2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selam kızlarrr...
Anammmmm bu ne öldüm valla oku oku.Bugün bi kaç saat geç girdim sadece ama zor bitirdim valla sayfaları zaten son sayfalarda da artık kimi mesajın başını kimi mesajın sonunu okudum galiba :KK1: Bazılarında da kim daha çok begenildiyse onu begendim :KK1:(Bu şakaydı tabi:) Anacım ben antepte gittiğimde 20-25 gün olmucam geldiğimde nasıl yetiştiricem acaba bu sayfaları :44:artık biri bana özetler :KK16:

Neyse canlarım bende bugün geç girdim çünkü paklandım da biraz:KK5:Yarın hem Dr işi var hemde iftara misafirim var.Bugünden temizleneyim mis gibi olayım dedim.Çamaşırı filan da aradan çıkardım ohh bıcıbıcımı da yaptım rahatladım.Çamaşırları toplamak kaldı sadece.Şimdi de bi yorgunluk kahvesi ısmarladım kendime..

Kızlar kimseye alıntı yapmadım ama tek bildiğim şu cinsiyet konusunda her durum için şüküretmek gerekiyo.Çok deil 6-7 ay bebek düşündük ama her ay sanki hiç bebeğimiz olmucak gibi üzülüyordum:KK43: Şimdi bile aklıma gelince kötü oldum.Benden daha kötü olanlar diyodum yıllardır bu anı bekleyenler ya diyodum hep dua ediyordum daha kötü durumda olanlara önce onlara sonra bana da ver diyordum Allahıma.Şimdi Allahıma milyar defa şükür ediyorum bugünü gösterdi tamamına da erdirsin die.İsyan etmeyelim asla arkadaşlar şükür edelim bu mucizeler için..Belki bian hayalindeki olmadı die suratımız düşsede ( ki bu bile olmasın) daha ileri gitmesin ve onunda bizi yaradan gibi Allahın yarattıgını unutmayalımm....

ben taşınırken örnek dairenin fotolarını yolluyordun ya bana fikir olsun diye eşya alırke filan sonra kredi miktarlarından çekişimizden konuşunca aklımda sende taşındın diye kalmış demekki hayırlı olsun küpeli mutlulukla huzurla sağlıkla otur evinde
evet onlar doğru da taşınmamıştım daha kiradaydım o kısım yanlış kalmış aklında:KK1:
amin inş. hep beraber mandiş

Kızlar fırça yemedim! Aferin bi kilo almışın sadece. Her ay bir kiloya izin var unutma dedi :44:
Valla yok yemiyorum, dikkat ediyorum dedim.
En çok kilodan korkutydum, iyi bişey olmadı. fırça yemedik:KK1:

Eveeeeet, oğluşum geliyooo:KK1:
pipiyi açmış annesini bekliyodu kuzum:KK1:

20. hafta dedi canım bana doktor.

hayırlı olsn canım, güle güle oturun ikizlerinizle inşallah!
sağolasın amin inş.
ya doktorların da bu kadar azarlamasına kızıyorum
o kadar da abartmaya gerek yok yani diyetisyenmiymiş kendisi merak ettim
aşırı kilo alsan neyse de
bu arada senin ismini görünce aklıma hep activia geliyor:KK1:
fonetik olarak uyuyorya ondan sanırım :KK1:

bende onu düşünüyorum ama onda da narkoz iyi ayarlanmayınca sancı kesilebiliyomus falan ya ondan cok korkuyorum sen ne düşünüyosun normal mi olucak

Benim sezaryen olacak. Epidural sezaryen düşünüyorum nasipse.. Artık anestezi uzmanları daha deneyimli.. Problem yaşanmıyor genelde. Acı çekmeden normal doğum yapmış olursun...

