2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
İyi geceler arkadaşlar umarım herkesin gebeliği güzel gidiyordur, gebelik depresyonları bunalımları da yoktur hiçbirinizde inşallah :KK49: hahaha bu smileyi kullanacağım günü çok merak ediyordum ve şu anda bilinçsizce kullandım biliyo musunuz :KK9: dur bi daha kullanayım zevkle nazar değmesin :KK49::KK49::KK49: :))

faceten takip ediyorum her paylaşılanı, bu siteyi benim yaşlı bilgisayarım açamıyo artık kolay kolay.

biz bugün ikili taramamızın kan sonuçlarını da öğrendik normalmiş şükür, ama dr.a aç gittim diye bir kez olsun kıpırdamadı yavrum ellerini de yüzüne kapatmış oturmuş küsmüş mü bana dedim ama nasıl tatlı kapatmış öyle elleriyle yüzünü yaa...:KK31::KK31:

ama vajinal kaşıntım ve kabarcıklar+akıntı için mantardır dedi kaşıntı varsa, ama 4. hatta 5. aydan önce fitil falan vermiyorum dedi, zararlı olabileceği için dedi. ben de eşime de bulaşır mı diye soramadan çıktım unuttum. şimdi o iğrenç kaşıntı ve iğne batması gibi yanmayla baş etmeye çalışıyorum...

sizde olmasın aman çok sinir bozucu bir şey uykumdan bile uyandırıyor :KK50:

kızlar eşimin de benım de kromozom sonuclarını degerlendırmıs dr ikimizde de çok şükür hiç bi genetik ve kromozom

anomalisi yokmuş dolayısı ile amnıyosenteze de gerek kalmamış :KK76: :KK76: :KK76:

ama bebeklerımde bu kalp ve kordon anomalileri nedne oluşuyo o halde orası hala muamma....bu akşam dr a

gittiğimizde tüm sonuçları gösterip uzun uzun konuşucaz inşallah bu konu da bi açıklığa kavuşur böyle işte kızlar

çok şükür geriye sadece kalbindeki soruna rağmen bebeğimin sağlıkla büyümesi ve sağlıkla kucagıma gelmesi kaldı

bakalım Rabbim o günleride gösterir inşallahh :KK16:

Ayşecim, ben tatildeyken sorunlar olmuş bebekte, sonradan okudum, ama baktım ki sonradan da güzel haberler almışsın doktordan, çok sevindim. Herşey güzel olcak inşallah senin ve bebeğin için. Şu 9 ayımızı bi atlatsak da sağ salim alsak bebişleri kucağımıza. Belki ondan sonra başlıcak herşey ama yine de göremediğimiz için sanırım bi an evvel geçsin bu süreç diyo insan. Umarım tüm anneleri bebişleriyle kavuştursun Allahım..

Onun dışında ben evdeydim bugün kızlar. Ankarada tatil oldu biliyosunuz hamilelere. Yarın da evdeyim. Ama cidden çok iyi oldu. Ev serin oluyo dışarıya oranla. Duşa girdim, sabahtan temizlik yaptım azcık. İyi oldu. Gündüz uyuduğum için de akşam yürüyüşe gittim, mis gibi yeşillikler ve havuzların arasında. Bu yürüyüş olayını kışın devam ettiremicem diye çok üzülüyorum o yüzden en azından şimdi havalar iyiyken yürüyelim di mi?!

Hepinize kolaylıklar diliyorum bu sıcak günlerde...

ayşe gözünaydın olsun canım güzel haberlere devam..inşallah sağlıkla alıcaksın bebeğini..kucağına...Bugün bende 2 li tarama sonuçlarımı aldım herşey yolunda çok şükür allahıma...oğluş geliyor banada ama ben yinede haftaya kendi doktoruma gidene kadar kimseciklere oğluşum olucak demiyorum..tabi face grubumuz ve burdaki topikimiz hariç hihihi...allahın izniyle haftaya kendi doktorumda onaylasın ondan sonra anketimizede tıklıycam, oğluşa ciciler de almaya başlıycam minik minik te olsa....bu arada sürekli oğluşum diyorum diyorum ya alışmak için 3,5 yıllık kız anası olunca erkeğimede kızım demeyeyim dimi... :))))

ayşe gözün aydın sevindimm maşallah.
akşam randevun vardı cinsiyetide ögrenebilirim demiştin ama gelmedin.umarım kötü bişi yoktur.

