2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Allah beterinden saklasın canım.ama gercekten merak ettik neyseki sende bebeğinde iyisiniz.su geri kalan 5 6ayida bir atlatsak hayirlisiyla.

benimde çoğu tanıdığım epidural normal yaptı hemde yıllar once ama ben normalden de korktuğum için drek sezeryan istiyorum gerçi kürtajda çok az uyutmuşlardı ozaman neydi bilmiyorum öyle bişey olsun kısa sürede uyanayım bebişide kim görürse benim kucağıma yatırsın :)

bugün moralism bozuk çünkü hastaneye randevu alırken doğum hastanesi ama doğum yapılmıyormuş gibi bişey okudum izmirli kızlar bide kuppe sanırım artık kordona gitmiyodun bisorun yaşadım demisting yada mph de olabilir böyle bisorunmuydu yarın gidince sorucam doğum yapamıyacağım özel bi hastanede neden bakılayım dedim evet bayandan memnunum ama 5aydan sonar bazı hastaneler Kabul bile etmiyor ssk anlaşması var ama özelde doğum yaptırınca fiyatları dahada uçuyormuş gerçi fiyatları okuyunca doğalgazı yaptırdığıma bile pişmöan olucam annemede evde doğurayım artık diyorum o gelcek ya başıma doğurtursun diyorum ay normalde 1buçuk 2yi bulur diyordum ama 4 5 gibi fiyatlardan bahsediliyor kaldım ortada buarada hem kalbi atıyomu yaşıyomu korkum var hem doğumu düşünüyorum ama tıpta oda bulmak çok zor her gittiğimde acildeki ve orda ki hastalara oda yok doğum odası bile dolu deniliyor e yaşadığımız sorunlar nedeniyle devletide kociş istemiyor napıcam bilmiyorum yarın konuşayımda olmazsa hastane değiştircez ay memnundumda bide eşimin ordaki kızda sizing orayamı gitsem diyodu yazık onun başınıda yakmıyayım

neyse komşucum bugün oruçsuzmuş bizi çaya çağırdı bi gidelim kafam dağılsın görüşürük bebişler ve anneleri

canım sadece stress yapma ve ıslan ay anlamışsındır demi kaygan olsun ona dikkat et inşallah bu hayırlı günlerde

bende epidural normal düşünuyorum ama ıgne felc hıkayelerı bıtmıyo cevremde.sezeryana da bı ton sey söyluyorlar ee agzımdan mı cıkarayım yada leylekler getırsın dıyorum.eşimde dıyo normal dogurma genıtalın şaftı kayıyormus allahım herkes kendı derdınde:)

allah beterinden saklasın canım.ama gercekten merak ettik neyseki sende bebeğinde iyisiniz.su geri kalan 5 6ayida bir atlatsak hayirlisiyla.

sağolun canım tahmin ettim.evet ya 5-6 ay kaldı.buarada hastanede kaldığım sürece hep erkek bebek doğdu.eşimde diyorki ayyy napıcaz herkes erkek doğuruyor.bizim oğlana kız bulamazsak napıcaz diye şimdiden derdine düştü adam biz 5-6 ay diyoruz.adam 30 yıl sonrasını düşünüyor.

ayyy çok güldüm :) korkmasın normal doğumda genitale kesik atıolar, sonra da onu dikiolar eskisi gibi hatta daha da sıkı oluo kuzenim doğumhane hemşiresi de doğumlara dair gerekli gereksiz her ayrıntıyı bilioruz artık sayesinde
sen kimseyi dinleme canım doktoruna güveniyorsan eğer onla konuşursun zamanı gelince.. zaten normal doğum die tuttursan da bebek son dakkada dönebilio sezeryandan başka çare kalmıo.. bazısının yeteri kadar açılmıo mecbur sezeryane girio.. kimine anestezi uzmanı epidural için izin vermio.. yani son dakkaya kadar belli olmuo.. bunları düşünmek için erken canım biraz :)

Hehee dün dolunay falanmı vardı:)))) herkes benim gibi esinden şikayetçi.ya Kizlar napıcaz biz bu adamları bi cocukta onlar hangisine yetişeceğiz biz.siz daha duruun asıl alinganlik bebek dünyaya gelince başlıyor.az ilgi azaldımmi vay halimize artık eskisi gibi benimle ilgilenmiyorsun!yok sen cocuktan sonra cok değiştin!bu cocuk niye ağlıyor!iş yerinde bile sesiniz kafamda cınlıyor!heryer bebek bezi kokuyor!bugun cok çalıştım az susunda uyuyayım!sen eskiden şöyleydin böyleydin.......uzarda uzar.adamlar bilmiyorki neler yaşadığımızı sabah çıkıp aksam geliyor ama azıcık bebek sesine katlanamiyorlar.simdiden alışmak lazım bunlara.ben kızımda tek basıma büyüttüm onu bazen cok üzülürdüm bana yeterince yardımcı olmuyor benim neler yaşadığımı anlamıyor anlamıyorlar istee yaaa.o yüzden eşimden cok fazla bişey beklemiyorum ne yapsan değişmiyorlar aynı tas aynı hamam kabullendim coktan eskisi gibi de üzülmicem.

