2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selam kızlar ben de hastayım bugün ise gidemedim vücudum kırık bir de boğazım kötü. Ateşim çıkacak gibi hissettim ve bir Parol aldım mecburen:KK43: Klimanın ve soğuk suyun cazibesine kapıldım böyle oldu.

gecmısolsun canım ben de bu sbaha kendımı hıc ıyı hıssetmıyordum ama mecbur geldım ıse napalım

sonradna düzeldim gibi azcık ama hava cok sıcak nefes alınmıo

krem vardı onu kullandım , azaldı gibi ama içim rahat değil , bu aylar hormonlarada bağlı olarak enfeksiyon olabiliyormuşş

gecmıs olsun canım ınsallah tekrarlamaz :)

mrb kızlar.cinsiyeti belli olan arkadaşlarımızı tebrik ederim.bizimki bacaklarını kapatıyo göstermiyo.dr. bebeğimizin çok utangaç olduğunu söyledi:KK17:
ben de bu hafta dr. gittim.ikili sonucu ve diğer rutin kan sonuçlarım iyi çıkmıştı.ama idrar tahlilim kötü.enfeksiyon varmış.dr.um düşük dozda bir antibiyotik verdi.bir hafta kullanıcam.inşallah geçer.günde 2-3 lt su içiyorm,iç çamaşırlarını 90 derecede yıkıyorum..hijyene filan da dikkat ederim.ama nasıl enfeksiyon oldu anlamadım:KK50:

kızlar birde bu aralar aklıma takılan bişey var.aranızda aktif araba kullanan var mı?gebelikte araç kullanımı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?dr.ların çoğu 7. aya kadar emniyet kemeri takılmak suretiyle aşırı hız yapmadan kullanılabileceğini söylüyor.benim işyerindeki arkadaşlarım ise çok sakıncalı olduğunu söylüyor.işe arabayla gelenler hamile kaldıktan sonra araç kullanmayı bıraktı.sizin bu konudaki görüşleriniz neler?:44:

gecmısolsun canım ben de bu sbaha kendımı hıc ıyı hıssetmıyordum ama mecbur geldım ıse napalım

sonradna düzeldim gibi azcık ama hava cok sıcak

Sana da gecmis olsun canım, ne kadar cok hasta var aramızda, herhalde hamileyken vücut direnci daha da düşüyor. İnsaallah hepimiz bir an once iyileşiriz, ilaca muhtaç kalmayız.

kızlar birde bu aralar aklıma takılan bişey var.aranızda aktif araba kullanan var mı?gebelikte araç kullanımı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?dr.ların çoğu 7. aya kadar emniyet kemeri takılmak suretiyle aşırı hız yapmadan kullanılabileceğini söylüyor.benim işyerindeki arkadaşlarım ise çok sakıncalı olduğunu söylüyor.işe arabayla gelenler hamile kaldıktan sonra araç kullanmayı bıraktı.sizin bu konudaki görüşleriniz neler?:44:

ben kullanıyorum ve sakıncası yok bizim ayımızdaki hamilelikte. göbek cok olmadıgından kemeri takıp kullanabilirsin
ilerki aylarda istesende kullanman zor olacak zaten göbeginden.

Sana da gecmis olsun canım, ne kadar cok hasta var aramızda, herhalde hamileyken vücut direnci daha da düşüyor. İnsaallah hepimiz bir an once iyileşiriz, ilaca muhtaç kalmayız.

sağol canım sabah fenaydım amasımdı ıyıyım dun akşam kardesımle dısardaydık odlaş dolaş yoruldukta galıba :)

mrb kızlar.cinsiyeti belli olan arkadaşlarımızı tebrik ederim.bizimki bacaklarını kapatıyo göstermiyo.dr. bebeğimizin çok utangaç olduğunu söyledi:KK17:
ben de bu hafta dr. gittim.ikili sonucu ve diğer rutin kan sonuçlarım iyi çıkmıştı.ama idrar tahlilim kötü.enfeksiyon varmış.dr.um düşük dozda bir antibiyotik verdi.bir hafta kullanıcam.inşallah geçer.günde 2-3 lt su içiyorm,iç çamaşırlarını 90 derecede yıkıyorum..hijyene filan da dikkat ederim.ama nasıl enfeksiyon oldu anlamadım:KK50:

oyyy utangacc yaramazz :) ben de bu akşam çikolata fındık fıstık yıyıp gidicem hareket etsın azbucuk :KK70:

