2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Öğrendim tatlım randevumuzuda aldık.Saat 11:10 da.Aç tok farketmezmiş evt.Dörtlü test fiyatıda 80 TLmiş cnm.Bu arada dörtlüyü sgk karşılamıomuş sabitmiş yani...

bu da demek oluyor ki Muayene 30 TL Test 80 TL toplam 110TL cik vereceğiz..

ben de arabayla gidip geliyorum ama tatilden gelirken emniyet kemeri takamadım çok sıktı 3.5 aylıkken.öğretmenim,şimdi tatilim ama ilerleyen dönemlerdede soğukta özellikle mecbur gidecem heralde köyde çalışıyorum bide.ama en fazla 8aya kadar gidebilirim gibime geliyor.

Ay bırak cnm olmasında valla.Ya bende severim ama öyle çok çok da deil.Eşim sırf taşındığımızda sıkılmayım oyalanayım hiç arkidaşım yok die almıştı:) Saolsun hiç sıkılmadım onun temizliğiyle ugraşmaktan.Valla cnm çok pis oluo bakması tüyü pisliği kafesi derken.Daha bide hergün gelir sorar ne yaptınız bugün pamukla nasıldı arada çıkartıosun dışarı dimi konuşuomusun Yani ilk beni deil pamuğu soruo adam..:) Bide yaranamazsın iyi ilgilenemiomuşum konuşmuomuşum onunla bu zaman olmuş istesem konuşurmuş da :) Daha nasıl ilglileneyim altını üstünü temizliorum:) O işten gelince alır eline öper koklar mıncıklar :) Bende derim ona şakasına bi gün beni böle sevmedin die basar kahkahayı:)

merhabalar ;
dr gittim geldim kız olduğunu öğrendim ,sülalade dediğim gibi ben-de - bir erkek veremedim,neyse biz kızlara alışkınız diyeyim hehehe
zaten popopmun kıvrılmasından belliydi ama neyse ....
*röfle yaptırabilirmiyim dedim ...olur 3 aylık olduktan sonra bi mahsuru yok dedi :),
*deodorantı sordum,süt için memeye gidiyor mu sakıncası mı var mı dedim :)gayet soğukkanlı olarak ,ya olurmu bu kadar hassa olmayın ;dedi:)

***bundan 1 ay kadar önce doğumdan korkum oldu,gıece hiç uyuyamadım dedim ..(zaten sezeryan yapıcaz dedi )(iyide ben ondanda korkuyorum diyemedim ,yemedi )

3 lü test için 130 tl ye yaptıracağım ,yarın yaptırırsan iyi olur ,erteleme dedi ..avcılarda oturupta yer arıyan yer varsa 130 tl ye ben yaptıracağım ..ben nerelerde yapılıyor pek bilgim yok
,devlette yaptırıcak vaktim yok çünkü

bu da demek oluyor ki Muayene 30 TL Test 80 TL toplam 110TL cik vereceğiz..

Aynen canım.Bazı arkadaşlar testlerde öyle bahsedioduki ki 200 ler 300 ler daha fazla.Ben diodum biz demi vericez acaba bu kadar die.Neyseki yinede iyi 110 la kurtulcaz şimdilik:)

merhaba hanımlar

merhaba canım :)

doğrudur temzılemesı zordur bişi demıom onaa ama hayvancıkalrla ılgılenmek çok güzel oluo da vaktın olcak sımdı ben

kuş fln alsam akşama kadfar zaten evde yok akşam gıdıncede kendıem ahyrım yok hayvanı durduk yere yalnızlıga mahkume tmıs olucam :)

eheueheue çoks evıo demekkı benım babam da öyle bilio musun her tür hayvan bize yanasmaz gelır babama sokulur

basını sürter paçasıan fln köpek patisini uzatır kuş babamı gordumu birden ötmeye baslar entersan bi durum :)

eşime de öyle yolda kedır gecer eşim bi çağırı kedi gelrı bacagıan dolaşır fln ben yesın die ekmek atsam kaçarlar nası bi olay

anlamadım eheueeue

ve bugun 2 bardak sütümü içtim ..
ayy ayyyyyyy kayınvalidem geldi ,gitti ,hamile kaldıktan sonra 2 sene sonunda ilk kez bi münakaşımız olmuştu ablası yüzünden ıykkkkkkk

şimdie gelmiş ,ablam iftara çağırsa hiç gelemem o kadar yolu deyip ,bana ayar yapıyor ama kırdı bi kere beni :)))
eli kolu dolu gelmiş :)))onların yerine 3 kg et alsaymış daha iyiymişşş:))) (hamileyim ,hava sıcak ,kırgınım ,kızgınım ,kulp arıyorum :))))

Aynen canım.Bazı arkadaşlar testlerde öyle bahsedioduki ki 200 ler 300 ler daha fazla.Ben diodum biz demi vericez acaba bu kadar die.Neyseki yinede iyi 110 la kurtulcaz şimdilik:)

çok bi fark yok ama nerde yaptırıyorsunuz 110 tl yeibosna ci yaptırmak isteyenler olabilir ..
**yenibosnna civarında nisa hastanesinde 120 tl ymiş ..haberiniz olsun :)

Ay ne şeker anlatmışsın cnm yemedi die :) Tebrikler bu arada kızın hayırlı olsun inş.Demek boyaya izin verdi hoş benimkide izin vermişti ama düz boya demiştim tabiki boyat demişti.Röfle olunca orieal oldugundan sakıncalı olur sanıodum ama izin vermiş Dr.un.Bende deodorant deilde Roll on kullanıorum arada hergün deilsede evde oldugum için.ama oda sakıncalı demişlerdi Dr a budefa sorayım bakalım ne dicek.

afiyet bal şeker olsun canım :)

evet kulp aradıgın bellı oluyo eheheh :) buradan hatasız kul olmaz şarksıını yolluyorum :)

Son düzenleme:

Bak kedi deme dayanamam işte ona.Çok severiz ailece hatta sülalece :) Hala annemlerde vardır doğdum doğalı evimizde kedi vardır desem yeridir cnm.Onun o oyunlarına bayılırım bide oynatmasını çok severdim evdeyken.Şimdi istemem ama sakıncalı çünkü tüyü filan.

