2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
inşallah hepimiz güzel haberler alırız canım Allah razı oslun :)

günaydın canım gecmıs olsun yaa :KK43: ınsallahh gecr bı an önce çok üzüldüm :KK43: bı an once gecer ınsallah
günaydın cnmm çok çok saoll :)) inşallah gçer biran önce en korktugum yaz günü grip olmaktı başıma geldi :KK43:(
geçmiş olsun cnm.
hani derler ya " grip yatarsan 1 haftada ,ilaçla 7 günde geçer diye " yani ilacta kullansan 7 günü doldurmak lazımmış :)
benim sana önerim duş alıp yat ve terle.bu hastalık terle atılıyor.gripinde işe yarıyordu terlemekte ama biz kullanamıyorz sanırım.

bence erkek.tam yumurtlama gününde hamile kalmış olabilirsin.

çok çok saol cnmm... ahhh ben 7 güne kafayı yerim heralde şu boğaz ağrım geçsin burnum falan önemli diil... yok kuzum ialç alma taraftarı hiç diilim başım çatladığında bile ilaç almam hamile diilken bile inşallah kolay atlatırım :))

çok saol cnmm aynen öle ilaç kullanamadığım içinde çabuk iyileşemiyorum :KK43:( dinlenmek iyi geldi ama bakalım ne zaman atlatıcam:))

saol kuzum bugün deniyim ben bunu inşallah iyi gelir :))

ayşemmm kuzum çok sevindim aklım sendeydi bi bakim dedim maşşallah demek kızın oluyo bu sefer sağlıklı sıhatli kucağına alırsın inşallahhh :)) bu arada ters akıntı probleminde gitti ohh maşşallahhh bebekte hiç bi sorun yok ya Allaha şükür bidaha böle şeyler olmasın inşallahh.. doktorununda iyi çıkmasına çok sevindim bayada incelemiş süper yani :)) kuzum sen hangi hastaneye gittin hangi doktor bu

canım Allah razı olsun ınsallahhhh bı sorun cıkmaz bı daha :) evet maşallahı var yavru kusumun :)

canım benım gittiğim özel muayenehane doç bu kanunıde calısıo aslında muayenehane yunus gedikbaş üzerine benım gittiğim

ali gedikbaş hastanede cok hastası övdü ben de gideyım dedım bakırköyde inci kundura var ya hemen karsısında

çok memnun kaldım doğuma kadar oradayım artık ıns muayene ücretini duyunca ınanamamıstım sanırım aynı zmanada hastanede de

çalıştıgı için öle 70 tl muayenesi....bir de konsuurken iğne yazar mısnız kalamdı dedik dr dedi pazartesı hastaneye gelın

ben size rapor ayarlayım şimdi kullanıcak yoksa da bende var vereyım pazartesıye kadar ıdare edın dedi iğneyıde verdi :)

bize rahım vajına döl yolu eğitimi verdi kısa süreli bakın şöle olur böle olur fln diye reısmelrle analttı

sevip ilgilendiğim konu bu benım tekraryalayn düşükler

arastırmaısnı yapıyorum bakın dosyalara bi hastam var 12 kere bebek kaybetmıs 13. de doğurdu

kısmet henuz tıpta bısey keısnleşmiş değil dio öle de bi insan :)

Son düzenleme:
ay_she çok sevindim canım maşallah subanallah kuzuna rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar:

ayşecim çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine.
kızında hayırlı olsun ,maşallahh

sağol canım evet cok sukur yaaa :)

günaydın cnmm çok çok saoll :)) inşallah gçer biran önce en korktugum yaz günü grip olmaktı başıma geldi :KK43:(

ayy aynen canım ben de yaz gunu grıbı hııcc sevmem kısın gene soğukta bürünüp yatıp bı terlesın oh pamuk :)

