2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

hiç utanmıyolarmı acaba?... benim kv daha kaç aylık hamile olduğumu bile bilmiyo... tek bişey sorduğunu hatırlamıyorum... ne benimle ne bebeğimizle ilgili... nefret ediyorum ondan....

Günaydın kangru anneler ve onların minikleri.. Lyre duanı okudum canım Allah kabul etsin inşallah! Biz kızımla sağlık ocağından geldik şimdi. 2. doz aşımızı da olduk artıkım. Bir daha ki eylülde! Babamız bizi arabayla götürdü geri dönerken de mağazaların orada indim geze geze eve geldim kızıma ciciler aldım. Daha doğrusu hastane çıkışı battaniyeleri falan aldım. Elbiseleri babamızla alacakmışız öyle istedi. Fotosunu çekip koyarım bir ara. Hepinize bol tekmeli, enerji, huzur dolu bir gün diliyorum..

teşekkürler canım kızanasıyız çirkinleşiyorum demekki :)

sabah işe gelirken sürmeem lazım o zaman la roshe posay daha iyi. cuma doktorada sorayım sonra karar vereyim

hiç utanmıyolarmı acaba?... benim kv daha kaç aylık hamile olduğumu bile bilmiyo... tek bişey sorduğunu hatırlamıyorum... ne benimle ne bebeğimizle ilgili... nefret ediyorum ondan....

aynen ya bukadarmı nefret eder bi insandan ...ya bırak sormayı ben söylüyorum sen yapmadın hiç birşey dedim.yaparım yaparım daha zaman var diyo...benim görümcem 1 yıl önce doğum yaptı çocuğunun küçülen baya kıyafeti kaldığını söyledi geçenlerde onları toplayıp bana getirmesin???? parçalarım hepsini zaten gıcığım 3 aydır bendeler gitmeye niyetleri yok bunaldımmmmm artık

Kizlar tuplerinde sorun olan bir arkadasimiz tup bebek tedavisine basladi.onun icin dua edebilirmisiniz.hamilelerin duasi kabul olurmus.duaya cok ihtiyaci var.bircogumuz ayni seyleri yasadik.onu cok iyi anliyorum.dua okuyabilecek arkadaslar begen e basabilirler mi.Elif gurci arkadasin ismi.hepinizden allah razi olsun...

Dünyanın En Güzel Hissi ;
Birinin Yüzündeki Gülümsemenin Sebebi Olduğunu
Bilmektir... :)
Sevdiklerinize zaman ayırın, kendinize zaman ayırın ve hep yüzünüz gülsün inşallah..
Huzurlu bir gün geçirin inşallah
Hastalar iyileşsin, küsler barışsın, borçlu olanlar borçlarını ödesin inşallah.
Uzun lafın kısası; Bulutların dağıldığı aydınlıkların çoğaldığı
her şey gönlünüzce olduğu bir gün olsun..
Mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın.
Günaydın, günaydın herkese.

kızlar bende bebek arabası konusunda kararsızdım ama etrafımdakiler zaten alacaksın lazım olacak ilerde şimdiden al dediler.bizde johnson bebek arabasını aldık.acaba kullanımı nasıl rahat edermiyim bilmiyorum ??

utanmak mı!!! ananemin bir lafı var bu tip insanlar için.utanmaz arlanmaz,yatıp yuvarlanmaz
o kadar iyi öğrendim ki huyunu ,suyunu.söyleyecek çok şey var ama anlayana!
hamile halimle hiç söyleyip de canımı sıkamam deyip geçiyorum.
birşey söylediğin zaman yarış haline giriyor çünkü hiç susmuyor.sen de kendini suçlu bulup dilim kopaydı da söylemeseydim moduna giriyorsun,onca bıdı bıdıdan sonra.

ben birlikte de gidelim dediğinde çok şaşırdım açıkçası.