Hadi gözün aydın ayşe inşallah hepimizin sonuçları güzel çıkar:)

amın canım sağol çok tesekkur ederım :)

oh iyi canım ya çok sevindim senin adına onu da atlattırsınız siz inşallahhhh

inşallaaahhhh canımmm :)

Ohh ohh maşallah ayşecim ne güzel iyi haberlerin hep devamı geldi gelecekte daha inş...En sonunda da en güzelini bebeğini kucağına alacaksın inş...Bugünde iyice aydınlatır inş Dr un yine güzel haberlerle dönersin cnm....

o gun bı gelse yapraak ne biçim ağlıcam heee :)

Ayşecim çok sevindim canım. Çok şükür...:KK19:

Esracım hayırlı olsun cinsiyet haberin :) Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize inşallah.

sağol feslegenım :)

Çok sevindim Ayşecim, Allah'a şükür sorunlar tek tek çözülüyor, inşaallah sonunda hiçbir problem kalmadan bebişini kucağına alacaksın.

evet cok sukur bı kaç cuma once ne de cok üzülüyodum sımdı daha hafıfıımm :) çok sukur ınsallah canım :)

ayşecim canım ya bana yaptırma darken sen yaptırmak zorunda kaldın diye nasıl üzülmüştüm hele dün yaptırmıcam diye imza attım diyince sen sevindim dedin ya canım bak rabbim de bugün bizi sevindirdi inşallah minik savaşı kazanacak hepimiz kayıpları olanlar hep korkuyoruz bugün bana nasış gidiyo diye soruyolar anlamıyorum ki büyüyodur inşallah diyorum bebişi görüyorum ohafta iyiyim sonar düşünmücem diyorum ama hep korku aslında çok rahat bi hamilelik geçiriyorum ama o korku hep içimde canım şimdi kalp delikliği çogu bebekte eskisi kadar büyük bi sorun değil çoğu bebek te busorun oluşuyo ağır bile olsa 2 3 yaşta kapanıyor inşallah o sorunu da atlatır bebiş güçlü o annesinin kuzusu kızı dicektim ama hayırlısı

ya bizde gitcektik ama bu hafta kaldı babiş olmak istiyo bu hafta izin alamadı özelde hemen bakılıyo ama tıpa kalsam ayda 1 zor görürdük kuzuyu sağlıklı olsunlarda yarın tsh için kan değerimi almaya gidicem bu sıcaklarda klima açık donuyorum kapayınca pişiyorum ay klimadan da çalışırken nefret ederdim adamda sağolsun vantilatörümüzü kırdı klimadan çok seviyodum onu

laptopu benim kocada kucağına alır hemen yastık veririm bebişleri pişiriyosun diye kızardım ama kanapeye koyunca bile okadar ısınıyoki hep sehpaa da zor eğil eğil

bide kuzucukların cinsiyetini öğrenenler hayırlı olsun ay zaman geçmiyor diyoruz ama haftalara bakıncada koşturuyor

canım benım onu mu dusundun sen Allah razı olsunnn :) evet cidden amnıyo ıstemyodum ama mecbur dedıkelrı ıcın dıodm cok sukur bunu da atlattıkkk :)

gözün aydın canım ben hisslerimde yanılmam:)buarada arkadasım da öncekı gebelıklerınde bebekte kalp sıkıntısı yasadı suan hamıle doktoru bebe aspırınının 4\3nu hergun içmesını sölemıs bunu da danıs doktoruna.onunkının de nedenı hala bellı degıl ama kan pıhtılasmasında süphelenmıs doktoru

ınsallahhh canımmmm :) ben de ztaen pıhtılaşma var tahlıllerım yapıldı bebe aspirinini bütün olrk alıyorum ve bırde clexane iğne kullanıyorum canım sağol :)

bende araba kullanıyorum bi zararı olacağını düşünmüyorum .belki son ayda iyice göbeklendiğimizde süremeyebiliriz:)

canım çok sevindimm.herşey daha güzel olacak inş.

