2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Ben önceki bebeğimde girmiştim. Bunda 20. haftada gireceğim. 15-20 dk sürmüştü. Organlarına tek tek bakıyorlar. İyi oluyor,için rahatlıyor..

benim ablam hamileliklerinde hep kilo vermiş 3 aya kadar kusma bulantı olmadığı halde
bende kızımda hep aldım ama şimdi bende kilo veriyorum
acaba bu tür özellikler kalıtsal olabilirmi ailedeki birileriyle aynı şekilde hamilelik özellikleri gösterenler var mı?

evet ya cok sıcak ciddennn

canım 4 boyutluda yapılmıyor doppler ultrasonda yapılıyor ben kaybettıgım bebegımde gırmıstım 30-40 dk fln sürmsutu galiba

bu bebegımde de 12. haftada yaptıalr ayrıntılı o da 20-25 dk sürdü zaten doktor kontrollerımde de doppler ile bakılıor ve

o da uzun sürüyor....ama 23 haftada yapılan ayrıntılı usg de bebek baya büyüdüğü için daha eglenceli oluyo :) yuzunu goruyorsun

ağzını açısını parmagını emişini çok muhteşem bişey benım randevumda eylulde 4 gözle beklıyorum bakalımm çok güzel bişey

çünki hele de doktoruna düştüysen :) kımısı çok güzel anlatıo gösterıo kımısı de pek üstüne düşmüyo öylesi de var :)

ben hamıel kaldıgımdan beri ayrıntılıyı beklıorm eheheh

ne güzel canım hayırlı olsun kolay gelsın sımdıden :)

Son düzenleme:
kızlar benim bebiş erkek değilmiş kızmış! :) kandırmış bizi. 2 li testim riskliydi ama 4lü testim bayağ iyi çıktı çok şükür. haftaya detaylı usg ye gireceğim. detayları yazarım.

niye erkek mi deimşlerdi kesin allah allah nekadarda küçükken erkeğe benziyo bu yaramazlar

cnm evin hayırlı uğurlu olsun.darısı bizlerin başına inşallah iyigünlerde otur bebişlerinle.ama dikkat et taşınırken kendine..

cnm bende başladığım kiloya geri döndüm kusarken 2-3 kilo verdim.ama bebişim gayet iyi kilo alıyo hergittiğimizde..doktorumuzun bir hastasının 10 kilo verdiğini söylediğini hamileliği boyunca..irsi olabilir belki dediğin gibi aama bünye meselesi cnm bu..

amin inş. RABBİM İSTEYEN herkesi ev sahibi yapsın

canım ben mama sandalyesi yatırılıp ana kucağı niyetine gayet güzel kullanılıyormuş onun için dedim belki erken alırım...
baston puset istiyorum ben de ama hafif olması önemliymiş benim 2 arkadaşım da bebeconfort almış ama 2 side başkasına vermiş kullanamamış araba 11-13 kilo çocuk 10 kilo olunca taşı taşıyabilirsen ben hafif ve tek elle kapanabilen bir baston puset almak istiyorum yatırılıyor olması da çok önemli bunlara dikkat edeceğim...
gereksiz ya da kısa süreli kullanılan eşyalara para vermek de istemem sonra evde eşya yığını oluşuyor

canım paylaşım için çok sağol ben de baktım o modellere ama o bile ağır bence 10 küsür kilo sırf araba üstüne puseti 4.5 kilo bir de çocuk nasıl indirilir kaldırılır bilmiyorum benim arkadaşım almış bundan kullanıyor da ama yaz gelince daha hafif bir araba daha aldı eee bir bebeğe 2 araba çok bence eşim de tepki veriyor biz böyle mi büyüdük iki araba olur mu falan dedi onu da kızdırmak istemiyorum malum :)) ama esas önemlisi para döküp işe yaramayan eşyalar biriktirmek istemiyorum...

yahu bu heriflere ne oluyor meğer bugünü bekliyorlarmış hamilelikle ilgili kimse bizi konuda uyarmamıştı ki şoklardayım valla

canım üzülme alışırsın kızına bir gün gelir şükredersin iyiki kızım olmuş diye sakın isyan etme, şimdi bir süreç yaşıyorsun ama geçecek...

amanın doktora bakın benim bir arkadaşım vardı onun dr u da aynen böyle yaptı kız 7 kilo aldı sadece ama hamileliğinde bir surat bir surat resmen diyet yaptı kız yaa, zor valla ama sen uyar dr benim psikolojimi bozuyorsun de üstüne gelmesin çok

ben anlamıyorum valla elevit aldığımda veya almadığımda ne fark olduğunda osteocare bana da verdi ama hergün kullanmıyorum eğer o gün yeterli süt yoğurt tüketemezsen o zaman al dedi, benim ilk hamileliğim ama pek bir şey hissetmiyorum valla ne karnım çıktı ne bir kıpırtı var karnım hala yumuşak yani bebeği hissedemiyorum hatta gece bazen bilmeden yüz üstü de yatıyorum ve rahatsızlık duymuyorum, beni kandırıyorlar mı ne yoksa hamiş değil miyim yaa

slm canim evin hayirli ugurlu olsun güle güle otur saglikla mutlulukla allahim tüm ev isteyenlere nasip etsin insallah aminn..