ben bu aralar eşimi boğup öldürmek istiyorum. ne kadar saçma sapan espri var yapıyor oğlumla biz gezecez ona anlatacam oğlum senin annen bi melekti rus bakıcı alıcam hem oğluma hem bana bakıcak zırva zırva bir dedi anladık üğç dedi anladık eee yeter bin oldu bu kadarda b.... çıkarmazki insan şimdide adını muhammed koyacam başka bişi koymayacam yahu gerizekalı adam bana sordunmu ben ne diyorum bu kadar eziyet bukadar cefayı ben çekiyorum adama bak kendi kendine plan yapıyor. ee ben senin ağzına tükürmezmüyhim kızlar en pahalı ürünlerin bi listesini çıkartın bana gidip onlardan alıcam eğer bir tek şeyi ucuzundan alırsam benden adisi yok gerekli gereksiz hepsini alıcam dolduracam.
ohhh ne iyi edersin tatlımmmm
erkek olmasını zaten çok istiodum ve 1de rüyalarım hep erkeğe çıkıodu onunda etkisi var tabiki ama bugün dr.kız dedi :KK57: şok oldum içime sızı düştü o şekil yani,hiiiç beklemiodum hep erkek diodum hayret ettim.lütfen kimse beni ne yanlış anlasın ne de çok görsün ama ben kız çocuğ hiç sevmem buna nasıl alışcam ve sevmeye sevmeye pembeleri dizcem aman allahım..asi olmaktanda korkuorum ama gözlerim şişti ağlamaktan,adeta zoruma gitti :)
allah jayırlı evlat nasip etsin canım birkaç gün sonra alışacaksın bu üzüldüklerinede güleceksin inşallah.insan kendini alıştırınca böyle oluyor tabi.
okadar güzel yazmış anlatmışın ki yanlış anlaşılcak bişey göremedim Allah razı olsun.hala ümidim var haftaya veya bayramdan sonra başka 1 dr.a gitmeyi düşünüorum sende anlatınca iice niyete aldım hatta yarın mı gitsem die de gaza geldim :) aslında bebek o kadar net bi pozisyondaydıki tamamen vücüdu bize dönüktü yani orası burası her yeri açıktaydı ayağnı ayağnın üstüne koymuştu acaba pipi bacaklarının arasına girdide dr.kız olarak mı gördü komik ama böle düşünüorum bu 1..ve 2.si ultrason ekranı o kadar kötü ki,oğluma hamileyken herşeyini görüodum yani ilk hamileliğimdi herşeyini anlıodum,,bu 3.hamileliğim ama ben böle ekran görmedim yok bacım 1şe anlamayı bırak,hiççbişe göremiorum çocuğun yüzünü geç kafasını zor ayırt ediorum.yani diyeceğim şu ki bu kadar kötü eski bi ultrasonda belki dr.da yanılmıştır yanlış görmüştür??!! buraya yazma amacımda buydu zaten..eşim bi dünya laf saydı iftardan sonra çıktı gitti.bana bir ben lazım birde beni anlayan dedim buraya yazdım tekrar tşk ederim ferahlattın beni
benim arkadasımada 20 haftaya kadar hep erkek demişler o da mavi mavi almış sonra kız demişler :)
Onalrdan birisi de benım canım tam 3,5 yıldır her gün bebegımı kucagıma alıcam zamanı

hayal edıyorum belkıı de ondan hala onu düşününce ağlıyorum çok kayıp yaşadık çok özledik

eşim şimdi her hazırlıgını beraber yapalım herseyini şöyle yapalım böyle yapalım diye hayal ediyo

akşamalrı geliyo öpüyo onu hareket edıo deyınce gülüyo heyecanlanıyo :KK5:

baya biriktirdik yani...cinsiyet ise en son aklımıza gelen şey hatta merak dahı etmedıgımı dafalarca sölemsıtım

burada yeter kı sağlıklı olsun hayırlı olsun Rabbım sağ salim kavustursun bızımde özlemımız dınsın canım

yine de ablalar teyzeler cinsiyetı kız deyınce olsun napalım hayırlı olsun bı dahakıne fln

diyolar o zmaan çok canım sıkılıyo ıste ben ayırmıyorum kı ne saçmalıyosunzu dıye bagırmak isıtıyorum resmen :KK19:

maşallah canım sizee yaa dımı cıkarıp oynasak sonra gerı koysak keşke ehehe :KK70:

ben de sabah kalkınca ve acıkınca mıde bulantısı yasıyorum sabah dediğin gibi vc ye nası

koşucamı bılemıyorum öyle kı kasıkalrım agrıo resmen o kadar dolmus oluyo yanı...

