2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydııınnnnn :KK16::KK16::KK16:
ya bu öksürük ve grip beni öldürcek 1 haftadır mahvetti grip felan önmli değil öksürükk felaket artık karnıma ağrılar giriyor neler denedim geçmedi.. :44: sizin fikriniz varmı ne yapabilirim.???
ayyyy 17+2 olmuşuz :KK9: baya büyümüşüz ne kaldı ki 159 gün :KK1::KK1::nazar:

Hee sunun surasinda 4 ay kalmis:) geceleri saymazsak 2 ay:KK9::KK9:

günaydııınnnnn :KK16::KK16::KK16:
ya bu öksürük ve grip beni öldürcek 1 haftadır mahvetti grip felan önmli değil öksürükk felaket artık karnıma ağrılar giriyor neler denedim geçmedi.. :44: sizin fikriniz varmı ne yapabilirim.???
ayyyy 17+2 olmuşuz :KK9: baya büyümüşüz ne kaldı ki 159 gün :KK1::KK1::nazar:

Öncelikle günaydın canımmm
Ben de tam 2 haftadır öksürükle boğuşuyordum doktora gitmeden olmadı
antibiyotik verdi ilk önce çok çekindim kullanmak için ama öksürmekten
karnıma sancılar giriyordu böyle kuru kuru öksğrğk mahvetmişti beni.
1 haftadır kullandım şimdi ALLAH'ıma şükürler olsun çok iyiyim.Dün yine
kontrole gittiğimde çok az kalmış dedi hastalığının geçmesine sinüzitte olunca
geçmesi çok zor oluyormuş bir de gebe olduğumuz için daha da bir zor geçiyormuş h
hastalığımız

Günaydın annişler:KK55::KK55::KK55::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Bugün biraz başağrısı ile uyandık ama umarım geçer.Dualarınızı okudum kızçeler ALLAH'ım kabul etsin(amin)
Dün netten bulduğum bebişlerimize anı defterlerini rengimdesign dan bulabilirsiniz
Bayıldım yaptıklarına,bebiş ve annenin taçları,lohusa taçları,lavanta keseleri daha neler neler...Elimden böyle
şeyler gelir Eminönünden keçe alıp deneyeğim içime sinmezse sipariş vereceğim:KK1::KK1::KK1:Sizleri kocaman öpüyorum
ben yatıp yuvarlanayayım kızçemle:KK52::KK52::KK52:

Canım ben 26 sında gidicem ayrıntılı için.
Ben ilk günden beri kontrole medical e gidiyorum. Ayrıntılıda orda yapılcak.
Ama dışardan biri geldiği zaman biraz fazla ücret alıyorlar sanırım.

hımmm anladım canım... banada ayın sonunda getir dedi doktorum.. burtom 300 dedi ultramed de en son sağlık çalışanıyım die 250 e bıraktı... gerci rentıp da emin olmamakla beraber 70 dedi.... karar veremedim..

ya ben dün naptım yaa? öğleden sonra çıktım havada yağmurluydu çok biliyosunuz. komşumda gidicekmiş markete ıslanmasın diye onuda aldım beraber çıktık. bide hgs bakıcaktım postaneden,hoş, istanbulda hgs lere kıran girmiş postanede bankalarda hiçbiyerde kalmamış. neyse tam dönerken eve doğruuuu oda ne sağlık ocağı? :KK9: komşum dedi gel vurduralım aşını bende yanındayken. ben tabi tırsıyorum nası hemde? abla dedim bak hava yağmurlu boşver haftaya hava güzel olunca yaptırırım. hem şimdi kolum ağrır arabayı nası kullancam sonra :KK9: :KK9: :KK9:
bahaneninde bu kadarı olmaz yani, hiç beceremiyosun dedim içimden :KK8: az destekli bahane uydurur insan demi :KK9: :KK9: :KK9:

