2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

evet canım ben de mutlaka buzluga koyarım :) bi de kzıılcık var biz kiren deriz eylüle ağustıos eylule doğru cıkıo

yanlış hatırlamıosam ondan da atarım buzluga ekşi ama çok güzel bi tadı oluo :) kızılcık şrbeti :)

ay bıde buz atıyorum ıcıne ıcmesı daha guzel oluo

Son düzenleme:

ben elevit kullanıyordum şimdi de ilaveten omega-3 300mg lık kullanıyorum, dr a sordum önerdi 6. aydan sonra kesin kullanman lazım ama şimdi de içsen zararı olmaz yararı olur dedi, ben de çok sık balık yiyemiyorum hele şu sıcaklarda

bende hep ekşilerden gitmişim kayısı şeftali koymamışım kızılcığıda yaparız inşallah bende annen gibi tıpırcıklarıda geçiriyorum kociş seviyo ben süzerim düz içiyorum ay ben kendim sevmem diye hiç yapmamışım kocada bilmiyorum diye hiç istememiş bigün bi komşum kuru üzüm hoşafı göndermiş benimki bi kaşıklıyo dedim söylesene isteyemez ne istiyosan yap der bende şunu yap desin isterim nerde adama yıllarca yapmasak istemicek ay sende buyaşta becerikli hatun stendeki tatlılardan da yapam kocişe

ay canım bizde 5 kız kardeşiz kaçıncısın sen en büyük en küçük :)

ben en büyükleriyim canım..

aynen bende öyle çorba , salata meyve...akşamları iftarda salatanın suyunu bile içiyorum ekşi ekşi:))))))))bizim bahçemiz var herşey organik domates,salatalık,biber,kabak,şeftali,böğürtlen vs..

çok geçmiş olsun canım..bence sen rapor al dinlen bi güzel..

tugbaemrah

doktor dediki tuzluyu turşuyu kızartmayı yağlı yemeği kes hala şişme devam ederse doktora gidip tahlil olsun nedeni araştırılır ama ilk sebeb bunlardır

banada rapor verdi pazartesiye kadar yokum dinlencem ve progestan mı ne o ilacı verdi kanama yok enfeksiyon yok ama ağrının şiddetinden ve eşiğin duruşundan önlem alalım dedi

ay canım sorma benım esımde böle misafir gelce zamann tatlı yaparım sne bana nromalde yapmıosn msiafire yapıosn

der trşp yapar...ya söle yapayıom aşk olsun derim sorna sorarım sana su tatlıdan yapaım diye canım ıstemıo ya agzımın tadı ıı der

gene de yaparım oturru tüm tepsiyi yer garip bi adam

bana hıc farketmez her türlü yerım ıcerım no problem yeter kı yencek bısı olsun

estff canım tamamen hobi benımkı hoşuma gıdıo tatlı yapmak gecen ısten eve gıottım evde yemek yok ben

tatlı yapıyorum özlemısım hamur ısı yapmayı enee unu bı acvtım elemeden kullanmam ben özellıkle yazın böcekelnır die

neyse bı actım böcük buuldum ayy nası sınrı tavan her malzemeyı karısırmısım sıra una gelmsı un böcüklü hemen aradım eşimi

dedim aşkusum roucsun yorgunusun ok ama markete dönüp un alsanaaaa didim eheheue napişm onca malzeme bosa gidicek yoksa

KiZlar yaa Bişey sorcam benim iki gündür ara ara sol kasığım ağrıyo aslında ağrı gibide değil içten gelen Bişey ilk defa oluyo böle korkuyorum kötü Bişey olmaz dimi :2:

ohh yarasın maşallah pek hamaratlıyız he

ben en büyükleriyim canım..