Kızlar bir de yanlış teşhis oalbilir ona bişi demıyorum ama ıkı farklı dr a yanlış oalbilir ben gene baktırayım dedım asla

yanlış olamaz keısnlıkle doğru ksımet yapcak bişey yok kasbullenın dediler...iyi kı dınlememısım :) bu dr a gıtmek ıcın

kromozom soncuunu bekledım sadece o arada da gayet sajkındım cok sükür :)

evet canım kızcelerımız olucak pembiş pembişş inşallaahhhhhhh :KK16: :KK16: :KK16:

sağlıkla kucakalrız inşallah yaa :) :) :) aminn hayırlı cumalar canım :KK16:

ayşecim çok sevindim güzel haberler almana pek yazamasamda takip ediyordum durumunu Rabbim hayırlısıyla bu sefer kucağınıza alabilmeyi nasip eder inşallah

ay_she çok sevindim canım maşallah subanallah kuzuna rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar:

eneemm kasım anneleri mi görüyorummmm :KK16:

canımmm çok tesekkur ederımm :) amın cumlemıze ınsallahhhh :)

canım Allah razı olsun ınsallahhhh bı sorun cıkmaz bı daha :) evet maşallahı var yavru kusumun :)

canım benım gittiğim özel muayenehane doç bu kanunıde calısıo aslında muayenehane yunus gedikbaş üzerine benım gittiğim

ali gedikbaş hastanede cok hastası övdü ben de gideyım dedım bakırköyde inci kundura var ya hemen karsısında

çok memnun kaldım doğuma kadar oradayım artık ıns muayene ücretini duyunca ınanamamıstım sanırım aynı zmanada hastanede de

çalıştıgı için öle 70 tl muayenesi....bir de konsuurken iğne yazar mısnız kalamdı dedik dr dedi pazartesı hastaneye gelın

ben size rapor ayarlayım şimdi kullanıcak yoksa da bende var vereyım pazartesıye kadar ıdare edın dedi iğneyıde verdi :)

bize rahım vajına döl yolu eğitimi verdi kısa süreli bakın şöle olur böle olur fln diye reısmelrle analttı

sevip ilgilendiğim konu bu benım tekraryalayn düşükler

arastırmaısnı yapıyorum bakın dosyalara bi hastam var 12 kere bebek kaybetmıs 13. de doğurdu

kısmet henuz tıpta bısey keısnleşmiş değil dio öle de bi insan :)

inşallah kuzum ayy ne güzel yaaaa her doktor böle olsa keşke yaaaa :)) muayene ücretide süpermiş 70 tl ohh süper valla :)) iyiki gitmişsin bak içn rahatladı herşeyde yolunda Allaha şükür bundan sonra doktora artık sadece minik kızının büyümesini görmek için gidiceksin doktora :))

Günaydın kızlar ya ezanı duydum kalktım namazı kılıp şöle bi bakaım dedim gece yazdıkalrınızı okudum sorna

dayanamdım yattım :) haberlerimde bugüne kaldı ehehehe :KK70:

Öncelikle doktor çok iyi birisiydi bütün kayıplarımızı dinleri konsutuk yapılan testlerı ınceledı vs sonra ultrasoan aldı

renkli doppler kullanıyormuş tam yatagın karsısına bi de büyük ekran koymuslardı daha rahat gözüküyodu

bebişim kocaman olmuş çok hareketliydi doktoru baya zorladı :KK1: cinsiyetını öğrendık bı kızımız olucakmış :)

doktor bak görüyomusun diye bacak arasını gosterınce kordonu gordum yok canım o pipi diildir dedım içimden dr tahmın edebılıo

musn dedi erkek mi dedim ben de sonucta orda bı cıkıntı var eşimde doktor da güldüler bana ne biçim :KK9: yaa eşim öle tahmın

edıodu ondan dedım bende :KK70: ama rezil oldum daha neler dedi doktor neyse sonra :KK70: doktor her kem ıgını ayrı ayrı ınceledi desem

doğru olur her organını kalp odacıkalrını göstredi saydı dedi 14. haftadan ıtıbaren bebegın haftasını boyuna göre değil (daha önce

yazmsıtım) ac hc fl vs ölçülerien göre hesaplıyoruz dedi boyunu hatırlamıyorum kagıda yazmıstı ama unuttum fakat agırlıgı 128

grammışş maşallaahh :nazar: sıra duktusa geldi sorun olan damara ölçtü dondurdu bakın şimdi burda çeşitli dalgalar var isimelrini

saydı s dalgası t dalgası a dalgası çziginin üstünde olan her dalga bizim için pozitif yanı ıyı bişey ama çzigi altına gecerse

negatıf yanı ters akıyodur dedi...bakın burada çzigi altında herhangı bı dalga var mı dedi yoktu

nası yanı ters akım yok mu dedım yok bakın yok yanlış ölçmüşler dedi biz tabı çığlık kıyamet gözleırm doldu hemen

dr tekrar tekrar ölçtü yok yanı bakıyoruz tekrar bakalım dıyo gosterıyo normal hersey sanırım karaciğerdeki bi damarı ölçmüş