ya ben dün naptım yaa? öğleden sonra çıktım havada yağmurluydu çok biliyosunuz. komşumda gidicekmiş markete ıslanmasın diye onuda aldım beraber çıktık. bide hgs bakıcaktım postaneden,hoş, istanbulda hgs lere kıran girmiş postanede bankalarda hiçbiyerde kalmamış. neyse tam dönerken eve doğruuuu oda ne sağlık ocağı? :KK9: komşum dedi gel vurduralım aşını bende yanındayken. ben tabi tırsıyorum nası hemde? abla dedim bak hava yağmurlu boşver haftaya hava güzel olunca yaptırırım. hem şimdi kolum ağrır arabayı nası kullancam sonra :KK9: :KK9: :KK9:
bahaneninde bu kadarı olmaz yani, hiç beceremiyosun dedim içimden :KK8: az destekli bahane uydurur insan demi :KK9: :KK9: :KK9:
canım ben dün oldum aşımı hafif ağrı yapıyo ama hiiç önemli değil zaten burası güneşli uygundu benim için:KK1:

kızlar bende 20 haftalık hamileyim ama benim sağ bacağım çok uyuşuyor özellikle yürüdüğüm zaman sanki bacağımı çekiyorlrmış gibi 3 aylık hamileyken daha hafifti ama suan 15-20 dakka yürüsem oturmam gerekiyor o kadar kötü oluyorum ki dün avmye gittik gezemedim bile hemen oturmak istedim düşünün 15-20 dakka ayakta duramıyorum bazen sabah kalkıyorum kalhavltımı yapacağım üstümü giyniyorum işe gidecğim bu eylemlerim hepsi ayakta yapılacak eylemler gene sağ bacağım yani baldırlarım uyuşmaya balıyor o kadar kötü oluyorum ki oturuncada sanki damarlarımda bir seyler akıyor gibi oluyor sonra acıma başlıyor geçiyor sonra tekrar yürüyünce tekrar başlıyor ayı eylem doktoruma söyledim normal dedi ama bu kadar da normal mi sizce?
ortıpedistte gittim bel fıtığı değil dedi beyin cerrahine git dedi emar çeksinler dedi bende emar girmek istemiyorum bilmiyorum merak ediyorum sizde de oluyor mu ?

canım bende değil ama ablamda oldu bebek büyüdükçe organlara baskı olduğu için bazı bayanlarda olur demiş doktor dinlenince geçiyor diyordu ablam ve onun ki doğuma kadar devam etti sonra geçti endişelenme önceden böyle bir sıkıntın yoksa büyük ihtimal hamileliktendir

kızlar doktor dedi ki bebeğin de barsak parlaması var dedi. bu konu hakkın da tecrübesi veya bilgisi olan varsa birşeyler söylesin bana.

Bağırsak parlaması nedemek bilmiyorum canım paradoksun bebişinin de bağırsak problemi var o bilir mi bîlmem, o da başta çok korkmuştu ama allaha şükür sağlıklı bir kızı olacakmış sende pozitif düşün sıkma canını inşallah hepimiz sağlıcakla kucaklarız bebeklerimizi

kızlar bugun doktora gittim 17+1 . erkekmiş bebişim graf benide eklermısın. 22 ekim son adet. dogum 29 temmuz ilk bebegimiz olacak ıns kırşehir . hepimize sağlıklı hamişlikler inş:nazar:

HAYIRLI OLSUN CANIM banada erkek dedler eşimde bi sevinç sevinç şimdiden erkek adamın erkek oğlu olur diyip duruo şaka bi yana sağlığı önemli :))) sen peki gördünmü oğluşunun erkek olduunu :KK70:D

ben pek anlamadım açıkçası ya ,pipi die bişe gösterdiler ama:):)babasıyla doktor anladı ama:):)

Kızlar İstanbul anadolu yakasında ayrıntılı ultrason çektiren var mı acaba? Hangi hastanede kaç liraya yaptırdınız?