haftasonu ayrıntılıya girdiğimizde cinsiyeti kesinleşti dedik.boyu kilosu,kafa çevresi kaç cm miş dedi ben şok oldum tabi.
haftasıyla uyumlu dedim.ne yapacaksa bu bilgileri.haberim yok ama emekli profesör kendisi galiba

merhaba seker anneler ve kuzucuklari,kizlar bende 2 gundur acaip mide yanmasi var bogazima kadar boyle problemi olan varmi ne iyi gelir ki buna :26:

komik oluyolar... başka bişey değil... bi çöplerini bile istemiyorum... başkalarının yanında çok mükemmel görünmeye çalışırlar ama... gelinleriyle aralarından su sızmaz... ben hiç lafımı esirgemiyorum valla kusura bakmasın kimse...

bu arada cinsiyetiniz kesinleştimi kuzum... nedir bakalım minik meleğiniz?... prensmi prensesmi geliyo acaba?

merhaba seker anneler ve kuzucuklari,kizlar bende 2 gundur acaip mide yanmasi var bogazima kadar boyle problemi olan varmi ne iyi gelir ki buna :26:

benimde çok oluyor 1 haftadır..şekerli bişeyler yediğim zaman sanki daha çok yanıyor gibii.bol su içiyorum ozaman biraz iyi geliyor birde sakızda iyi geliyor bana..

Senin anneciğin de bneim ki gibi maşallah diyelim annelerimize.Kayınvalidemden daha birşey görmedim ama gizli gizli yapıyordur birşeyler bundan eminim.Ama 9.torunu geliyor kadıncağız ne yapsın?Annemin ise 1.heyecandan dayanaıyor zaten annem benimmmm...Yavrum altta eklenti ekle var orayı tıkla,dosyaları seç filan var bilgisayarından seçip yükle canım

benimde çok oluyor 1 haftadır..şekerli bişeyler yediğim zaman sanki daha çok yanıyor gibii.bol su içiyorum ozaman biraz iyi geliyor birde sakızda iyi geliyor bana..

ictigim suyun haddi hesabi yok zaten tatliyi bende cok yiyorum bu aralar canim devamli tatli biseyler istiyor belki ondan olabilir sakizi deniyecem insallah iyi gelir

bende öyleydim... bunlara ilave sık geğirme (çok afedersin) ve gıcık gibi öksürme de oluyordu... doktorum ayrıntılı ultrason esnasında farketti ki ; hamileliğe bağlı rreflü oluşmuş... gaviskon şurup içebilirsin (tabi bi doktoruna sor yinede) şurup içemiyorsan rennie tablet kullanıyorum ben...

benimde oluyordu ama demir ilacından oluyormuş birde karabiber falan yiyince. gaviscon şurup tavsiye ediyormuş doktorlar zararı yokmuş

Günaydın en güzelllll anne adaylarııııı
Güzeliz tabii kiiii..Dualarınızı okuduk kuzucanlarım hep aklımdasınız
Bugün yoğun bir gün beni bekliyor yarın kızlar geliyor bize
ben de bugünden birçok mamacık yapayım da yarına birşey kalmasın...
Kızmayın kayınvalidelerinize boşverin huzurlu huzurlu geçirmeye çalışın
bu mucize ayları..İnanın daha güzel olacaktır hayat sizin için.Onları da
öyle kabullenmek zoorundayız.Ne deseniz haklısınız ama yapabileceğimiz
birşeyler yok...Üzmeyin bebişlerinizi Kendinizi de
Çok öpüyorum sizi ben kaçar fırın moduna geçeyim

bir konusayim doktorumla gecsinde surup yada tablet farketmez hamile kaldigimdan beri hapkolik oldum zaten iyice alisti bunye

benimde oluyordu ama demir ilacından oluyormuş birde karabiber falan yiyince. gaviscon şurup tavsiye ediyormuş doktorlar zararı yokmuş

canim demir ilaci kullanmiyorum ben doktorum gerek gormedi ama baharatli yemekler yiyorum herzaman degil tabi mideme zarar vermesin diye arada bir baharat koyuyorum yemege

saol canım önce resimlerini çekeyim bir güzel bilgisayarıma geçireyim sonrada buraya, teyzelerinin beğenisine sunalım :))aman canım inan hiç almasalarda olur beni rahat bıraksın yeter..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…