2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ayşecim çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine.
kızında hayırlı olsun ,maşallahh

inşallah hepimiz güzel haberler alırız canım Allah razı oslun :)

günaydın canım gecmıs olsun yaa ınsallahh gecr bı an önce çok üzüldüm bı an once gecer ınsallah
günaydın cnmm çok çok saoll :)) inşallah gçer biran önce en korktugum yaz günü grip olmaktı başıma geldi (

çok çok saol cnmm... ahhh ben 7 güne kafayı yerim heralde şu boğaz ağrım geçsin burnum falan önemli diil... yok kuzum ialç alma taraftarı hiç diilim başım çatladığında bile ilaç almam hamile diilken bile inşallah kolay atlatırım :))

canım Allah razı olsun ınsallahhhh bı sorun cıkmaz bı daha :) evet maşallahı var yavru kusumun :)

canım benım gittiğim özel muayenehane doç bu kanunıde calısıo aslında muayenehane yunus gedikbaş üzerine benım gittiğim

ali gedikbaş hastanede cok hastası övdü ben de gideyım dedım bakırköyde inci kundura var ya hemen karsısında

çok memnun kaldım doğuma kadar oradayım artık ıns muayene ücretini duyunca ınanamamıstım sanırım aynı zmanada hastanede de

çalıştıgı için öle 70 tl muayenesi....bir de konsuurken iğne yazar mısnız kalamdı dedik dr dedi pazartesı hastaneye gelın

ben size rapor ayarlayım şimdi kullanıcak yoksa da bende var vereyım pazartesıye kadar ıdare edın dedi iğneyıde verdi :)

bize rahım vajına döl yolu eğitimi verdi kısa süreli bakın şöle olur böle olur fln diye reısmelrle analttı

sevip ilgilendiğim konu bu benım tekraryalayn düşükler

arastırmaısnı yapıyorum bakın dosyalara bi hastam var 12 kere bebek kaybetmıs 13. de doğurdu

kısmet henuz tıpta bısey keısnleşmiş değil dio öle de bi insan :)

Son düzenleme:
ay_she çok sevindim canım maşallah subanallah kuzuna rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

ayşecim çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine.
kızında hayırlı olsun ,maşallahh

sağol canım evet cok sukur yaaa :)

günaydın cnmm çok çok saoll :)) inşallah gçer biran önce en korktugum yaz günü grip olmaktı başıma geldi (

ayy aynen canım ben de yaz gunu grıbı hııcc sevmem kısın gene soğukta bürünüp yatıp bı terlesın oh pamuk :)

ayşecim çok sevindim güzel haberler almana pek yazamasamda takip ediyordum durumunu Rabbim hayırlısıyla bu sefer kucağınıza alabilmeyi nasip eder inşallah

ay_she çok sevindim canım maşallah subanallah kuzuna rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

eneemm kasım anneleri mi görüyorummmm

canımmm çok tesekkur ederımm :) amın cumlemıze ınsallahhhh :)

inşallah kuzum ayy ne güzel yaaaa her doktor böle olsa keşke yaaaa :)) muayene ücretide süpermiş 70 tl ohh süper valla :)) iyiki gitmişsin bak içn rahatladı herşeyde yolunda Allaha şükür bundan sonra doktora artık sadece minik kızının büyümesini görmek için gidiceksin doktora :))

kuuzucuğummmmmmmm canımm kızın mı olacakk senin sağlıkla kucağına emii, çok sevindimmmm Allah ikinizede sağlık versinn çok öptümm bi tanemm

evet canım ınsallahh sadece kontrol için gidicez bundan sonra tee ağustosun sonunda :)

ayşecim çok sevindim güzel haberler almana pek yazamasamda takip ediyordum durumunu Rabbim hayırlısıyla bu sefer kucağınıza alabilmeyi nasip eder inşallah

tesekkur ederım canım amin inşallahhhh

cümlemiz için sağlıkla kucaklamak naısb olsun :)

kuuzucuğummmmmmmm canımm kızın mı olacakk senin sağlıkla kucağına emii, çok sevindimmmm Allah ikinizede sağlık versinn çok öptümm bi tanemm

canım cok sukur evet kızçem gelıyomuuşşş :) amın hepimiz sağlıkla alalım ınsallahh

bu arada maşallah siz 3 haneli rakamalrdan çift haneli rakamalra düşmüşsünüzz çok heyecanlıı

