2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
maaşallah çok çok cici olmuş, nereden almıştın mobilyalarını... eet duvardakiler perde mi ? duvar kağıdı mı yaptırdınnn

caploonba firmasından aldım mobilyaları sitesini girip bakın çok güzel odalar var kaliteli üstelik.

O ne.ilk defa duydum.hamilelikle ilgili bisey mi.

Evet bende 22 haftalık hamileyim... Renkli dopplerde bebeği besleyen rahim damarlarında çentik denilen şey çıktı... Doktor normal 26 haftada geçer dedi ama evham yaptım... Başka yaşayan var mı merak ettim...

Alıyorlarda işte kafalarına göre alıyorlar sinir oluyom bende....Yok canım pazar günü değil taaa perşembeden geldiler yanlış yazmışım orasını tabikinde gelemezler öyle çat kapıı ama ben çağırmadan gelirler işte sinir ederler beniii

Tabikinde öelesi iyi bizde çalışıyoruz eşimle ama ilk torun benim aileminde eşimin ailesininde öyle olunca alıyorlar ama kvler kafalarına göre alıyor annem alacağı şeyi sorar sağolsun kızım şundan alıcam beyenirsen yoksa beyendiğini alayım der ama onlarda öyle bir incelik yok beklemiyorum zaten birde kendileri bakacakmış gibi konuşmaları yokmu beni deli ediyor yaaa

Gunaydin tospiklerrrr.Eki Görüntüle 660466
Ayy yasasinn yukledimmmm.cok mu agir olur bebek odasina kizlar nasil guzel mi

Canım çok güzel güle güle iyi günlerde kullan inş bende kızımın odasına böyle avize almak istiyorum nerden aldın acaba birde fiyatı nedir canım

çççoooooooookk şekerr olmuş. güle güle kullanın. ne güzel yaa biz daha 2 hafta sonra boyayacağız odasını daha mobilya falan ooooo çok iş var..

başlayınca arkası geliyo bi bakmışsın bitmiş . tatlı heyecanlar koşuşturmalar bunlar. çok ağırlaşmadan bitirmek lazım. ben artık çok çabuk yorulmaya başladım.

caploonba firmasından aldım mobilyaları sitesini girip bakın çok güzel odalar var kaliteli üstelik.

anladım canım güle güle kullanın tekrar,

Evet bende 22 haftalık hamileyim... Renkli dopplerde bebeği besleyen rahim damarlarında çentik denilen şey çıktı... Doktor normal 26 haftada geçer dedi ama evham yaptım... Başka yaşayan var mı merak ettim...

ilk kez duydum canım geçmiş olsun endişelenme

çççoooooooookk şekerr olmuş. güle güle kullanın. ne güzel yaa biz daha 2 hafta sonra boyayacağız odasını daha mobilya falan ooooo çok iş var..

evet ya bizim de önce odada yer açılacak ki ancak 1,5 duvar açılabiliniyor sonra mobilya duvar kağıdı perde halı bulunacak karar verilecek ooo

Allah kabul etsin tatlımm
inşallah hepimizin doğumları kolay yavrularımızda sağlıkla gelirr

slm anneler

kızımın odası tamamiyle bitti artık. son halini sizlerle paylaşayım birtek avizemiz eksik Eki Görüntüle 660724

çooookkk cici prensesin odasııı. maşallah tamamlamışsın herşeyini. Ben bişey alamadığım gibi bir de taşınma durumumuz var şimdi. Bakalım ne olucak

başlayınca arkası geliyo bi bakmışsın bitmiş . tatlı heyecanlar koşuşturmalar bunlar. çok ağırlaşmadan bitirmek lazım. ben artık çok çabuk yorulmaya başladım.

Bende çok çabuk yoruluyorum hatta bazen biraz yürüyünce nefesim kesiliyor. merdiven çıkmak zaten eziyett

tam bize sıra geliyo derken doktorumuz acil doğuma gitti :))) kısmet yarına...

aa bak bugün başkası hayırlı haber alıcakmış. E sende benim gibi saatleri sayarsın artık. benimde kontrolüm yarın

babamızın geliş saati yaklaşmış.. kuzucukla babamıza yemek yapmalıyız kızlar biz kaçıyoruz :)))) kendinize ve bebişlerinize iyi bakın Allah'a emanet olun görüşmek üzere......

Bende henuz cikmadi insallah cikmaz.ama onemli bisey degilmis sanirim.takma kafana gecer demis ya doktor.

Sagol canim.ankara leroy merlinden aldim canim.30 liraya.internet magazasinda vardir belki bi bak internetten.ama normal tuylu avize yazinca her yerde cikiyor.ben cok yerde gordum bu modeli yani.kesin bulursun.

Kizlar kraftin 3 tekerlekli bebek arabalari var hepsi burada comda baktim kullanan varmi ne dersiniz

Kizlar meraba. Bgn cok yogun bi gun gecirdik. Bebek asagida ciktigi icin kontrolunuz vardi bgn. Gittik doktora biraz cikmis ama yine de tehlike var dedi, 4 boyutlu ultrasona girsen ii olur dedi. Biz de hoooop ayarladik bi yer gittik yaptirdik4 boyutluyu. Bi sorun gozukmedi aslinda ama kendi doktoruma gidip raporu gosterfigimde bisi gorememis ana sen yine de istirahat et iki hafta daha ciksin biraz daha yukari dedi. Aman ne bilim cok aklim karisti valla. Biri oyle diyo biri boyle diyo( ben yine iki hafta yatiim bakalim ne olcak, yuruyus yapmayi ozledim vallahi bu arada her aksam okuyorum ama bgn nddd olunca ayrica yaziim dedim, dualariniz okundu kizlar:) evasude kizin cok cok cok guzel masallah vallahi:)) herkes kendine cok iyi baksin, bol tekmeli gunler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…