çünkü karaciğerde ters akar duktus dedi dr yanı kızlar böyle yalnbız rahmımde üst tarafta bölmeye benzer bişey gördü ama emın

değilim ilk basta rahım kaıslmıştır dedım ama 15-20 dakıkadır bakıyoruz bakın bu kadar süre rahım kaıslı durmaz dedi

takıp edicez bı ay sonrada bakıcaz bebege hiçbi zarar vermez sadece erken doğuma sebep olabilir ama onu önleyici ilaçalr

yazıcam bir ay sonra dedi tamam dedik konsutuk güle oynaya ayrıldık muayenehaneden çok şükür nası yapsam da şükretsem

bılmıyorum şükürler olsun Allahıma :KK5:

kuuzucuğummmmmmmm canımm kızın mı olacakk senin sağlıkla kucağına emii, çok sevindimmmm Allah ikinizede sağlık versinn :KK54: çok öptümm bi tanemm

inşallah kuzum ayy ne güzel yaaaa her doktor böle olsa keşke yaaaa :)) muayene ücretide süpermiş 70 tl ohh süper valla :)) iyiki gitmişsin bak içn rahatladı herşeyde yolunda Allaha şükür bundan sonra doktora artık sadece minik kızının büyümesini görmek için gidiceksin doktora :))

evet canım ınsallahh sadece kontrol için gidicez bundan sonra tee ağustosun sonunda :)

ayşecim çok sevindim güzel haberler almana pek yazamasamda takip ediyordum durumunu Rabbim hayırlısıyla bu sefer kucağınıza alabilmeyi nasip eder inşallah

tesekkur ederım canım amin inşallahhhh

cümlemiz için sağlıkla kucaklamak naısb olsun :)

kuuzucuğummmmmmmm canımm kızın mı olacakk senin sağlıkla kucağına emii, çok sevindimmmm Allah ikinizede sağlık versinn :KK54: çok öptümm bi tanemm

canım cok sukur evet kızçem gelıyomuuşşş :) amın hepimiz sağlıkla alalım ınsallahh

bu arada maşallah siz 3 haneli rakamalrdan çift haneli rakamalra düşmüşsünüzz çok heyecanlıı :nazar: :nazar: :nazar:

ayşeeeeeeeeeee canım maşallah kuzuna nasıl da sevindirmiş annesini canım ya nasıl şükredicem demişsin ya ay canım rabbim kalbinden geçeni bilmezmi bazen sözler hareketler yetmez kalp devreye girer çok sevindim canım ya inşallah hayırlısıyla herkez sağlıklı sıhhatli kavuşur kuzusuna

bu sıcak havalarda nasıl serin bi haber Ay Allah razi olsun böyle sakin güzel açıklayan bilgilendiren doktorlardan hele bunu kar kapısı yapmayıp normal fiyatlarla ulaşılabilir olanlardan gerçi görüyodur onlarıda ay yerinde duramıyosundur sen şimdi :KK16:

Herkese günaydın kızlar. İnşallah güzel ve huzurlu bir gün olur...

gözün aydın canım ben hisslerimde yanılmam:)buarada arkadasım da öncekı gebelıklerınde bebekte kalp sıkıntısı yasadı suan hamıle doktoru bebe aspırınının 4\3nu hergun içmesını sölemıs bunu da danıs doktoruna.onunkının de nedenı hala bellı degıl ama kan pıhtılasmasında süphelenmıs doktoru

Doktor bana da verdi coraspin. Pıhtılaşma için mi verdi acaba? ve bu tehlikeli bir şey mi?