ınsallah gecer canım enfeksıyonun ama sırf çamaşırdan kirli şeyelrden fln kaynaklanmıyo hava sıcak terlıyoruz çalşışıyoruz

o da etkılıyorudr büyük ıhtımalle...bir de bu gunluk pedlerden kullanıyorsan 2010 eylül annelerinde kullanan kızlar vardı

mantar ve enfeksıyon yaptıgını sölemslerdi ben de kullandım çok koku yapiyo öyle bısey kullanıyosaun bi süre kullanam ıstersen

sık sık çamaşır değiştir...inşallah gecer canım araba konusunda da ben sahsen bı sorun olucanı snamıyorum sonucta artık bayılma dönemleri

gectı hassas zamanalrda gectı su an gebelıgın en rahat zamanı bence 7. aya kadar kullanmakta sakıncası olmaz doktorun dınel canım

ben aktif olrk araba kullanmıyorum ama kullanmanın bı zararı olacagını da sanmıyorum

ben kullanıyorum ve sakıncası yok bizim ayımızdaki hamilelikte. göbek cok olmadıgından kemeri takıp kullanabilirsin
ilerki aylarda istesende kullanman zor olacak zaten göbeginden.
cevabın için teşekkür ederim canım.

oyyy utangacc yaramazz :) ben de bu akşam çikolata fındık fıstık yıyıp gidicem hareket etsın azbucuk :KK70:
ınsallah gecer canım enfeksıyonun ama sırf çamaşırdan kirli şeyelrden fln kaynaklanmıyo hava sıcak terlıyoruz çalşışıyoruz
o da etkılıyorudr büyük ıhtımalle...bir de bu gunluk pedlerden kullanıyorsan 2010 eylül annelerinde kullanan kızlar vardı
mantar ve enfeksıyon yaptıgını sölemslerdi ben de kullandım çok koku yapiyo öyle bısey kullanıyosaun bi süre kullanam ıstersen
sık sık çamaşır değiştir...inşallah gecer canım araba konusunda da ben sahsen bı sorun olucanı snamıyorum sonucta artık bayılma dönemleri
gectı hassas zamanalrda gectı su an gebelıgın en rahat zamanı bence 7. aya kadar kullanmakta sakıncası olmaz doktorun dınel canım
ben aktif olrk araba kullanmıyorum ama kullanmanın bı zararı olacagını da sanmıyorum

doğru söylüyorsun canım.muhtemelen sıcaklar da beni olumsuz etkiledi.inşallah biranevvel geçer.

Mrb kızlar nasılsınız

Ya ne biçim bi sıcaktır bu ya...Oturdugum yerde su akıo resmen...Bu kadar terlediğimi bilmezdim valla göğsümün arasından su damladı aşağı doğru ilk defa biraz göğsümde büyüktür ama bu kadar olmazdı yani :) Buraların sıcağına + nemine alışamadım henüz..Antep te çok sıcaktır ama enazından nem filan yok yani...

Neyse buu arada ne güzel cinsiyetler netleşiyo artık ya.Genelde de erkekler artıyo bakalım bizimkisi ne olacak ayın 1 ine az kaldı.Önce çok merak ediyordum ama artık merakım önceki gibi deil.Dörtlü testimizde yapılacak artık İnş güzel haberlerle sonuçlanır.Ya kızlar evimizde bi tane muhabbet kuşumuz var ay deli etti bugün beni.Resmen oynadı benimle ya.Eşim giderken kapısını açmış ay temizlik yapcam içeri girmek bilmedi.Neler yaptım kandıramadım:) Kıvırcık veriorum içi gidio ona ama içeri kapatıcam die içeri girip yemedi çıldırdı tabi :)Akşam eşim de benden bi papara yiyecek artık:mad:

ben aktif olrk araba kullanmıyorum ama kullanmanın bı zararı olacagını da sanmıyorum[/QUOTE]