halsizliğim yok çok sukur gayet ıyıyım ama uykum hala çok :)

sadece bebe aspirini ve celxane ye devam edıyorum demırı almam lazım mecbur bılıorm ama

dr kontrolunu beklıorm bakalım...benımde cok yuruyunce ve ayakta durunca karnımın alt tarafı agrıyo :26:

ayy bende cok dönüyorum ama sağa yatmanın sakıncası yok canım asıl sırt ustu yatmamak laızm cok uzun süre

yanı ilerki haftaalr ıcın sımdısı ,içinde alışmak ıcın yavas yavas böle yapmaya baslayabılrıız zaten tekmeleri

sert sert hıssetmeye baslaınca onalr yatırmıyo rahatsız oldukalrı an tekmeleıoalr hıııcc annemızın rahatı bozulur mu

uykusu bölünür mu düşünme yook :KK9: bi de öle pis yerlere vuruoalrkı of of senınkı bi de ıkı tane çete olrualr valla içerde :KK9:

eheuehu ama ıse yarıo yaa eşim işte bana takılıodu alında harem krucan böle zencisi japonu fransızı fln die

ben de baktım susmuyo abarttıkça abartıo dedım ya bence o kadar fazlasıan gerek yok mesela ben koyu tenlı nası

oluo hanı merak edıo ınsan belkı zencı bı tane e bıde sen tamam fln dedim döndü sırtını yattı yaa bizde böle hacıı :KK76: :KK76: :KK76: :KK9:

en iisi sola yatmakmış ,sağa yatış da karaciğer zorlanıyormuş
yüzüstü yatmak bebeğe baskı yapıp sırt üstü yatmak da kan akışını azaltıyormuş
sola yatacakmışız yani nette okudum az önce
ay sorma benimkiler içerde bana karşı çete olup savaşacaklar
halim nice olur bilemiyorum ama ileriki dönemde penguen gibi gezeceğim kesin:KK1:
olsun sağlıklı olsunlar da savaşa da razıyım ,penguenliğe de :nazar::nazar:
canım banada doktorum sadece sola yatacaksın dedi bende yatamam ki o tarafa :) ama alışmaya çalışıyorum işte
bu yaramazlar da eğleniolar bizimle :) bebeğim erkek diyenlerin hep sonra kıza döndü :) süpriz yapıo yaramazlar :KK16::KK16::KK16::KK16: bize baştan beri kız dediler ismine bile karar verdik yaramazın inşallah değişmez korkuom walla böle herkesin değişince..

