2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Valla annem yüzünden dün erkenden sızmıştım ağlarken, bugün de fena bi baş ağrısı çekiyorum sormayın!
Duşa girdim, başıma masaj yaptım! Yok geçiremedim!
Neyse yarın bebişimi görcem, herşey iyidir inşallah diye dua ediyorum sadece. Eğer gösterirse pipiyi ya da kukuyu da görcez
Büyük ihtimal pipi ama bakalım artık, herkesin rüyalar karıştı
Neyse size inşallah yarın güzel haberlerle gelirim. İyi ki varsınız....

Haklısın canım aynı fikirdeyim ama dediğim gibi, geri dönüş şansım yok, aynı işi başka yerde yapma şansım da... Ekonomik olarak çok şükür bir sıkıntımız yok ama kendi maaşımla canım istediği zaman ya da mecbur kalındığı zaman çocuğuma bir şeyler alabilmeyi de isterim. Diyeceksin ki alacağın şeyler onunla geçireceğin vaktin yerini tutar mı... O da doğru. Bir de benim iş saatlerim esnek, haftada üç gün boşum. Bir kişiyi seçme konusunda sana katılıyorum. Birinin yap dediğine öbürü yapma diyor, sonra çocuğun da hem kafası karışıyor hem de şımarıyor. BU gidişle doğurunca karar vereceğim herhalde

Çok geçmiş olsun canım ya baş ağrısı hiç çekilmiyor, bende çeşit çeşit çekiyorum migren, gerilim tipi, dişetinden vuran, rüzgardan olan... Çok şükür şu an yok Peçeteye kolonyayla karabiber döküp şakaklarına koysan belki iyi gelir. Bebişin de keyfi yerindedir inşaallah, yarın haberini alrırız.

Kızlar bana bir fikir verin, böyle pembe-beyaz sıralayarak motiflerden bir battaniye yapsam, alt astarı da beyaz olsa nasıl olur? Karar veremedim, güzel derseniz devam edicem

hiç vitamin falanda vermedi istiyim bari.ihtiyacım var fazlaca.
sağol canım cümlemize şifa versin.

benimki resmen yangın yeri oluyo.sırtıma kalbime heryerime vuruyo sancısı .annelik kolay değil.ama hamileliğimin tadını çıkaramıyorum doya doya.

annem mi kayınvaldem mi ablam mı baksın vb yzmışsınız.. ben napıyım bakacak kımsem yok , annem kırkı çıkana kadar kalırsa mucize
bende öğretmenim hemde okulum evime 70km uzakta bir ilçede... inşallah şu ücretli izin 6aya çıkarda 6ayda ücretsiz alır 1 yaşında başlarız bakıcıya..
eşim bakıcı olmaz diyor ama çaresisiz... komşum felan da yok baksın diycek((
isim konusunuda konuşmaya başlamışsınız, bizde bu akşam ilk kez konuştuk, eşim varlık nasıl dedi... eşya gibi geldi .. ama o varlığımız anlamında düşünüyor herkes biz gibi düşünür mü ki

Allah yardımcın olsun canım, inşaallah çıkar 6 aya, benim de ücretsiz izin alma şansım yok maalesef. Devlette olmanın avantaı da dezavantajı da var, özeldeki gibi tamamen bırakıp gidemiyorsun. İsim konusunda eşinin düşünce şekli güzel ama doğrusunu istersen kimsenin o şekilde anlayacağını sanmıyorum maalesef

kızlar ben de annem baksın diyordum ama içiçe olmuyor böyle bilmiyorum yani ne yapacağız hayırlısı...

bir de ben bir şey soracağım şimdi bebek için gerekli şeyler konusunda biraz bilgi paylaşımı yapsak, benim kafam karıştı;

kimi portbebe al sonra anakucağı al diyor
kimi en az iki çeşit bebek arabası lazım diyor
kimi diyorki anakucağı ve arabayı ikili al ama onların arabası da çok ağır en az 11-12 kg
sonra ev ana kucağına gerek yok mama sandalyesi yeter diyen var mama sandalyesi de yatıyormuş
kafam karıştı siz neler alacaksınız...

