2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Ben sare diye biliyordum sara ilk defa duydum

ya araştırdığımız her kaynak tabiki doğru olacak diye bi kaide yok ama bir ismin üstünde anlam olarak böyle şaibe varsa biri başka, diğer biri başka diyorsa ben yinede alternatif bi isim yinede araştırırdım. tabiki karar yine sizin şekerler :KK31:

tatlım maşşallah allah nazarlardan korusun kaç haftalık hamilesin banada önden gidiyor dedi de merak ettim bide boyunu nasıl ölçtü bende sordum bu haftalarda pek mümkün değil dedi

Usgdeki fl degerini 7 ile carpinca boyunu verirmis ole hesapladim, 17+1 iz bugun
Tesekkur ederiz teyzesi hepimizinkini korusun insallah.

herkese iyi akşamlar bugün aşımı oldum korktuğum kadar değilmiş hafif bi ağırlık var sadece herkes nerde bi durgunluk var nedense biraz canlanın ama

ya araştırdığımız her kaynak tabiki doğru olacak diye bi kaide yok ama bir ismin üstünde anlam olarak böyle şaibe varsa biri başka, diğer biri başka diyorsa ben yinede alternatif bi isim yinede araştırırdım. tabiki karar yine sizin şekerler :KK31:

Bende arastirayim biraz daha en iyisi sonra karar vereyim

ay kafanı karıştırdık kusura bakma cnm senin hoşuna gittiyse bize :KK23:

Olurmu canim suphe kalmasin icimde arastirayim biraz.
Bu arada herkese ayni anda nasil cevap veriliyor ya istedigimiz alinti alt alta nasil yazacagiz bosuna sayfa isgal etmeyeyim birde bu guzel ifadeler nerden oluyor pofff cok cahilim

herkese iyi akşamlar bugün aşımı oldum korktuğum kadar değilmiş hafif bi ağırlık var sadece herkes nerde bi durgunluk var nedense biraz canlanın ama

Gecmis olsun atlatmisin ne guzel. Ben tasindim ama saglik ocagini tasimadim daha yaa ....

Rüzgarımın cicileri :KK1:

Harikaaa hepsi birbirinden şirin.
Bebek şirinin battaniyesine bayıldımmm :KK16:

İyi aksamlar hanimlar
Calistigim kuruum siteye yorum yapmayi engelledi. Bu yuzden yazamadim. Bugun doktora gittik veeee prensesimiz olacakmis.. kendimizi erkege o kadar alis'tirmisizki onc'e sasirdim sonra cooookk sevindim. Adini sare dusunuyorum ama karar vermedik daha. 2li test yapmisti gecen ay 3lu veya4lu istemedi. 1 ay sonra ayrintili usg istedi. Sadece 2 li ile yetinen varmi baska acaba. Yoksa 2 li iyi ciktigi icinmi istemedi anlamadim
Dualarin hepsini okudum allah kabul eder ins.
Bu arada bebegimiz 17 cm ve 203 gram olmus. 3 4 gun onden gidiyormusuz.....

Hayırlı olsun tatlım prensesiniz :KK16:
akşam saat 5-6 gibi herkes topicten bi kayboluyo, iyi diyorum bende çıkıyım bari. ertesi gün bi açıyoruum bizim annişler gece kuşu olmuş. yazmışta yazmışlar :KK9:

Bende gece tam çıkmaya karar verirken bi sürü kişi geliyor. Ama uyku daha tatlı gidiyorum napayım. Sen fırsatın olursa 6dan sonrada gel. Ben heeep buralarda oluyorum hihihi :KK9::KK9:

İyi akşamlar tatlımm
Ben daha aşıya gitmedim. 26 sında kontrolüm var önce bir doktoruma sorayım o git aşını ol derse giderim paşa paşa :KK1::KK1:

Merhaba kızlar, bebişlerinizle nasılsınız? Umarım herkes iyidir.

Pardon ne aşısı oldunuz? Beli haftalarda aşılar mı olunuyor?:KK17:

Canlarım..
dualariniza ihtiyacım var..
zira heyecanlıyım cok..ama bir o kadar da korkuyorum...
sizlere bahsetmiştim sanırsam..
biz yarin ailecek maldiv aadalarına tatil yapmaya uçuyoruz..
bu kadar uzağa 9 saat uçak yolculugu ve bambaşka diyarlara gideceğimiz icin hheyecanlı ve sevincliyim ama bir o kadar da ya bebeğime bı şey olursa diye cok korkuyorum..
lutfen dualariniza bize de ekleyin..lutfen..minik prensesim ve beni..Allah onu benden ayırmasın elin memleketinde.caresiz koymasın bizi..z
aten daha hareket filan hissetmedigim icin cok korkuyorum...
hersey yolunda gidiyor diyor doktor ama cok korkuyorum ya her an bı şey olursa ona diye...
daha demin telefonda yakın bı arkadaşımın 12 haftalık bebeğini kaybettiğini öğrendim..
allah im bebegimi koru..hepimizin bebeklerini..
İcim buruk bu aldığım haberden dolayı...
sagsalim gidip gelelim..
maddi manevi yapalım tatilimizi çekirdek ailemizle insallah...

Kalbim sizlerle..
denizbank reklamlarını görünce bı dua edileverin bize hatırlayın da..sagsalim gidip gelelim olur muu...:KK54:

Son düzenleme:
Canlarım..
dualariniza ihtiyacım var..
zira heyecanlıyım cok..ama bir o kadar da korkuyorum...
sizlere bahsetmiştim sanırsam..
biz yarin ailecek maldiv aadalarına tatil yapmaya uçuyoruz..
bu kadar uzağa 9 saat uçak yolculugu ve bambaşka diyarlara gideceğimiz icin hheyecanlı ve sevincliyim ama bir o kadar da ya bebeğime bı şey olursa diye cok korkuyorum..
lutfen dualariniza bize de ekleyin..lutfen..minik prensesim ve beni..Allah onu benden ayırmasın elin memleketinde.caresiz koymasın bizi..z
aten daha hareket filan hissetmedigim icin cok korkuyorum...
hersey yolunda gidiyor diyor doktor ama cok korkuyorum ya her an bı şey olursa ona diye...
daha demin telefonda yakın bı arkadaşımın 12 haftalık bebeğini kaybettiğini öğrendim..
allah im bebegimi koru..hepimizin bebeklerini..
İcim buruk bu aldığım haberden dolayı...
sagsalim gidip gelelim..
maddi manevi yapalım tatilimizi çekirdek ailemizle insallah...

Kalbim sizlerle..
denizbank reklamlarını görünce bı dua edileverin bize hatırlayın da..sagsalim gidip gelelim olur muu...:KK54:
Allah hepbirlikte sag salim gidip gelmeyi nasip etsin insallah. Doktorun izin verdiyse bi sorun olmaz herhalde olumlu dusun. Degisik bi tatil olacak bol bol eglenin ohhhh...

Merhaba kızlar, bebişlerinizle nasılsınız? Umarım herkes iyidir.

Pardon ne aşısı oldunuz? Beli haftalarda aşılar mı olunuyor?:KK17:

iyi akşamlar canım tetanoz aşısı 19. 20. haftalarda oluyoruz sağlık ocağına gidiyorsan takip için, bilgi vermiş olmaları gerekiyor

X