2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ee öyle ama bugun bak bayıdlm meslea hop düşmedne tuttular oturttular sağolsunalr suyumu ayranımı hazır ettiler

böle olcak tek bayan benım zaten iş yerınde :KK9: diğerleri abim babam yasında yardımcı oluyoalr sağolsunlar :)

dün arabada midem buloanıyo yaa havasız dedım hemen klima açıldı camlar kapandı afferım dedım icıımden :KK9: :KK9: :KK9:

süpersin sen çok iyi yapmışsın söylemekle :KK1::KK9:

benımde yegenım var 1,5 yasında elif kızkardesımın kızı biz onla çok oyanrdık ben alırdım cevırır cevırır bırkaırıdm yere fln

oynardık ne güzel şimdi kucagıam gelmek ıstıo almıyorum eğilip sarılıyorum ııııııııhhh yapıyo ben de o zaman çok üzülüyorum ya

gecen gun kaç kere gelmek ıstedı almadım kardeısm dıo bana gel ona gıtmıo bana gelmek ıstıo bende almaınca

trip yapıo sankı gibi gelıo güldürmek ıcın bişeler yapıyorum yuz cevıro :KK70:

1,5 yasında cocuk neyın trıbını yapcak ama bana öle gelıo belkı de

kıyamam çok küçükler daha bizide hormonlar esir aldı:KK70:DD
kucağa alamasakta beraber oyunlar oynanıyor yinede

aranıza yeni katıldım çok şükür yeni hamileyimmmm ve ocaga denk gelıyo kısmetse dogum :) 4+3 üm.. sizler?:KK49:

süpersin sen çok iyi yapmışsın söylemekle :KK1::KK9:

:KK15: :13: :KK12: :KK55:

kıyamam çok küçükler daha bizide hormonlar esir aldı:KK70:DD
kucağa alamasakta beraber oyunlar oynanıyor yinede

evet yaa alsında ben alcam kucagıam ama zaten kayıplarım olduğu için ne kardesım ne annem

hiçbiri izin vermıyoalr kontrollü alırım tasırım dıyorum ama e onlarda haklılar

neysem yarın ınsallah iş çıkışı gidip bi göreyim diyorum cadalozumu alırım ben onun gönlünüü :KK1:

evet canım 5+0 iken dr gittiğimde görmüştüm ekseyi gayet güzel sat ile uyumlu dmeiştir dr :)

sen gittin mi dr a ?

gittim canım adetım 1 gun gectıgınde.. degerim 418 çıktı ertesi günde 572 çıktı salı gunu cagırdı dr. degerlerın ıyı dedi bakalım ozamana 6.000 olcak mı degerım

Benim için dualarını esirgemeyen bugünümü benimle paylaşan arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun.Okurken çok duygulandım valla.Çok tşk ederim hepinizede :KK43:

kızlar doktorumdan cevap geldi, kanama olmadıgı sürece sorun yok dedi. Olursa gel görüşelim dedi. Simdilik sıkıntı yok ama dinlenmek için 2 gün rapor aldım

gittim canım adetım 1 gun gectıgınde.. degerim 418 çıktı ertesi günde 572 çıktı salı gunu cagırdı dr. degerlerın ıyı dedi bakalım ozamana 6.000 olcak mı degerım

hayırlısı olsun canım sağlıkal büyüsün hepsi :)

Benim için dualarını esirgemeyen bugünümü benimle paylaşan arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun.Okurken çok duygulandım valla.Çok tşk ederim hepinizede :KK43:

canım benım cümlemziden :KK16: :KK16: :KK16:

Yok, değilmişim

genede büyüklerdensın cnaımm :) ben de orta şeker iştee :KK70:

tebrik ederim sağlıklı sorunsuz bir hamilelik olmasını dilerim allahtan bende şok olmuştum duygulanmıştım birde ilk gebelik çok heyacanlıyım

hepimiz için Allah sağlıklı gebelık ve dogum nasip etsin canım benımde ilk saglıklı gebelıgım çok şükür :nazar: bide kesemizi görseydim... sanırım daha küçüğüz dr haftaya gel dedi

kızlar bir mesainin daha sonuan geldik :)

eve gidince girerim diyorum hep ama yatıp uyumaktan fırsat bulamıyorum

yarın görüşrüz inşallahhh :)

kızlar doktorumdan cevap geldi, kanama olmadıgı sürece sorun yok dedi. Olursa gel görüşelim dedi. Simdilik sıkıntı yok ama dinlenmek için 2 gün rapor aldım

iyi yapmıssın canım ayaklaını yükseğe koyup uzan he mutlaka 2 tane yastık koy ayagının altına :)

X