ben baston puset dedikelri bbek arbasından alıcam, ama o çok hafif olanı demiyorum..ev için uygun fiyatlı ana kucağı alıcam çok luksleri kullanamamış arkadaşlarım, bir arkadaşım liraya ışıklı otomatik bişi almış, 1kere yatıramadık, 50liraya aldık 6ay onda yattı dedi:)
araba koltuğu alırım... mama sandalyesi için daha çok erken, yatağı dolbı şifonyeri halısı ve perdesi var.. odası boyanacak...masraf çok..
ama dedesi oyuncakçı, puseti oto koltuğu ona ait:) annem odasını da yapcaz diyo ama bilmiyo ki ben belisten 2,500liralıklardan beğendim:)

eşin başak burcu falan mı aynı benimki nefret ediyorum bu huyundan

evet kızlar buğün öğrendim kesin kız dedi doktor
slm canim hayirli olsun kizin saglikla sihatle alirsin insallah kucagina tüm hamislerimz insallah aminnnnnnnnnnnn.allahim kurban oldugum allahim bizimde gönlümüze göre verir insallahhh aminnnnnn.sendeki kiz belirtileri nelerdi acaba biraz anlatabilirmisin yazarsan sevinirim biraz fikir almak icin ayriva hic rüyanda böyle nesne gördünmü meyve olarak veya baska birsey canim cok uzattim tekrar hayirli olsun kendine bebise cok iyi bak canimmm.

aynı durum bizde de var maalesef. kayınvalidem bakamaz.annemin de kalması zor.istanbuldayız bakıcı falan sıkıntılı.doğum ocakta olacağı için zaten 2. dönmi kapatıyoruz.inşallah planlarımda yanılmam.hakkımızda hayırlısı.

kızlar mrh nasılsınız?bugün cinsiyeti öğrendim ( kimse çok görmesin ama ağlamaktan başım ağrıdı(hamileliğimde ilk defa başağrısı çekiorum)........................... ((((((((

ben bu aralar eşimi boğup öldürmek istiyorum. ne kadar saçma sapan espri var yapıyor oğlumla biz gezecez ona anlatacam oğlum senin annen bi melekti rus bakıcı alıcam hem oğluma hem bana bakıcak zırva zırva bir dedi anladık üğç dedi anladık eee yeter bin oldu bu kadarda b.... çıkarmazki insan şimdide adını muhammed koyacam başka bişi koymayacam yahu gerizekalı adam bana sordunmu ben ne diyorum bu kadar eziyet bukadar cefayı ben çekiyorum adama bak kendi kendine plan yapıyor. ee ben senin ağzına tükürmezmüyhim kızlar en pahalı ürünlerin bi listesini çıkartın bana gidip onlardan alıcam eğer bir tek şeyi ucuzundan alırsam benden adisi yok gerekli gereksiz hepsini alıcam dolduracam.

kızlar mrh nasılsınız?bugün cinsiyeti öğrendim ( kimse çok görmesin ama ağlamaktan başım ağrıdı(hamileliğimde ilk defa başağrısı çekiorum)........................... ((((((((

ne olcak cinsiyeti ya niye ağladın kendini ne diye üzüyosun bende ismini babası koyacağından beri inşallah kız olurda doktor yanılmıştır demekten bi hal oldum

hayirli olsun canim saglikla sihatle alirsin insallah kucagina aminnn..cinsiyeti ne acaba cok merak ettim bnede cok merak ediyorum...

canim bas agrin normal hamilelikte bende cok cektim 2.bebegimde nasil agliyordum agridan duramazdim aglardim dayanamzdim cok kötü seni anliyabiliyorum tekrar gecmis olsun insallah en kisa zamanda gecer canim bu 3. hamileligim bunda okadar uzun yasamadim sadece 3 gün falan yasadim ...

Son düzenleme:
erkek olmasını zaten çok istiodum ve 1de rüyalarım hep erkeğe çıkıodu onunda etkisi var tabiki ama bugün dr.kız dedi şok oldum içime sızı düştü o şekil yani,hiiiç beklemiodum hep erkek diodum hayret ettim.lütfen kimse beni ne yanlış anlasın ne de çok görsün ama ben kız çocuğ hiç sevmem buna nasıl alışcam ve sevmeye sevmeye pembeleri dizcem aman allahım..asi olmaktanda korkuorum ama gözlerim şişti ağlamaktan,adeta zoruma gitti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…