kızlar rüya tabirnamelerinde hamile kadın rüyada erkek bebek görüyosa kızı, kız bebek görüyorsa oğlu olur yazıyo bu çoğumuzun rüyalarını doğruluyor sanıırm
benim de görümcem görmüş rüyasında erkek bebek varmış kucağında bembeyaz bi çocuktu çok güzeldi diyor.. soranlara abimin oğlu dedim hep dedi. genelde cıkar rüyaları onun.. bakalım hayırlısı. ben hiç cinsiyetle alakalı rüya görmedim şu ana kadar..
hayırlısı olsun canım, güle güle oturun evinizde.. bebişler şanslıymışlar bak yeni eve gelecekler..
ev sahibi olmak cok güzel bir duygu. biz de evlendikten 1 yıl sonra aldık. allaha cok şükür, kira derdinden kurtulduk.
allah olmayan herkese de nasip etsin inşallah..

sağolasın ALLAH RAZI olsun
biz ev aradık istediğimiz gibi bir ev bulamadım
sonra bu evi bulduk tam hayalimizdeki gibiydi
ödemelerimiz çok ama olsun bebekler bereketiyle gelirler inş.
hep isteğimiz yeni ev yeni bebekti
RABBİM inş. nasip eder de sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız

kızlar doğumu nasıl yapıcaksınız bnim ilki normal oldu ama cok zordu:18: bunda agrısız normal doğum falan oluyomuys öyle bişi istiyorum ama tek alternatif epidural normal doğum bildiğim kadarıyla.. yeni teknikler hakkında fikri olan var mı

amin inş. RABBİM İSTEYEN herkesi ev sahibi yapsın

canım sen taşınmamışmıydın evine bugünlerde hep yanlış hatırlamalar oluyor bende senin taşındığını yerleştiğini hatırlıyorum sanki krediyi aynı dönemdemi çekmiştik neydi yanlışımı düzeltsen
hayırlı olsun Aminn Allah her isteyene nasip etsin

kızlar rüya tabirnamelerinde hamile kadın rüyada erkek bebek görüyosa kızı, kız bebek görüyorsa oğlu olur yazıyo bu çoğumuzun rüyalarını doğruluyor sanıırm
benim de görümcem görmüş rüyasında erkek bebek varmış kucağında bembeyaz bi çocuktu çok güzeldi diyor.. soranlara abimin oğlu dedim hep dedi. genelde cıkar rüyaları onun.. bakalım hayırlısı. ben hiç cinsiyetle alakalı rüya görmedim şu ana kadar..
hayırlısı olsun canım, güle güle oturun evinizde.. bebişler şanslıymışlar bak yeni eve gelecekler..
ev sahibi olmak cok güzel bir duygu. biz de evlendikten 1 yıl sonra aldık. allaha cok şükür, kira derdinden kurtulduk.
allah olmayan herkese de nasip etsin inşallah..

Epidural normal doğum yapanlar çok memnun. Tavsiye ediyorlar.

Hayırlı olsun canım eviniz. Tabii Allah ödemeyi de nasip etsin kolaylıkla. Ne güzel genç yaşta ev sahibi olmuşsunuz.. Şükredecek ne çok sebebimiz var..

bende onu düşünüyorum ama onda da narkoz iyi ayarlanmayınca sancı kesilebiliyomus falan ya ondan cok korkuyorum sen ne düşünüyosun normal mi olucak

sağolasın
darısı isteyenlerin başına
sorma yaa RABBME BİNLERCE kez şükürler olsun
ne çok sebebimiz var ..

yok ben kiradayım evvim yapılıyordu
normalde teslim tarihi ekim gibi ama bayram sonrası vereceklerini söylemişlerdi
daha da erkene oldu çok şükür
kredi çektik ama evime giremedim daha
Delikız,
Allah ağız tadı, can sağlığıyla oturmak nasip etsin inşallah :)
amin inş.

ben taşınırken örnek dairenin fotolarını yolluyordun ya bana fikir olsun diye eşya alırke filan sonra kredi miktarlarından çekişimizden konuşunca aklımda sende taşındın diye kalmış demekki hayırlı olsun küpeli mutlulukla huzurla sağlıkla otur evinde

Kızlar fırça yemedim! Aferin bi kilo almışın sadece. Her ay bir kiloya izin var unutma dedi :44:
Valla yok yemiyorum, dikkat ediyorum dedim.
En çok kilodan korkutydum, iyi bişey olmadı. fırça yemedik

Öğrendin mi? Neymiş canım cinsiyeti..
Eveeeeet, oğluşum geliyooo
pipiyi açmış annesini bekliyodu kuzum

Kızlarrrr bebek hareketleriş ne zaman düzenli olmaya başlar şimdi 2 gün hissediyoruz 2 gün hisstemiyoruz ya.ne zaman düzene girer??????????????????*

20. hafta dedi canım bana doktor.

hayırlı olsn canım, güle güle oturun ikizlerinizle inşallah!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…