bende bugün burdaki dr.uma gittim kalbindeki parlaklığı söyledim.çoğu hamilelerde rastlıyoruz dedi.
hatta ultrasonda görmedi.inşallah bi problem değildir.
bir hafta sonra 4lü testimi yaptırıcam inş.
kendime nazar değdirdim hiç midem bulanmadı çok iyiyim diye diye.
bende bi reflü patladı amannnnn yarabbim nefes alamıyorum resmen çok fena.
ne güzel kilo almaya başlamıştım ama iştahım gitti:KK43:

canım tesekkur ederım çok ınsallahh.....kalbındekı parlaklık buyudukçe düzelebilicek bıseymıymıs sordun mu pekı bı de parlaklık derken neyı kastedıolarmıs
ben onu merak etttım yazmamıs mı rapora dr ???? ınsallah düzelir canımm sen sakin ol ama

canım çok sevindim senin adına inşallah bu güzel haberlerin devamıda güzel gelir :)

inşallah canım sağlıkla kucakalrız hepımız en guzel haberımız bu olurrr :)

topiğe girdim hemen sen geldin aklıma sonucu alıcaktı noldu diye:) cok sevindim canım insallah hep böyle güzel haberler alırız senden

Allah razı olsun canım :) evet aldık kromozomalrımızın maşallahı vaar :) ınsallaahhh cumlemızden

Ayşecim, ben tatildeyken sorunlar olmuş bebekte, sonradan okudum, ama baktım ki sonradan da güzel haberler almışsın doktordan, çok sevindim. Herşey güzel olcak inşallah senin ve bebeğin için. Şu 9 ayımızı bi atlatsak da sağ salim alsak bebişleri kucağımıza. Belki ondan sonra başlıcak herşey ama yine de göremediğimiz için sanırım bi an evvel geçsin bu süreç diyo insan. Umarım tüm anneleri bebişleriyle kavuştursun Allahım..

Onun dışında ben evdeydim bugün kızlar. Ankarada tatil oldu biliyosunuz hamilelere. Yarın da evdeyim. Ama cidden çok iyi oldu. Ev serin oluyo dışarıya oranla. Duşa girdim, sabahtan temizlik yaptım azcık. İyi oldu. Gündüz uyuduğum için de akşam yürüyüşe gittim, mis gibi yeşillikler ve havuzların arasında. Bu yürüyüş olayını kışın devam ettiremicem diye çok üzülüyorum o yüzden en azından şimdi havalar iyiyken yürüyelim di mi?!

Hepinize kolaylıklar diliyorum bu sıcak günlerde...

canım evet öyle bi durum oldu ama neysekı şüpheşler boşa çıktı ne kromozomsal ne de down gbi bi rıskımız yok suan Allaha sukur
ınsallah sağlıkla alırız heepımız bebekelrımızı :)

ayşe gözünaydın olsun canım güzel haberlere devam..inşallah sağlıkla alıcaksın bebeğini..kucağına...Bugün bende 2 li tarama sonuçlarımı aldım herşey yolunda çok şükür allahıma...oğluş geliyor banada ama ben yinede haftaya kendi doktoruma gidene kadar kimseciklere oğluşum olucak demiyorum..tabi face grubumuz ve burdaki topikimiz hariç hihihi...allahın izniyle haftaya kendi doktorumda onaylasın ondan sonra anketimizede tıklıycam, oğluşa ciciler de almaya başlıycam minik minik te olsa....bu arada sürekli oğluşum diyorum diyorum ya alışmak için 3,5 yıllık kız anası olunca erkeğimede kızım demeyeyim dimi... :))))

sağol canım .... maşallah ıkılı temız aman bişi çıkmasın :)
hayırlıolsun canım bibi gozuktuyse :KK70: doğrıdır bence eheueheue :KK70: yok oalcak değilya :KK70:

ayşe gözün aydın sevindimm maşallah.
akşam randevun vardı cinsiyetide ögrenebilirim demiştin ama gelmedin.umarım kötü bişi yoktur.

sağol tatlımmmm :) Allah razı olsunnn :)

kızlar cok uykum geldı yenı haberlerı yarın yazayım dayanamıom daha fazla :KK70:

bebıs uyku ıstıyo :)

benimki her girdiğim ultrasonda hesapladığım güne göre çıktı ne bi gün öne ne bi gün arkaya,şimdi benimkinin cinsiyeti ne oluo kızlar :KK61:

canım bu ılerı veya gerı gıtmesıne göre cınsıyet zyaıf bı tahmın seklı :) bel bağlamamk lazım :KK70:

