2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım leke şeklınde gelıo anlıyorum :) bence cok normal endısleenıcek bişey yok :)

biticek canım 12 hafta bilemedın 16. haftaya kadar sürücek soırna gecıcek ınsallah :)

bende sürekli yemek yiyorum ne bulantı var ne bişey ben anlamadım bu işten bişey:18:

Arkadaşlar bende kokulara karşı alerji var, hemen hapşırma tututor, gebelikten dolayı spreyde kullanamıyorum. benim durumumda olan var mı arkadaşlar , hapşırmak bebeği olumsuz etkiler mi acaba...

Arkadaşlar bende kokulara karşı alerji var, hemen hapşırma tututor, gebelikten dolayı spreyde kullanamıyorum. benim durumumda olan var mı arkadaşlar , hapşırmak bebeği olumsuz etkiler mi acaba...

evet canım.birine perşembe birini pazartesi.

nasıl oluyo da farklı çıkıyo anlamadım
bende de hipertiroid var, değerim 7 küsür çıkmıştı
rakamlar arasında çok fark var mı?
tiroid 2-3 günde çok değişmemesi gerek çünkü

bende sürekli yemek yiyorum ne bulantı var ne bişey ben anlamadım bu işten bişey:18:

ohh ne güzelll :) :) :)

canım troid sorunun varsa cidden ilaç kullanman lazım yoksa doktorun dediği gibi allah korusun

troid sorunu bebekte zeka gerılıgıne yol acıo şaka maka değil yanı ve cok ciddi bi konu

kan tahlıllerı bazen yanlsı cıakbılıyor veya drlar yanlıs degerlendırebılıolar....istersen baska bıyerde tekrar tahlıl yaptır

ve bir dahılıyecıye göster troid teshısını dahılıye koyar eger ileri ise endokrtinolojı ile devame dersin

aman deyım aksatma bu herseyden daha önemlı

nasıl oluyo da farklı çıkıyo anlamadım
bende de hipertiroid var, değerim 7 küsür çıkmıştı
rakamlar arasında çok fark var mı?
tiroid 2-3 günde çok değişmemesi gerek çünkü

benim bitanesi 3.86 bitanesi 5.46 çıktı.
sen tedavi görüyormusun bununla ilgili?

ayy bebişlerin fotoları çok iyi artık çok heycanla bekliyorum onun kalp atışını fotolarını falann ahh bir an önce gelsin hafta sonuuuu

benim bitanesi 3.86 bitanesi 5.46 çıktı.
sen tedavi görüyormusun bununla ilgili?

ikisi de çok yüksek değilmiş aslında ama 5 in üzerinde olması pek iyi değil tabi
dahiliyeye mi gitmiştin tatlım?
tiroid tahlilni tamamen aç karnına yaptırman gerekiyor, yani o gün içinde su bile içmemiş olman gerekir
sabah saatlerinde yaptırman daha doğru sonuç verir

tiroid çok çok önemli canım arkadaşların dediği gibi yerinde olsam bir tahlil daha yaptırırım
eğer birinci sonuç doğruysa ilaç alman zararlı, ikinci sonuç doğruysa ilaç almaman zararlı
endişe etme ama ilaçla bir haftada nrmale döner inş.

ben şuan 25 mg levotiron kullanıyorum Allahın izniyle yeterli gelir dedi doktor
her ay tahlil yaptırıcam kontrol için

ya ben cok acıktım ama canım bısey ıstemıyo aclıktan kıvranıyorum su an ne yesem bilemedım :26:

ben lupus hastasıyım romatizmal bi rahatsızlık.romatoloji doktorum istedi tsh ı fakültede yaptırdım o yüksek çıktı zaten.
önce çeyrek başla bi hafta sonra yarım sonra tam dedi.çok ikileme kaldım gerek yoksa ilaç almam zararlı dediğin gibi,
ama doğruysada almam gerekir.en iyisi başlıyayım yavrumun zekasını riske atmıyayım.ay ne zor bu işler kararsızlık.
iyi bi endokrin uzmanına görüneyim en yakın zamanda.verdiğin bilgiler için sağolasın

ya ben cok acıktım ama canım bısey ıstemıyo aclıktan kıvranıyorum su an ne yesem bilemedım :26:

ben hiç acıkmıyom yaa
ben yavaş yavaş ekşili şeyler yemeye başladım
dün annem bimden yaprak sarması almış gayet güzel
limon sıkıp yiyorum
şimdilik hala başka bişey sokamıyorum ağzıma

evet birkez daha tekrar edicem.kendim için olsa önemsemem ama insanın evladı olunca kesinlikle yanlış birşey yapmak istemem.
bakalım rabbim hayırlı sağlıklı etsin evlatlarımızı inşallah.

Ben yemeğimi yedim.
Ama uykum geldi.
Kimse olmasa da şöyle tatlı tatlı uyusam

sanırım sen evdesin canım odana çekilip yatamaz mısın?
benimde çok uykum var hatta öyleki akşam 20:00eşim eve geldiği gibi oğlumla ikisini başbaşa bırakıp uyuyorum
ama gündüz benim için imkansız
ilk bebeşi olucak arkadaşlar bebek doğunca çok uykusuz kalıcaksınız zaten ,eğer evdeyseniz bol bol yatın

Yok bende çalışıyorum. O yüzden akşamı bekleyeceğiz... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…