2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Nie tuhaf olsunki cnm al bence tlfni herzaman için lazım sonuçta kafana soru işareti kaldı mı sorcan illa.Benim Dr daha ilk muayenede kendi kartını verdi bişiy olursa cepten ara beni die.İyikide verdi zaten o zamanlar o kadar çok aramıştımki.Bigün muayeneye gittiğimde aklında o kadar çok kalmışımki bende seni düşündüm ne yaptı acaba nasıl oldu iyi oldu gelmen demişti :)

ayyy kedii canım kızma ama kedilere alerjim var benim ya kedinin yanında duramam eyer durmak zorunda kalırsam ellerim kaşınıyo kendimi herhangi biyerden atasım geliyo yani çok tuhaf olyrum ..en çokda hamile kalımadan önce hamile kalınca napcam die korkyodum çünkü sokakta görünce koşarak geçerim yanından ama bebişim için çok mücadle vedim ilk günlerimde :))

buarada bilgisayar başına otırunca karnımıza yastık koymalıymısız dırek ışınların gelmesını engellıyormus doktor teyze dedı haberınız ola bılgısayar kurtları:)

ben bilgisyarı zaten hiç kucağıma almyırum koltuk koluna koyuyorumgeniş biraz bizim koltuğun kollarrı öle işte :)

buarada bilgisayar başına otırunca karnımıza yastık koymalıymısız dırek ışınların gelmesını engellıyormus doktor teyze dedı haberınız ola bılgısayar kurtları:)

canım ben laptopu masaya koyyorum ya kucagıma almam hamıleyken :)

ıs yerındkeıde zaten masada masaüstü hehe :)

canım ben laptopu masaya koyyorum ya kucagıma almam hamıleyken :)

ıs yerındkeıde zaten masada masaüstü hehe :)

benim de hep masada :)))

Anamm zaten bu sıcakta kucakta hiç gitmez heheheeh. Soğutucu bile fayda etmiyo bilgisayarlara yanıyooooo. Zaten normalde de hiç sağlıklı değil kucakta kullanmak hele ki şimdi asla ve kat a

canım ben kullanıyorum bir sıkıntı yok ama 6. aydan sonra göbek çıkıyor ve bebek haraketlerini çok net hissediyorsun bu sebeple6. aydan sonra uzun süre araba kullanmıyorum ben . birde bi sıkıntı olur allah korusun kaza falan korkuyorum bebeğe bişey olursa diye:26::26::26::26:

Anamm zaten bu sıcakta kucakta hiç gitmez heheheeh. Soğutucu bile fayda etmiyo bilgisayarlara yanıyooooo. Zaten normalde de hiç sağlıklı değil kucakta kullanmak hele ki şimdi asla ve kat a

benimde önümde sehpada duruyor tek derdim pili bitince vantilotörü kapatınca sıkıntı oluyor ama hiç kucağıma almadım...
benim bi arkadaşım vardı alakiası var mı bilmiyorum ama ;hamileliğinde ilk günlerinden itibaren göbeğinde bebek ,bebeğin üstünde laptop vardı ,şimdi kızı 3 yaşında konuşma zorluiğu çekiyor , tabiki tek neden değildir ama ben hep uzak tutuyorum ;ama bu sıcakta göbeğime yastık koymaya dikkat ederimmmm

hee kızlar valla derugur ısınma olayından bahsettide aklıma geldı :)

kendı ıyılıgınız ıcın dr yastık kullanın demıs ama yastıgın sutune koymayın hee fanı kapatır hava alamaz

yanar pc nız zaten hava fazlasıyla sıcak aman diyim :)

Ayyy evet ya yakar valla :) ben de ekstra fanlı altlık kullanıyorum alırken de özellıkle yandan fanlı olanı aldık :)

hamilelikte herşey iki katı batıyor canım, yapcak bişey yok.. bende de var aynı durumlar, çok kafam karışık..

bize de babaannemden geçmiş kedi sevgisi o da severdi kedileri, ama anneannem daha da çok.. köyde büyüdüm ben ve yemeklerimizi hep yer sofrasında yerdik.. kedi de bizimle birlikte sofraya otururdu resmen :))) ama asla bişeye saldırmaz bizi rahatsız etmez, öylece yanımızda otururdu.. anneannem yemek verirse yerdi, vermezse öylee bakardı :) adı da TIRIŞtı hahaha :) cok gülüyodum adına.. nerden bulduysa anneannem.. ikisi de rahmet istedi bu mübarek günde.. okuyayım bari ruhlarına allah cennet eylesin tüm ölmüş büyüklerimizin mekanlarını.. AMİİNN...

