2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ayşeciiim nasıl sevindim anlatamam:))))))))bı okadarda önceki doktorlarına kızdım bukadar kesin konuşup sana bunları yaşattıkları için.onlara tekrar gidecekmisin?nolur bı kaç şey söyle onlara.Allah dualarımızı kabul etti bütün sıkıntı yaşayan hamilelerinde Allah yüzünü güldürsün senin gibi inşallah.cimcimeeeee ısırıcammm seni hele bı dünyaya gel.

Off zaten çekmediğim şey kalmadı...artık pozitif bile düşünemez oldum hep kötüsünü yaşiamaktan.insan düşündükçe kötü oluyor.bebeğin sıvısıysa daha çok erken nasıl gelişecek...ağlamaktan helak oldum eşimde hgelmedi 1 saattir bekliyorum.doğursam demekki kimsenin umrumda olmayacak.

canım inş. kötü bişey yoktur.hemen kendini helak etme.dr bakmadan yorum yapmış .önce bi muayene etsin seni.kendini bukadar üzme daha bişey belli değil.

Buarada ikili testimiz iyi çıktı arkadaslar doğru yorumlamissiniz Allah razı olsun.bizimde herhalde bı kızımız olacak testi yapan doktor kız gibi dedi ama pozisyondan dolayı yanlış görebilirim diyip yine tam ögrenemedik artık beklicez biraz daha.

Canım Ayşem benim hadi gözün aydın..kızçen hayırlısıyla gelsin inş..ne kadar sevindim bir bilsen..zaten benim içimden hiç kötü birşey geçmiyordu..herşey yolunda gideceğini biliyordum..gönlüne göre doktorda bulmuşsun ona da sevindim canım..herşey gönlünce olsun canım benim..

bende herşey normal olmasına rağmen doktor coraspin verdin kanı sulandırmak için..genelde verilir bir sorun olmasına gerek yok..

geçmiş olsun canım..dualarım seninle..

önemli mi diye sorum çok önemli olabilir dedi doktorum gidince anlatır sanada yazarım canım.çok canım sıkılıyor ya çooook üzgünüm. ((((((

bak canım ikimizde aynı haftalardayız daha önümüzde bilmem kac hafta var sen herseyde böyle üzülürsen bebeğin de ağlar:)sen doktorlara bakma bana inan tama ıhmal etme kendını de heder etme.o bebeği kucagına alacaksan kimse önüne gecemez allah istesın yeter ki..ben kendımı yoklasam hergün doktorda olmam lazım.bak benım bı gun sarı bı gun beyaz bıgun hıc akıntım olmuyor..sakin ol kojan geliyor:)

canım inş. Kötü bişey yoktur.hemen kendini helak etme.dr bakmadan yorum yapmış .önce bi muayene etsin seni.kendini bukadar üzme daha bişey belli değil.

doğru söylüyorsun ama herşey o kadar üstüsteki.neyse toparlanmak lazım olacağı varsa olacak zaten.
Ayşe yazını yeni okudum çok sevindim allahım kucağınada güler yüzlerle almayı nasip etsin darısıda bizlere ve tüm bekleyenlere olsun...

Canim nolur sakın ol bisey yoktur inşallah çook fazla nem var belki birazda terlediysen akıntı cok fazla gibi gelmiş olabilir.benide meraklandirdin hemen haber verirsin bizede.

güldürdün beni... Kojam da gelemedi gitti.sanırsın kaf dağında çalışıyor.

canim nolur sakın ol bisey yoktur inşallah çook fazla nem var belki birazda terlediysen akıntı cok fazla gibi gelmiş olabilir.benide meraklandirdin hemen haber verirsin bizede.

nem gibi değil dün nemdendir diye aklıma geldi ama bugün bariz ıslak kıvamsız bişey

analdım canım 4 lü testte keısnlescekse sorun yok ınsallah temzı cıkar :)

ya ben baska dr a gıdıcektım aslında baktım kanunıde devlet hast.bı dr ılgılenıo fln işte sordum akdınalra dedıler su doç

özel muayenesıen gıdıyoruz burda da ıgılenıo vs cok ıyı süper fln deıdm önce buna gidelim bakalım aradım öğrendım

bende şaşırdım olamdı ilk abstan aklımada olana gıdıcektım ama çok memnun kaldım canım....çok ıyı davrandı hastalrını

kapıda akrsılayıp buyur edıyo misafir gibi ben ilk kez öle dr görrdum :) benım gıdecegım dr da 300 tl di buna gıdleımde olmazsa

oan gideriz deıdm bı de randevuyu daha gec bi zaman verıoalrdı daha fazla bekleyemedım :)

canım Allah razı olsun perınatologa gıdemıcem maalesef o devletteydı ama zaten bı de ılk bas ters akıntı şöle böle dmeıstı

sonrada bişey yoktur ya demsıtı ama zöeldkeı kaıdn doğumcum duyar duymaz aa çok kötü hayrı doğrudur yanlış olamaz vss demıstı

giidicem ben size guvenmsıtım dicem siz bana keısndır dmeıstınzı dicem hıc kusura bakmasın canım öle keısn kesın konsutular