Son düzenleme:
kızlar günaydın herkeze..tetanoz aşısı için saflık ocagından çagırılart varmı yada kaçıncı hafta ararlar haberiniz varmı???

kızlarrr günaydınnn
benim grip hala devam boğazlarım hala şiş ne yapsam inmiyo içmediğim şey kalmadı murnumda aynı ne zaman geçcek bu grip yaaa :KK43:(
ayşecim gelmişsin ama hiçç bişi yazmamışsın merakla bekliyoruz güzel haberlerini

kızlar eşimin de benım de kromozom sonuclarını degerlendırmıs dr ikimizde de çok şükür hiç bi genetik ve kromozom

anomalisi yokmuş dolayısı ile amnıyosenteze de gerek kalmamış :KK76: :KK76: :KK76:

ama bebeklerımde bu kalp ve kordon anomalileri nedne oluşuyo o halde orası hala muamma....bu akşam dr a

gittiğimizde tüm sonuçları gösterip uzun uzun konuşucaz inşallah bu konu da bi açıklığa kavuşur böyle işte kızlar

çok şükür geriye sadece kalbindeki soruna rağmen bebeğimin sağlıkla büyümesi ve sağlıkla kucagıma gelmesi kaldı

bakalım Rabbim o günleride gösterir inşallahh :KK16:

canım gözün aydın inş hep güzel haberler alırsın...

kızlarrr günaydınnn
benim grip hala devam boğazlarım hala şiş ne yapsam inmiyo içmediğim şey kalmadı murnumda aynı ne zaman geçcek bu grip yaaa :KK43:(
ayşecim gelmişsin ama hiçç bişi yazmamışsın merakla bekliyoruz güzel haberlerini

ay canım çok geçmiş olsun hamileyken hastalık çok kötü insan ilaç da kullanamıyor bol bol sıcak su iç bari benim de boğazım kötüydü sonra faranjite çevirdi neler çektim inş bir an önce iyileşirsin

kızlarrr günaydınnn

canım sana bi tarif vereyim.grip oldugumda bunu yapıyorum acayip iyi geliyor,bağışıklık sistemini güçlendiriyor sanada mutlaka yararı olur. 1 kaşık tereyağı,4 diş sarımsak,taze kuru nane, tereyağını erit üzerine 2 ye böldüğün sarımsaklarını ve naneni at onları iice karıştır.yemek kokusu verene kadar yanmamamasına dikat et.sarımsakları koku yapmasın die hap gibi suyla iç.nanesi ve yağınada ekmek bandır.tadı çok lezzetli oluyor.sarımsakları çiğnemeden suyla yutarsan kokuda yapmıyor.dene mutlaka faydasını göreceksin.sarımsak ve nane bağışıklık sistemini acayip güçlendirir zeten.geçmiş olsun:))

Günaydın kızlar ya ezanı duydum kalktım namazı kılıp şöle bi bakaım dedim gece yazdıkalrınızı okudum sorna

dayanamdım yattım :) haberlerimde bugüne kaldı ehehehe :KK70:

Öncelikle doktor çok iyi birisiydi bütün kayıplarımızı dinleri konsutuk yapılan testlerı ınceledı vs sonra ultrasoan aldı

renkli doppler kullanıyormuş tam yatagın karsısına bi de büyük ekran koymuslardı daha rahat gözüküyodu

bebişim kocaman olmuş çok hareketliydi doktoru baya zorladı :KK1: cinsiyetını öğrendık bı kızımız olucakmış :)

doktor bak görüyomusun diye bacak arasını gosterınce kordonu gordum yok canım o pipi diildir dedım içimden dr tahmın edebılıo

musn dedi erkek mi dedim ben de sonucta orda bı cıkıntı var eşimde doktor da güldüler bana ne biçim :KK9: yaa eşim öle tahmın

edıodu ondan dedım bende :KK70: ama rezil oldum daha neler dedi doktor neyse sonra :KK70: doktor her kem ıgını ayrı ayrı ınceledi desem

doğru olur her organını kalp odacıkalrını göstredi saydı dedi 14. haftadan ıtıbaren bebegın haftasını boyuna göre değil (daha önce

yazmsıtım) ac hc fl vs ölçülerien göre hesaplıyoruz dedi boyunu hatırlamıyorum kagıda yazmıstı ama unuttum fakat agırlıgı 128

