2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
çok mantıklı yaaa.ama benim kocamda her doktora gitmemde yanımda oldugu için ve bunu yapan annesi oldugu için benim ciddi ciddi doktorda sormam gerekecek :)))
çokkk tatlısınnn

canim şu hazır çorbalarda ki çin tuzu olayı çok zararlı ki bu bulyonlarda ve dışarıdaki dönerlerde de çok kullanılıyor tat verici bende bulyonu severim ezince parmaklarımı yalayasım gelir bazen dayanamayıp katıyorum ki çorbalara da katardım normalde zararlı şimdi minişlere hepten zararlı arada desen neyse ama sürekli hele ramazanda çorba tüketimi bukadar fazlayken çekinme sor doktoruna bazen gerekiyor benim de kociş yıllık izinde deniz diye tutturmuştu doctor drek yanında deniz ilişki yolculuk yasak deyince tatili evde geçti :)

pişt topikimizin fıstıkları noluyo biz naz yapcaz adamlara mı geçti naz işi canım malum bi söz var gece yatağınızı ayırmayın diye kocanın kişiliğini bilmeden yorum yapmak zor ama bebek sahibi olma zamanı kimi erkekler mesuliyetten korkar ve gençlik günlerini ararmış canım çağır konuş beyfendi bunaldı diye evlilik sonlandırılmaz tabiki bitmez evliliğin ama soğukluk ta girmesin biz bi gün tartışmıştık ben çok kızgınım diye beyzadem toplamış yatağını oturma odasına geçmiş bende kilitledim kapımı bilgisayarımı açtım oh kapıda dolanıyo modemi kapamaya çıktım bu kapı neden kilitleniyor diyor bende o yatak taşınabiliyosa kapıda kilitlenir dedmiştim neymiş çok sinirliymişim

ay şimdi hem sıcaklar hem benimki deli yatar iki kez tokatını da yedim normalde dövemiyosun uykuda hallediyosun dedim aslında o sinirle kalkıp sallıcam ama bakıyorum uyuyo bende de uyku akıyo kıyamıyorum ama şimdi bebişten dolayı korkuyorum çarpıcak diye yatagın ucuna geçiyorum oda azcık yaklaştımı git diye itiyorum ezcek bizi dicem ama tontiş olanda benim

allah allah noluyor bize kızlarrr.bu ara dert sıkıntı tasa.nazarmı değdi.ne ayrılması dur bakalım.bebiş geliyır.olur böyle arada kırgınlıklar olay yapma kendinide bunaltma canım benim.eşin hata yapmış seni yalnız bırakmamalıydı biz bazen ne dediğimizi bilmiyoruz.kuzucuğunu düşün mutlu olmaya çalış

cnm ben 2.ayımda filan uçak yolculugu için konuşmuştum için rahat olsun demişti, sonrasında 3 saatlik bi yolculuk daha yaptım ama saat başı mola vererek.. otobüs seni biraz zorlayabilir hareketsiz bikaç saat kalmak filan.en güzeli dr una sor derim..

Ankaradaki hamişler. İçime doğmuş sanki de yazmışım az önce, biraz önce haberlerde duydum ankarada yaşayan hamilelere 2 gün devlet tatil varmış. Yarın ve cuma yok :)))))
bende ankaradayım bende hamişim bende çalışıyorum ama devlet memuru diilimmm kahrolsun özel sektörr haberi duyduğumdan beri çook üzgünüm çookk...
cnm bende 12.hafta ortalarında filan kızım olacağını öğrendim ama bacak bacak üstüne atmıştı hala değişebilir diye düşünüyorum nedense...

ayy noluyo kızlar böyle yaaa.boşanmak bu kadar kolaymı karnınızda bebeğinizle hemde..lütfen eşler bunalımdaysa gerekirse siz alttan almaya çalışın yazık günah

evet cnm arkadaşlarında dediği gibi çok zararlı,içerisinde bir sürü katkı maddesi var..biz normalde bile içmiyoruz şimdi asla içmem..marketlerde o kadar çok alanı görüyorum ki almayın diyesim geliyo bazen,kocaman reyonlar ayrıyor onlar için alanı o kadar çok yani ,çok kötü hazıra alışıksa bulyonda kullanıyordur kayınvaliden onuda söyleyiver araya sıkıştır aman kullanmasın...

cevize bnmde başlamam lazım ,sıcak havalarda balık yersem tiksinirim bidaha hiç yemem diye korkuyorum,kışın bile her balığı pek iştahla yemem çünkü
ben haşlanmış yumurta yiyemiyorum yaa hiç canım da çekmiyor bu durumu aşmaya başlasam iyi olur...

benim doktorum hiç beslenmeden bahsetmiyor ,neler yazmışsınız valla bnm doktorumu acilen değiştirmem gerek...zaten eşimin gözüde tutmadı ilgisiz diyor..çok geleni var ondan sanırım..
( canım konuyu bilemeyiz tabi ama evden uzaklaş demen doğru olmamış ( bu dönemler çok hassas dönemler hem senin hem eşin için farketmeden kaygıya düşmüş değişik tepkiler vermiş olabilirsiniz..bu dönem geçici bu yüzden birbirinizi hoş görün en iyisi...
ne olursa olsun ne evinizi ,ne de odanızı ayırmayın,isterse sırtını dön yat ama aynı yatağa baş koyun...

