2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

benımde var şişlikler tuzu cok azalttım bol su bıraz daha rahatım hergun işten gelınce ayaklarını yukarı olacak sekılde yatıyorum

canımmm çok çok geçmiş olsunn allah sağlık versin

ay benim de kocam ve annem görmüşler minnoşumuzu rüyalarında :))

o gunlerde gelecek insallah canim, benim kizim olucak ama gecen gun ruyamda dogum yaptim oglum olmustu cok guzel bir bebekti ayni bebegi bikac kez gordum ruyamda

ay maaşallah yaa ben rüyamda görmesem de sürprz mi olsa acaba

Ataşehir Memorial (İstanbul'daysanız tabi) Suda doğum yapılıyor.FYI

acıbademde var mıdır sence? gerçi ben fiyat sorduğumda normal, epidural, sezeryan ve epidural sezeryn fiyatlarını sıralamışlardı

benimde çok oluyor 1 haftadır..şekerli bişeyler yediğim zaman sanki daha çok yanıyor gibii.bol su içiyorum ozaman biraz iyi geliyor birde sakızda iyi geliyor bana..

ben gaviscon advance lıquıt kullanıyorum gebelere a sınıfı yanı kullanılabılır birde porsıyonları kuculttum daha sık yıyorum ama daha rahat edıyorum

benımde var şişlikler tuzu cok azalttım bol su bıraz daha rahatım hergun işten gelınce ayaklarını yukarı olacak sekılde yatıyorum

tuzu eskisi gibi koyuyorum su 2 litreyi buluyo akşam eve gidince bende uzatıyorum sabah şiş olmuyırum ama akşama kadar tekrar şişiyorum pöff ayakkabı sıkıyo artık.

merhaba kızlar benim doktorum kadın ve zayıf baya arkadaşlar erkek doktora geç o normal yaptıramaz diyo sizin fikriniz nedir

arkadaşlar ben biraz geriden takip ediyorum, muglaasıgı okudum duanı casnım allah kabul etsin, diğer ark.lar en kısa zamanda okuyorum optum çok iyi akşamlar herkese

tuzu eskisi gibi koyuyorum su 2 litreyi buluyo akşam eve gidince bende uzatıyorum sabah şiş olmuyırum ama akşama kadar tekrar şişiyorum pöff ayakkabı sıkıyo artık.

tuzu azalt cok rahat edersın bende su onusunda zorluyorum ıçtikçe midem yanıyor ama akşma kadar işte en az 2 lıtre ıcecem kendıme soz verdım

istanbul avrupa yakasında oturan anneler acaba bebek odalarına nerlerden bakıyorsunuz
bıde kıyafet alışverıslerı avm dısıda guzel seyler satan yerler var mı

slm anneler...

sizlere danışayım dedim. kızım bugün çok az hareket etti sadece sabah hissettim sizede oluyor mu normalmi?

AMINNN SAGOL CNM

allah senı senn esıne vurmus ama benım esımde görmüş nıye uyandım dıye aglaması kaldı dı bırrcok guseldı dıyorr ınsl gormekde nasıp olur cnm

o gunlerde gelecek insallah canim, benim kizim olucak ama gecen gun ruyamda dogum yaptim oglum olmustu cok guzel bir bebekti ayni bebegi bikac kez gordum ruyamda
bende 3 farklı bebek gordum yaaaaaaa ıkısınde emzırmıstımm hehecok sukurrr
ayy atesım yok cok sukur bol meyve yıyorum ılac almadım aıle hekımı verırdıdee ıcemıyorum nasılsa terlıyor ust degıstırıyorum kulaklarım cıt cıt sesler gelıyor hehehe cok sukurbunadaaa:2::2::2:
sagolasın cnm benımm ınsl gecer yaa:2::2:

merhaba kızlar benim doktorum kadın ve zayıf baya arkadaşlar erkek doktora geç o normal yaptıramaz diyo sizin fikriniz nedir
ne alaka zayıf lıkmı belırlıyor o zamn dr olamazmıs ne alaka zayıf lar dogum yaptıramıyormu dogumda el becerısı ve tecrube onemlı sen ark.bakma ıcın ıındıysaa takma cnm

sağol canım zaten doktordan da önemlisi rahimin 9 cm olması önce bunu başarmm gerek :) rabbim sana da şifalar versin

slm anneler...

sizlere danışayım dedim. kızım bugün çok az hareket etti sadece sabah hissettim sizede oluyor mu normalmi?

canım biraz tatlı bişiler ye bi otur bak hareketlerine eğer yine azsa hareketleri doktoruna başvur bence ama korkma bazen daha az olabiliyo hareketleri

Kizlar bisey sorucam benim bebegin esi asagida dedi dr ama yukari cikar beklicez dedi fakat asagi basiyo gibi geliyo sizede oluyomu bole seyler

kızlar gittik geldik biz
yeni ciciler park yatak içine pamuk yatak uyku seti bebek arabası hastane için valiz emzik kabı-ipi tırnak makası doğal sünger aldım
işte resimler

canım biraz tatlı bişiler ye bi otur bak hareketlerine eğer yine azsa hareketleri doktoruna başvur bence ama korkma bazen daha az olabiliyo hareketleri

cnm dün bende de oldu çikolata yedim fırıl fırıl derdi çikolataymış
sende bi dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…