arzu ya tam çıkıyodum öldüm ya vercez şunların göbüşlere çıkarsınlar burun deliklerinden anlasınlar tabi kapıda beklerken 9doğuruyolarmış bende kapıda bekleyip sırıtarak içeri girmek istiyorum bide hazır bebişi kucaklamak gerçi çok güzel bişeymiş ama acısını düşünmekten inşallah hepimiz kolay ve normal doğumlar yaşarız kısmet artık

sultancım yaşıt evlenen daha az 2senedir erkekmiş bidahaki sene kız olur seçersiniz oğluşlara bizim daha belli değil aman erkekte evlilikte daha rahat olur kız anasının seside çıkmıyo ama biz cadı kız anası oluruz :)

canım sadece stress yapma ve ıslan ay anlamışsındır demi kaygan olsun ona dikkat et inşallah bu hayırlı günlerde

evet canım bugun farkettim seffafımsı bıseyler geldı, bu ay hıc stresım yok ama ncekı aylar stresten öluyordum adet gunume yakın 4test yapıyordum :))) gozum yamuluyodu resmen neyse hayırlısı dıyorum artık

Canım çok geçmiş olsun, çok merak etmiştim seni. Herşeyin yolunda olduğuna sevindim gerçekten. Allah hayırlısyla hepimizin kucağına almayı nasip etsin miniklerimizi

eşin herhangi bi test yaptırdımı?

eşin herhangi bi test yaptırdımı?

valla gebe kalamamanda sıkıntı nedır bılmıyorum ama bende pko vardı doktor hamile kalamazın cok zor dedı ben soğan kürü yaptım keınlıkle işe yaradı tabi önce allah isterse oluyorda.onrakında incir kürü yapıcaktım gerek kalmadı hamile oldugumu öğrendım ibrahım saracoğlunun sıteınde ıkısınde detaylı anlatılıyor yapacakan bende anlatırım

yok canım ya yapmadık test falan ama doktorum sperm tahlılı ıstedı ramazanlık oldugu ıcın yaptıramadık maaleesef ramazanlık bı gecsın hayırlısıyla bakıcaz.

1 senedir cocuk için ugraşıyoruz yazmışsın cnm.neden şimdiye kadar eşin sperm testi yaptırmadıki.
eşine keçiboynuzu kürünü uygula mutlaka.
sanırım sen yumurta takibi yaptırıyorsun.ilk kez bu ay mı yaptırdın?
yumurtaların kendi çatlıyabiliyormu?

Ya canım önceden öyle zamanlarımızda oluyordu tamam uzatma desemde illa uzatır strese sokardı.Ve o gün veya sonraki gün konuşmazdık.Ama hamile oldugumu anlar anlamaz konuştum kendisiyle hamilelik sürecinde bebeğe bişiy yansıtmayalım die.Ne olursa olsun alttan alalım birbirimizi die.Galiba dün ben özür dilerim hatalım deyince belki onunda aklına geldi ve konuyu kapattı.Keşke hep böle olsalar yada olsak:)

Sultancım çok geçmiş olsun tekrardan.Merakla yazmanı bekliorduk.Şükür bebeğinde iyiymiş.Diğer sorunuda umarım hemencik atlatırsın.Acil şifalar canım....

Ay ne gldüm beeeeee:):) Karnımı ağrıttın gülmekten arzu :) Daha dün gece eşim de beni sinir ediodu aynı konuda.O bebek orda çıkcak ve o kadar genişleyecekse seninle artık işimde olmaz dio.Bende dikiş filan atıolar anlatıroum öyle OOO bide dikişli ha o zaman sende iş bitmiş oluo napsakki dio gıcıkkkk

gebe kalamamda sıkıntı yumurtalar tembel calısıyormus ve ben 5aydır klomen kullanıyorum sadee bu ay basladık yumurta takıbıne 17.5mm olmus..canım bılıyorum o kuru deneyeyım dıyorum ama bır turlu nasıp olmuyo ya sen hemen o kuru kullanıncamı hamıle kaldın canım bu arda adetın kacıncı gunu baslayıp kaç gun kullanıp bırakıyosun kürü?

Ay ne gldüm beeeeee:):) Karnımı ağrıttın gülmekten arzu :) Daha dün gece eşim de beni sinir ediodu aynı konuda.O bebek orda çıkcak ve o kadar genişleyecekse seninle artık işimde olmaz dio.Bende dikiş filan atıolar anlatıroum öyle OOO bide dikişli ha o zaman sende iş bitmiş oluo napsakki dio gıcıkkkk[/QUOTE]

valla benim eşim o kadar poposunun rahatına düşkünki anlatamam tek cocuk ondan mı ne ben mi hamileyim o mu doğuştan hamile bilmiyorum.bi ara düşük tehlikem vardı tutturmuş tatıle gıdelım ya yasakladı doktor dıyorum asma yaprağı mı bu hemen düşsün dıyo.hamile kalmadan önce ılacla korunuyordum emzırırken sen koruncaksın dıyorum hayatımızı felç etme içersin hap bişi olmaz bebişe babası mutlu olunca o da olur dıyo..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…