2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bende sinopluyum yakınız senle :)) bizim oralardada çok güzel olur :)) yaa ama kadındoğumcu grip mi yazıcak rapora böle bi yetkisi varmı acaba ???

aa evet yakınmsız ciddenn de :)

canım kadın doğumcu ıstırahat etmenı uygun görürse yazar zaten raporu

yok gerek görmezse zaten yazmak...yazıcaksa da bişe uydurur merak etme dedim ya kadın doğumcu bana yazmıstı

sıkıtnı olcuanı sanmıyorumm :) öle driek sbeep de yazmıyoalr istirahat fln yazıoalr sonucta hamılesın

bin türlü sebebı olur ıstırahatın :)

evet dinlencem bütün gün yatmayı planlıyorum bişiy olmasın bebiş yeterki

doktora tuzluyu kısmış tuzlu yemiyor başka neden olur dedim bir çok neden olur ama ilk sırada budur yeterli deği demekki ayrıca kızartmaya yağlı yemeğede kısıtlama getirsin dedi eğer devam ederse tahlil olsun et süt yesin içsin ayaklarını uzatsın bedeninden yukarı askıda tutmasın dedi bunları daha önce kızlar yazdığı içn atlamışım dedikleri bunlardı canım inşallah çözülür sorunun

Çok teşekkür ederim kızlar...
Dua edin aklınıza gelirsem eğer olur mu...
Sonuçta kimse istemez boşanmayı.
Kaldı ki ben eşimi seviyorum o da beni seviyor...

Canım insan hayatı boyunca ne sıkıntılarla karşılaşıyor geçmeyecek gibi düşündüğün bu kötü günlerin bir çırpıda geçsin .Güzel kızın inşallah evinize yeniden huzuru mutluluğu bereketi getirsin.Senin için dua edicem umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer...

canım ya sıcakalrda etkılıo ben naparsam yapaım neyden kısarsam kısaım hava ısınsın gene şişio

ama hava serınken problem yok :26:

hımmmm bir de tugbaa tarcın aromayı salınca ıcınden cubugu limonu çıkart acılaştırır canım yoksa :)
tamam kuzum oda 1 /2 dk falan dimi ?
ayy inşallah sorun yaşamam yaa kötüyüm valla bu şekilde işe git demez heralde git dersede yarın sağlıkocağına gider ordan alırım bende oda vermezse yıllık iznimden kessinler yaaa hastayım işteee napimmm (
çok saol cnm yaa senide uğraştırdım :)) yaa dün hammurger ve patates kızartması yedim galiba oda yaptı şimdi bunlara bi dikkat edim bakalım gerçekten sebep benmiyim olmadı tahlil falan yaptırırım :)) hergün 1 kase yoğurt 1 brd süt kesin içiyorym cnm ayy inşallah önüne geçebilirm :))
canım ya sıcakalrda etkılıo ben naparsam yapaım neyden kısarsam kısaım hava ısınsın gene şişio

ama hava serınken problem yok :26:

hihihi ayşe galiba sebep bu sıcakk bizi bu vuruyo bacımm :))

ohhh çok şükür

saat 17,00 oldu kaldı yarım saat kızkardesım döndü istanbula dışarda

bulusup ıftar yapcaz bakalım :)

yok canım sımdı tarcın şeker suyu kaynatıosn ya su kaynarklen ıcınde olucak kayanyınca doğradıgın seftalılerı atıosn

bıraz kalıcak öle sonra tarcını cıkar ıcınden daha fazla durmaısn acılaşır die dedım :)

ınsallah verırı canım ya grip baska oluo ınsnaın kemıklerı kırılıo bılmem mııı :)

doğrudur ayse bende şiş problemi ayaklarda yok olmasıda imkansız zaten :)))

canım yazdıgını çözemedım okuyorum okuyorum anlamıyorum

bende şiş problemı ayakalrda yok olamsıda ımkansız mı demek isıtedın acaba

hımmm anladım kuzumm :)) oruçlu diilim ama iftarımı yaparım diyosun heee şimdiden afiyet olsun kuzum :))
bence benimde ayaklarım şişiyo zaten olmaması imkansız demiştir :))

kızlar merhaba ; arada giriyorum ama çok yazamıyorum , herkesler iyidir umarım , sıcaklarla hepimizin başı dertte :) serin serin günler yakındır inşallah..
benim 2-3 hafta önce kaşınma vardı fitil vermişti doktor , 2 li idi kullandım geçti , şimdi hafiften yine yanma ve kaşıntı var , çok aşırı su içemesemde içmeye çalışıorrum , bunun için doktora gitmeme gerek var mı ? kendi kendime bişeyler yapıp geçirebilir miyim ? yoksa eczaneden gidip yine o fitllerden alsam mı ?
doktora 10 gün sonra gitmem gerekiyor normalde .. bir akıl verin lütfen...

ay ama babam erkeği aramış aramış ama bulamamış aslında bulmuş benden sonra da işte doğduktan sonra zehirli ishalden ölmüş neyse
annenin ilk kızımısın sen ayşecan
valla kınam güzeldi ama ozaman biraz daha küçüktüler 5 sene geçti aradan heheheheh

Herkese çok teşekkür ederim.

