2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
afiyet şeker olsun da sucuk ve benzeri şeyler zararlı değil mi haç haftalık hamilesin şekerim
Ben yiyorum canim yaa..2. Hamilelik..ne bulursam yiyorum...gözüm kara.. 200 derecede pişiyor ya..tosun icine bile koyuyorum..çay kahve hak getire...bı kola ve sakatat a yanaşmıyorum..bı de içkiye...Yani sakatat derken öle kanlı canlı olanına...yoksa ciğer falan yiyorum..ilk hamileliğimde hep yedim..kedi gibiyim bu hususta..
Hamileliğim 18. Haftada henüz..

Son düzenleme:
İyi yolculuklar iyi eğlenceler tatlımm.

Bol bol fotolarla gell
Bebeğimde sagsalim geleyim fotograflara boğarim sizleri insallah...
Geri dondugumde hepinizi tosun gibi gobeklerle bulmak istiyorum..umut ve mutlulukla...

ya ne bileyim iyi değil diyorlar ya ondan dedim ama ilk üç ay içinde olduğunu biliyorum bende son kontrolde doktora sordum pişmiş olursa sorun yok dedi sana afiyet olsun canım ama çay kahveye dikkat et bence vücuttan kalsiyumu atıyor bebişede birşey kalmıyor haberin olsun bu arada hayırlı yolculuklar iyi tatiller

Bosver o doktorları...ben de cok şey tembihliyorum hastalarıma..Hatta genelde çürüyen dişleri icin onları suçluyorum..
Saka bı yana tesekkur ederim gorusmk dileğiyle..mucukssss..

Asu can hosgeldin..Temmuz annelerinde seni görüyorum aşağıda...ne guzl..
tahmin ettin mı dusuk yapan arkadasımı..taniyorsun cunku..
uzgunum cok

tatlım maşşallah allah nazarlardan korusun kaç haftalık hamilesin banada önden gidiyor dedi de merak ettim bide boyunu nasıl ölçtü bende sordum bu haftalarda pek mümkün değil dedi

Usgdeki fl degerini 7 ile carpinca boyunu verirmis ole hesapladim, 17+1 iz bugun
Tesekkur ederiz teyzesi hepimizinkini korusun insallah.

Kafatası ve kuyruk sokumu kemik boyunu ölçtü ama artık boy ölçülmüyormuş dediğin gibi

Aklında kötü düşünceler getirme tadını çıkar yüz gül eğlen, yakın ark.m yazın gitmişti hava yağmurlu çok kötüymüş sen güzel zamanda gidiyorsun çok güzel bir tatil olur inşallah. Güle güle git gel Bir de herşey insan için üzülmek olmasa sevindiğimizi anlayamazdık elimizdekinin kıymetini bilemezdik,

Ben dün 2.kez sakatadın alasını yedim, ayyy doğuda yıllardır 5 öğün et sakatat yiyolar hiçbişi olmuyor işte, kola da içiyorum azzcıkkk, ben de pek bi hareket hissetmiyorum uslu hanım hanımcık kızlarımız olcak işte

kızlar doktor dedi ki bebeğin de barsak parlaması var dedi. bu konu hakkın da tecrübesi veya bilgisi olan varsa birşeyler söylesin bana.

kızlar bende 20 haftalık hamileyim ama benim sağ bacağım çok uyuşuyor özellikle yürüdüğüm zaman sanki bacağımı çekiyorlrmış gibi 3 aylık hamileyken daha hafifti ama suan 15-20 dakka yürüsem oturmam gerekiyor o kadar kötü oluyorum ki dün avmye gittik gezemedim bile hemen oturmak istedim düşünün 15-20 dakka ayakta duramıyorum bazen sabah kalkıyorum kalhavltımı yapacağım üstümü giyniyorum işe gidecğim bu eylemlerim hepsi ayakta yapılacak eylemler gene sağ bacağım yani baldırlarım uyuşmaya balıyor o kadar kötü oluyorum ki oturuncada sanki damarlarımda bir seyler akıyor gibi oluyor sonra acıma başlıyor geçiyor sonra tekrar yürüyünce tekrar başlıyor ayı eylem doktoruma söyledim normal dedi ama bu kadar da normal mi sizce?
ortıpedistte gittim bel fıtığı değil dedi beyin cerrahine git dedi emar çeksinler dedi bende emar girmek istemiyorum bilmiyorum merak ediyorum sizde de oluyor mu ?

Gunaydin herkese,
Msc boyu oylei hesaplanirmis. Ckokmu dogru bende bilmiyorum acikcasi
Zamankulesi insallah saglikli olurlar.ilk hamileligim bos gebelik olunca hala korku var icimde. Allah korusun kuslarimizi
Nddd ilkinden beri aklimda sadece bu vardi. Anlamini arastirip icime sinerse bu olur gibi gelio. İslama uygun olsun istiyorum. Cocuklarin bizdeki haklarindan ilki bu cunku. Ama kismet tabi. Teklifleri ayrica degerlendirecegiz...

Kızlar nasılsınız bir hafta sonunu daha getirdik valla ya ne kötü cumartesi çalışmak eee nasılsınız minnoşlarınız nasıl dün akşamda benim minnoş hareket etti çok şükür yatana kadar duydum pıtpıtlarını şeker yedim öyle hareket etti sanırım kızlar tatlı bişiler yiyince daha çok hareket ediyor bunuda farketmiş oldummm içim rahatladı valla

Oofff ayni dert bende de var.aksamlari cosuyor resmen.iki buklum yuruyorum sag bacagim ve basenim agriyor.felc gibi.3 aydan beri agriyor umarim ilerlemez daha fazla.legen kemigi genisledigi icin oluyor.
Gunaydin canim.benimki de iki gundur hareket etmiyordu ama geceden beri atagagectihala dönüyor tepikleyip duruyor guzel kizim.

Mutlu, Sağlıklı, Bereketli, Sevgi ve huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle
Güneş yüreğinize doğsun ve asla eksilmesin..
Mutluluk gözlerinize takılı kalsın, her daim sürsün
Gülücüklerinizle aydınlansın gününüz ve gönlünüz
Günaydın,annişler ve kuzuları

arkadaşım bacağında bir sıcaklık hissi oluyor mu sağ bacağında benim oluyor?

Hayir sicaklik olmuyor bende.agri ve felc gibi oluyor sadece.sicaklik kan basincindan dolayi oluyordur.ayaklari bel seviyenden yuksege kaldir otururken ya da uzanirken.hem ayaklarin sismez hem de taze kan gider oraya.

günaydııınnnnn
ya bu öksürük ve grip beni öldürcek 1 haftadır mahvetti grip felan önmli değil öksürükk felaket artık karnıma ağrılar giriyor neler denedim geçmedi.. :44: sizin fikriniz varmı ne yapabilirim.???
ayyyy 17+2 olmuşuz baya büyümüşüz ne kaldı ki 159 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…