2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ooo bayılırım bu çorbaya eve gidince yapayım bali canımız çekti

kızlarrr dün gördüğüm rüyayı anlatım size aklıma geldiikçe gülümsyorum:))
oğluşumu kucağıma almışım hatta emziriyodum çok çok emiyodu çok tatlıydıı o kadar gerçek gibiydiki iple çekiyorum ogünleri

kızlarr ayşe nerdee doktoramı gidicekti bugün bilen varmı ???

hayr olsun rüyan
ben hamile kaldıgımdan buyana hiç benim bebegim olarak bişi görmedim
bir kez erkek yigenimi gördüm ,birde kuzenimin oglunu gördüm okadar

günaydın kızlar dün doktora gittim bebeğim iyimiş elini yanagının altına koymuş duruyordu sonra döndü durdu.buarada erkekmiş yani prensim olcakmış.:)ben belli olmaz dıyordum ama kesin dedi.gelişim 1 hafta ilerde dedi acaba adetimden öncemi hamile kaldım anlamadım.neyse çok şükür karnım çıkmadı dıye gerilmiştım bı sorun yokmus:))

ya kızlar kabus geri döndü.1 haftadır bulantı kusma yoktu.şimdi ohhhh kahvaltımı yaptım.hooop kustum ya
birde vajinal akıntınız devam ediyormu sizinde benim akıntım azaldı ama sanki sıvımsı rengi beyaz kokusuız geliyor.sıcaktanmı acaba normalmi bu ya?

hiç mide bulanım olmadı ama eminim çok kötü bişeydir Allah kolaylık versin cnm akıntı bendede devam beyaz ve kokusuzsa sorun yok son dönemlerde dahada fazlaşıcakmış galiba :))

canım arada bir mecbur kalınca hazır corba ıcmekte sakınca yok ama hergun hergun olmaz tatlım yaa

bizim ailede çorba çok çok önemlidir annem kırk türlü çorba yapar ben hepsını yerım eşim biraz seçer

cunku benım kayınvalıdemde sağolsun hazır köfte patates kızartması ve ahzır corba ıle beslediği için milleti neysem

tenkıt etmıyorum sadece bana garıp gelıo :) annem her türlü otu bize yedirdiği için

istersen sana favori tarıfımı sölim yarma aşlığı var ya

onu suda kaynatıosn sonra yagı eritip şöle hafıf yaglıson fln sonra yerken de üstüne çırpılmış

yoğurt veya süt döküp yıyosun ayy hem tahıllı hem sütlü hem hafıf hem kolay

ehehe evet bulmuslar afferın onalra

ya ben de dünya uzerınde tek antın kuntın bizizdir sanıordm millet 14 yasında hamıle kalıo ben 14 yasıda

daha yenı regl olmaya basladıydım eheueheu

canım ne oldu bırden sırf bu sbepten mı oldu bu tartısma ???

Milupa | Bebek beslenmesi uzmanı - bebek maması

kızlar bu kadar yiyebilen var mı ? şaştım kaldım valla, okurken yoruldum :44:

ben evde olsma yerımde ıs yerıne hepsını geıtrmedıgım ıcın yemıyorum bu arada öğlen belrıtılen ler alternatıf bence :)

ohh bayılırım yayla çorbasına hele ekşi yoğurtla yapıcaksın çok leziz olur ben 2 diş sarımsak da atarım çok güzel aroma verıyo

kız lımonu ne zaman sıkyosun ben bılmıodm lımon kondugunu :) ben yoğurdu unu yumurtayı cırpıyorum

soğuk suyla yavas yavas su ekleye ekleye cırpıyorum sorna onu pişrişyorum koyulaşana kadar suyu eksık se yanı cok koyu ıse

sıcak su eklıyorum koyulasınca içine yıakdıgım pirinçleri atıp ağzını kapatıyorum içinde kendı kendıne yumusyo pirinc soguyuncada tuzunu

ayarlıyorum böle yer yiğidin yoğurt çorbası yapısı farklıymıs demekki eheuehue

kızlarr ayşe nerdee doktoramı gidicekti bugün bilen varmı ???

yok bebem ısleırmı bitirdim kuş gibi hafifledim :) doktora gidicem ama akşam :) eşimle gidicez şimdi devlet hast gitti

kromozom sonuclaırnı almaya genetıkcıyloe görüşücek bakalım :)

benimde beyaz akıntım var hamilelik önce hiç yoktu sanırım gebelikle alakalı bı durum .koku ve kaşıntı olmadıgı sürece akıntıda sıkıntı yokmus doktor öle dedi.kasık ağrım var sanki adet olcak gıbı korkutuyor ama rahim büyüyormus..

hiç mide bulanım olmadı ama eminim çok kötü bişeydir Allah kolaylık versin cnm akıntı bendede devam beyaz ve kokusuzsa sorun yok son dönemlerde dahada fazlaşıcakmış galiba :))

amin canım.akıntı böyle sanki kıvamı daha akışkan su gibide değil ama amniyon sıvısı değildir demi ya drda izinde.eşimde pimpiriklenme diyor.