bebek düşündüğümüz dönemde bende de mantar vardı. dr un ilk sorduğu şey günlük ped mi kullanıyosun oldu :) cevabım evetti cünkü daha temiz olduğunu düşünüyordum bu şekilde.. hemen bırakıyosun dedi at çöpe hepsini, pamuklu çamaşır al beyaz dedi ve o zamandan beri başka bişey kullanamıyorum zaten, dr um da devam diyo beyaz ve pamukluya her gittiğimde de ultrason için şöle bi bakıyo beyaz ve pamuklu diyo afferin :)))

merhaba ;
az önce dr dan geldim ,sana 2 tane test vericem ama bunları yok pazartesi yaptırayım yok ,4 gün sonra yaptırayım deme ;açsan hemen şimdi yada yarın yapıcaksın dedi ...
anlaşmalı bir kuruma yönlendirdi beni ,dr un muaynanesi ile anlaşması olduğu için 130 tl gibi bir ücret m ödeyeceğimi söylediler....ama ben tedirgin oldum bunun zamanı yokmuydu ben şuanda 16.haftam bitmek üzere ....
cinsiyetinide öğrendim kız olucakmış ...sülalaye benden bi bibisi olan çıkmadı yani :)

:)) niye sülalaye herkes bi erkek verdimiki

o beyaz akıntı sıvı gibimi geliyor yani kıvamına takıldım ben.o arada sırada bendede oluyor ama çabuk geçiyor.doktorum ağrıyla ilgili şöyle dedi.korkulacak ağrı şiddeti artan ağrıymış.öyle bir geçip bir başlayan ağrı değil demişti.benim ağrım sağa soğru yatınca artıyor sola dönüyorum geçiyor mesela.

ya benimde akıntım vardı doktora söledim fitil gibi bişi verdi ama kullanmadım yani yapamam kii :KK43:( çubuğu çok uzun :KK50:

Mrb kızlar nasılsınız

Ya ne biçim bi sıcaktır bu ya...Oturdugum yerde su akıo resmen...Bu kadar terlediğimi bilmezdim valla göğsümün arasından su damladı aşağı doğru ilk defa biraz göğsümde büyüktür ama bu kadar olmazdı yani :) Buraların sıcağına + nemine alışamadım henüz..Antep te çok sıcaktır ama enazından nem filan yok yani...

Neyse buu arada ne güzel cinsiyetler netleşiyo artık ya.Genelde de erkekler artıyo bakalım bizimkisi ne olacak ayın 1 ine az kaldı.Önce çok merak ediyordum ama artık merakım önceki gibi deil.Dörtlü testimizde yapılacak artık İnş güzel haberlerle sonuçlanır.Ya kızlar evimizde bi tane muhabbet kuşumuz var ay deli etti bugün beni.Resmen oynadı benimle ya.Eşim giderken kapısını açmış ay temizlik yapcam içeri girmek bilmedi.Neler yaptım kandıramadım:) Kıvırcık veriorum içi gidio ona ama içeri kapatıcam die içeri girip yemedi çıldırdı tabi :)Akşam eşim de benden bi papara yiyecek artık:mad:
mrb canım..biz iyiyiz sükür sen nasılsın?ay gerçekten çok sıcak..insan durduğu yerde terliyor..Allahtan iş yeri klimalı serin serin çalışıyoruz:)))) ayın 1. kaçta gideceksin doktora? bende o gün dörtlü için gideceğim, belki karşılaşırız..ben aradım sordum aç ve tok fark etmez dedi 4 lü için ama fiyat sormadım..senin bilgin var mı ?

Bende de oluyordu arada mantar bende günlük ped kullanıordum ne zaman kullansam bi kaç hafta sonra kaşıntı başlıodu.Sonra kullanmamaya dikkat ettim.Geçenlerde dışarı filan çıakrken kullanayım dedim bide en iyisini aldımki kontrol ederek dermotolojik olarak test edilmiş filan yazıo bişiy olmaz dedim yanılmışım yine dün baktım kaşınmaya başladı.Allahtan bi tane kremim var Dr yazmıştı daha önce.Onu sürünce 1 saat sürmüo hemen geçio şükür.Valla hiç iyi deil şu günlük pedler....

bence git cnm.....bulantin yok kanaman yok agrin yok...eee...bu kadar kasmanin ne anlami var.....hic birsey olmaz allahin izniyle ........sakinan goze cop batarmis....rahat ol...yani etrafindakiler rahat olsun....sen bebegini onlardan daha cok dusunuyorsun onlar degil....kafa dinlersin.....bende gidicem benimde 5.5 aylik felan oluyor..bayram tatilinde....

di mi ama canım yaaa. Hahah benimle aynı görüşte birini bulunca sevindirik oldum :)))

mrb canım..biz iyiyiz sükür sen nasılsın?ay gerçekten çok sıcak..insan durduğu yerde terliyor..Allahtan iş yeri klimalı serin serin çalışıyoruz:)))) ayın 1. kaçta gideceksin doktora? bende o gün dörtlü için gideceğim, belki karşılaşırız..ben aradım sordum aç ve tok fark etmez dedi 4 lü için ama fiyat sormadım..senin bilgin var mı ?

