ederim canım bakayım hemen netten hafta sonu boyandı kızımın odası arabasıyla beşik diye oyun parkı geldi değişecek oda avize bakayım dedim bende seninkini gördüm birde doğsalar sağsalim

Bu arada kızlar rüyamda kızımı gördüm nasıl güzel bir bebekti ya çok mutlu oldum allahım hayırlısını versin herkese

geçmiş olsun zor zamanlar ama inşallah tamamına erecek ve hepimiz sağlıklı bir şekilde yavrularımıza kavuşucaz allahın izniyle çok şükür senin bebişte keyfine düşkün çıkmış sorun çıkmamış

amiiinn inşallah...
ayrıntılı ulturasanu yaptırdınmı tuanazehra metin bey bana park hastanesine gidebilirsin 22- 24 hafta arası dedi geçen konuşmuştuk hani. sen yaptırdınmı sen benden öndesin galiba

tam bize sıra geliyo derken doktorumuz acil doğuma gitti :))) kısmet yarına...

of ya ben de ondan korkuyorum bir de doğum zamanımda şehir dışında kongrede ya da tatilde olmasından

am,n canım inşş.

babamızın geliş saati yaklaşmış.. kuzucukla babamıza yemek yapmalıyız kızlar biz kaçıyoruz :)))) kendinize ve bebişlerinize iyi bakın Allah'a emanet olun görüşmek üzere......

oy kolay gelsin ben daha eve gideceğim evi toparlayacağım yemek yapacağımm yorgunum uykusuzumm offff

inş doğacaklar... ya benim minnoşu da kocam, annem ve iş arkadaşım görmüş rüyasında ama ben görmedim bir yandan da iyi oldu beklentim olmaz şöyle olacak falan diye düşünüyorum ama

Canım sanıyorum aynı yerden bahsediyoruz.Dükkanın alt katında beşikler gördüm ama detaylı incelemedim zamanım olmadığı için..
Yeni yerler keşfedersem haberdar ederim

Sağol tatlımmm. Allah kabul etsin inşallah.
Boşver yürürsün ilerde nasılsa bol bol. yat dinlen sen. bebiş sağlıklı olsun yeterki. zaten çok özlücez uzanıp keyif yapmayı.tadını çıkar yani

Bende görüyorum arada oğluşumu rüyada bile harika bir duygu annelik.

ya bazı doktorlara okadar gıcık oluyorumki!!!
zaten canımız burnumuzda geziyoruz bide böyle korkutmuyolarmı hey Allahım yaa
korkma ya bişey yoktur inş.
benim ilk çocuğumda aşağıdaydı, hatta öyleki göbek deliğimden yukarı neredeyse hiç çıkmadı.
ozaman gittiğim doktor çok riskli her an düşük olabilir diyodu, bide aralarda kanamam vardı ödüm kopuyodu.
7. ayda sancılarım başladı aşağıda olduğu için.her an doğuma alabiliriz dedi doktor.
ama oğlum tam 9 ay 10 günlük doğdu
kendini üzme yani, tadını çıkar. bu günler geri gelmicek..

kızlar bu st kadar hastanedeydım en yakın ark.bırı dogum yaptı ama erken dogum sabah esım aradı esra dogum yapmıs dıye cok sasırdım elım ayagıma dolastı cok sevdıgım ark.dann ve daha 33 haftalıklarr prameturee oldugu ıcın kvuzde ve akcıyerlerı gelışşın dıye yogun bakımda ama gordukk cok tatlı 1950 gr ve 45 cm boyundaabunada sukur aynı dr gıdıryorduk kii dr tecrubesı nı fılan sordum cok gusel dedı onunda ılk bebesı ve normal dogu yaptı cok sukurr darısı bana ve bizecok ıyı dr hastane dedı cok sukur her gunumuze darısı bıze ınsll hazıran sonu temmuz bası ıtıbarı le ınslllark.sıcacık corba yaptım(cok sevap deler )sut gesın dıye bugur corbası ıc tı ama erken oldugu ııcn ve bebekle daha bulusmadıgı ıcın hemsıre daha gelmemesı normal dedıı ben oglumu cok sevıyorum onun gelmesı nı hayal ettım ark.yerınde ben ınsl kucagımda oglummmmınsl bızede tatma sırası gelır kızlar ıste boyle yarında ark.KUR AN OKUMASI bende temızlık yapacaktım bgn sozde sımdı aksam yemegını ocaga koyupo ev sılıp supurecegım sbh da toz alırım ıkram hazırlarım ok dır ıste boel bızde vee cumaya ne kaldıkı canımmmmmmmmmmmmmm cok sukur kızlar hergunumuzeeeeeeeeeeeee saglıgımada kavustum yaaaaaa

aboww bayagı yazmısım heeeeeeeeeeeee

maşallah çok hamaratsın yaaa
hepsini birden yaparsan çooook yorulursun ama?
temizliği yapma bırak bacım yaa :)

Canım süpriz doğum olmuş inşallah sağlıkla büyür bebecik. görünce senide iyice bi heyecan sarmıştır. bebişi gördün mü sen ?
benimde arkadaşım bugün yarın doğum yapıcak ama sakaryada olduğu için göremiycem

aynen katılıyorum. suzancımm zaten yeni iyileştin. senin dikkat etmen lazım kendine

Son düzenleme:

aynen katılıyorum. suzancımm zaten yeni iyileştin. senin dikkat etmen lazım kendine

ınsl..evlerne kısa zamnada cıkarlar dun aksam supurduydum ıcıme dogru demekkı az oncede sıldım sımdı toz alıyorum canlar sagolun yaa ama onları yapmazsam da ıcıme sınmezkı:26::26::44:
ayy sormayın ark.tek yogun bakıma aldılar bebgı gorsun dıye ama kapı acılınca bebklerı gordumde ayyyyyy cok guseller yaaa oglum getırdı gozumun onuna ınsl normal dogum olur ve dırek kucagıma alır evıme gelırım yaa ark.dıyorkı dogumu hıc hıssetmedım nerdeyse sancı sı yokmus ama suyu geldıgı ıcın acıllması olmus hemen bayagı bırrve dırek dogumm ve bızım dr gelmss kordonu keserken sacını gordum dr aglattı bırde dıyorcok gusel sacları ve kızcemızınnn annesı hastaneden cıkısta toka da takarız dedım aynen dıyorrrrrrrrrrrrdarısı bızlere ınsl cnm yaaaaaaaaaaa

nickim değişti kızlar yabancı biri sanmayın beni gerçi avatardan tanınabilirim :))

Nasil icimi ferahlattin anlatamam vallahi. Dedigin gibi, zaten tecrubesizlikten heyecandan ne yapcagimizi bilemiyoruz bi de boyle iolunca hepten wlimiz ayagimiza dolaniyo insallah ben de senin gibi sansli olurum da zamaninda gelir bebisim. Cok sagol gercekten ya icime su serptin Allah razi olsun. Bunlari daha onceden yasamis ve sureci saglikla bitirmis birileriyle konusmak cok rahatlatici dogrusu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…