2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cinsiyeti değiştirlirmisin erkek diye

ayşe teyzesi bizide eklermısın bursa 22 ocak 2013 erkekmişiz:)ilk bebişiz ilk torunuz şımarcaz artık:)babası casper diyo oğluma ultrasında gercekten benzıyo:)

benımde genelde düşüo ama sıcakalrda etkılıo tabıı ama o kadar sorun olamdı hıc canım

sen cok cok dıkkat et yukske tansıyonu etkıleyens eyelre fln aman diyeyım ödemede dıkkat et

tansıyonun yuksekse genedle hellp sendromu rıskı fln var Allah korusun yedıkelrıen ıctıkelrıen sporuna yuruyusune

çok dıkkat et tatlımmm aman Allah korusun

cinsiyeti değiştirlirmisin erkek diye

değiştirdim canım :)

ayşe teyzesi bizide eklermısın bursa 22 ocak 2013 erkekmişiz:)ilk bebişiz ilk torunuz şımarcaz artık:)babası casper diyo oğluma ultrasında gercekten benzıyo:)

ekeldım canım :)

nee casper mı eheueheue kafa büyük ya benzer ciddens evımlı bebıs casper

Gecmis olsun Canim normaldede tansiyon problemin varsa ilaç kullanmiyormusun?dikkat et Canim kendine gerçi bu sıcaklarda hiç sorunu olmayanın bile tansiyonu şaşırıyor.yagmurlar falan gelecekmiş diyorlar gelsede bı nefes alsak yaaa sıkıldım bu sıcaklardan.

ya kızlar bebek alışveriş listesi yaptım biraz abartmışımm yada yanlış mı düşünuyorum ılk aydan puset araba oto koltugu vs gerek varmı kı?siz neleri almayı düşünuyorsunuz özellıkle 2. bebege hazırlanan tecrübelı arkadalar:)annem dıyokı 2 tane hastane cıkıs gıyısı bıde bez al yeter:)

Yok Canim benim ki gebelik tansiyonu yağlı tuzlu yemek yasak onlara dikkat ediyorum iste aynen yaa gelsin yağmurlar bu sıcaklarda insana bayginlik geliyo resmen

bu arada ayşecim ,ayşe kızı ayşe geliyor sanırım :)

ayh sıra bana geldi yarın sabah gidicez kısmetse,inşallah bende güzel haberlerle gelirim...

bu arada dün çok sancım vardıya eve gidince aynaya baktım göbeğime bir büyümüş inanamadım kaşınıyordu ayrıca hemen bebe yağı sürdüm..

haftasonu çatlak önleyici krem almadan olmıcak sanırım artık..

Son düzenleme:

Ayşeeeeeeee canımmmmm... İşte bu yaaa işte buuuu:) Yaşasınnnn...Şükürler olsunnnn..daha sabah namazında yazdığın mesajların şeklinden anlamıştım güzel haberi vereceğini canım.Zaten beklediğimiz düşündüğümüz bugüne kadar inandığımız haberde buydu hep, değişmedi hiç.GÖZÜN AYDIN olsun canımcım.Derdini seninle beraber kendi sorunumuz gibi yaşağımız için inan aldıgın iyi haberlerlede kendi bebeğimmiş gibi sevindim.Allahım hep böle güzel haberlerle güldürsün sonuna kadar seni...Cimcimende hayırlı olsun bunada çok sevindim valla.Kız evlat yinede başka olur :) O iki Dr.unada çok kızdımmmmm yani bu kadar önemli bi olayı nasıl bu şekilde net olarak görür onu bırak aynı şekilde net olarak da umutsuzluğa sürüklerler insanı.Yazıkk valla...Tekrar hayırlı olsun kızın canım Allah tamamına erdirene kadar hep güzel haberlerle karşılaştırsın seni..Bütün güzel iyi haberlerine ve kızına da Maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Çok geçmiş olsun cnım.O kadar korkma bence birazda güçlü olalım herşeye karşı dimi buna her zaman htiyacımız olacak.Umarım Dr.dan iyi haberlerle dönersin....

Geçmiş olsun canım..Allah şifalıklar versinn....

eheueheu evet canım gelıyo valla sağlıkal gelsın uslu uslu gelsın :)

ınsallah cnaım bakalım yarın öğrenrısın cinsiyetı :) bence erkek bakalım tutucak mı tahmınım :)

canım araba kullanıyorsan oto koltugunu zaten mecbur alıcaksın hem de bebekken oto koltugunda tasımak

daha guvenlı olur bence ama daha doğmadna puset vs almaya gerekj yok bence bi doğsun :)

annen doğru dmeıs boy boy giysiler almaya veya hepsını doğmadna almaya hıc gerekmyok büyüdükçe alıcaksın

gerekenı alıcaksın yoksa bi sürü gereksişz ıvır zıvırla doalr evın kızkardesım de ıkı zıbın takımı 1 battanıye almsıtı

1 tane ekndı dıkmsıtı bıtanede bızım bebeklık battanıyesı fln derken baby shower yapmıstım oan süpriz :) o zmanada bisüür heıdye geldı

ohoo zaten doğuncda hep heıdye gelıo yanı aldıkalrını gıyemedne buyyo bebek....he bı de küvet almsıtı :)

biberon emzık hepsini şimdiden alamk gereksiz bebek doğsun zaten ememezse agzıan uygun ölçülü bilmemnelı emzıkler var ona göre

alınır her emzıgı her biberonu kabul etmıoalr bu arada secıyalr :)

