2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canim aldiysan gerisini kurcalama.insallah bi sorun cikmaz.biz de aldik iki ay oluyor.herkesin beklentisi farkli olur.gule gule gezdir bebegini icinde
merhaba seker anneler ve kuzucuklari,kizlar bende 2 gundur acaip mide yanmasi var bogazima kadar boyle problemi olan varmi ne iyi gelir ki buna :26:

Doktorum son gittigimde yarim saat bunu anlatti.kisaca anlatiyim ben de.ne kadar cok yersek mide ona gore asit salgiliyormus.midemiz zaten yukariya dogru ciktigi icin de hem sikisiklik hem asit yanma hatta kusma yapiyormus.yiyecekleri az ve iyice cigneyerek yememiz gerekiyormus ki mide az asit kullansin onlari eritmek icin ve yanma olmasin boylelikle

yok yok üzülme ben salaklar gibi ışın aldım cildimdeki sivilceler gitsin diye aartık ne yapalım ünlü çin atasözü var onu düşüyüorum

çok çok güzel hele ayakkabılara bayıldımm güle güle gyinsin miniş

ay boşver yapsalar da zaten sonra dillerinden düşürmezler on sene ben şöyle yaptım böyle yaptım diye

hiç utanmıyolarmı acaba?... benim kv daha kaç aylık hamile olduğumu bile bilmiyo... tek bişey sorduğunu hatırlamıyorum... ne benimle ne bebeğimizle ilgili... nefret ediyorum ondan....

biz eniştelerle dernek kurduk... gddd: gelin damat dayanışma derneği

allah gönlüne göre vermiş

ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off

ay ben izlemiyorum etkilenmeyeyim diye

kizlar dikkat edin doktor seciminize turkiyedeki bikac arkadasim anlatmisti doktorlar artik cok fazla beklemiyor acilir diye dediler biraz bekliyorlarmis sonrasi bicak dediler

kizlar dikkat edin doktor seciminize turkiyedeki bikac arkadasim anlatmisti doktorlar artik cok fazla beklemiyor acilir diye dediler biraz bekliyorlarmis sonrasi bicak dediler

ay allah korusun
kızlar ben bebeme yatak almaya gidiyorum öptüm sizi

nasılsınız bakalım ben hıcc ıyı degılımm dun gece dahada kotu oldumm faranjıtın dısında aksam yemegınde hapşuruk ve burun akıntısıd bsladııı cok kotuyumm yaaaaaaaa hemen dus alıp yataga gırdım ıyıce bır teredım ama cok az fayda ettı ılac da yok zatenn bol c vıtamını alıcam ancakk:2::2::2::2::2:aynen smıle dakı gıbıyım hapur hapsur dur gece korktuk esımle bebegımız e bırsey olurmu dıye ama bebegımın her an hareketı ıle benı desteklemesı korkumuzu hafıfılettı du a okudum durdum ogluusm ıcınn sukur sbh alktıgımda bogaz agrım azalmıstı ama gerı basladı sımdık mısafırlerım dun aksam gıttı bgnde evı temızledımm mıss olduu namazı kılıp marjete gıdeceımm meyve stogum azaldı daaaaama bu hastalık bu durumda ıken ıc bırınıze gelmesın cunku kendımı hıc dusunmuyorum ama askımın askı oglumuzz rabbım e emanett ınslllişte böyle bizdee genede cok sukur her halımızeeeeeeeeee

sagol canim tum kizlar tesekkurler tavsiyeleriniz icin

izleme canım sen de.şimdiden doğum şeklini düşünüp ne diye strese girceksin.
eskiden ben de gözümü kırpmadan izlerdim ama şimdi yemiyo
çok geç canım ama merak ediyor insan ya

ahahahhaa...
hay totomun kenarları yaaa
ahhh ah
çok mu korkunçtu :18:
görüntü korkunçtu canım yoksa genelde kolay çıkıyolarmış öyle görünüyor :26:

merhaba seker anneler ve kuzucuklari,kizlar bende 2 gundur acaip mide yanmasi var bogazima kadar boyle problemi olan varmi ne iyi gelir ki buna :26:
cnm 6.ayda baslarmıs normal bırsey halk arasında bebegınızın sacı cıkıyor derler benımde gecen hatalarda basladı ama suanda faraznjık ve grıb bastırdı o agrılarımı:2::2:

ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off
kızlar nıye ızlıyorsunuz dogum anında aklınıza gelırse gorurusunuzz ben dırek kendımde yasamk gormek ıztedıgım ıcın hıcc ızlemedımm bır gecenkı suada dogum ızledım ondada cok acık yoktu zatenn:26:ızlemeyın bakk heee :2:

kızlar bu hastalıgın yanı sıra ıkı gundur oglumu goruyorum ruyamdaa ılkınde dogum yaptım ve dırak emırmeye basldım o kadar gusel bır duygumuskıııııııııııııııınsl tatmak nasıp olurrrrrrrrrrrrrrrr

dun de gordum ama yusunu goremedım bu seferr ama gezmedeydık oglumlaaaaaaaa

ayyy ne güzel...
benim de kocam görmüş kızımızı rüyasında... genelde anneler görür ama bizde durum ters işliyo galiba... heyecanla uyandı.. kızımı gördüm çoook güzeldi misler gibi pamuk gibi tombik tombik yanakları vardı diyo...

hayır olsun diyelim cnm iyi düşünelim iyi şeyler olsun..bende 2 kere düşük yaptığımı görmüştüm çok korkmuşturm gerçekten..buarada çok geçmiş olsun cnm umarım bi an önce iyileşirsin..

o gunlerde gelecek insallah canim, benim kizim olucak ama gecen gun ruyamda dogum yaptim oglum olmustu cok guzel bir bebekti ayni bebegi bikac kez gordum ruyamda

canım kurtköy emsey hastanesinde suda doğum var fiyatı 2.500tl

canım kurtköy emsey hastanesinde suda doğum var fiyatı 2.500tl

ciddimisinnn?..
e bu süper bişey... fiyatı da iyi...
ama normal doğum şartları oluşması lazım ki suda doğum olabilsin... ayrıca bana uzak yahu orası...
bak şimdi şeytan kanıma girdi...

ciddimisinnn?..
e bu süper bişey... fiyatı da iyi...
ama normal doğum şartları oluşması lazım ki suda doğum olabilsin... ayrıca bana uzak yahu orası...
bak şimdi şeytan kanıma girdi...

geçen gün gittiğimde gördüm ve fiyatınıda sormuştum inşallah istediğin gibi bi doğum olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…