test sonucunun iyi gelmesine sevindim canım.. inşallah usg sonucu da iyi olur :KK16::KK16::KK16::KK16:
bana 12.haftadan beri erkek diyolar üç ayrı doktor gördü ama ben bile acaba olurmu diyorum hayırlısı.
kızlar rüya tabirnamelerinde hamile kadın rüyada erkek bebek görüyosa kızı, kız bebek görüyorsa oğlu olur yazıyo bu çoğumuzun rüyalarını doğruluyor sanıırm
bende kız görmüştüm rüyamda ama oğlum oluyor :)
Kızlarrrr bebek hareketleriş ne zaman düzenli olmaya başlar şimdi 2 gün hissediyoruz 2 gün hisstemiyoruz ya.ne zaman düzene girer??????????????????*
20. ve 24. haftalar arasında düzene giriyomş herhalde
şok haber aldım az önce eşim aradı
evden aramışlar
perşembe günü anahtar teslimi varmış
elektrik su yokmuş daha bir ay sürermiş sanırım bağlanması ama eşya taşıyabilirsiniz demişler
şaştım kaldım bu kadar erken olmasına
artık bu ara taşınma telaşı mobilya vs işlerimiz olacak
annemin evi boş annem trabzonda
boşuna bi ay daha kira vermeyiz
annemde kalırız eşyamızı taşırız elektirk su gelince geçeriz evimize diyoruz
ay hala şaşkınım yaaa ..
halıları yıkamaya vereceğim yeni eve getirecekler yıkanmışları
koltukları da döşemeciye aynı öyle yaptıracağım
perdeleri yıkarım bi de tabak çanak ve gardrobumu toplarım hepsi o
onu da eşimle yaparım zaten
ay pazar günü adamın içine mi doğdu ne bi dolabımız vardı tuttu bunu düzelteceğim işe yaramayanları atacağım diye
dedim acelen ne daha var taşınmaya
yok inat etti düzeltti
demekki içine doğmuş :KK1:
hayırlı olsun canım evin bizde aldık 1.5 ay önce.eşyamı yerleştrdm sonra samsuna geldim eşimin memleketine.gidince benide büyük temizlik bekliyor.halılar perdeler.kredi çektik bizde birimizn maaşı oraya gidecek.bakalım bebişimz kısmetiyle bereketiyle gelir inşallah.
sağolasın ALLAH RAZI olsun
biz ev aradık istediğimiz gibi bir ev bulamadım
sonra bu evi bulduk tam hayalimizdeki gibiydi
ödemelerimiz çok ama olsun bebekler bereketiyle gelirler inş.
hep isteğimiz yeni ev yeni bebekti
RABBİM inş. nasip eder de sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız

sanada hayırlı olsun canım

Ay bide 19.haftaya girmişiz Yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK76::KK76::KK76: usg de 3-4 önde ama ben yinede sata göre takip ediyorum.Son 2 hafta yolu yarılamaya şükürrr...:KK16:

sağolasın ALLAH RAZI olsun
biz ev aradık istediğimiz gibi bir ev bulamadım
sonra bu evi bulduk tam hayalimizdeki gibiydi
ödemelerimiz çok ama olsun bebekler bereketiyle gelirler inş.
hep isteğimiz yeni ev yeni bebekti
RABBİM inş. nasip eder de sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız

Allah güle güle, iyi günlerde oturmak nasip etsin..tabi ödemelerdede yardımcınız olsun..

Kızlar fırça yemedim! Aferin bi kilo almışın sadece. Her ay bir kiloya izin var unutma dedi :44:

hadi bakalım hayırlı olsun oğluşun canım..

canım banada doktorum sadece sola yatacaksın dedi bende yatamam ki o tarafa :) ama alışmaya çalışıyorum işte

bana 12.haftadan beri erkek diyolar üç ayrı doktor gördü ama ben bile acaba olurmu diyorum hayırlısı.

bende kız görmüştüm rüyamda ama oğlum oluyor :)

20. ve 24. haftalar arasında düzene giriyomş herhalde

hayırlı olsun canım evin bizde aldık 1.5 ay önce.eşyamı yerleştrdm sonra samsuna geldim eşimin memleketine.gidince benide büyük temizlik bekliyor.halılar perdeler.kredi çektik bizde birimizn maaşı oraya gidecek.bakalım bebişimz kısmetiyle bereketiyle gelir inşallah.

