2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
canımm duanı okudum allah kabul etsın ınsallah
Sagol canim agzina saglik..
Geçmişi okudum ilk önce hemen yanınıza kıvrılıverdim kızçemle
Öncelikle hayırlı günler annişler ve melekleri:KK31::KK31::KK31:
Sevgililer günümüz kutlu olsun seneye miniklerimizle
hayal ettim de oooooo uçuverdim:KK55::KK55::KK55::KK55:Bugün
biraz halsisiz pek yemek yemek istemiyorum az kahvaltı
bol meyve ile geçiştirdim şimdi biraz daha yatıp yuvarlanacağım
LORİN duanı okudum yavrum ALLAH'ım kabul etsin(amin)Kocaman
öpüyorum sizi:KK54::KK54::KK54::KK54:
Agzina saglik canimm sagol
lorin83 canım okudum dualarını allah kabul etsin
Agzina saglik sagol canim
Allah'ım ölüyorum sanki heyecandan... ayaklarım yere basmıyor resmen heyecandan zırt pırt çişim geliyo çıldırmak üzereyim... Rabbim sen ne büyüksün... gerçekten kullarının inanarak istediği şeyleri sunuyorsun ya bizlere...
bugün ayrıntılı ultrasona girdik... Alllah'ıma binlerce kez şükrolsun ki bebeğimiz oldukça sağlıklı... ve kızımız geliyor inşallah Zeynep Su... graf teyzesi bizi listeye eklermisin lütfen... babamız da bende çok mutluyuz... Rabbim hayırlısıyla sağlık sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...
Gözün aydin olsun canim
canlarım dualarınızı okudum,rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul eylesin inşallah....
Yarim gözün aydin olsun

Kizlar kactir yaziyorum sürekli düsüyorum siliniyor..
Dualariniz icin öncelikle cok tesekkür ederim görmemistim ben gecmiste göz gezdirirken gördüm ve utandim girememistim dogru dürüst kac gündür tesekkür bile edememek utandirdi :-(

Kizlar insallah cabuk aksam olur is yollarindayim yine kocacim evde birakip gelmek zor oluyor :-(

Cinsiyeti ögrenene kadar problem yoktu simdi isim derdi basladi bide erkek ismi cok daha zor
Benim kocis te nerde sacma sey varsa gidip onu söylüyo begenmeyincede aliniyo üff napicami sasirdim.
Kendisi besiktasli ya kalkmis kartal olsun diyor bende dedim yok o cimbomun yeni bomba forveti aslan olsun :-) dalga geciyosun diyor sonra ee napim ama simdi :-)
Bide biz yurtdisindayiz ya yabanci dilde de rahat telaffuz edilsin istiyorum oglumla dalga gecmesinler
Ü ö ç ş ı gibi harfleri icermemesi lazim yoksa gercekten cok zor oluyor..
Allah yardimcim olsun ne diyim :-))

deniz koy cnm yurt dışı için kesin çözüm :KK31:

Graf teyzesi bizide listeye eklermisin :-)
Oglusum olacak ya :-)
Ve dogum tarihini degistirebilirmisin 10 temmuz a ertelendi

Mutlu pazarlar kizlar :-)

Graf teyzesi bizide listeye eklermisin :-)
Oglusum olacak ya :-)
Ve dogum tarihini degistirebilirmisin 10 temmuz a ertelendi

Mutlu pazarlar kizlar :-)

isim belli mi cnm :KK31:

Kizlar listeye nasil ekliyorusunuz?

cnm buraya yaz son regl tarihin şehir cinsiyet tahmini doğum tarihin graf ekliyor

graf cım bu arada banada prens yazarmısın :emir_bebek: :KK31:

kızlar ist da yaşanlarınız eminönünde havuzlu han a giden varmı :KK55:

isim belli mi cnm :KK31:

cnm buraya yaz son regl tarihin şehir cinsiyet tahmini doğum tarihin graf ekliyor

graf cım bu arada banada prens yazarmısın :emir_bebek: :KK31:

kızlar ist da yaşanlarınız eminönünde havuzlu han a giden varmı :KK55:
tesekkur ederim

son regl 04 ekim 2.bebek.. prens.. sehir Baku Azerbaycan...isim daha dusunmedik..sonradan isim yazarsam olurmu?eklenebilirmi?

