2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

bak bu doğru ben de böle diorm zaten

ama 15 haftaya kadar satla uyumlu 15. haftada hop 1 hafta ileri ise erken döllenme denemez :)
benım bebegım 9. haftaya kadar satı ile uyumluydu 9. hafatadan sonra 4 gun ileri gitmeye başladı
12 haftalıkken 6 gun ilerideydı ve 13 haftalık gouzkuyodu su anda da öle devam ediyo en son dr gittiğimde
15 haftalık olmaıan ragmen 16 haftalık gozukuyodu canım ve erken döllenme değil
çunku 5-6 haftalık fln iken satla uyumluydu....demek ıstedıgım bu ve buna bakarak ne doğum atrııhmı dğeiştirirm ne baska
bişey öncekı gebelıgımden de bılıyorum gayet satla uyumlu veya bazne sattan ileri olan bebegım bazı haftaalrda
satten gerı cıkıyordu sonra gene ilerliodu bu çok normal sırf anne karnında dğeil doğdukltan sorna bile farklı zamanalra
büyüme atakalrı gecııryolar...

bende yeni katıldım arranıza ama hep takip ediyordum bende yarın 14 hafta olucak hamileliyim 8 yaşında bir kızım var onda 9 ay boyunca serumla beslendim
bunda ilac kulanıyorum günde birtane iyi geliyor o olmasa be bitik durumdayım 12 haftalıkken konturule gitimde dk erke benziyor dedi ama emin degil 16 kesinneşir dedi tabiki önce salıklı vatana milete annaya babaya hayırlı bir evlatlarımız olsun allahım salıklı şekilde kucamıza almayı nasip etsin inş

Merhaba kızlar! Hepiniz iyisinizdir umarım. Bebişleriniz de orda öylece yüzmeye devam ediyordur şirin şirin
Bugün bi arkadaşımla gelinlik bakmaya çıkıcaz öğle arasında. Ne tuhaf ki geçen sene ben de yok davetiyedir, yok gelinliktir, yok tabak çanaktır, onlara bakınıyodum. Şimdi ise bunlar gram ilgimi çekmiyo. Daha çok bebek eşyası, arabası, yok anakucağı
Ne ilginç di mi? Her sene insan başka bişeylerle uğraşıyo oluyo yoğun bir şekilde. Geçen seneki o telaş yerini bu sene haldır haldır bebek mağazalarında gezinmeye bıraktı. Tabi biz 6.ayımızda yapınca bebişi böyle oldu. Siz beklemişsinizdir biraz diye tahmin ediyorum. Bizim flört senesi 6yı bulunca tabi bi nişan yapalım evlenelim derken 7 oldu. O kaDAR sene sonra evlenince de yaptık artık bebişi yaş geçmesin diye. Öyle işte, paylaşmak istedim

Bu arada begen begenme butonu yok ditmiş :)

hoşgeldın canım hayırlı olsun :)

evet doğru hayırlı sağlıklı evlat versın rabbım :)

çok bulantın oluyodu canım ondna mı serum aldın ?

Merhaba hamdolsun ıyyızızz :) ayy valla çok iyi yapmıssınızz
fazla beklememek lazım :) hepsinin telası sevıncı farklı oluyo ıste...

biz evleneli 4 yıl biticek 5. yıla giricez ınsallaah 22 gun sonra :)
evlilik yıldonumumuz bu ay bakalım :) bebısımızle kutlıuycaz ınsallah :)

ilkinde yedimi cıkarıyordum su içsem cıkıyordu 50 kilodan 39 kiloya düştüm ddokuz aylıkkende 52 kiloyla dogum yaptım 2 kilodu kızım şimdi bir görsen cimcimem büyüdü anneye yardım ediyor ikinciyi o yüzden düşünmüyordum eşim kızım cok isdedi ozaman yaşın kücükdü bünyen kaldırmadı falan dedi 17 yaşımda anne oldum şimdi 25 yaşında ikkinciye hamile kaldım korunmuyordum bisenedir adet düzensizlim var benim şubatın birinden beri addet olmadım tedavi iççin doktora gitim ve 5 haftalık hamilemişim)) bunda o kadar bulantım olmuyor azda olsa yemek yemeye calışıyom koku allınca midem kalkıyor bide ben eşimle calışıyoruz tabi kızımızda bizimle cicekcilik yapıyoruz)) ailecek offf bir dogursak of sıkılıyorum hiç bişeyden zevk allamaz oldum ev aldı başını gidiyor

selam kızlar...hava bugun serın çoook şüküür.tam kusmalr bıttı dedım dün yıne basladı( ıkıde bır göbegıme bakıyorum nıye cıkmıyor bu sinir oluyorum(yastık baglıcam:))))

anam ben de dedim nereye gitmiş bu beğenme butonu..ama geri gelmiş hemen :)

fesleğenim senle de ne zamandır görüşemedik, nasılsın nasıl gidiyor???