sanada hayırlı olsun canım
ben hep sola yatarım şanslıyım ama hep yatılınca da yön değiştirmek istiyor insan :KK1:
ben rüyamda hep 2 erkek görüyorum
doktor geçen gittiğimde biri büyük ihtimal erkek dedi diğeri belli değil dedi
benim rüya doğrumu çıkacak yanlışmı göreceğiz :KK1:
sağolasın sana da hayırlı olsun
bizim ev dışında da kredimiz var tüp bebek vs .
o yüzden bayağı yüklü ödememiz var ama inş. seneye bir kısmı bitecek
bebişler de bereketiyle gelirse herşey yoluna girer inş. diyoruz

ankarada oturanlar

kızlar doğumu ankarada yapmam gerekebilir evime çok uzak olmasına rağmen 29 mayıs hastanesinde (dikmen) Dr Hülya Kula ya gidiyorum ultrasonda çok iyi ve ilgili bir doktor. Size sorum daha önce ona sezeryan yaptıran birilerini biliyor musunuz? memnun kalmışlar mı? bilenler paylaşırsa sevinirim daha doğrusu rahatlarım :)

hastane iyi için rahat olsun. doktoru bilmiyorum ama sezaryeni dert etme ya normal dogumda doktor önemli

Merhaba ;
öncelikle bi kaç gün girmiyince takibi ne zor oluyor ,bu aralar bloglara sardım Bebek Yapım Bakım Onarım: Uyku Eğitimi sizede faydası olur umarım...
faceten takip ednce daha i oluyor ..:)
gelelim doğuma spinalden çok memnun kalıyorlar epidural sezeryana nazaran iğne ucu daha ince olduğu için ,hemde ağrı sızı olayında vucut kendini daha çabuk toparlıyormuş..ağrı sızı olayı daha sonradan epidural a göre daha azmış
normale doğuma gelince ne epidural , ne normal doğum ,allah herkezi gönlüne göre kolay doğum nasip etsin ama beni mümkünse odada 1 saat önceden bayıltsınlar :)doğumhaneyi görmiyeyim
yusuf yusuff u anmıyayım:p
ben sezeryan düşünüyorum ve baygın olmalıyım spinalde anne sezeryanda olsa o ilk anı yaşıyor tabiki kimiseine göre çok güzel bir duyguya tanık oluyorsun ama ben kaldıramam :KK43:

Son düzenleme:
kızlar biraz önce annem babamdan boşanmak istediğini söyledi... bende sonuna kadar maddi manevi arkandayım dedim.. babam yaşlı ve zulumlu bildiğiniz eski tip erkek asla teşekkür etmez annemin sorularına cevap vermez sadece hizmetlerini gördürür ama hiç değer vermez birde para vermez annem bir yere gideceği zaman 2 lira gidiş 2 lira dönüş toplam 4 lira verir çocuğa verir gibi anlatsam forum kilitlenir sayfalar sürer... lakin babam yaşlı 70 yaşında bi çok hastalık var kıyamıyor tabi annem bunca yıl sabrettim diyor ama ömrünüde feda etmiş resmen.. durumarına çok üzülüyorum annemin boşayamacağını biliyorum ama keşke babamın bu yaştan sonra kötü huylarının bir çaresi olsa annemde biraz gün görse :KK43:((
Allah boşanmayı sevmez ama eminim bu tarz bir evliliğide sevmez. keşke boşansalar babam yaşlı olduğu için bize çok iş düşer ama sonuçta bu yük 5 kardeşe bölünür

yaprakçım ben yarın 16 dan sonra doktora gitmeyi planlıyorum..bir daha ki sefere karşılaşırız inş..

canım hamileliğinde hissetmemen normal ay hep diyorum su hissediyorum diyenlere hissedemeyenler telaş edecek. 20-22. haftalara kadar hissetmemen normal cocugun karakteri iç karın yapısı hersey deigşir kişiye göre. benimki 2. cocuk ona ragmen hissettiğimi söyleyemem birkaçkez olaiblirmi dedim oda gecen haftaydı sen hiç telaş etme daha 1 aya yakın vaktin var bayrama hissedebilirsin sanırım boşver sen hissediom diyenleri