grammışş maşallaahh :nazar: sıra duktusa geldi sorun olan damara ölçtü dondurdu bakın şimdi burda çeşitli dalgalar var isimelrini

saydı s dalgası t dalgası a dalgası çziginin üstünde olan her dalga bizim için pozitif yanı ıyı bişey ama çzigi altına gecerse

negatıf yanı ters akıyodur dedi...bakın burada çzigi altında herhangı bı dalga var mı dedi yoktu

nası yanı ters akım yok mu dedım yok bakın yok yanlış ölçmüşler dedi biz tabı çığlık kıyamet gözleırm doldu hemen

dr tekrar tekrar ölçtü yok yanı bakıyoruz tekrar bakalım dıyo gosterıyo normal hersey sanırım karaciğerdeki bi damarı ölçmüş

çünkü karaciğerde ters akar duktus dedi dr yanı kızlar böyle yalnbız rahmımde üst tarafta bölmeye benzer bişey gördü ama emın

değilim ilk basta rahım kaıslmıştır dedım ama 15-20 dakıkadır bakıyoruz bakın bu kadar süre rahım kaıslı durmaz dedi

takıp edicez bı ay sonrada bakıcaz bebege hiçbi zarar vermez sadece erken doğuma sebep olabilir ama onu önleyici ilaçalr

yazıcam bir ay sonra dedi tamam dedik konsutuk güle oynaya ayrıldık muayenehaneden çok şükür nası yapsam da şükretsem

bılmıyorum şükürler olsun Allahıma :KK5:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ya ezanı duydum kalktım namazı kılıp şöle bi bakaım dedim gece yazdıkalrınızı okudum sorna

Öncelikle doktor çok iyi birisiydi bütün kayıplarımızı dinleri konsutuk yapılan testlerı ınceledı vs sonra ultrasoan aldı

renkli doppler kullanıyormuş tam yatagın karsısına bi de büyük ekran koymuslardı daha rahat gözüküyodu

bebişim kocaman olmuş çok hareketliydi doktoru baya zorladı :KK1: cinsiyetını öğrendık bı kızımız olucakmış :)

doktor bak görüyomusun diye bacak arasını gosterınce kordonu gordum yok canım o pipi diildir dedım içimden dr tahmın edebılıo

musn dedi erkek mi dedim ben de sonucta orda bı cıkıntı var eşimde doktor da güldüler bana ne biçim :KK9: yaa eşim öle tahmın

edıodu ondan dedım bende :KK70: ama rezil oldum daha neler dedi doktor neyse sonra :KK70: doktor her kem ıgını ayrı ayrı ınceledi desem

doğru olur her organını kalp odacıkalrını göstredi saydı dedi 14. haftadan ıtıbaren bebegın haftasını boyuna göre değil (daha önce

yazmsıtım) ac hc fl vs ölçülerien göre hesaplıyoruz dedi boyunu hatırlamıyorum kagıda yazmıstı ama unuttum fakat agırlıgı 128

grammışş maşallaahh :nazar: sıra duktusa geldi sorun olan damara ölçtü dondurdu bakın şimdi burda çeşitli dalgalar var isimelrini

saydı s dalgası t dalgası a dalgası çziginin üstünde olan her dalga bizim için pozitif yanı ıyı bişey ama çzigi altına gecerse

negatıf yanı ters akıyodur dedi...bakın burada çzigi altında herhangı bı dalga var mı dedi yoktu

nası yanı ters akım yok mu dedım yok bakın yok yanlış ölçmüşler dedi biz tabı çığlık kıyamet gözleırm doldu hemen

dr tekrar tekrar ölçtü yok yanı bakıyoruz tekrar bakalım dıyo gosterıyo normal hersey sanırım karaciğerdeki bi damarı ölçmüş