Bende iyiyim cnm saol sıcaklıklar dışında..Ayın 1.inde gidicem ama saati genelde sabah kısmına alıorum ben hani Dr.um yorulmuş olmasın iyi ilgilensin bizimle die:) Saat 10 , bazen 11 gibi alıorum randevuyu.Canım dörtlünün fiyatından benimde bilgim yok olmazsa şimdi bi arayımda sorayım bakalım.Aç mı tokmu bende soracaktım aslında.Bu bahaneyle arayımda fiyat alayım bari.Muayene ücreti olarak 30TL veriorum bu arada.Arayımda tekrar yazayım cnm

bebek düşündüğümüz dönemde bende de mantar vardı. dr un ilk sorduğu şey günlük ped mi kullanıyosun oldu :) cevabım evetti cünkü daha temiz olduğunu düşünüyordum bu şekilde.. hemen bırakıyosun dedi at çöpe hepsini, pamuklu çamaşır al beyaz dedi ve o zamandan beri başka bişey kullanamıyorum zaten, dr um da devam diyo beyaz ve pamukluya her gittiğimde de ultrason için şöle bi bakıyo beyaz ve pamuklu diyo afferin :)))

evet canım gunluk pedler sebep oluyo benımde bisürü beyaz pamuklu çamaşırım evde var hergun bıtane bazne gunde ıkı tane

değiştiriyorum sizi bılmıyorum ama gebelıkte cok akıntım oluyo :S enfeksıyonda yok garıp neyse

gunluk ped kullansam bile uzun süreli değil mesela gun ıcı camasır değiştiremıycem bıyere gıdıosam dısardaysam ancak öle

kullanıyorum uzun süre kullanmak mantar enfeksıyon bisürü şey yapıyo :)

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...eklerinin-cinsiyetini-ogrenmek-ister-117.html

kızlar bu konuyu daha önce görmüşmüydünüz?keşke hesaplamanın nasıl yapıldığını bilsek.:KK68:ne güzel olurdu.

canım aynısımı bilmıyorum ama baska ı konu vardı munırenın bana

erkek demsıtı bakalım bu akaşm öğrenrısek gorcez doğprumu yanlsımı :)

Mrb kızlar nasılsınız

sorma yaprakcım acaiipp sıcakkk yaaa :S :S :S

ayy ben muhabbet kusunu cok severım çok besledık kucukken su an evımde yok ama :)

Son düzenleme:
Bende iyiyim cnm saol sıcaklıklar dışında..Ayın 1.inde gidicem ama saati genelde sabah kısmına alıorum ben hani Dr.um yorulmuş olmasın iyi ilgilensin bizimle die:) Saat 10 , bazen 11 gibi alıorum randevuyu.Canım dörtlünün fiyatından benimde bilgim yok olmazsa şimdi bi arayımda sorayım bakalım.Aç mı tokmu bende soracaktım aslında.Bu bahaneyle arayımda fiyat alayım bari.Muayene ücreti olarak 30TL veriorum bu arada.Arayımda tekrar yazayım cnm

ben saat 11' e aldım canım..bende çalıştığım için erken saatleri tercih ediyorum..tamam bekliyorum canım

Öğrendim tatlım randevumuzuda aldık.Saat 11:10 da.Aç tok farketmezmiş evt.Dörtlü test fiyatıda 80 TLmiş cnm.Bu arada dörtlüyü sgk karşılamıomuş sabitmiş yani...

selam herkese
cinsiyet konuşuluyor da
benim göbek dümdüz
ikiz gebeyim
biri diğerinden önde idi en son 2 gün
şimdi bulun bakalım bizim hamsilerin cinsiyetini :))

X