ayşeeeeeeeeeee canım maşallah kuzuna nasıl da sevindirmiş annesini canım ya nasıl şükredicem demişsin ya ay canım rabbim kalbinden geçeni bilmezmi bazen sözler hareketler yetmez kalp devreye girer çok sevindim canım ya inşallah hayırlısıyla herkez sağlıklı sıhhatli kavuşur kuzusuna

bu sıcak havalarda nasıl serin bi haber Ay Allah razi olsun böyle sakin güzel açıklayan bilgilendiren doktorlardan hele bunu kar kapısı yapmayıp normal fiyatlarla ulaşılabilir olanlardan gerçi görüyodur onlarıda ay yerinde duramıyosundur sen şimdi

Herkese günaydın kızlar. İnşallah güzel ve huzurlu bir gün olur...

Doktor bana da verdi coraspin. Pıhtılaşma için mi verdi acaba? ve bu tehlikeli bir şey mi?

Elhamdülillah Yarabbim :)

Demiştim bak buna benzer birşey geliyor Ayşee

buarada günaydın annişler ve zuzucuklar
biz sıcaklarda klima yerine balkona çöreklendik buakşam klima çarpıyo kociş balkonda yatar ben yatmazdım oda istemedi bi böcek gelir sivri sokar sen zıplarsın bebişe bişey olur diyor ama kaç gün uykusuzluktan 2gündür mışıl mışılız bücükler yise duymucam ama bizim kuyruk sokumumuzda ağrı başladı 3ayda erkenmiş ama sanırım kilodan 3kilo versemde göbiş daha bi topladı kendini yürüyüşlere başlamak gerek ama çok sıcak zaten 3 günde bir hastane oda bize 2saat yolda zaten yürüş yapmış oluyodum

ay busıcaklarda hastalık ta zor tubiş mümkünse gece pekmez iç boğazı mideyi yumuşatır ama ben akıl verip kendim yapamam 1kaşık içsem şeker fırlar herhalde midem delirirde 1kaşık içemem ama kansızlığa faydalıymış bende doğal yapım bulup suyla karıştırıp denicem bu kan hapı ishal yaptı seviyorum ama mide bulantısı kötü oluyo ay sürekli bulantı ve istifra çekenlere geçmiş olsun olmuyo diyodum ama çok zor bide bebişe bişey olurmu diye korkuluyor

4-5 ay önce mantar tedavisi görmüş biri olarak söylüyorum ki, ilişki yasak değil ama eşinin korunması şartı ile.. zaten hamile olmasaydın ilac tedavisine direk başlardı. antibiyotik+fitil.. ayrıca antibiyotiği eşin de kullanıyor. yani birlikte tedavi oluyosunuz.. ilginç bir tedavi aslında. çünkü ilaçları dr un verdiği tarihlerde içiyosun, 6-7 günlük aralar ile.. eşin de ilk üçünde seninle beraber kullanıyor, sonra sen devam ediyosun..

günaydın
coraspin ben de baştan beri kullanıyorum
pıhtılaşma yok ama
tüp bebek ve ikiz diye ne olur ne olmaz diye doktor doğuma yaklaşana kadar kullanacaksın dedi
illa bişey olması şart değil yani tedbir amaçlı veriyorlar

canım cok sukur evet kızçem gelıyomuuşşş :) amın hepimiz sağlıkla alalım ınsallahh

bu arada maşallah siz 3 haneli rakamalrdan çift haneli rakamalra düşmüşsünüzz çok heyecanlıı

canım gözünaydın.allah hayırlı uzun ömür versin kızına.
ben de dün linkini paylaştıığım topicteki arkadaşa sordum.onun hesaplamalarına göre kızım olacakmış.bakalım ultrasonda ne zaman netleşecek.

ayşeeeeeeeeeeee, adaşımmm :))) yazdıklarını bir solukta okudum ve çoook ama cok sevindim arkadaşımm :)) bak gördün mü hiç bişey yok bebeğinde, sapasağlam.. allaha çok şükürler olsun, o yanıltmaz bizi.. sen rahatladın hafifledin biz de seninle beraber aynı hisleri yaşadık.. ayrıca kız olmasına da cok sevindim hatta imrendim :)))
allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin..

aminn cnm, evet canım biz aldık başımızı gidiyor, benm göbekte öyle aldı başını gidiyor

gözün aydın canım bak allahtan ümit kesilmez.inşallah hep kontrol için giderin doktoruna..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…