benim ablam hamileliklerinde hep kilo vermiş 3 aya kadar kusma bulantı olmadığı halde
bende kızımda hep aldım ama şimdi bende kilo veriyorum
acaba bu tür özellikler kalıtsal olabilirmi ailedeki birileriyle aynı şekilde hamilelik özellikleri gösterenler var mı?
ilk hamileliğimde 3.ayımda güzel kilo almaya başlamıştım
ama bu hamileliğimde toplam 6 kilo verdim
kilo almamak iyide doğru düzgün beslenemeiyorum bebek kilo almazsa kaygısı yaşıyorum
en önemli gıdaları midem almıyor nasıl olcak bilmiyorum:KK43:
önümüzdeki hafta dr.uma danışıcam bende
evden aramışlar
elektrik su yokmuş daha bir ay sürermiş sanırım bağlanması ama eşya taşıyabilirsiniz demişler
ay hala şaşkınım yaaa ..
ay pazar günü adamın içine mi doğdu ne bi dolabımız vardı tuttu bunu düzelteceğim işe yaramayanları atacağım diye
yok inat etti düzeltti
hayırlısı olsun.
kızlar benim bebiş erkek değilmiş kızmış! :) kandırmış bizi. 2 li testim riskliydi ama 4lü testim bayağ iyi çıktı çok şükür. haftaya detaylı usg ye gireceğim. detayları yazarım.
senin adına sevindim gözün aydın
aynı durumu yaşayan bizlerinde yüzü güler inş.....
ben baston puset dedikelri bbek arbasından alıcam, ama o çok hafif olanı demiyorum..ev için uygun fiyatlı ana kucağı alıcam çok luksleri kullanamamış arkadaşlarım, bir arkadaşım liraya ışıklı otomatik bişi almış, 1kere yatıramadık, 50liraya aldık 6ay onda yattı dedi:)
araba koltuğu alırım... mama sandalyesi için daha çok erken, yatağı dolbı şifonyeri halısı ve perdesi var.. odası boyanacak...masraf çok..
ama dedesi oyuncakçı, puseti oto koltuğu ona ait:) annem odasını da yapcaz diyo ama bilmiyo ki ben belisten 2,500liralıklardan beğendim:)
oğlumun 2.bebek arabasını baston aldım ve inanılmaz rahat ettim
hem araba bagajına sığıyor hemde çok hafif
erkek olmasını zaten çok istiodum ve 1de rüyalarım hep erkeğe çıkıodu onunda etkisi var tabiki ama bugün dr.kız dedi :KK57: şok oldum içime sızı düştü o şekil yani,hiiiç beklemiodum hep erkek diodum hayret ettim.lütfen kimse beni ne yanlış anlasın ne de çok görsün ama ben kız çocuğ hiç sevmem buna nasıl alışcam ve sevmeye sevmeye pembeleri dizcem aman allahım..asi olmaktanda korkuorum ama gözlerim şişti ağlamaktan,adeta zoruma gitti :)
canım ben seni çok iyi anlıyorum
bir oğlum var ve 2.bebeğiminde erkek olmasını istiyordum
tabi önce sağlıklı sonra herkesin gönlünden bir cinsiyet geçer ya benimde erkekti
herkesin kendine göre gerekçeleri var
aslında kız evlat daha vefalı,daha duygusal,dert arkadaşın olacak,beraber birsürü şey paylaşacaksınız
ama ben kız evladının daha fazla korunmaya muhtaç olduğunu düşünüyorum
etrafa güvenmemek belkide benimki
birde 2 erkek kardeş ,arkadaş paylaşımları aynı olur diyordum
ama kızımda olursa çok sevinirim
zaten bu fikre eşimle kendimizi alıştırdık hatta oda takımlarına bakarken yada kıyafetlere gözümüz hep pembelerde
bence herşeyden önemlisi sağlıklı ve hayırlı evlat olmaları......
Kızlar bana bir fikir verin, böyle pembe-beyaz sıralayarak motiflerden bir battaniye yapsam, alt astarı da beyaz olsa nasıl olur? Karar veremedim, güzel derseniz devam edicem :KK6:
Eki Görüntüle 481848
beyaz battaniyeye beyaz astar diyorum bende:KK70:

kızlar ben de annem baksın diyordum ama içiçe olmuyor böyle bilmiyorum yani ne yapacağız hayırlısı...