İnanırmısın canım bize kedi sevdası babaannemden gelio.Çok şaşıracaksın ama b.annemin 6 yıl çocugu olmamış.O zaman çıkmaz dar bi sokakta otuolar halada öylede bütün eltiler bu sokakta yabancı ev yok yani.Eltileri b.annemle dalga bile geçerlermiş çocugu olmadı die kulağına bi şekilde gelirmiş Neyse o 6 yıl çocugu yokken kedi yi çocuk yerine koymuş onu beşikte sallar ve beliklermiş düşün bebek gibi yani.6 yıl sonra çocugu olmuş sonrada arkası kesilmemiş:) B.annem şu gün olmuş 75 belki daha fazla yaşı evinde hala kedisi vardır.:) Bizede ondan geçmiş galiba hepimiz ailece baba tarafım yani kediyi severiz. Böle bi anısı vardır....

ben cinsiyeti merak ederken hep netten araştırdım yok canım şunu isterse şöyle yiyorum yok böyle yiyorum diye....
bendeki belirtiler :)))(tecrübe ile sabit ) yazdıkça yazasım geliyor ,cinsiyetini öğrendim ya
*hiç tatlı yemedim
* midem hiç bulanmadı(hatta burda okurken telaş bile yapmıştım,benim neden bıulanmıyor ,acaba bi terslik var mı diye(,kayıınvalidem ,kimseye söyleme nazar değmesin demişti),bende söylemedim ,,,,
*yemek ismi vermek istemiyorum ;şehirde değilde kasabada küçük yerlerde yaşayanlar ,almak istese bile alamayanlar bulamayanlar olabilir ),
*acılı hayvansal gıdalara çok düşkündüm .
*birde poopom kıvrıldı ,nasıl oldu anlamadım ama ,bi gün bi baktım ,tabi birden olmamıştır ama ;popom yukarıı doğru kıvrılmış,normalde popm zaten dikti,birde biraz genişledi (yeni ilk değişiklik bende popoda gördüm)
*ben burada okurken meme ucu renginden bahsedenler olmuştu (benim kinin ikisininde rengide sertliğide aynı)
*kim ayyyy senin içime doğdu erkek olucak derlerse inanmayın ..
ama tatlı hiç canım istememişti...

afiyet bal şeker olsun canım :)

evet kulp aradıgın bellı oluyo eheheh :) buradan hatasız kul olmaz şarksıını yolluyorum :)

cnm senin bulantıların gectimi ya ben ölüyorum sadece sabah diil akşam dahi oluyo seninle doğum tarihlerimiz aynı sana bi sorayım dedim

kızlar doktor benden bi ultrason ıstedı ama ben ne oldugunu unuttum:)sankı renklı ultrason dedı dıye hatırlıyorum ama kagıttı obstetrik ultrason dıyo ıkısı aynı seymı acaba?ona göre randevu alıcam ama bı emın olamadım bu arada doktorunun cep telını alan varmı ıstesem tuafmı olur??

Bende de hiç değişiklik olmadı ya.Hiç midem bulanmadı mesela.Kokulara karşıda bi değişiklik yoktu.Göğüslerim keza öyle renk değişikliği vs..Diyebileceğim tek şey çay..Çay içemiorum tiksinme gibi deil içmek istiyorum ama tadını hiç sevmedim:) Yani ilk defa içiorum gibi tatsız tuzsuz gelio.Bide şeker kullanmıodum ben çayda normalde.Dün akşam şeker atayım azcık öyle deneyim dedim yok yine içemedim....

buarada bilgisayar başına otırunca karnımıza yastık koymalıymısız dırek ışınların gelmesını engellıyormus doktor teyze dedı haberınız ola bılgısayar kurtları:)

cnm senin bulantıların gectimi ya ben ölüyorum sadece sabah diil akşam dahi oluyo seninle doğum tarihlerimiz aynı sana bi sorayım dedim

canım vallahı gectı demeye korkuyorum :) bı ara gectı gayet ıyıyıdım ama gerı geldı sımdı acıkınca bulanıyo

ama bıseyler yıyınce gecıo hala bazışeyler kokuyo ve onalrı yıyemıyorum sabahalrı kalkınca hersey bı garıp kokuyo

ama çoık hafiflediğğini söyleyebılırım yıen de ara ara bulanıo dediğim gibi sadece sabahalrı ve cok uzun süre aç kalınca normalde ıyım :)

canım obsesterik renkli doppler demek istemsı olabılır belkı eğer ıkılı test sırasında bu tarama yapılmadıysa

bu haftaalrda doppler incelemesi istiyolar....

ben hıc kedı beslemedım köydekı evımızde bisürü keıdmız vardı ama orda çok oyanrdık kucukken :)

canım ya babaannene üzüldüm ama neysekı vernmıs Rabbım sonradan hayvanlara şefkat göstermek çok önemli bişey

ağızları dilleri yok onalra sahıp cıkmak görevımız canım hayvanların hakkındna dahı hesaba cekılıcez hayvansever olmak çok güzel bişşey :)

hayırlısı olsun canımmm :)))))))) kız haberi almak güzel :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…