Günaydın kızlar ya ezanı duydum kalktım namazı kılıp şöle bi bakaım dedim gece yazdıkalrınızı okudum sorna

Öncelikle doktor çok iyi birisiydi bütün kayıplarımızı dinleri konsutuk yapılan testlerı ınceledı vs sonra ultrasoan aldı

renkli doppler kullanıyormuş tam yatagın karsısına bi de büyük ekran koymuslardı daha rahat gözüküyodu

bebişim kocaman olmuş çok hareketliydi doktoru baya zorladı :KK1: cinsiyetını öğrendık bı kızımız olucakmış :)...........

Elhamdülillah Yarabbim :)

Demiştim bak buna benzer birşey geliyor Ayşee

buarada günaydın annişler ve zuzucuklar
biz sıcaklarda klima yerine balkona çöreklendik buakşam klima çarpıyo kociş balkonda yatar ben yatmazdım oda istemedi bi böcek gelir sivri sokar sen zıplarsın bebişe bişey olur diyor ama kaç gün uykusuzluktan 2gündür mışıl mışılız bücükler yise duymucam ama bizim kuyruk sokumumuzda ağrı başladı 3ayda erkenmiş ama sanırım kilodan 3kilo versemde göbiş daha bi topladı kendini yürüyüşlere başlamak gerek ama çok sıcak zaten 3 günde bir hastane oda bize 2saat yolda zaten yürüş yapmış oluyodum :KK19:

ay busıcaklarda hastalık ta zor tubiş mümkünse gece pekmez iç boğazı mideyi yumuşatır ama ben akıl verip kendim yapamam 1kaşık içsem şeker fırlar herhalde midem delirirde 1kaşık içemem ama kansızlığa faydalıymış bende doğal yapım bulup suyla karıştırıp denicem bu kan hapı ishal yaptı seviyorum ama mide bulantısı kötü oluyo ay sürekli bulantı ve istifra çekenlere geçmiş olsun olmuyo diyodum ama çok zor bide bebişe bişey olurmu diye korkuluyor

İyi geceler arkadaşlar umarım herkesin gebeliği güzel gidiyordur, gebelik depresyonları bunalımları da yoktur hiçbirinizde inşallah :KK49: hahaha bu smileyi kullanacağım günü çok merak ediyordum ve şu anda bilinçsizce kullandım biliyo musunuz :KK9: dur bi daha kullanayım zevkle nazar değmesin :KK49::KK49::KK49: :))

faceten takip ediyorum her paylaşılanı, bu siteyi benim yaşlı bilgisayarım açamıyo artık kolay kolay.

biz bugün ikili taramamızın kan sonuçlarını da öğrendik normalmiş şükür, ama dr.a aç gittim diye bir kez olsun kıpırdamadı yavrum ellerini de yüzüne kapatmış oturmuş küsmüş mü bana dedim ama nasıl tatlı kapatmış öyle elleriyle yüzünü yaa...:KK31::KK31:

ama vajinal kaşıntım ve kabarcıklar+akıntı için mantardır dedi kaşıntı varsa, ama 4. hatta 5. aydan önce fitil falan vermiyorum dedi, zararlı olabileceği için dedi. ben de eşime de bulaşır mı diye soramadan çıktım unuttum. şimdi o iğrenç kaşıntı ve iğne batması gibi yanmayla baş etmeye çalışıyorum...

sizde olmasın aman çok sinir bozucu bir şey uykumdan bile uyandırıyor :KK50:

4-5 ay önce mantar tedavisi görmüş biri olarak söylüyorum ki, ilişki yasak değil ama eşinin korunması şartı ile.. zaten hamile olmasaydın ilac tedavisine direk başlardı. antibiyotik+fitil.. ayrıca antibiyotiği eşin de kullanıyor. yani birlikte tedavi oluyosunuz.. ilginç bir tedavi aslında. çünkü ilaçları dr un verdiği tarihlerde içiyosun, 6-7 günlük aralar ile.. eşin de ilk üçünde seninle beraber kullanıyor, sonra sen devam ediyosun..

Herkese günaydın kızlar. İnşallah güzel ve huzurlu bir gün olur...

Doktor bana da verdi coraspin. Pıhtılaşma için mi verdi acaba? ve bu tehlikeli bir şey mi?