Çok derin bir araştırma içindeyim bu aralar:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım ben dün oldum aşımı hafif ağrı yapıyo ama hiiç önemli değil zaten burası güneşli uygundu benim için:KK1:

ya oda iyiymiş :KK9: :KK9: sen bir dozmu oldun canım ya öyle tırsıyorumki :18: :18: kimisi 2 doz olmuş çok ağrıdı 3 gün geçmedi fln dediler :18:

kızlar bugun doktora gittim 17+1 . erkekmiş bebişim graf benide eklermısın. 22 ekim son adet. dogum 29 temmuz ilk bebegimiz olacak ıns kırşehir . hepimize sağlıklı hamişlikler inş:nazar:

hayırlı olsun kuzum oğluşun :KK8: sağlıkla kucağına alırsın inş. ben küçükken yaz tatillerinde kayseriye giderken hep kırşehirede uğrardık amcamla yengem inş. müh. orda köy hiizmetleri lojmanındaydı. şimdi il özel idaresi oldu gerçi. ben kırşehiri çok seviyorum çok şirin bi yer :KK9: :KK9: hemşehri sayılırız kız :KK9:

Kizlar gecmisi okuyamadan direk daliyorum dün kontrolümüz vardi
Veee oglumuz oluyor :-)))) pipi gördük :-) kocamin agzi kulaklarina geldi..
Ben kiz istiyodum yalan yok ama bu öyle bi duygu ki benimde agzim kulaklarimda dünden beri oglum diye seviyoruz yavrumuzu.
Kollarini yüzüne bacaklarini karnini cekmis kivrilmis uyuyordu yavrum (anasida öyle yatar:-)) detayli ultrason oldugu icin gördük ama pipimizi :-) hersey yolunda dedi dr ama tahmini dogum tarihi bir hafta ertelendi yeni tarihimiz 10 temmuz oldu.bacaklari kisa dedi dr nasil korktum sonra yok vücudun herseyi orantili sadece gelisime bakarak d tarihini bir hafta ileri aliyoruz dedi yumurtlama günü farkli olabilir herzaman dedi.ben tahmin ettigim gibi 5 ayda 2.5 kilo almisim :-( biraz azmis ama alirsin daha dedi.kalca agrilari genislemekten olur ancak suan bu kadar olmasi fazla dedi.hem o agrilar icin hemde varis catlat olmasi riski icin su varis coraplari varya özel ölcümlü onlardan yazdi sigorta iki cift ödüyomus zaten.bidahaki randevumuz 2 nisanda seker ölcümü olacakmis ac karnina gidecekmisim 1-2 saat orda kalacakmisim.oglum suan tekmeliyor yazarken :-))
Rabbim hepimizin bebeklerini bize bagislasin

herkeese ii haftasonlarııı..bol tekmeli haftasonlarııı..:) cansın gelmedinmi hastaneden?hayrlı haberlerini beklioruss

ya oda iyiymiş :KK9: :KK9: sen bir dozmu oldun canım ya öyle tırsıyorumki :18: :18: kimisi 2 doz olmuş çok ağrıdı 3 gün geçmedi fln dediler :18:

hayırlı olsun kuzum oğluşun :KK8: sağlıkla kucağına alırsın inş. ben küçükken yaz tatillerinde kayseriye giderken hep kırşehirede uğrardık amcamla yengem inş. müh. orda köy hiizmetleri lojmanındaydı. şimdi il özel idaresi oldu gerçi. ben kırşehiri çok seviyorum çok şirin bi yer :KK9: :KK9: hemşehri sayılırız kız :KK9:

aa kayserilimisin

bir kere oldu ikinci b,i ay sonraymış canım ağrın çok olursa iki ağrı kesici ismi verdi bunları al dedi gerek kalmadı hiç

ya kızlar bişi sorcam gebelerin yusuf suresini okuması iyidir diye duymuştum ama hepsinimi okuycaz yoksa belli ayetlerinimi? bide kendiniz ve bebeğiniz için düzenli okuduğunuz dualar varmı? :KK31: paylaşırmısınız pls :KK54:

X