2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar bu arada ben size tünaydın demedim galibaa "Tünaaydınnn "

ne güzle olmuş tenteli beşik :)

tatlım benimki kıvamlı akışkan değil.değişen hormonların bir oyunu işte merak etme:)

ayşecim senin cinsiyet belli oldumu nerdeyse yakın haftalardayız.benimki belli ama pek güvenemedim erken değilmi ya?ama doktor cok emindi.ben pipi göremedim ama ne bilim şimdi ciciler alsam olur dimi:)

aynen ölee cnmm :)) aa terlik atma beaaa iyiyim kuzum kötü olsam yapıcam dermiyim az sonra azcık uyucam sonra kalkıp süpürüp silcem sadece bide çamaşır nolcak okadardan :)) yaaa kendi doktorunsa evet ama ben acile gittim yaa oyuzden galiba :)) yok kuzum almıcam ilaç çorba portakal suyu bal falan geçiririm ben :))

ayyy evet çok şekermişş :))

ayşecim senin cinsiyet belli oldumu nerdeyse yakın haftalardayız.benimki belli ama pek güvenemedim erken değilmi ya?ama doktor cok emindi.ben pipi göremedim ama ne bilim şimdi ciciler alsam olur dimi:)

canım 15 haftadasın bebegınde bı hafta ondeymıs bence zamanı cinsiyetın yanlış oldugunu sanmam :)

bana da doktorum ben 16. hafta deyip duruyodu :) en son gıttıgımde bebıs daha kcuuktu yakın zamnda

ultrasona gırmedım yanı :) bu akşam randevumuz var ınsallah bu akşam öğrenırız heralde

artık zamanı gelmıstır benımkıde haftasındna önde gidiyodu cunku su an ne durumdadır bilemıyorum ama :)

tamam o zaman ama yorulma canım dıkkat et :)

Son düzenleme:

Buna bayıldım. Çok orjinal ve bugüne kadar gördüklerime hiç benzemiyor. Duvardaki süslemeler falan da çok hoş. Nerden buldun canım bu fotoğrafı? Hangi markaya ait olduğunu biliyor musun acaba?

merhabalar kızlar cinsiyet haberleri çoğalmış ne güzel herhalde ağustosa girdiğimizde herkesin belli olmuş olur hep güzel haberler alalım inş ben bir şey merak ediyorum gece klimalı odada yatsak bizim için bir zararı olur mu adana çok sıcak gece uyuyamıyorum ve artık klimalı odada yatmayı düşünüyorum....

doktor erkek bebeklerin gelişimi önde gider demişti sanırım senınkıde minik bir prens:)

evet canım ben de öyle duymsutum :) hatta kızıma hamıleyken gerıden gelıodu :)

eşim de erkek dio bakalım ben de hıc karnım cıkmadıgı ıcın kız dıyorum :)

evet canım ben de öyle duymsutum :) hatta kızıma hamıleyken gerıden gelıodu :)

eşim de erkek dio bakalım ben de hıc karnım cıkmadıgı ıcın kız dıyorum :)

benimde hiç karnım yok hatta bu doktora ilk gidişim aa hamilemisin sen dedi:)bende galiba dedim :)tamamdır seninde erkek demekki ne güzel bir kız bir erkek tam ideal.allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize.allah'ın kadınlara verdiği en güzel hediye bence.

aa öyle mı :) demekkı erkeklerde de göbek cıkmayabılıo :)

yok canım kızımı kaybettım maalesef yaşayan bebeğim yok bu ilk olucak inşallah

krem vardı onu kullandım , azaldı gibi ama içim rahat değil , bu aylar hormonlarada bağlı olarak enfeksiyon olabiliyormuşş

Selam kızlar ben de hastayım bugün ise gidemedim vücudum kırık bir de boğazım kötü. Ateşim çıkacak gibi hissettim ve bir Parol aldım mecburen Klimanın ve soğuk suyun cazibesine kapıldım böyle oldu.

Allah korusun canım ya ayrılmayı telaffuz etmeyin hemen, bir de bilmem farkında mısınız, sadece bizim degil eşlerimizin de psikolojisi değişiyor, bazıları pek belli etmiyor sadece o kadar. Tamam bize öncelik var, alttan almaları lazım ama ara sıra bizim de onlariidareetmemize ihtiyaclari var. Üzme kendini de bebisini de.

bende de oluyor canım, gayet kivamli ve hatta bazen sari. Beyazsa sorun yoktur. Benim de gidip baktirmam lazım.

canım ben klima mağduru oldum, uyuyana kadar güzel de sonra tenin buz gibi oluyor. Kılmalı odada yatacaksan da kapıyı kapatma, açık bırak, oda cok soğumasın.

Kızlar birkaç gündür dişlerimi o kadar fircaliyorum, yine de pürüzlü pürüzlü geliyor yüzeyi. Bizim ufaklık kalsiyumu çekmeye basladi galiba. Var mı böyle olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…