Elhamdülillah Yarabbim :)

Demiştim bak buna benzer birşey geliyor Ayşee

günaydın
coraspin ben de baştan beri kullanıyorum
pıhtılaşma yok ama
tüp bebek ve ikiz diye ne olur ne olmaz diye doktor doğuma yaklaşana kadar kullanacaksın dedi
illa bişey olması şart değil yani tedbir amaçlı veriyorlar

canım cok sukur evet kızçem gelıyomuuşşş :) amın hepimiz sağlıkla alalım ınsallahh

bu arada maşallah siz 3 haneli rakamalrdan çift haneli rakamalra düşmüşsünüzz çok heyecanlıı :nazar: :nazar: :nazar:

canım gözünaydın.allah hayırlı uzun ömür versin kızına.
ben de dün linkini paylaştıığım topicteki arkadaşa sordum.onun hesaplamalarına göre kızım olacakmış.:21:bakalım ultrasonda ne zaman netleşecek.

bebişim kocaman olmuş çok hareketliydi doktoru baya zorladı :KK1: cinsiyetını öğrendık bı kızımız olucakmış :)

doktor bak görüyomusun diye bacak arasını gosterınce kordonu gordum yok canım o pipi diildir dedım içimden dr tahmın edebılıo

musn dedi erkek mi dedim ben de sonucta orda bı cıkıntı var eşimde doktor da güldüler bana ne biçim :KK9: yaa eşim öle tahmın

edıodu ondan dedım bende :KK70: ama rezil oldum daha neler dedi doktor neyse sonra :KK70: doktor her kem ıgını ayrı ayrı ınceledi desem

doğru olur her organını kalp odacıkalrını göstredi saydı dedi 14. haftadan ıtıbaren bebegın haftasını boyuna göre değil (daha önce

yazmsıtım) ac hc fl vs ölçülerien göre hesaplıyoruz dedi boyunu hatırlamıyorum kagıda yazmıstı ama unuttum fakat agırlıgı 128

grammışş maşallaahh :nazar: sıra duktusa geldi sorun olan damara ölçtü dondurdu bakın şimdi burda çeşitli dalgalar var isimelrini

saydı s dalgası t dalgası a dalgası çziginin üstünde olan her dalga bizim için pozitif yanı ıyı bişey ama çzigi altına gecerse

negatıf yanı ters akıyodur dedi...bakın burada çzigi altında herhangı bı dalga var mı dedi yoktu

nası yanı ters akım yok mu dedım yok bakın yok yanlış ölçmüşler dedi biz tabı çığlık kıyamet gözleırm doldu hemen

dr tekrar tekrar ölçtü yok yanı bakıyoruz tekrar bakalım dıyo gosterıyo normal hersey sanırım karaciğerdeki bi damarı ölçmüş

çünkü karaciğerde ters akar duktus dedi dr yanı kızlar böyle yalnbız rahmımde üst tarafta bölmeye benzer bişey gördü ama emın

değilim ilk basta rahım kaıslmıştır dedım ama 15-20 dakıkadır bakıyoruz bakın bu kadar süre rahım kaıslı durmaz dedi

takıp edicez bı ay sonrada bakıcaz bebege hiçbi zarar vermez sadece erken doğuma sebep olabilir ama onu önleyici ilaçalr

yazıcam bir ay sonra dedi tamam dedik konsutuk güle oynaya ayrıldık muayenehaneden çok şükür nası yapsam da şükretsem

ayşeeeeeeeeeeee, adaşımmm :))) yazdıklarını bir solukta okudum ve çoook ama cok sevindim arkadaşımm :)) bak gördün mü hiç bişey yok bebeğinde, sapasağlam.. allaha çok şükürler olsun, o yanıltmaz bizi.. sen rahatladın hafifledin biz de seninle beraber aynı hisleri yaşadık.. ayrıca kız olmasına da cok sevindim hatta imrendim :)))
allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin..

aminn cnm, evet canım biz aldık başımızı gidiyor, benm göbekte öyle aldı başını gidiyor :KK1:

gözün aydın canım bak allahtan ümit kesilmez.inşallah hep kontrol için giderin doktoruna..

X