2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off :KK1:

komik oluyolar... başka bişey değil... bi çöplerini bile istemiyorum... başkalarının yanında çok mükemmel görünmeye çalışırlar ama... gelinleriyle aralarından su sızmaz... ben hiç lafımı esirgemiyorum valla kusura bakmasın kimse...

bu arada cinsiyetiniz kesinleştimi kuzum... nedir bakalım minik meleğiniz?... prensmi prensesmi geliyo acaba?

paşamız geliyor teyzesi:emir_bebek::KK55:

kv konusunda tınnnn moduna geç canım.en iyisi :KK9:

valla ne bileyim bi izledikçe gözüm diğerlerine kaydı onu izle bunu izle derken... :KK30::KK30::KK30:

bekarken bende izlemiştim... ama şimdi cesaret edemem... hele suda doğum videolarını izlerken çok gaza gelmiştim evlendiğim gibi hamile kalıcam diye diye kaldım :KK9: tabi burda suda doğum yaptıran bi hastane duymadım henüz o ayrı :KK1:

hiç utanmıyolarmı acaba?... benim kv daha kaç aylık hamile olduğumu bile bilmiyo... tek bişey sorduğunu hatırlamıyorum... ne benimle ne bebeğimizle ilgili... nefret ediyorum ondan....:KK47:

bi de göbeğini görüp de pat diye 'eşşşek kadar olmuş' diyen kaynanalar da var yani..

güya maşallah büyümüş demek istiyormuş.. off neyse

canım bu verdiğin sitede dalinin organik ürünlerini gördüm ama ilk defa görüyorum kullanan yada bilen var mı acaba
bebe yağını zararlı diye bırakmıştım bu organik olan öyle değil gibi sanki..

dalin ürünleri hakkında hiç bir fikrim yok cnm :26:

ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off :KK1:

izleme canım sen de.şimdiden doğum şeklini düşünüp ne diye strese girceksin.
eskiden ben de gözümü kırpmadan izlerdim ama şimdi yemiyo :KK8:

bebek arabamızı johnson marka aldık kızlar ...bilenler araba hakkında beni aydınlatsın lütfen :))

günaydın kızlar merhaba :)

dün itibariyle bende tetanoz aşımı oldum ancak ben ortaokulda ve lisede tetanoz vuruldugum için 2.doza gerek yok bir dahki aşı tarihi seneye dedi hemşireler..kolumda çok ağrı olmadı ama gece üzerine filan yattıgımda azcık acıdı bilgi vermek istedim :)

herkese güzel bi gün diliyorum

cnm bende okulda oldum ama bana hiç böyle birşey demediler 2.doza çağırdılar :26:

bende izledim canim onlari kesilenleride vardi yuregim fazla kaldirmadi bayagi bir korktum :KK43:
tüh ben görmedim öyle ya benim izlediklerim löp diye normal çıkıyolardı
bi de kesi atılanlara mı baksam merak ettim :s

bekarken bende izlemiştim... ama şimdi cesaret edemem... hele suda doğum videolarını izlerken çok gaza gelmiştim evlendiğim gibi hamile kalıcam diye diye kaldım :KK9: tabi burda suda doğum yaptıran bi hastane duymadım henüz o ayrı :KK1:
evet suda doguranlar böyle evlerinde falan ne rahat görünüyo. insanın öyle yapası gelio ama nerde..:KK31:
dalin ürünleri hakkında hiç bir fikrim yok cnm :26:

anladım canım sağol :)

cnm bende okulda oldum ama bana hiç böyle birşey demediler 2.doza çağırdılar :26:

valla bilmiyorumki canım.. hatta dedimki 2.doz için ne zaman gelicem dedim 2.doza gerek yok zaten aşılarınız düzenliymiş sizin bir dahaki doz seneye dedi..

X