çünkü karaciğerde ters akar duktus dedi dr yanı kızlar böyle yalnbız rahmımde üst tarafta bölmeye benzer bişey gördü ama emın

değilim ilk basta rahım kaıslmıştır dedım ama 15-20 dakıkadır bakıyoruz bakın bu kadar süre rahım kaıslı durmaz dedi

takıp edicez bı ay sonrada bakıcaz bebege hiçbi zarar vermez sadece erken doğuma sebep olabilir ama onu önleyici ilaçalr

yazıcam bir ay sonra dedi tamam dedik konsutuk güle oynaya ayrıldık muayenehaneden çok şükür nası yapsam da şükretsem

canımmm ayşemmm çok çok sevindiiimmmm sende benim gibi bıdış annesi olacaksın inşAllah Allahım kucaklarımıza almayıda nasip etsin hayırlısıylaa aminnn:KK16:

hayırlı cumallarr çok öpüyorummmmm:KK54:

canım gözün aydın inş hep güzel haberler alırsın...

inşallah hepimiz güzel haberler alırız canım Allah razı oslun :)

kızlarrr günaydınnn

günaydın canım gecmıs olsun yaa :KK43: ınsallahh gecr bı an önce çok üzüldüm :KK43: bı an once gecer ınsallah

kızlarrr günaydınnn
geçmiş olsun cnm.
hani derler ya " grip yatarsan 1 haftada ,ilaçla 7 günde geçer diye " yani ilacta kullansan 7 günü doldurmak lazımmış :)
benim sana önerim duş alıp yat ve terle.bu hastalık terle atılıyor.gripinde işe yarıyordu terlemekte ama biz kullanamıyorz sanırım.

benimki her girdiğim ultrasonda hesapladığım güne göre çıktı ne bi gün öne ne bi gün arkaya,şimdi benimkinin cinsiyeti ne oluo kızlar :KK61:
bence erkek.tam yumurtlama gününde hamile kalmış olabilirsin.

ay canım çok geçmiş olsun hamileyken hastalık çok kötü insan ilaç da kullanamıyor bol bol sıcak su iç bari benim de boğazım kötüydü sonra faranjite çevirdi neler çektim inş bir an önce iyileşirsin
çok saol cnmm aynen öle ilaç kullanamadığım içinde çabuk iyileşemiyorum :KK43:( dinlenmek iyi geldi ama bakalım ne zaman atlatıcam:))
canım sana bi tarif vereyim.grip oldugumda bunu yapıyorum acayip iyi geliyor,bağışıklık sistemini güçlendiriyor sanada mutlaka yararı olur. 1 kaşık tereyağı,4 diş sarımsak,taze kuru nane, tereyağını erit üzerine 2 ye böldüğün sarımsaklarını ve naneni at onları iice karıştır.yemek kokusu verene kadar yanmamamasına dikat et.sarımsakları koku yapmasın die hap gibi suyla iç.nanesi ve yağınada ekmek bandır.tadı çok lezzetli oluyor.sarımsakları çiğnemeden suyla yutarsan kokuda yapmıyor.dene mutlaka faydasını göreceksin.sarımsak ve nane bağışıklık sistemini acayip güçlendirir zeten.geçmiş olsun:))
saol kuzum bugün deniyim ben bunu inşallah iyi gelir :))

ayşemmm kuzum çok sevindim aklım sendeydi bi bakim dedim maşşallah demek kızın oluyo bu sefer sağlıklı sıhatli kucağına alırsın inşallahhh :)) bu arada ters akıntı probleminde gitti ohh maşşallahhh bebekte hiç bi sorun yok ya Allaha şükür bidaha böle şeyler olmasın inşallahh.. doktorununda iyi çıkmasına çok sevindim bayada incelemiş süper yani :)) kuzum sen hangi hastaneye gittin hangi doktor bu

Kızlar bir de yanlış teşhis oalbilir ona bişi demıyorum ama ıkı farklı dr a yanlış oalbilir ben gene baktırayım dedım asla

yanlış olamaz keısnlıkle doğru ksımet yapcak bişey yok kasbullenın dediler...iyi kı dınlememısım :) bu dr a gıtmek ıcın

kromozom soncuunu bekledım sadece o arada da gayet sajkındım cok sükür :)

canımmm ayşemmm çok çok sevindiiimmmm sende benim gibi bıdış annesi olacaksın inşAllah Allahım kucaklarımıza almayıda nasip etsin hayırlısıylaa aminnn:KK16:

hayırlı cumallarr çok öpüyorummmmm:KK54:

evet canım kızcelerımız olucak pembiş pembişş inşallaahhhhhhh :KK16: :KK16: :KK16:

sağlıkla kucakalrız inşallah yaa :) :) :) aminn hayırlı cumalar canım :KK16:

X