ya papatyaa sen çok yaşa e mii :)) yüreğime su serptin mi diyeyiym ne diyeyim :)))
allahın zoruna gitmesin ama gönlüm hep kızdan yana daha önce de demiştim.. e erkek olsa sevmicek miyim, elbette seveceğim o benim canımın canıı yaaaaa kıyabilir miyimm..
belirtilere gelince bulantı, zaman zaman kusma (ki bu güne kadar 3,5 ayda toplam 4 kez kustum) ve hassasiyetler haricinde ve bir de popo büyümesi haricinde.. genelde aynı belirtiler.. ben de acıyı ekşiyi cok seviyorum. mememde de koyulma olmadı..
ve bana da herkes erkek diyor :))

hayirli günler arkadaslar,

dün dr a gittim, hamdolsun yavrumuzun durumu iyi. biraz daha büyumus. ve sonunda cinsiyetini de ögrendik. kiz veya erkek hic önemli degil, merakimiz sadece emanetimizi daha iyi tanimak, ona daha yakin olabilmek icindi. ve biz artik emanetimizi daha iyi taniyoruz, kizimiz olacakmis ins=)
simdi cinsiyeti belli olunca sanki daha bir sorumlulugun farkina vardik gibi olduk=S bakalim ins Rabbim her zaman yar ve yardimcimiz olur

aminnn canım... cok sevindim hayırlısı olsun.. kız haberleri de gelmeye başladı heralde dengelenecek erkek-kız sayısı :))
ben de cok merak ediyorum artık yaa daha da 20 gün var off

kızlar eşimin de benım de kromozom sonuclarını degerlendırmıs dr ikimizde de çok şükür hiç bi genetik ve kromozom

anomalisi yokmuş dolayısı ile amnıyosenteze de gerek kalmamış

ama bebeklerımde bu kalp ve kordon anomalileri nedne oluşuyo o halde orası hala muamma....bu akşam dr a

gittiğimizde tüm sonuçları gösterip uzun uzun konuşucaz inşallah bu konu da bi açıklığa kavuşur böyle işte kızlar

çok şükür geriye sadece kalbindeki soruna rağmen bebeğimin sağlıkla büyümesi ve sağlıkla kucagıma gelmesi kaldı

bakalım Rabbim o günleride gösterir inşallahh

amin canım hadi gözün aydın canım..bir kızçe daha geliyor:!:

kızlar merak ettiğim birşey var.. yatış pozisyonlarımıza artık dikkat etmeli miyiz.. gecen gün bir sitede gebelik haftamla ilgili sayfayı okurken artık sırtüstü yatmayın diyordu.. ya ben biraz daha yatarım diye seviniyodum 5-6 aylarda deniyodu hep.. yanılıyor muyum? benim en rahat ettiğim yatış şekli sırtüstü bu aralar...

Ay Ayşecim çok sevindim hadi gözün aydın..hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde alacaksın sen bebeğini kucağına ben inanıyorum...

ayyy sorma laptopu kucağıma lama gerek yok başındayen terler akıyo bende hemen kaptyrum darlanyrum ayol

hayrlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün prensesini maşalllah

ayşecim coooook sevindimm, bak ilk hayırlı haber geldi inş. sebebini de öğrenirsiniz, inanıyorum ben de sağlıklı bir bebek getireceksin dünyaya.. hadi hayırlısı :))

canım bu gibi şeylerde vücudunun sesıne kulak ver :) bu haftaalrda sırt ustu yatmanın bı sakıncası yok bebek kucuk

ve organlara cok baskı yapmıyor ancak 7. aydan sonra veya bazen 6. aydan ıtıbaren sırt ustu yatmamak lazım

ki zaten goruceksın yatamıycaksında karnıdna kocaman ve agır bişey varken sırt ustu yatabılırmısın hadı yattın

nefes alabılır mısın çok zor zaten bebek de rahatsız olup çok gıcık yerlere tekmeler atıyor o pozisyonda yatınca :)

Ay Ayşecim çok sevindim hadi gözün aydın..hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde alacaksın sen bebeğini kucağına ben inanıyorum...

canım bende çoks evındım bu konuda bı anormallık cıkmadıgına bişey cıksaydı

bundan sonra normal yolla hamıle kalmam yasaklanacaktı

pgt yöntemıyle tüp bebek tavsıye edeceklerdi ama çok şükür :) ayy ınsallah canımm :)

ayşecim coooook sevindimm, bak ilk hayırlı haber geldi inş. sebebini de öğrenirsiniz, inanıyorum ben de sağlıklı bir bebek getireceksin dünyaya.. hadi hayırlısı :))

canım tesekkurler ınsallah yaa sebeını öğrenrısek gercekten ıcım rahatlıycak aklıam tek b i sorun gelıo

acaba eşimde spermde şekil bozuklugu flnmı var ama dr a sorduk öle bişey olsa hamıle kalamzsın

mumkun değil dedi hadı bı kere kalsan e ıstısna deriz sen 4 kere hamıle kalmıssın hıc snamıyorum spermde

bişe oldugunu dedı bakalım :) ınsallah canımm :)

Son düzenleme:
Merhaba kızlar''
Sıcaklarla aranız nasıl? Ben bu günlerde normale göre daha çok sinirliyim, tahammül eşiğim çok düştü... Duygularım da çok kabarık, ağlamaya müsait geziyorum.
Sizler neler yapıyorsunuz??

Gözünüz aydın canım yaaa. Doktor bana bir ay sonra gel demişti, daha iki haftam var. Öğrenenleri görünce bir an önce gitsem diyorum.

canım inşallah hayırlı sonuçlarla dönersiniz. Rabbim sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin inşallah. İçini ferah tut

ayşecim çok sevindim cnmmm bak herşey temiz çıkıyo maşşalla akşam bi doktorunada göster bakalım ne dicek inşallah bu kez bebeğini sağlıklı sıhatli alıcaksın kucağına :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…