Son düzenleme:

Canım dur önce sakin ol. hEMEN AYRILMAkta neymiş öyle. Keşke evden göndermeden önce sorsaydın, belki iş yerinde bir problem olmuştur ya da sana söyleyemediği başka bir sıkıntısı vardır belki. Ama keşke git demeseydin.

Ama onunda senı hamile hamile bırakması bence çok yanlış. Sonuçta Allah korusun herşey olabilir hamilelik sürecinde. Sen şimdi 3 gündür evde yalnız mısın?

Bence al karşına konuş ve kendıne stres yapma. Unutma biz üzüldüğümüzde onun kalbi iki kat daha hızlı çarpıyor. Ne bebişi, ne kendini üzme, al karşına konuş canım benim...

AAA bu ne kızlar biraz sakin olun lütfennn.Bebeğinizi düşünün ama.Tek siz deil oda içerde yaşıo yavrum ne yaşıosanız.Hamileliğin sebep oldugu faklı tepkiler de var ama bu zamanları çok güzel değerlendirmek lazım.Hem bak sende demişsin adama bişiy oldu die geçici bi durumdur ve herşey düzelir.Ayrılmak bu kadar kolay olmasın biraz sabırlı olun ve birbirinizi alttan almaya da bakın.Herkesin evinde sorunlar oluyo inanın ben hamile kaldığımı öğrendiğim andan itibaren eşime ben sinirli olursam sen alttan al keza sen sinirli olursan ben alttan alayımki yavrumuz etkilenmesin bu durumdan dedim.Şimdi elimizden geldiği kadar buna dikkat ediyoruz.Umarım sizin için de herşey düzelir, kii düzelicektir de.Hatta gurur filan deme ara hadi gel yeter özledik seni bebeğimizle de...Yelkenler de fora olsun...:)

aaa kuzumm yapmayın böle lütfen sen bebeğini düşündüğün için streslisin ondada baba olmanın verdiği stres var ama birbirinizi üzmeyin lütfen ama bence yaptıgın yanlış bizde çok kavga ettik ama asla yatağımızı ayırmadık gecenin bi yarısı suçlu oldugu halde ben salondan gittim aldım yatağımıza bence ara bugün konuşun hem hamilesin zorunlu olmadıkça evde yanlız kalmamalısın... şu en ufak bişeyde ayrılıcaz galiba lafınıda unut sizin bi bebeğiniz olucak bu kadar kolay diil ayrılmak
cnm eger sancın çoksa doktora gitihmal etme olurmu stres bebeğide etkiler....

günaydın kızlar sohbet bayram tatili ve yolculuk üztüne gelişmiş.

bizde bayramda batuma gitmeyi düşünüyoruz allahın izniyle kendi arabamızla gidicez aşağı yukarı 5 saat kada sürüyor batum.1 hafta kalmayı planlıyoruz henüz doktorumla konuşmadım yolculuk için ama 1 saat aralıklarla durma ve gezinme durumuna dikkat edicem.

bu arada ben hiç bi şekilde protein alamıyorum midem kaldırmıyor.ama bundan sonra kendimi zorlayarak gitmeyi planlıyorum

kızlarr günaydın
dün akşam agır gribim için doktora gittim dahiliyeye gönderdi doktor baktı birsürü ilaç yazdı ama hiç birini içmicem ilaçsız iyileşşmem lazım 2 gün rapor aldım dinlenmek iyi gelicektir :))

slm kızlar günaydın p.tesi doktora gittim bebişimin cinsiyeti oğlum olcakmışş.:) şuanda izindeyim ama bişsey yaptığımız yok sürekli evdeyiz

Herkese hayırlı sabahlar kızlar...
Güzel haberler alacağımız, huzurlu, mutlu bir gün geçiririz inşallah...

günaydın kızlar herkes iyidir umarım.sıcak beni eritiyor.başım felaket.boğazımda şişmiş
ilaçta içemiyorum...

günaydın arkadaşlar
benim ikili test sonucum çıkmış.az önce netten baktım ama bişi anlamadım
anlayan biri yorum yaparsa sevinirim

PAPP-A 20,26
Beta hcg 195636

başkada bişi yazmıyor
Papp-a degeri genelede 1-2 aaralıgında oluyordu diger sonuclara baktıgımda
beta hcg degerimde uçmuş gitmiş.

bu degerler acaba papp-a 2,026
beta hcg 19,56 şeklindemi yorumlanmalıki :44:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…