eheuehu canım bu bebegının kendi hafatsındakı bebekelrden boy ve gelısım orlk ielrde oldugunu gösterıyo

bazne egrı düşer bazen ileri olur gelısım ile alakalaı senınr eglınle alakalı olan atrıh sat zaten :)

hayırlı olsun prensinn inşallahhh :)

yok bebem ısleırmı bitirdim kuş gibi hafifledim :) doktora gidicem ama akşam :) eşimle gidicez şimdi devlet hast gitti

kromozom sonuclaırnı almaya genetıkcıyloe görüşücek bakalım :)

ohh süppersin valla bende kalkıp evi süpürüp silcem bide çamaşır atmam lazım akşama yeyem var yarında yemek işim :))
hadi bakalım güzel haberlerle gel inşallah kaçta randevun ???

amin canım.akıntı böyle sanki kıvamı daha akışkan su gibide değil ama amniyon sıvısı değildir demi ya drda izinde.eşimde pimpiriklenme diyor.

merak etme cnm öle bişi diildir normal akıntı o sen içini ferah tut :))

o beyaz akıntı sıvı gibimi geliyor yani kıvamına takıldım ben.o arada sırada bendede oluyor ama çabuk geçiyor.doktorum ağrıyla ilgili şöyle dedi.korkulacak ağrı şiddeti artan ağrıymış.öyle bir geçip bir başlayan ağrı değil demişti.benim ağrım sağa soğru yatınca artıyor sola dönüyorum geçiyor mesela.

ohh süppersin valla bende kalkıp evi süpürüp silcem bide çamaşır atmam lazım akşama yeyem var yarında yemek işim :))
hadi bakalım güzel haberlerle gel inşallah kaçta randevun ???

kız evde mısın sen ? sen de mı ankaralı şanslı memurlardansın yoksa

abbooww ne güzel işleri toparladın haa benım mutfaga gırılmeyecek halde ınan ki

2 saate zor cıakrım bi girsem baksa ıs yokta pııff pıff :)

randevu bu akşam 18,30 da canım anahaber saati gibi nası

sağol canım pimpiriklinin önde gideniyim ben arkadaşı hastaneye aldılar sıvısı azalmış ondan ettkilendim herhalde.
bende çok pimpirikliyim cnm eşim çok şikayetçi bu durumdan hatta en son gittiğimizde doktora bu ultrason makinasından eve alamazmıyız alim bitane bağlasın kendini falan dedi çldük gülmekten :))

kuzum malesef istanbullu ve özel sektörde çalışan bi hatunum :)) dün gece doktora gittim agır grip geçiriyorum ya doktor 2 gün istirat verdi dahiliyeye gittim kadındoğum bu bıranşa bakmıyomuş birsürü ilaç yazdı hiçç birini almadım içmicem ben kendimi iyi ederim :)) valla annem geçen geldiğinde halılarımı kaldırmıştı evi süpürüp silmek yarım saatimi alıyo halı yokya hem bitiyo :))
evet yaaa gerçekten anahaber saati olmuş :))

hee benım gıbı yanı evet canım hatrıladım ya hastaydın sne demı yat dınlensene kızım o zaman bak gelıo terlik :)

Allah Allah enteresan benım dr da özellıkle kendı yaızo dahılıyecıler cogu dıkkat edılmesı gerekenı atlıoalr cunku gebelıkoldugu ıcın

neysem canım hayrılısı olsun bencede kendın şaap sen :) ama ağrı kesıcı al bıkerecıkde olsa rahatalrsın

benımde ortada halıalrım var açık her yer hoop süpür sil çok kolay oluyo

slm kızlar günaydın p.tesi doktora gittim bebişimin cinsiyeti oğlum olcakmışş.:) şuanda izindeyim ama bişsey yaptığımız yok sürekli evdeyiz
hayırlı olsun canım, erkek nufus giderek artıyor hayırlısı :)))

Herkese hayırlı sabahlar kızlar...
Güzel haberler alacağımız, huzurlu, mutlu bir gün geçiririz inşallah...
amin canım, günaydın diycem ama tünaydın desem daha iyi :))

günaydın kızlar herkes iyidir umarım.sıcak beni eritiyor.başım felaket.boğazımda şişmiş
ilaçta içemiyorum...
gecmiş olsun sultan, ilaç içemeyince hiç gecmiycekmiş gibi geliyor hastalık.. ılık şeyler icmeye calış..acil şifalar.

hayırlı olsun canım oğlun.. bir oğlan daha :)) kızlar nerdesiniz yaaaaa... şu erkeklere bir yetişin hadi göreyim sizi :)))

afiyet olsun canım, pişman olmayacaksın.. ben bir de yenmeyen fazla yaptığım pilavları dipfrize atıyorum yayla çorbası için ideal oluyor :)))

ooo bayılırım bu çorbaya eve gidince yapayım bali canımız çekti
afiyet olsun canım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…