bir de ben bir şey soracağım şimdi bebek için gerekli şeyler konusunda biraz bilgi paylaşımı yapsak, benim kafam karıştı;

kimi portbebe al sonra anakucağı al diyor
kimi en az iki çeşit bebek arabası lazım diyor
kimi diyorki anakucağı ve arabayı ikili al ama onların arabası da çok ağır en az 11-12 kg
sonra ev ana kucağına gerek yok mama sandalyesi yeter diyen var mama sandalyesi de yatıyormuş
kafam karıştı siz neler alacaksınız...

herkesin memnun kaldığı eşyalar kıyafetler çok başka
ben evde kimi zaman oğlumu ev tipi anakucağına kimi zaman pusete yatırdım rahat ettim
bebek arabası olarak önce içine puset takılan türden aldım kullandım ama sonra bastona geçtim ve bastonda çok rahat ettim
nedeni ise zaten heryere arabayla gidiliyor, bebek arabası sadece avm yada arabadan inince gerekli oluyor
mama sandalyesini 5.ayında aldım ve yarı oturur vaziyette oturtup önüne oyuncaklar koydum
oyun halısını 3.ayımızda kullandık kurtarıcımdı benim:KK70:
bebek telsizi işimize yaradı
şahane görünen bebek sepetleri beni cezbetti aldım ama ilk 3 ay kullandık sadece sonra park yatağı aldık
bende bu kez kendi sallanan anakucaklarından istiyorum
oğlumda aa kesinlikle sallamam diye büyük konuşmuştum ama hiçbirşey planlanan gibi olmuyor

evet onlar doğru da taşınmamıştım daha kiradaydım o kısım yanlış kalmış aklında:KK1:
amin inş. hep beraber mandiş

sağolasın amin inş.
ya doktorların da bu kadar azarlamasına kızıyorum
o kadar da abartmaya gerek yok yani diyetisyenmiymiş kendisi merak ettim
aşırı kilo alsan neyse de
bu arada senin ismini görünce aklıma hep activia geliyor:KK1:
fonetik olarak uyuyorya ondan sanırım :KK1:

amin küpeli

he ya bugünlerdde hep böyleyim yarım yamalak hatırlıyorum yanlış hatırlıyorum herşeyi :))

hayırlı olsun canım oğluşuun.. :nazar::nazar::nazar:
sağlıkla, mutlulukla, huzurla büyütün inşallah. hayırlı evlat olsun.
darısı başımıza biz de öğrenelim artık az kaldı azz :KK9::KK9::KK9:

evden aramışlar
ay hala şaşkınım yaaa ..
yok inat etti düzeltti

canım çok güzel bir haber bu allah yüzüne gülmüş minikler büyümeden göbüşünde daha da ağırlaşmadan evine yerleşmiş olcaksın ne güzel.. sonra bebişlerin hazırlıklarını da rahat rahat gönlüne göre yaparsın.. bebişler kısmetiyle gelirmiş, senin çifte kısmet :KK16::KK16: inşallah ödemelerinde de sıkıntı çekmezsin eşinle minik yaramazlarınla mutlu mesut oturursunuz yeni evinde :KK16::KK16::16:

seninkinin cinsiyeti ne
belli oldumu
aman olsun o kadar ne yapalım :KK1:

yok belli değil ama içime erkek doğuyor şimdilik anne adaylarını kızdırmakla uğraşıyorum benim oğlum olacak sizin kızlarınızla flört edecek gezecek tozacak diyorum da birç ok kişiyi kızdıyorum küpeli senin kızlarınlada flört ettircem oğlumu :))

X