Maşallah allah sağlıkla kucağın aldığın günleri göstersin. :)
Geçen biriyle tanıştım 45 yaşında 3 yaşında kızı dünya güzeli bir kızı var, zor bir karar değilmi bunca zaman sonra diye sordum. diyorki ablası kocaman 16 yaşında yakında okuldu felan yanımızdan uçar, ama küçüğünü da 15 yıl sevebileceğiz dedi, çok mutlulardı minik kızı tam gözbebeği olmuş ailenin. Eminin sizinde öyle olacaktır.
sevgiler :)

çok teşekkür ederim. aynen dediğiniz gibi olacak sanırım.
Allah sağlıklı sıhhatli etsin de öyle böyle büyür gider elbet. benim kızım da 2 yıl sonra üniversiteye girdi mi zaten kopup gidecek hayırlısıyla.

aayy canım çok sevindim ya heyşey gönlünce olsun sabahtan beri seni bekledim sonuç ne oldu diye çok şükür sen kaç haftalıktın

Dün 16+3 tüm ama 2 gün önden gidiyormuşuz...
İlk kontrole gittiğimde 1 Ağustosu unutma demişti Kazım bey...Her gittiğimde geri geliyor doğum tarihi bebişin...
Şimdiden 26 Temmuz oldu...Eğer sezeryan olursa bi 10 günde ordan geri gelir 15 Temmuz gibi doğar gibime geliyor :)

Merhabalar. Öncelikle şimdiden teşekkür ederim. Ben 13ocakta regl oldum çok ağrılı bir şekilde geçti. Bu ay 11şubatta herzamanki gibi ilk gün kahverengi başladı ve diğer günler söküldü ama geçen aykine göre miktarı okadar fazla değildi.(diğer aylar günde 3ped iken bu ay 1.5ped doluyordu). ve 16şubatta bitti yine sonundaki gibi kahverengiye benzer rengiyle ve az miktarıyla.Adet belirtilerim vardı tatlı yeme isteği sivilcelerim bel ağrım.Nişanlımdan sadece zevk suyu geldi onun için gebelik %1den az bir ihtimaldir gibime geliyor.. Benim size sorun bu yerleşme kanaması olabilir mi yada üzerine görme olabilir mi

Merhabalar. Öncelikle şimdiden teşekkür ederim. Ben 13ocakta regl oldum çok ağrılı bir şekilde geçti. Bu ay 11şubatta herzamanki gibi ilk gün kahverengi başladı ve diğer günler söküldü ama geçen aykine göre miktarı okadar fazla değildi.(diğer aylar günde 3ped iken bu ay 1.5ped doluyordu). ve 16şubatta bitti yine sonundaki gibi kahverengiye benzer rengiyle ve az miktarıyla.Adet belirtilerim vardı tatlı yeme isteği sivilcelerim bel ağrım.Nişanlımdan sadece zevk suyu geldi onun için gebelik %1den az bir ihtimaldir gibime geliyor.. Benim size sorun bu yerleşme kanaması olabilir mi yada üzerine görme olabilir mi

gebelik yoktur gibi geliyor bana ama ben hamile kaldıktan sonra üzerine regl oldum ve ilk seferde çocuk oldu sana en doğru yanıtı testler vericektir regl belirtilerimde aynı şekildi ki reglde oldumda zaten demiştim neyse cnm ben çok nadir istisnayım korkutmak istemem
ecz den bir test al en iyi

slm guzel anneler beni ve kizimida alirmisiniz araniza acaba :)
hg cnm aramıza şeref duyarız ne demek :KK31:

kızlar bakın bu sitede şöyle bir kampanya var ama site güvenilirmi bilmiyorum
maxi banyo seti hoşuma gitti
Bebefix.com, Bebeinin Hereyi Burada

X