2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm kızlar günaydın p.tesi doktora gittim bebişimin cinsiyeti oğlum olcakmışş.:) şuanda izindeyim ama bişsey yaptığımız yok sürekli evdeyiz
gözünaydın cnm Allah sağlıklı sıhatli kucağına almayıda nasip etsin :))
günaydın kızlar herkes iyidir umarım.sıcak beni eritiyor.başım felaket.boğazımda şişmiş
ilaçta içemiyorum...
sende bendensin cnm geçmiş olsunn :)) bunun ikinci evresi bide burun akıntısı ben o evredeyim bol bol dinlenme ve sıvı içme başka türlü geçmez :))
ayyy int bakıncada acayip sonuçlar çıkabiliyo doktora ne zaman gidicen göstermeye ???

benim dr um erken tahminlerde klitoris ile penisin birbirine benzetilebildiğinden bahsetmişti. karışıklık da bundan oluyor bence

bence git göster belki cinsiyetide söyler

cinsiyeti cokta merak etmiyorum aslında.bana kalsa dogumda ögrenirim.ama eşim merak ediyor
ankarada hava inanılmaz sıcak.ben hayatımda bu kadar sıcak görmedim.dün balkonda yattık ilk kez
yani bu sıcakta dışarı cıkmaya gözüm yemiyor
haftaya gidersem; gerek duyulursa 3 lü test , cinsiyet,ikili test sonucu ve rutin tahlillerimide yaptırırım.

Yaaaaa yatamiorummmmm sıcaktan,sabah 4 buçukta yattim9bucukta uyandım çok sıcak uyuyamiorum.butn camları actım ,her zaman efil efil esen ev esmio,sadece y odasının cami kapalı orada kocam yattığı için açamadım delimi ne hem uzun kollu pijamayı hem de pikeye sarılı yatıp saka gibi bana kastı var sanki :) bu arada günaydın herkese

yarın tam 15 haftalık oluyorum
bugün sonucumu göstermeye gitmem lazım ama ben 1 hafta daha bekleyip cinsiyetide ögreneyim diyorum

tabi sen bilirsin cnm telde sorma şansın varsa gelemiyorum ama çok merak ettim oyuzden aradım diyebilirisn :)) haftayada cinsiyet için gidersin :))

benim dr um erken tahminlerde klitoris ile penisin birbirine benzetilebildiğinden bahsetmişti. karışıklık da bundan oluyor bence

o bakımdan bebeğe alttan bakıyorlar bebeğin bacaklarının arasından üstten bakışta yani bebeğin göbek pozisyonundan yanılıyorlar evet. benimde oğlan görünüyordu hatta kendimde gördüm ama
eşime fal bakan hemşireis durup durup kız diyormuş takmış kafaya falda doğru çıktı diye hasbinallah. ee dedim bi ay sonra nasıl olsa net görünür kafaya takma nasıl olsa herhangi bişi almıyoruz

merhaba ;
az önce dr dan geldim ,sana 2 tane test vericem ama bunları yok pazartesi yaptırayım yok ,4 gün sonra yaptırayım deme ;açsan hemen şimdi yada yarın yapıcaksın dedi ...
anlaşmalı bir kuruma yönlendirdi beni ,dr un muaynanesi ile anlaşması olduğu için 130 tl gibi bir ücret m ödeyeceğimi söylediler....ama ben tedirgin oldum bunun zamanı yokmuydu ben şuanda 16.haftam bitmek üzere ....
cinsiyetinide öğrendim kız olucakmış ...sülalaye benden bi bibisi olan çıkmadı yani :)

aynen canım bundan sonra öyle yapacagm ister darılsın ister kırılsın bebişimden önemimli değil sonuçta

ya en basit corba bence yayla, hem içinde yoğurt olduğundan mideyi de ferahlatıyor..
istediğin yağla 1-2 yemek kaşığı unu kavur, yavaş yavaş ılık ya da soğuk suyu ilave et topaklanma olmasına izin verme ama..
pirinci de at içine pişsin.
o sırada;
bir kase yoğurt
bir yumurta sarısı
ve bir limonu sık güzelce karıştır.
pirincler pişince bu karışımı (kesilmemesi için suyundan biraz alıp yoğurtlu karışıma koy ki ılınsın) corbana yavaş yavaş ilave et.
bi on dk kadar daha kaynat ve kapat. sonra tereyağı ile naneyi güzelce yak ve çorbana dök..
oohhhhhhh afiyet olsun...
ben corba yapmayı ve icmeyi cok seviyorum. bu ara en iştahla yediğim şey bu..
bir sürü corba alternatifi de var üstelik..

gunaydınn cnm bende sıcaktan uyuyamıyorum sabah 8 de açtım gözümü ( aslında hastayım yatmam dinlenmem lazım ama yok malesef gözüme uyku girmiyo... bende tüm camları açıyorum hatta 3 gündür canım altında uyuyorum diyebilirm ama banamısın demiyo yaprak kıpırdamıyo ( ayy eşin çok ilginçmiş uzun kollu pijama ve pike ayy ben eşimi öle görsem bana dahada sıcak basar

hayırlı olsun kızın
2 li test zamanı gecti
16 haftadan sonra 3 lü test yapılıyorçsanırım onu kastetti doktorun.ikiliyi yaptırmadınmı?

hayırlısı olsun kızın cnm :)) ne testi bu istedikleri peki 3 lümü 4 lümü ??? 16 haftadan sonra bunlar yapılıyo
:)
cnm ben devlette yaptırdım ikili testimi.telefonda sölemezler sanırım.

anladım cnm o zaman ya gidip göstericen yada 1 hafta beklicen yani

dün kontrole gittim. bebeğimin cinsiyetini öğrendim oğlumuz olacakmış:) dr ense kalınlığı ölçümünü yaptı herşey normal görünüyor bebek sağlıklı dedi. bende bebeğimin ellerini ayaklarını oynattığını gördüm mükemmeldi . dr birçok tavsiyede bulundu. günde yarım saat yürüyüş yapmamı , 15 dk en az olmak üzere 2 kez istirahat etmemi bol su içmem gerektiğini fazla tuzlu ekşi gıdalar tüketmemin doğru olmadığını belirtti. herşey yolundaymış çok şükür allah her isteyene yaşatsın bu duyguyu anne olmak çok güzel bişey:

çok güzel anlatmışşın hemen yapacağım, ben yumurta un süzme yoğurtu iyice karıştıryorum sulandırıyorum sonra ocağa koyup gerektıkçe kaynar su koyuyorum ama senın tarıfı yazıyorum denemem lazım:)

hayırlı olsun kızın
2 li test zamanı gecti
16 haftadan sonra 3 lü test yapılıyorçsanırım onu kastetti doktorun.ikiliyi yaptırmadınmı?

2 li testi istemememişti;ölçümlerimi ben yaptım şuanda herşey çok normal demişti,2
2 li tetsi yaptırmadım ,şuanda yaptıracağım 3 lü test ..
zeka ve down için istiyorum bu testleri dedi

maşşahh bir şehzade daha geliyo :))) aminn kuzum annelik çook güzel bişey eminim inşallah bizede yaşamayı nasip eder :))
2 li testi istemememişti;ölçümlerimi ben yaptım şuanda herşey çok normal demişti,2
2 li tetsi yaptırmadım ,şuanda yaptıracağım 3 lü test ..
zeka ve down için istiyorum bu testleri dedi

cnm normal bu haftada 3 lü test yapılıyo doğru yani :)) 3 lü testin içinde 2 lide mevcut zaten oyuzden belki istememiştir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…