burası maşallah 1 saatte bile sayfalarca doluyor, oku oku zor yetiştim yaa.

bişiy sorucam. anaam soracağım şeyi de unuttum iyi mi bi yandan face'teki sayfa bi yandan burası kafam allak bullak oldu...
neyse selamlar herkese tekrar

ya kızlar arra arra karnı arıyan varmı benimki agrıyor buda beni korkutuyor bide üşütünce idral yolum yanıyor alev alev offf

Herkese merhaba kızlar,
Hayırlı, güzel, huzurlu, mutlu haberler alacağımız bir gün olur inşallah...

cumarteside bizim 4.yıldönümümüz:)Ama aynı evde 14.ayımız Benim tayinim çıkmayınca ayrı yaşadık 3sene...
bu arada unnadodan bende hamıle elbisesi aldım nası birşey gelecek merak ediyorum okul başlayınca okula kıyafet lazım diye bakınıyorum.
doktorum lierac krem önermişti o da şimdi geldi:) Hiç bir kremi bu kadar istelkli kullanamışımdır.Alacaklar varsa kokusu pek yok, jel, hemen emiliyo kıyafete leke yapmaz bişi.İnşallah bide fayda eder:)

ya kızlar arra arra karnı arıyan varmı benimki agrıyor buda beni korkutuyor bide üşütünce idral yolum yanıyor alev alev offf

en son ne zaman idrar tahlili yaptırdın?? idrar yolu enfeksiyonu olabilir, ama ilaç da kullanamazsın..benim de ağrılarım var sık sık ama idrarda bir şey çıkmadı. Ama senin yapman gereken bolca sık sık su içmek, ne kadar çok wc gidersen orada biriken bakteriler de o kadarçokça atılır idrarla.
idrar yolu enf. dolayı ağrın oluyordur büyük ihtimalle,benim doktorum da böyle söylemişti tahlilden önce.

Herkese merhaba kızlar,
Hayırlı, güzel, huzurlu, mutlu haberler alacağımız bir gün olur inşallah...
günaydın, merhaba fesleğen..
tüm dileklerine amin diyorum.. ayrıca sorunlar bitti mi, iyi misin nasıl gidiyor biraz anlat, merak ettim seni?

allah ayırmasın dodehimini :) kıyafet güzelmiş, güle güle kullan.. dün ben de bakmıştım ama cesaret edemedim almaya..
lierac cok duyuyorum bu kremi umarım faydasını görürsün.. ben de başlıycam ama neye bilmiyorum
bu arada mesajlarına bir bakar mısın ?

baya oluyor canım ya şimdi dk söylüyemiyorum yatırı diye idare ediyorum işde napıyım

Soracağım şeyi halaa hatırlayamadım ama başka bir şey söyliycem, size de tavsiye ederim:

Ben bugünden itibaren beni mahveden sinirimi bunalımımı bir kenara bırakabilirsem inşallaaah,
her gün olabildiğince uzun süre klasik müzik dinliycem ama bebeğime de dinleticem..bu stresimden uzak tutmam lazım ikimizi de...
doğduktan sonra da iyi gelecektir ağladığında ya da huzurlu uyuması için...

ahan da soracağım şeyi hatırladım hamilelik platesini -burada okumuştum galiba- hamile kalmadan önce de plates yapmış olanların yapması daha doğru diye duydum, yani önceden yapılmadıysa hamileyken yapmak iyi değilmiş niyeyse..
doğru mu acaba; ben de yapmak istiyorum çünkü?
gerçi düzenli yürüyüşe bile başlayamadım daha ama...

Tunaydin kizlar nasilsiniz bakalim dun hic gelemdim annemlere gittim sabahtan aksamda kocis geldi iftar yaptik gec geldik eve isimden konusmussunuz ben erva ismini cok istiyorum ama henuz esimle paylamadim dusuncemi bide kizlar benim goguslerim catladi bile yaa o kadarda bebe yagi kullanmistim bugun eczahaneye gidip catlak kremi alcam cok sinir oldun yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…