sinir ettiler beni yaa neyse kı sımdı ıyı bebegım :) evet canım ama bu da sınav ıste Rabbım denedı belkı de :)

sağlıkal kucaklarız ınsallahh :)

canım sakin ol bebegın sıvısı bile olsa bu dunyanın sonu değil onu da gec 20. haftada zaten beebgın suyundan su gelır

kı bunu normal karsıalr dr lar sendekı su bıle olsa bu tolore edilebilicek bişeydır snaıyorum ya lütfen moralını bozma canım benım

canım evet cok sukur atlattık bunu da sağol canım ınsallahhh :) valal cnaım hep iyi düşünmeye claıstık

ama ıste öel bi konsuuyoalrkı insan ıster ıstemz dıken üstunde oluyo :) sizin pozitif enerjilerınızle dualarınızal canım toparlaıdk

Allah hepinizden razı olsun

canım sağol Allah razı olsun :) :) :) amiin inşallahhh

canım bu arada canını sıkma hıc bak drlar neelr sölüoalr daha sana dr bakmamıs bile bana baktıkalrı halde yzume akrsı yok şöle olr

yok böle olr zaten dayanamz ölrü fln töbe töbe neler dediler canım sakin ol herseyın hayırlsıı bı muayen ol güzel haberler ver bzie.

Günaydın kiZlar nasılsiniz Ayşe'cim çok sevindim Canim gözün Aydın kızında hayırlı olsun Canim benim kiZlar dün aksam çok hastalandım tansiyonum 17-10 oldu ve burnum kanamaya başladı durduramadim acile götürdü esim tabi ole bı panik yaptiki arabayı sürmedi uçurdu resmen doktora söledim 4.5 aylık gebeyim tansiyon sorunum var diye dil altı verdi hemen burnuma tampon yaptılar 40 dk fln durduk hastahanede tansiyonum düştü eve geldik ama basım çok kötü oldu bide karın ağrılarım arttı bugun evimin yakınındaki doktora gidiyim diyorum bbegimi merak ediyorum

bugun gidip
,down sedrom ve zeka testimi yaptırdım,birde şeker yğklemesi yaptılar ,bi bardak bildiğin su içirdiler hiç şekerli mekerli gelmedi bana ,kuzen ile o an görüştüm onların cc leri vardır dedi ..bu bana şekerli gelmedi dedim :)))
50 lik var 75 lik var,saa verdiğimiz 50 likte dedi,ne demek istediyse,yani benim midem bulanmadı,şeker yüklmem olduğunu bilmediğim için birden dan diye söyleyince ,ay midem bulanırsa ya isstifra edersem diye evham yaptım ;ama hiç bi şey olmadı...bu sıcaklarda hiçte baygın bi tat vermedi bana :)
bir defa kan aldılar ;şekerli suyu içirdiler
sonra 1 saat sonra tekrar kan aldılar..
yarın sonuçları alacağım

evet canım sanada çok çektirdiler malesef doktorlar felaket bulalım da diye uğraşıyorlar ya da tecrübesizler.kaf dağındaki kocam geldi ben gidiyorum...

çok çok geçmiş olsun canım..

Ayşe gözün aydın,hep böyle iyi haberler alırsın umarım
Sultan sana da geçmiş olsun,bende de vardı geçen hafta, doktor akıntı için 1kullanımlık fitil vermişti onu kullandım 2gün daha kotu oldu akıntı mı altıma mı kaçırıyorum bılemedım ama geçti.. günde 10kez lavabodaydım sürekli çamaşır değiştiriyorum ama esas önemli olanı korkuyorum kan mı gelıyo acaba diye panıkle gıdıyordum lavaboya...
bugun de 2li test sonucum için gittim , oranlar iyi çıkmış 10,000de 1dedi. ama lokosit var ağrın var mı yanman var mı dedi yok dedim, o zaman bol su iç şimdilik antıbıyotık yazmayım dedi. eve geldım 1 saat ağrım oldu:) şimdi yok sanırım psikolojik.
senın de hemen geçer umarım , iyi haberlerle gel inşallah

canım sağol Allah razı olsun :)

evet canım sanada çok çektirdiler malesef doktorlar felaket bulalım da diye uğraşıyorlar ya da tecrübesizler.kaf dağındaki kocam geldi ben gidiyorum...

evet sorma ya ama cok sukur gectı hadı sende güzel haberlerle gel ınsallahh :)

aaa nıye seker yuklemesı yaptıalr kıı

tünaydın canım sağol canım :Allah razı oslun....amınnn ınsallah.....ay canım cok gecmıs olsun

tansıyoın çıkınca mı oluyo öyle ayy fena olmustur burun kanamsını bende cok panık yaparımm tansıyon aletın var mı evde ölç devamlı ya

tekrar olmaz ınsallah canım Allah korusunnn sizi....

İns olmaz Canim yaa inan çok kötü oldu var Canim tansiyon aletim ben hamile oldugumu ilk öğrendiğimde başladı tansiyon sorunum ama hiç bole olmamıştı şimdi Iim çok şükür Canim Allah razı olsun Âmin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…