Allah razı olsun. Dualarda buluşalım.

allah yardımcınız olsun allah ayrmasın sizi umarım atlatrsınız çok zor bi durum

hımmm anladım kuzumm :)) oruçlu diilim ama iftarımı yaparım diyosun heee şimdiden afiyet olsun kuzum :))
bence benimde ayaklarım şişiyo zaten olmaması imkansız demiştir :))

ehehe evet annem sey der kırk yıl kıtlık olmus akşam öğünü gecmemıs

Herkese çok teşekkür ederim.
Allah razı olsun. Dualarda buluşalım.

dualarımızdasın canım kendıen cok iyi bak stres yapma tamam ?

eeheuehu benım de bıtanede dyaım var en kucuklerı :) anneannem benım hamıle kalammaıs bi süre

bizim ailede bi olay var 20 yasındna önce hamıle kalamıosn

denemsıler denemısler olmamıs yıllarca e erkende evlenmsı tabıı sonra olmus peşpeşe :)

ben ılk çocugum canım benım bı de kızkardesım var aramızda 2 yas var berabeerce büyüdük çok mutluyum bı kızkardesım

oldugu ıcın :) sonra ben 2. sınıfa gıdıodm sanırım erkek kardesım doğru annem 30 yasında flndı korunmalarına ragmen

hamıle kalmıs 30 yasında doğrucam dıe dalga gecıodm tam 30 yasında bilal oldu der planda yokken oluvermıs ıste :)

ama ıyıkı olmuss koca delıkanlı oldu sımdıı off fenaa

kızların herkesin derdi anladığım kadarıyla sıcaklar.. bu sıcaklarda işe gidenlere, çalışan hamile olanlara Allah kolaylık versin. Geçtiğimiz senelerde hamilelere devlet tatil yapmıştı bir kaç günlüğüne. İnşallah yine yaparlar. sıcakklıklar daha da artacakmış,napıcaz bilmiyorum. sabahtan beri evde mahvaoldum. Hiçbirşey de yiyemiyorum.

bU HAFTA SONU doktor kontrolüm var. Sormak istediğiniz birşeyler varsa genel olarak söyleyin, sorayım doktoruma.

sagol canım Allah razı olsun..çok şükür iş yeri klimalı..Allah hepimizim yardımcısı olsun

ay insallah o izinler bizide ugrar...ben ozelde calisiyorum ama mesela kisin devletin yaptigi idari izinlerin aynisini bizim sirkette yatilar hamileler emziklilier ve engellilere izin vermislerdi...simdi yaz icinde yaparmi acaba????insallah yapar yaaaa..........ramazan ayi malum sahura kalk yat sabah ise git aksam sicaklarda eve gel yemek hazirla zor oluyor...calisan olunca......

Kızlar selammm.Bugün dr. a gittim ikili test için bebiş bizim rahatına pek düşkün çıktı uykuya doyamıyor, debeledik debeledik bozmadı istifini :))) Meyvesuyu, su içtim bol bol merdiven indim çıktım fala biraz gönlü oldu da ensesini ve burun kemiğini ölçebildi dr. Allaha şükür roblem yok ama kan veremedim onu da birazdan gidip vericem.

Bu arada ayın 10 unda bayram tatili için memlekete gideceğiz otobüsle. yaklaşık 10 saat falan sürüyor yolculuk. Eşim kaç senedir izin kullanamadı o yüzden çok istekli bu sene. Ben de denize gireceğim için hem de İstanbul un havasından kurtulurum biraz diye seviniyodum ki bugün dr gitme bence, Gidersen de 1 saatlik yolculuk sonra mola ver ya da yolculuğu ikiye bölerek git diyor. Off yaaaa k.validem de yanımdaydı.Sen kal burada diyor. Annemler falan herkes memlkette zaten, onlar da gidiyor eltim falan. İyi dedim siz hepiniz gidin ben bayramda evde otururum bir başıma diyorum gülüyor. Allaha emanet banane gidicem diyorum. Pimprikli, olmaz diyor. Uffff bir de benim tedaviyle olduğu için hepten boğuyor beni, öyle yapma böyle yapma bilmem ne. Ya diyorum rahat bırak beni bu kadar kasma iyice geriyosun beni diye ama ı ıııhhh. Oyy şimdi tutturacak gitme sen burada kal diye kafay yerim ben burada ya. Zaten sıcakk ((

Burada görüyorum arkadaşlar seyahat ediyor benim Allaha şükür bulantım bile olmadı şimdye kadar 4. ayın sonları oluyor neredeyse gideceğimiz zaman da. Sizce ne yapmalıyımmm

öncelikle gözün aydın sonuçlar iyi, problem yok..bana kalırsa doktorun ne diyorsa onu yap..tedbir almak önemli tabi ama çok da pimpirikli olmamak lazım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…