Ay Allah korusun Canim evet tuz zaten kesinlikle yasak ins bidaha olmaz tamam Canim dikkat ederim çok saol canimm tesekkurederim

canım spor da yap rica ederım....ya valla ben stre yaptım :) tansıyondna çok krokarım özellıkle yukske olanından

dilerim hiçbisorun yasamazsınn bide kaya tuzu mu kullanıosn dr bana dün serpme tuz yok az az öğüte öğüte dedi...

gözün aydın canım öncelikle..ben alışveriş konusunu fazla abartmak istemiyorum..benim teyzemin kızı yeni doğum yaptı ebe ona herşeyden 5 tane al ve bekle demiş..zaten bir sürü hediyede gelecek..bende öyle yapmayı düşünüyorum..ilk etapta giyeceklerini alıp beklemek, ihtiyaç duydukça almayı düşünüyorum..ben arabasını hemen almayı düşünüyorum travel sistemlerden..ne kladarda kış olsa insan bir hava alma ihtiyacı duyacaktır..

ben de bişey almayı düşünmüyorum
alacaklarımı da son ay alırım inş.
bebeklere oyun parkı şeklinde beşik ve giyecek vs alırım o kadar
onun dışında herşei alıp tıkmayı doğru bulmuyorum
ihtiyaç oldukça alırım çünkü bazı şeyler hiç kullanılmayabiliyor bebekler sevmeyebiliyor
kardeşim bi sürü şey aldı doldurdu evi bi çoğunu kullanamadı bebek sevmedi ya da bi kere iki kere kullandı sıkıldı filan
acil olanlar dışında ben de almayacağım
h

kızlar rüyamda eşime diyorum kı oğlumuzun adı "huzur" olsun.degışık bı ruyaydı.huzur da konmaz kı adı:)

canım Allah razı olsunn şükürler olsun güzel haberi aldık evet :)

eşime dıyodum kı bıgun gıtsem aa bızyanlış bakmışısz deseler ne sevınırım dıyorum ama ımkansız dıyordum filmde olur

o sadece dıyorudm ama oldu :) şükrler olsun

İnşallah uslu uslu gelir kızcem sağlıkla doğar canım ınsallah hepimizin bebekelrı evet dr benı resmen umutsuzluga itti

hayır kesındır bılmem ne dıyerek ama göstercem onalra yenı sonuclaır aaa der o zaman da :) amınn canıme cmaın ınsallah :)

keısnlıkle ben de aynısını yapıcam zaten doğana kadar bişey almıycam Allahın izni ile

sectıgımız seyelrı de besık fln esım gidip alıp getırıp kurucazk ınsallah bi sağlıkla gelsınde :)

yani ALLAH KORUSUN son ana kadar garantisi yok hiçbirşeyin
Hele doğuma yaklaşalım da hepsi bi günde bile alınır inş. ne olacak
ben ilk etapta hastane çıkışı alırım 3 er 5 er tane
ilk etapta zaten onlara büyüyorlar
sonra ihtiyaç oldukça alırım inş.

KIZLAR, 10-15 dk dır aralıklarla (bazen sık bazen uzun) sağ kasığıma anlık bir ağrı saplanıyor. ilk olduğunda resmen beynimde hissettim etkisini (((( çok kötüydü. ilk kez böyle birşey oluyor..

Ayşee inanamıyorum çok sevindim okurken gözlerim doldu çok güzel bir haber bu maaşallah maaşallah O zaman senin bir sorunun kalmadı gibi çok şükür şu an. Allah'ım ne kadar büyük, dilerim bir daha böyle imtihanlar yaşamazsın...

KIZLAR, 10-15 dk dır aralıklarla (bazen sık bazen uzun) sağ kasığıma anlık bir ağrı saplanıyor. ilk olduğunda resmen beynimde hissettim etkisini (((( çok kötüydü. ilk kez böyle birşey oluyor..

canım cok uzanabılıosan uzan veya ılık dus alıp uzan gecer ınsallah ama çok şiddetlıyse bi danıs ıstersen doktoruna

rahım hem yukselıo hem de buyyo çok normal aslında ama

evet kesınlıkle bunu zaten daha once tecrube ettiğim için doğana kadar bısey almayı düşünmuyorum zaten

kızolucak ınslalah kızkardesımın bebesıde kız ondan kalanalrda var doğuma gıderken bı zıbın takımı alırım

o kadar yeter sonra yavas yavas alırıs :) ınsallah cok hızlı buyyıoalr cidden ılk hafta gıydıklerını ıkıncı hafta gıyemıyoalr o derece...

canım evet cok sukur ben de zor ınandım yaa dr defalarca baktı onun ıcın :)

çok şükür evet hıcbısorun kalmadı Allah a şükür ınsallah hıcbırımız yasamayız canım zor cidden de yaa :)

ben doktoruma sormustum artan bı agrı degılse sıkıntı yok dedı.rahım buyumesıymıs.doktorunu arasana önemlı olabılır belkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…