.

e ozaman senin ailen memnundur erkek bebişten yana yana erkek torun isterler

KiZlar yaa Bişey sorcam benim iki gündür ara ara sol kasığım ağrıyo aslında ağrı gibide değil içten gelen Bişey ilk defa oluyo böle korkuyorum kötü Bişey olmaz dimi :2:

canım bi çoğumuz aynı dertten yakınıyoruz rahım buyumesı ıle alakalı büyük ıhtımal ama çok rahatsızsan bı cıtlat doktruna :)

ohh yarasın maşallah pek hamaratlıyız he

e ozaman senin ailen memnundur erkek bebişten yana yana erkek torun isterler

sağol canım buyrun size de ıkram edeyım

ya ben de kola çok içerdim ondan uzak kalaım diye meyve suyuna sardım e hepsininde tadı aynı annem dedi

kaynat kaynat ıc tertemız kızım cürümesın meyveelr dedi ok dedim annemsın eyvallah dedım

ay canım bizde 5 kız kardeşiz kaçıncısın sen en büyük en küçük :)
:

ayyy beş kızkardesmısınızzz ne güzellll
senın kınanı merak ettım sımdı emınım çok eğlencelı olmustur

ne kaadr kzı o kadar eglence

annemlerde 5 kızkardeş yazın bi toplanıyoruz oo annemın 3 tane

teyzemlerın ıkısının 2 şer tane , ıksıının 4 er tane cocugu var ettımı sana

5 kızkardeşten 15 çocuk bı de büyükler 20 kişi curcunaya bak

ohh kuzum şüper valla bugün şeftali almıştım yarın yaparım :))) evde yeşil elma falan var ondanda olurmu yaaaa :))
ayyy bizde kiren deriz ve bayılırım eksşi ekşi yemege :)) ayy cnm istediiiii bayadır gözüm yollardaydı böğürtlrn için çıktı eşim hemen aldı getirdi :))

ayy cnm süper yat dinlen valla :)) bu dediklerine daha çok dikkat edicek cnm çok çok saol :))

kızlarr ben şimdi gribimya akşam acile gidicem hemde rapor isticem kadın doğumamı gitmeliyim başka bölümemi ???

kızlarr ben şimdi gribimya akşam acile gidicem hemde rapor isticem kadın doğumamı gitmeliyim başka bölümemi ???

kadın doğumcu rapor yazabılıo canım bana yazmıstı benımkı :)

canım yap yap kac gundur bende seftalı yapcamda vişne bıtsın dıe beklıodm :) çok leziz oluyo

bak eve gıtmedne buldum atrıfı oktay ustadan almsıtı zaten kardesım tarıfı burada var Tarçınlı Şeftali Kompostosu | Oktay Usta Yemek Tarifleri Resmi Web Sitesi - Ramazan Yemekleri

biz şeftalıalrı sıcak suya atınca bı da akayantamdık ıcınde demlendı ağzı kapalı sekıld ekendı kendıne soğuyuncada dolaba koydum canım

elmada olur neden olmasın :)

ben de kirenı cok severım bızım köyelrdekı cok güzel oluyo ya :) böğürtleninde gecens ene recelını yapıp getırmıstı annem

samsundan bol tanelı ohh mis canım cekınce ondan yıyorum

Normal yani anladım Canim çok sagol böle seyleri bilmeyince tedirgin oluyo insan ama rahatlatıyorsunuz bizi Canim teşekkürler :))

canım genelde rahım buyumesı sebep oluyo onun ıcın su an göbek hızasına daha da cok yakalsıo senın haftan ıcın sölüorm :)

ve dahada bıuyyo canım bence gayet nromal ama bazen baska sebepelrlede agrı olabılıo kasıkalrda ıdrar yolu enfeksıyonu gebelık

ilerlemesine ragmen gecmeyen hematom eskıden sıkayetı vars a mıyom vss bunun için agrı şiddetlı olupta dayanamadıgın zaman

mutlaka doktora gitmek lazım yoksa öle tatlı sert agrılar normal :)

bende sinopluyum yakınız senle :)) bizim oralardada çok güzel olur :)) yaa ama kadındoğumcu grip mi yazıcak rapora böle bi yetkisi varmı acaba ???

hımmmm bir de tugbaa tarcın aromayı salınca ıcınden cubugu limonu çıkart acılaştırır canım yoksa :)

canım bunaltma kendini.sorununuz o kadar büyük mü ki bir kızınız olmak üzereyken boşanma kararı alıyorsunuz.bir bebek herseyi düzeltmek için çok güzel ve büyük bir neden değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…